Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2016., 14:26   #211
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
vidim da tu samo hardverski pricate
evo jednog softverskog pitanja

imam xperiu SP C5303 (android 4.3)
dali ima nacina bez rootanja..., da kad korisnik slajda ekran ljevo desno
da se ne pomice wallpaper vec da bude fixan na mjestu ?
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 16:32   #212
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Članak o zaokretu strategije Sonya u mobilnom djelu...
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.02.2016., 17:10   #213
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Zapravo je X Performance nekakav pandan/konkurent S7, kako hardverom, tako i cijenom (700€ oba).
Cijenom moguće, samo baterija i RAM nije konkurentan. Lako ispada iz utrke.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 17:20   #214
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Članak o zaokretu strategije Sonya u mobilnom djelu...
Zaključak zaokreta strategije je: imat ćemo high class mobitel, nešto slabiji po bateriji i RAMu ali po cijeni flegšipa od konkurencije. Ili prevedno - koštat će isto kao SGS7 koji će imati tržišni udio 7:1 minimalno...
Sretno im bilo u svakom slučaju. Imam feeling da će podbaciti sa X serijom i da će na kraju prodati mobilnu diviziju kako su i prvotno najavili.

Xperia Z je bila čudo... i izbačena je među prvim mobovima sa 2GB RAMa. XXP ima 3GB a konkurencija je već na 4GB. Ok, 3 i 4GB nebitno, ali oni koji pate na brojke će njorgati.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 23:21   #215
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
vidim da tu samo hardverski pricate
evo jednog softverskog pitanja

imam xperiu SP C5303 (android 4.3)
dali ima nacina bez rootanja..., da kad korisnik slajda ekran ljevo desno
da se ne pomice wallpaper vec da bude fixan na mjestu ?
Mislim da ne.
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2016., 17:22   #216
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
Evo meni se prednje staklo na z3c počelo odljepljivati nakon 9 mjeseci korištenja. Koja je procedura? Ako ga pošaljem na garanciju hoće li samo zalijepiti staklo ili ću dobiti novo?
Dobivaš komplet novo kučište,prednju i stražnju stranu. Isprobano danas,nisam stigao prije po njega
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 14:51   #217
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
da nije matične i baterije, dobiješ potpuno nov uređaj
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 14:56   #218
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
BMK,sad ga heatgunom oper odljepit i reklamirat(3.put) te tražit novi uređaj neki i nadat se da nema Z3C na lageru više
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 00:16   #219
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Hehe, nadaj se. Poznanik je prošli tjedan dobio Xperiju Z u 23. mjesecu garancije je bila, uzeta u VIPu. 3. servis je bio zbog kvara na SIM modulu. Nadao se Z1 barem... dobio je Xperiju Z veli da izgleda kao nova.
Tako da, ima još Z3C itekako ima
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 00:29   #220
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Dobro da sam HT

Nego,jel ide nova garancija sa novim uređajem?
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.03.2016., 00:32   #221
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Po zakonu - mora.
Meni su na G2 menjali samo ploču pa sam dobio novu garu od 24 mjeseca. Čim se mjenja IMEI, ide nova gara.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 00:44   #222
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ništa,plan se mjenja onda: gura dok ne dogura a (ako dogura) dva tj prije isteka gare ide na heatblasting
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 09:05   #223
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Znači zanima me koliko ljudi s PC Ekspert foruma ima Z3 Compact koji je kupljen u T-Mobile dućanu ili samo ima T-Mobile branding (što znači da vam se ukazuju ona ružna roza T-Mobile slova kad palite svog malenog mobilnog ljubimca). Najljepše zamoljavam te i takve da mi se jave privatnom porukom jer imam par specifičnih pitanja koja nisu relevantna za ostale verzije tog uređaja i bezveze bi s njima zaspamali temu.

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ništa,plan se mjenja onda: gura dok ne dogura a (ako dogura) dva tj prije isteka gare ide na heatblasting

Zar te nije strah da će te karma zbog takvih postupaka ugristi za dupe? Jesi gledao seriju My Name Is Earl?
https://en.wikipedia.org/wiki/My_Name_Is_Earl

P.S. Jesi možda bio u ovom restoranu? Možda dobiješ popust ako im pokažeš svoj potpis na forumu...
http://gastro.24sata.hr/gustionica/y...rger-zagreb-32
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 09:09   #224
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pih... ko još u današnje vrijeme na Xperia Flagshipovima koristi telekom-brandirane ROMove, u doba kad je Flashtool doveden do savršenstva i kad LEGALNO bez gubitka jamstva možeš staviti čisti nebrandirani ROM po želji...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 09:43   #225
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Tocno to sam napravio na curinom Z3c.
Odma sam stavio gore Baltic generic ROM.

