Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.02.2010., 08:17   #1
gogsy7
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Acer Aspire 7740G mišljenja i iskustva?!

Gledam laptop Acer Aspire 7740G i zanima me da li netko ima kakvih iskustava s njim. Posebno me interesira vrijeme autonomije, zagrijavanje/hlađenje i plastika od koje je napravljen.
Također, zna li netko u gdje ima izložen taj laptop da ga se može pogledati?

http://www.superbit.hr/Prijenosna-ra...ypage.tpl.html

Hvala!
gogsy7 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2010., 09:19   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,312
Obzirom da je u pitanju novi model, čisto sumnjam da ga je netko već nabavio.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.02.2010., 15:21   #3
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 504
Sutra bi ga moja sestra trebala dobiti, tek je u petak bila rijesena stvar na carini tako da ga vrlo vjerovatno nitko kod nas jos nema.
Pitat cu je za iskustvo kroz koji dan...
Los Sam je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 15:35   #4
branimiros82
Premium
 
branimiros82's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 113
pozdrav svima!dakle radi se o tom laptopu aspire 7740g 434g50mn.Prije koji dana sam stavio Win 7 64bit ultimate.Stavio sve drivere,one sa cd instalirao,stavio nod V4 64bit...sve se cini ok,osim sto se stalno zamrzne kad se ista radi na njemu.Otvorim task manager slika se zamrzne,display properties isto...i tako.vec sam ga 5 puta resetirao na power dugme jer drugacije neide.Aj pomagajte,molim VAS!!!

i da,kad sam sve instalirao kad upalim bluetooth upali se on i radi...,ali u device manager mi se pojave 3 nova "uređaja" za koje nemam drivere tj nemoze ih naci,neki-BLUETOOTH PERIPHERAL DEVICE!a inace bluetooth instaliran-

Zadnje izmijenjeno od: branimiros82. 18.03.2010. u 16:09.
branimiros82 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 16:19   #5
Bezki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: dbk
Postovi: 130
Citiraj:
Autor branimiros82 Pregled postova
pozdrav svima!dakle radi se o tom laptopu aspire 7740g 434g50mn.Prije koji dana sam stavio Win 7 64bit ultimate.Stavio sve drivere,one sa cd instalirao,stavio nod V4 64bit...sve se cini ok,osim sto se stalno zamrzne kad se ista radi na njemu.Otvorim task manager slika se zamrzne,display properties isto...i tako.vec sam ga 5 puta resetirao na power dugme jer drugacije neide.Aj pomagajte,molim VAS!!!

i da,kad sam sve instalirao kad upalim bluetooth upali se on i radi...,ali u device manager mi se pojave 3 nova "uređaja" za koje nemam drivere tj nemoze ih naci,neki-BLUETOOTH PERIPHERAL DEVICE!a inace bluetooth instaliran-
ja sam ga isto kupio prije par dana, isto stavio win 7 64bita,

preporucio bi ti da skines nove drivere sa neta, ja sam se izjebo dok sam sve to namjestio, recimo imo sam cudne crte preko ekrana svaki put kad bi mico misa, sto se popravilo kad sam skinuo driver od 450mb za grafu s neta (onaj s cda nije funkcionirao).
tako lako moze bit slican problem i u tebe, preporucam da pobrises te drivere i skines nove sa proizodjacevih stranica.
Bezki je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 22:45   #6
branimiros82
Premium
 
branimiros82's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Bezki Pregled postova
ja sam ga isto kupio prije par dana, isto stavio win 7 64bita,

preporucio bi ti da skines nove drivere sa neta, ja sam se izjebo dok sam sve to namjestio, recimo imo sam cudne crte preko ekrana svaki put kad bi mico misa, sto se popravilo kad sam skinuo driver od 450mb za grafu s neta (onaj s cda nije funkcionirao).
tako lako moze bit slican problem i u tebe, preporucam da pobrises te drivere i skines nove sa proizodjacevih stranica.
i ja sam imao taj problem,pa skinuo taj driver,al ovo i dalje!Kakav los support za taj laptop.Nisam neki frik za to,al osnove kuzim...pa kako na istom cd sa driverima,daju ti po dva drivera za WLAN,2 Za grafu(intel i ati),odakle da ja znam koji je?Ma skinuo sam,al neznam tocno po komponentama...zvuk,bluetooth,chipset,wlan,lan,modem...Tj znam,al vise ni sam nisam siguram.Izhebo me ko nijedan drugi!

