Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.04.2012., 18:17   #1
FireballOs
Registered User
Moj komp
 
FireballOs's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 78
AMD Radeon VTX 6850 1GB DDR5 - pucaju teksture

Pozdrav svima!
Imam jedan problem...Prije nešto više od godinu dana sam kupio grafičku AMD Radeon VTX 6850 1GB DDR5. Sve je super radilo do prije par dana kada su se u igricama počeli pojavljivati artefakti...ne u obliku sitnih kockica nego veliki nepravilni oblici....Dali je do same kartice ili software-a ili nečeg sasvim trećeg...

Kartica nikad nije Overlockana i odigrala je možda 2-3 naslova..

Puno hvala!
FireballOs je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2012., 23:33   #2
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
pucanje tekstura. svakako probaj sa svjezim sistemom i sa posljednjim driverima, problem moze biti softverske prirode, no nazalost najcesce je hardverske........... nadam se da imas garanciju .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.04.2012., 00:16   #3
FireballOs
Registered User
Moj komp
 
FireballOs's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 78
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
pucanje tekstura. svakako probaj sa svjezim sistemom i sa posljednjim driverima, problem moze biti softverske prirode, no nazalost najcesce je hardverske........... nadam se da imas garanciju .

Garancije nema...istekla prije 3 mj...ako ne bude išlo sa novim sisteom i driverima...ravno u kantu...=)...hvala puno na odgovoru!
FireballOs je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2012., 00:29   #4
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Stavi neki soft tipa MSI Afterburner pa pogledaj kako se vrti vent i koje su temperature kad se igraš.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na