@The Man
Uzeo sam mob preko njuske. I racun je iz T-Coma , al gara nije pozigana.
Kak je to kod tebe?
Meni je lik prodo pricu da oni ne zigaju garancije i da se moze samo sa racunom otic ako dodje do problema
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 09:45   #226
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pih... ko još u današnje vrijeme na Xperia Flagshipovima koristi telekom-brandirane ROMove, u doba kad je Flashtool doveden do savršenstva i kad LEGALNO bez gubitka jamstva možeš staviti čisti nebrandirani ROM po želji...
Sto to meni tocno kao korisniku znaci? Z3 je u pitanju...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 09:51   #227
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pih... ko još u današnje vrijeme na Xperia Flagshipovima koristi telekom-brandirane ROMove, u doba kad je Flashtool doveden do savršenstva i kad LEGALNO bez gubitka jamstva možeš staviti čisti nebrandirani ROM po želji...
Druže Brko, koliko para (ili bonbon kuna) tražiš za step-by-step online instrukcije via WhatsApp? Totalno sam neupućen u modifikaciju softvera na telefonima mobilnog tipa (bežičnima sam mijenjao softver još početkom stoljeća) i ne bi htio pretvoriti svoj najdraži mobitel u mršavu crnu verziju popularne Franck ciglice.



Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
@The Man
Uzeo sam mob preko njuske. I racun je iz T-Coma , al gara nije pozigana.
Kak je to kod tebe?
Meni je lik prodo pricu da oni ne zigaju garancije i da se moze samo sa racunom otic ako dodje do problema
Moram pogledat u kutiju od mobitela kad dođem doma, ali ako imaš račun kao dokaz kupnje, mislim da u bilo koje vrijeme možeš otići u neku od poslovnica Hrvatskog Telekoma da ti stave žig i datum na jamstveni list (nakon što preko IMEI koda utvrde da je uređaj stvarno kupljen kod njih). To je po mom skromnom mišljenju samo formalnost i nije pretjerano bitno.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.


Zadnje izmijenjeno od: The Man. 02.03.2016. u 10:28. Razlog: Nadopuna.
The Man je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 10:20   #228
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
@The Man
Uzeo sam mob preko njuske. I racun je iz T-Coma , al gara nije pozigana.
Kak je to kod tebe?
Meni je lik prodo pricu da oni ne zigaju garancije i da se moze samo sa racunom otic ako dodje do problema
Potvrđujem. Imao Xperiju Z iz T-Coma. Kad je vrisnula, odnio u T-Centar i dao račun. Gara nije bila poštambiljana i vele da je račun bitan.

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Sto to meni tocno kao korisniku znaci? Z3 je u pitanju...
Pa znači ti to da recimo staviš gore Baltic Generic, nebi više imao onaj usrani T-logo na početku i nebi imao NITI JEDNU bloatware idiotariju što T-komovac meće u te svoje ROM-ove.
Generic unbranded ROM-ovi su malo lakši na RAM-u i na bateriji, i overall je responzivniji i fluidniji.
Da se razumijemo, ima i telekom-branded ROM-ova koji su lagani i nemaju pizdarija, kao recimo Tele2 ROM. Ali T-Com je posebno zagađen.

Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Druže Brko, koliko para (ili bonbon kuna) tražiš za step-by-step online instrukcije via WhatsApp? Totalno sam neupućen u modifikaciju softvera na telefonima mobilnog tipa (bežičnima sam mijenjao softver još početkom stoljeća) i ne bi htio pretvoriti svoj najdraži mobitel u mršavu crnu verziju popularne Franck ciglice.

Nisi niš dužan nisam to ja izmislio Ali sam tutorial napisao već 5 puta u Sony Xperia temi

0. Moraš imat Javu na kompu i napravi si bekap svega iz moba + izvadi SD karticu. Nikakav drugi softver ne smije raditi, tipa Wondershare Mobile go ili onaj Sony PC Companion.
Poželjno je to raditi na Windows 7, ali radi i na Windows 8.1 no ne smiješ imati N verziju windowsa. Win 10 ne znam i ne garantujem

1. Skini i instaliraj FlashTool 0.9.19.10 odavud

2. U folderu gdje si instalirao FlashTool, ima folder "drivers". Otvori ga i pokreni "Flashtool-drivers.exe".
U njemu odaberi "Flashmode driver" i dolje Z3 Compact.