e da,ako nije bad problem di,koji driver za sta da skinem...jer vise nemam pojma sta!
branimiros82 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 23:51   #7
Bezki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: dbk
Postovi: 130
Citiraj:
Autor branimiros82 Pregled postova
i ja sam imao taj problem,pa skinuo taj driver,al ovo i dalje!Kakav los support za taj laptop.Nisam neki frik za to,al osnove kuzim...pa kako na istom cd sa driverima,daju ti po dva drivera za WLAN,2 Za grafu(intel i ati),odakle da ja znam koji je?Ma skinuo sam,al neznam tocno po komponentama...zvuk,bluetooth,chipset,wlan,lan,modem...Tj znam,al vise ni sam nisam siguram.Izhebo me ko nijedan drugi!

e da,ako nije bad problem di,koji driver za sta da skinem...jer vise nemam pojma sta!

los je dosta support jer je novi model pa dok sve izadje, iako je to pomeni suludo, a kolko sam skuzio oni ful slican cd stavljaju u sve acer modele, stari mi je kupio acera 5740g i ako se nevaram potpuno isti driveri i na njemu.
evo odavde sam ti ja skinuo veci dio svojih, nes je sa cda i funkcioniralo xD
http://support.acer.com/drivers_download.aspx
Bezki je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 08:27   #8
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,312
@branimir
Ne znam kao da se dođe do toga u Win7, ali u XP-u odeš u Device Manager, odabereš komponentu, Properties i pogledaš Hardware ID. Iskopiraš ga u gugl i dobiješ podatke o komponenti i linkove za driver.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 15:07   #9
branimiros82
Premium
 
branimiros82's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 113
ma i ja sam otamo skidao,al neznam zasto se zamrzne!?dal to moze biti do software?


Citiraj:
Autor Bezki Pregled postova
los je dosta support jer je novi model pa dok sve izadje, iako je to pomeni suludo, a kolko sam skuzio oni ful slican cd stavljaju u sve acer modele, stari mi je kupio acera 5740g i ako se nevaram potpuno isti driveri i na njemu.
evo odavde sam ti ja skinuo veci dio svojih, nes je sa cda i funkcioniralo xD
http://support.acer.com/drivers_download.aspx
vise me strah stavljat...E bio sam na toj stranici i tamo sam skunio i opet to sa zamrzavanjem.Aj molim te,odi na tu stranicu ako tebi sad sve radi ok,pa ju onako uslikaj preko Prt Sc i zaokruzi drivere koje si skinuo,tj koji su potrebni uopce ako ti nije tesko pa uploadaj sliku tu.
branimiros82 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 15:25   #10
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,312
Isuse, što si kompliciran. Poslikaj Device Manager das vidimo što imaš i šta ti fali.
Koliko vidim, 2 drivera imaš za wlan, kameru, touchpad i vga. Kako je riječ o HM55 čipsetu, moraš instalirati i Intel i ATI drivere za VGA. Prvo Intel, a potom ATI.
Za ostalo ćeš se morati poslužiti metodom koju sam naveo u svom prethodnom postu.
Ovo je konfiguracija tvojeg laptopa
http://www.imtech.com.ba/index.php?o...nari&Itemid=78
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.03.2010., 17:10   #11
branimiros82
Premium
 
branimiros82's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 113
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Isuse, što si kompliciran. Poslikaj Device Manager das vidimo što imaš i šta ti fali.
Koliko vidim, 2 drivera imaš za wlan, kameru, touchpad i vga. Kako je riječ o HM55 čipsetu, moraš instalirati i Intel i ATI drivere za VGA. Prvo Intel, a potom ATI.
Za ostalo ćeš se morati poslužiti metodom koju sam naveo u svom prethodnom postu.
Ovo je konfiguracija tvojeg laptopa
http://www.imtech.com.ba/index.php?o...nari&Itemid=78
nisam konkretno tebe uhvatio da te mucim sa nekim glupostima,nego je problem takav.Znam ja koja je konf i sve to stoji....Kud imam problem s njim,tu me zbunjuje sto imam cd sa driverima i ide ovako:

Chipset Intel Chipset Driver
AHCI Intel SATA AHCI Driver -za sta je ovo?
AMT Intel Intel iAMT Driver - i ovo?
Audio Intel Audio Driver
Bluetooth Broadcom Bluetooth Driver
Camera Chicony Camera Driver (0.3M)
Camera Suyin Camera Driver (0.3M)
CardReader Alcor Card Reader Driver
lan Broadcom LAN Driver
Modem LSI Modem Driver
TouchPad ALPS Touchpad Driver
TouchPad Synaptics Touchpad Driver
Turbo Boost Intel Turbo Boost Driver
VGA ATI VGA Driver
VGA Intel VGA Driver
Wireless LAN Atheros Wireless LAN Driver -ovo ispada da imaju dva bezicna
Wireless LAN Intel Wireless LAN Driver -modula,ili da ja biram koji je...

Ovo je sa njihove stranice za taj model...

To me najvise zbunjuje!
Wireless 2x(atheros i intel),Vga 2x(intel pa ATi),camera 2x...uglavnom dal moram instalirat sve ?...jer ATi i intel dva pojma recimo i ispada da oba moraju biti instalirani.Sori nismo svi magovi za kompove,pa eto ovako pokusavam pomalo skuziti i rijesiti problem.Hvala

Zadnje izmijenjeno od: branimiros82. 19.03.2010. u 17:22.
branimiros82 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 17:21   #12
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 504
Probaj kao moja sestra koji je vjerovatno veci laik od tebe, samo usnimi windowse 7, updateaj drivere koje ti javlja win update i usnimi sa neta jedino ati drivere za graficku. Tako je ona uradila i nema nikakvih problema.
Mozda si ti u svom tom usnimavanju napravio makljazu svega i svacega...

E da jedino sto se njoj kada prikljuci vga kabel kojim spaja pc i lcd tv pocinje rezolucija stalno prebacivati kao da se stalno gasi i pali ekran.
Buduci da joj uskoro stize HDMI kabel nismo se sa tim posebno bavili.
Ako i s njim bude problema onda cemo se pozabaviti time.
Los Sam je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 17:38   #13
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,312
Da, trebaš staviti sve navedene drivere. I to redoslijedom: čipset, VGA (u tvom slučaju prvo Intel, a onda ATI), audio, a poslije redoslijed nije bitan. Nakon instalacije svakog drivera napravi restart laptopa.

Imaš duple drivere za touchpad, kameru i wlan iz razloga što u neke modele ide hardver1, a u druge hardver2. Sam trebaš otkriti koji hardver imaš na način na koji sam ti već opisao (putem Hardware ID) i instalirati potrebne drivere.

I daj nam screenshot Device Managera.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2010., 19:20   #14
branimiros82
Premium
 
branimiros82's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Los Sam Pregled postova
Probaj kao moja sestra koji je vjerovatno veci laik od tebe, samo usnimi windowse 7, updateaj drivere koje ti javlja win update i usnimi sa neta jedino ati drivere za graficku. Tako je ona uradila i nema nikakvih problema.
Mozda si ti u svom tom usnimavanju napravio makljazu svega i svacega...

E da jedino sto se njoj kada prikljuci vga kabel kojim spaja pc i lcd tv pocinje rezolucija stalno prebacivati kao da se stalno gasi i pali ekran.
Buduci da joj uskoro stize HDMI kabel nismo se sa tim posebno bavili.
Ako i s njim bude problema onda cemo se pozabaviti time.
Ma probano je svakako,zato se ovdje i javljam.Onda ce biti ovako kako kaze coconaut...
branimiros82 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2010., 17:03   #15
branimiros82
Premium
 
branimiros82's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 113
evo slikao sam device manager.stavio sam i intel vga,ako bude i dalje problema onda cu rusiti win i sve ispocetka...e da,cudno mi i ovo kad upalim bluetooth zasto ovi upitnici iako na drgjoj slici se gore vidi da su instalirani.opet mi se zamrzo..idem ispocetka onim redosljedom.Dali ikako moze biti da su losi WIN?iako nema nikakvog smisla...vec su koristeni na drugim.

