Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2006., 12:45   #1
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
Sto se tice povrata poreza...

Citao sam sticky al nisam nasao odgovor na ono sto mene zanima, a to je:

1. gdje se tocno nalazi ta kucica u kojoj se potvrdjuju papiri (par metara prije slovenske/hrvatske granice ili kako)?

2. Vezano za prvo pitanje, jel bi se mogao rijesiti dojave o kupljenoj robi tako da dodjem na SLO granu, parkiram se 100 m dalje, odem pjeske potvrdit papire, polukruzno se okrenem i odem na drugi granicni prijelaz (obzirom da je SLO mala a ja bi kupio laptop za cca 1k€, nafta i vrijeme mi ne predstavljaju problem)... I donosi li navedeni postupak kakve moguce posljedice (osim murije zbog nedozvoljenog polukruznog okretanja)?

hvala
perich je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2006., 13:04   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
Citao sam sticky al nisam nasao odgovor na ono sto mene zanima, a to je:

1. gdje se tocno nalazi ta kucica u kojoj se potvrdjuju papiri (par metara prije slovenske/hrvatske granice ili kako)?

2. Vezano za prvo pitanje, jel bi se mogao rijesiti dojave o kupljenoj robi tako da dodjem na SLO granu, parkiram se 100 m dalje, odem pjeske potvrdit papire, polukruzno se okrenem i odem na drugi granicni prijelaz (obzirom da je SLO mala a ja bi kupio laptop za cca 1k€, nafta i vrijeme mi ne predstavljaju problem)... I donosi li navedeni postupak kakve moguce posljedice (osim murije zbog nedozvoljenog polukruznog okretanja)?

hvala
1. Najcesce (neznam na koji GP mislish) se nalazi uz sami prijelaz na slovenskoj strani, tik do carinske kontrole.

2. Nije ti samo potvrda papira u pitanju. Nekad carinik zeli pogledat robu koju izvozis da se uvjeri da si je iznesao iz Slovenije. Znaci morash biti parkiran ili kod njih ili odmah nakon kucice/kontejnera gdje je carina.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.08.2006., 13:13   #3
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
dakle, kad se sve stavi na hrpu, i nema bas nacina za provuc se kroz to "dojavljivanje". nego se pouzdajemo u srecu... : baad :
perich je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2006., 13:21   #4
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
dakle, kad se sve stavi na hrpu, i nema bas nacina za provuc se kroz to "dojavljivanje". nego se pouzdajemo u srecu... : baad :
Pa i nije bash tako. Ako te zanima kupnja u TS, javi mi se za kojih 10-tak dana, sada sam pretrpan poslom, sve ti rjeshim odmah i vratish se sa porezom doma isti dan. Znaci netrebas prijavljivati laptop na meji/granici.

Ps: Evo brod mi krece, nema me na netu do cetvrtka navecer, pa ako te eventualno zanima javi na PM za detalje!
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na