2.1 među korak: ugasi mob, drži VOL DOWN i držeći tipku upikni kabel da driveri skuže mob u flashmode-u. Pusti tipku i čupaj van kabel.

3. Pokreni "Run As Administrator" FlashTool (pazi na kojim si windowsima, ako si na x64 onda pokrećeš "FlashTool64.exe" iz instalacijskog foldera).

4. Čekaj da on nešto svoje izmetilja. Onda odeš na ikonu XF koja ti otvara novi prozor. U izborniku na lijevo, odaberi svoj model. Pod Z3C ti se izbacuju 3 verzije. Odabereš svoju (vjerojatno D5803) i u gornjem desnom uglu klinkenš na "Check all". Početi će tražiti "Latest release".
Koliko vidim, trenutno je zadnji 23.4.A.1.264. Odaberi recimo "Baltic Generic" i odaberi njega 23.4.A.1.264 i klikni na download.

5. kad se skine, Flashtool će automacki ga pretvoriti u FTF (download je 1,5GB i onda još kompresiranje ... cca 5-25 minuta, ovisi o brzini interneta).

6. Gasiš XF i vraćaš se u FlashTool. Klikneš gore na ikonu "grom" i odabereš "Flashmode".

7. Odabereš svoj firmware, sve ostaviš po defaultu, osim pod WIPE: gore sve klikaš da se briše zbog toga jer želiš čist mobitel nakon flešanja (vjeruj mi da želiš). I klik "Flash".

8. Kad ti kaže "spoji mobitel", lijepo uzmeš UGAŠENI mobitel, držiš VOL DOWN tipku i tako nju držeći, pikaš kabel u mobitel. U jednom trenutku će zasvijetliti LED-ica prednja i kad vidiš da je proces počeo, sjedni i čekaj da odradi svoje (3-10 minuta).
Klikneš OK ili YES ako bude nešto pitao za nekakav FSC, tako da se ne brineš.

9. Kad završi, čupaj van kabel i pali mobitel. Prvi boot može trajati par minuta tako da ne bude panike.

Postupak koji vrijedi za sve Sony Xperia modele. Flešao sam svoje mali milijon puta, što svoje, što tuđe. Postupak je "idiot-proof". Mob se nemre skenjat sa time. Softveri su stock tako da nitko ne može i ne smije srat zbog garantije.


Eto, nisam pikao SS-ove jer sam lijeno đubre, ali ako pratiš ovaj tekst, nećeš se sjebat
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 10:29   #229
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pa znači ti to da recimo staviš gore Baltic Generic, nebi više imao onaj usrani T-logo na početku i nebi imao NITI JEDNU bloatware idiotariju što T-komovac meće u te svoje ROM-ove.
Generic unbranded ROM-ovi su malo lakši na RAM-u i na bateriji, i overall je responzivniji i fluidniji.
Da se razumijemo, ima i telekom-branded ROM-ova koji su lagani i nemaju pizdarija, kao recimo Tele2 ROM. Ali T-Com je posebno zagađen.
Niti jedna T-Com "bloatware idiotarija" nije bila upaljena po difoltu, stovise, morao sam sam paliti i onaj "Tko-me-zove" šit da vidim kad mi uvaljuju ponude Udruge ptice pjevica i slicno.

Tako da ne znam, ne vidim bas previse poante u ovom sto pricas, nazalost, "overall responzivniji i fluidniji" mi je izjava klase pamfleta iz Prnjavora, a buduci da ne mogu nikako permanentno maknuti Fejzbuče, Twatere, Instafejse i ostala govna s kojima Google i veselo cvijetno drustvo bloataju svoje ROM-ove, tri i pol nebitne T-Com aplikacije koje se ionako daju deinstalirati i nisu upaljenje po defaultu mi nisu previse bitne.

T-Com logo na pocetku sam vidio samo prvi puta kada sam upalio mobitel, posto se u medjuvremenu nije gasio.

IOW - gubljenje vremena, da se ne lazemo, jel?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 10:39   #230
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Buba, ne znam kako je na Z3 i Z3C, ali jako dobro znam kao je BILO na Xoeriji Z i Z1 koje sam imao.
Aplikaciju Tko-Me-Zove možeš skinuti kad hoćeš sa Playa, nije da ti za to treba T-Com ROM.

Nadalje, Facebook, Twater i Instadrek su "izbrisivi" na generic ROM-ovima (barem su bili na Z1 recimo).