branimiros82 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2010., 19:44   #16
branimiros82
Premium
 
branimiros82's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 113
ma ovo nema smisla...napravio sam kako si rekao i sve iznova i radio vec 2 h bez greske i sada udjem u display properties mjenjat sliku,tj onaj slide sto mozes birat i stane-Nemogu vjerovat,koji k je tom laptopu!!!!jel moze biti do WIN7 da nabavim druge ili da ga saljem u servis!?!?!?!?

Zadnje izmijenjeno od: branimiros82. 20.03.2010. u 20:37.
branimiros82 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2010., 09:15   #17
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,312
Znači, sve si instalirao i lap je radio 2h bez problema i onda je stao? Po meni, dolazi do nekog pregrijavanja. Instaliraj OCCT pa ga pusti jedno sat-dva da prži cpu, a onda ponovi isto i za grafu. Uključi opciju praćenja temperature. I to radi na stolu tako da lap može dobivati zrak za hlađenje odozdola.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2010., 10:28   #18
branimiros82
Premium
 
branimiros82's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 113
pa da,jos gledam koje veselje!Udjem i display properties i mjenjam onoj slide show i on stane.Aj probat cu i to...De reci sta je ono sa bluetooth peripheral device na drugoj slici!?opet pitam da se ne hebem...jel moze biti do WIN7,da njih mjenjam???...
branimiros82 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2010., 19:44   #19
gogsy7
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Jedini problem na koji sam ja naišao na tom laptopu je bio problem sa horizontalnim linijama na ekranu pri pomaku miša. Skinuo nove drajvere sa neta, istina download tih 70-tak MB je trajao sat vremena i sada sve radi..
gogsy7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2010., 19:55   #20
Bezki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: dbk
Postovi: 130
Citiraj:
Autor gogsy7 Pregled postova
Jedini problem na koji sam ja naišao na tom laptopu je bio problem sa horizontalnim linijama na ekranu pri pomaku miša. Skinuo nove drajvere sa neta, istina download tih 70-tak MB je trajao sat vremena i sada sve radi..
potpuno isto kod mene

btw branimiros,

mozda ti se sve sad spetjaljo i sjebalo posto si miljon drajvera instaliro jedan preko drugog, mozda bi pomoglo da formatiras hard i ispocetka windowse nacisto instaliras, i onda fino po uputama coconuta stavis fresko drivere.
Bezki je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2010., 21:21   #21
branimiros82
Premium
 
branimiros82's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 113
te linije su i kod mene bile prvo problem,ali sada ok kad sam skinuo novi ati driver s neta kojih 500mb.Onda kak je coconut rekao sam juce stavio nove WIN7,poskidao sa neta ostatak drivera sto su noviji nego na cd redom ih stavljao i radio je bez greske kojih 2 h i onda eto.S tim da se nista na njemu nije radilo zahtjevnije.udjem u display mjenjat slide show on stane i tako koji put.Danas ga upalim,przio neke dvd,isao po netu,sto puta ulazio i mjenjao taj slide show,task manager ono glupsto gdje je prije stekao i sad je sve ok... radi normalno....i evo sad radi.Sve si mislim da WIN nisu problem.jer nevidim ga dalje...ostavit cu da ovako radi,dok radi i ako stane onda cu nove win.HVALA svima,pa ako di zapne opet cu dosadjivat!!!!

