Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.12.2013., 20:06   #4531
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 504
Zanima me da li je imao netko slucaj da mu je zakljucana i tele2 mreza te da i za nju javlja "unlock sim block" nakon unosa pina? Zatim akon sto se pritisne dismiss javlja: "Phone is sim network blocked". Nabavio sam Sonica s takvim slucajem, kupljen u tele2 svojevremeno. Probao sam vip, bonbon, t-mobile i tele2 i niti jedna sim kartica ne prolazi, uvijek isto javlja. U skrivenom meniju je naveden provider tele2 hr i network locked. Moja je pretpostavka da je telefon hard locked. Zanimaju me slicna iskustva? Hoce li biti dovoljno rjesenje od 4 seta kljuceva? Neda mi se bacat pare ako je uzaludno...

edit: Rijeseno sa 4 seta kljuceva.
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.

Zadnje izmijenjeno od: Los Sam. 11.12.2013. u 19:47.
Los Sam je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2014., 11:16   #4532
noxia
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: petrinja
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Los Sam Pregled postova
Zanima me da li je imao netko slucaj da mu je zakljucana i tele2 mreza te da i za nju javlja "unlock sim block" nakon unosa pina? Zatim akon sto se pritisne dismiss javlja: "Phone is sim network blocked". Nabavio sam Sonica s takvim slucajem, kupljen u tele2 svojevremeno. Probao sam vip, bonbon, t-mobile i tele2 i niti jedna sim kartica ne prolazi, uvijek isto javlja. U skrivenom meniju je naveden provider tele2 hr i network locked. Moja je pretpostavka da je telefon hard locked. Zanimaju me slicna iskustva? Hoce li biti dovoljno rjesenje od 4 seta kljuceva? Neda mi se bacat pare ako je uzaludno...

edit: Rijeseno sa 4 seta kljuceva.
Pozz, možeš li mi molim te pojasniti ovo sa 4 seta ključeva?
Želim dekodirati svoj....
noxia je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.07.2014., 13:51   #4533
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 504
Krivo sam se izrazio, set sa 4 ključa. Kupiš ih na eBaya za nekih 4$, dobiješ ih kroz 24h, utipkaš ih redom sukladno uputama te se otključaju mob i mreža.
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2014., 13:44   #4534
noxia
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: petrinja
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Los Sam Pregled postova
Krivo sam se izrazio, set sa 4 ključa. Kupiš ih na eBaya za nekih 4$, dobiješ ih kroz 24h, utipkaš ih redom sukladno uputama te se otključaju mob i mreža.
Hvala kralju!!
Ja sam svoj baš blokirao na bilo koju mrežu (unosio one ključeve koje sam čitao po forumima s nekim fejk key generatorima pomoću imei-a). Hoće li ti ključevi i onda i dalje vrijediti za potpuni network unlock?
Ako da, da li ti je slučajno ostao link od tog prodavača?
noxia je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2014., 00:14   #4535
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 504
Nema tog lika vise gore, bas sam provjerio. No, ovakav slican oglas je bio:
http://www.ebay.com/itm/Huawei-unloc...item2ed42f1cc9

Uglavnom, dobijes network code, 2x service provider i sim block code. Za tvoj network unlock da, hoces li moci ostale mobove s njim unlockati ne bih bas rekao.
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na