Sad, ti si sam procjeni oš ili neš. Neki veli da je bolje, neki vele da je isti qrac. Tutorial je tu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 10:41   #231
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nadalje, Facebook, Twater i Instadrek su "izbrisivi" na generic ROM-ovima (barem su bili na Z1 recimo).
A ona Sony govna, "What's new" i ostalo? Jer u tom slucaju, dakako da se isplati, slazem se 100%...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 10:43   #232
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Meni se također ne da (za sad) igrati s tim, ali ako nakon Marshmallow apdejta bude radio sranja vjerojatno ću ga "baltificirati" s tim generičnim pripadnikom romske manjine.

Dragi Brko, puno ti hvala na detaljnim uputama i nadam se da će te karma nagraditi za to što se trudiš nama laicima sve te cake servirati na izvol'te. Ako se slučajno ili namjerno ukažeš žedan u Zagrebu, imaš od mene jedno hladno VUKOVARSKO pivo i deci mineralne da ubiješ aftertaste. Ovo zadnje je samo neukusna šala. VUKOVARSKO pivo je prva liga i nema potrebe za ispiranjem grla nakon konzumacije.

#kupujmovukovarsko
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 10:46   #233
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
VUKOVARSKO pivo je prva liga i nema potrebe za ispiranjem grla nakon konzumacije.

#kupujmovukovarsko
Smanji malo Vukovarsko, vidis da te uzelo...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 10:50   #234
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
A ona Sony govna, "What's new" i ostalo? Jer u tom slucaju, dakako da se isplati, slazem se 100%...
Nažalost, What's new ne možeš ni disejblati a kamoli deinstalirati bez Roota. Sony propriatery govno, šta ćeš.

Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Meni se također ne da (za sad) igrati s tim, ali ako nakon Marshmallow apdejta bude radio sranja vjerojatno ću ga "baltificirati" s tim generičnim pripadnikom romske manjine.

Dragi Brko, puno ti hvala na detaljnim uputama i nadam se da će te karma nagraditi za to što se trudiš nama laicima sve te cake servirati na izvol'te. Ako se slučajno ili namjerno ukažeš žedan u Zagrebu, imaš od mene jedno hladno VUKOVARSKO pivo i deci mineralne da ubiješ aftertaste. Ovo zadnje je samo neukusna šala. VUKOVARSKO pivo je prva liga i nema potrebe za ispiranjem grla nakon konzumacije.

#kupujmovukovarsko
Fala ti... inače, aftertaste se ubija vodkom, a ne mineralnom
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 10:52   #235
bubimir13
Registered User
Moj komp
 
bubimir13's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Kutina, CRO
Postovi: 439
MM krenuo za Z5 seriju u japanu za njihove operatere. 7. ožujka za sve ostale se čini veoma realno sada, pogotovo nakon što je i inačica za Z3+ bila certificirana prije tjedan-dva
__________________
bubimir13 je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 11:00   #236
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Smanji malo Vukovarsko, vidis da te uzelo...
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 17:09   #237
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Zar te nije strah da će te karma zbog takvih postupaka ugristi za dupe? Jesi gledao seriju My Name Is Earl?
https://en.wikipedia.org/wiki/My_Name_Is_Earl

P.S. Jesi možda bio u ovom restoranu? Možda dobiješ popust ako im pokažeš svoj potpis na forumu...
http://gastro.24sata.hr/gustionica/y...rger-zagreb-32
Bubba ti je sve rekao.


Nego na temu....čini se da MM Concept leti na seriji 3.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 17:17   #238
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Bubba ti je sve rekao.


Nego na temu....čini se da MM Concept leti na seriji 3.
Jep, šta jest jest, leti. Odličan je mob i na stock L, ali ovo je ipak druga priča. Zanima me kakav će biti stock M u odnosu na ovo, ako bude banana, laganini se vraćam na Concept. Blaženi Aosp.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 17:18   #239
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ša šta je moguće da ga pogoršaju?

Jel moram imat root za taj concept? Da ga skinem dok još leti lmao

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 02.03.2016. u 17:30.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 17:30   #240
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ša šta je moguće da ga pogoršaju?
Nadam se da nije.. Nisam bio probao Concept L da imam neku referencu jbg.
Edit: ne treba ti root, flešaš ftf, i onda te još slijede par OTA updatea. Ftf je stavljen u z3 temi na xda pa valjda je onda i sa z3c ista situacija.
Drugi način je da skineš Concept sw za PC, pa preko njega odradiš.

Zadnje izmijenjeno od: schetz. 02.03.2016. u 17:40.
schetz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na