Zadnje izmijenjeno od: branimiros82. 21.03.2010. u 21:46.
branimiros82 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2010., 21:37   #22
Bezki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: dbk
Postovi: 130
Citiraj:
Autor branimiros82 Pregled postova
te linije su i kod mene bile prvo problem,ali sada ok kad sam skinuo novi ati driver s neta kojih 500mb.Onda kak je coconut rekao sam juce stavio nove WIN7,poskidao sa neta ostatak drivera sto su noviji nego na cd redom ih stavljao i radio je bez greske kojih 2 h i onda eto.S tim da se nista na njemu nije radilo zahtjevnije.udjem u display mjenjat slide show on stane i tako koji put.Danas ga upalim,przio neke dvd radi normalno....i evo sad radi.Sve si mislim da WIN nisu problem.jer nevidim ga dalje...
a moguce da je do windowsa, a ope moguce da je greska na tvom uredjaju. mozes provat instalirat druge windowse ako i dalje nebude sljakalo poc u trgovinu gdje si ga kupio i trazit da ti daju novi uredjaj (u prvih 7 dana u slucaju da nesto ne radi davaju ti novi a ne popravljaju stari).
jesi provo danas to s displayem radit i jeli radilo?
Bezki je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2010., 21:50   #23
branimiros82
Premium
 
branimiros82's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 113
radio sam i sljakalo je...i dok sam pisao post laptop pored mene radi i da probam idem staviti DIRT 2 i kad treba ucitat image preko POWER ISO...stade!!!!Ma kupljen je u Zg,a ja iz osijeka,nemogu vise stici tih 7 dana!Idem probat druge WIN i hebo ga ja...Vec sam sam sebi dosadn,miliun pitanja i mene jebe...Cujemo s koji dan,kad vidim sta kazu drugi WIN!
i jos,jel moze biti u pitanju mozda neki od programa,win zip,rar...to su mi sto koristim na XP...power iso je bas za 7,nod V4 imam bas za 64 bit....
branimiros82 je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 01:28   #24
Bezki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: dbk
Postovi: 130
Citiraj:
Autor branimiros82 Pregled postova
radio sam i sljakalo je...i dok sam pisao post laptop pored mene radi i da probam idem staviti DIRT 2 i kad treba ucitat image preko POWER ISO...stade!!!!Ma kupljen je u Zg,a ja iz osijeka,nemogu vise stici tih 7 dana!Idem probat druge WIN i hebo ga ja...Vec sam sam sebi dosadn,miliun pitanja i mene jebe...Cujemo s koji dan,kad vidim sta kazu drugi WIN!
i jos,jel moze biti u pitanju mozda neki od programa,win zip,rar...to su mi sto koristim na XP...power iso je bas za 7,nod V4 imam bas za 64 bit....
hmm nevjerujem da bi trebalo bit problema, cak i ako se ide instalirat program za 32bit OS, win 7 ti sam ponudi instalaciju u kompatibilnom modu.

ja isto svog uzeo u zgu, a ja iz dubrovniku, tako molim boga da nis ne crkne.
nista sretno s tim pa javi kako je proslo
Bezki je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2010., 16:28   #25
branimiros82
Premium
 
branimiros82's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 113
stavio sam i druge 32bit ultimate WIN7!Radio je,cak sam da malo ga opteretim stavio opet DIRT 2 i jutros je radio,al je trzao i radio na svega 12 fps...sad sam ga upalio isao nest probat i opet.uglavnom,uzas!Cujemo se kad i ako rijesim problem!
branimiros82 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2010., 22:11   #26
[Psyho]Cox
Premium
Moj komp
 
[Psyho]Cox's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Opuzen/Zagreb
Postovi: 345
Zanimljivo, na nabavi vise nema ni traga laptopu (valjda ce ipak ponovno stic za tjedan-dva) ali zanimljivo da se pojavia 7741g:

http://www.nabava.net/trazilica.php?...=Pretra%C5%BEi

Koliko vidim samo veci hard ali je zato 6000kn... vjerovatno ce onda i 7740g zavrsit na minimalno 5500kn a ne ~5100 koliko je bio pocetkom mjeseca u Superbitu.

__________________
Najgore se sekirat!!!

Acer TimelineX 5830G
[Psyho]Cox je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2010., 07:48   #27
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,312
Zadnji put kad sam gledao je u M-Computersu bio 5.300kn. Koliko znam, trebala bi im doći pošiljka iza 05.04. Kolega iz firme ga je naručio od njih pa ću onda imati dodatne informacije.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2010., 15:39   #28
Bezki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: dbk
Postovi: 130
bogme podosta veca cijena za samo veci HDD
Bezki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na