Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.03.2009., 11:04   #91
Salko01
Premium
Moj komp
 
Salko01's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: PcEkspert forum
Postovi: 551
Citiraj:
Autor Valg Pregled postova
Ajde nek netko odigra malo travian i nek poslika kako to izgleda pliiizzzzz!!!
Igram ga svaki dan i super je na njemu igrati,osim kad udjes na onu veliku mapu nemozes je pomjerati sa strelicama nego igras samo na onome sto vidis neznam zasto. Ostalo je sve pet.
Salko01 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2009., 00:31   #92
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
ja sam malo ogame probo al nejde bas mislim ok mos pregled napravit ali nije to to.. al inace za surfanje sve 5...
thenayk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.03.2009., 02:43   #93
Valg
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: City
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor Salko01 Pregled postova
Igram ga svaki dan i super je na njemu igrati,osim kad udjes na onu veliku mapu nemozes je pomjerati sa strelicama nego igras samo na onome sto vidis neznam zasto. Ostalo je sve pet.
E super mnogo ti hvala... Jel bar možeš kretati mapom pomoću unosa koordianta? kao 100/-100?
Valg je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2009., 09:50   #94
Gorgon83
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 23
Citiraj:
Autor Gorgon83 Pregled postova
Pozdrav svima. Imam par pitanja u vezi ovog moba:

1. Frend mi ga hoce prodat za 1900 Kn, novi, nekoristen, sa garancijom. Dali se isplati uzet?

2. Znam da je kupljen u T-mobileu, pa me zanima dali cu imat kakvih problema sa updateom softwarea.

3. Cito sam na internetu o onom bugu sa zvucnikom i sad me zanima kolko je to ozbiljan problem?
Jel mi moze jos netko odgovorit na ova pitanja? Trebo bi sutra ili preksutra odlucit ocu kupit pa mi je hitno!
Gorgon83 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2009., 09:55   #95
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
1. Ima ih mali milion po toj lovi , ponuda je stvarno poprilicna , ja osobno toliko ne bi dao

2. Mislim da ne , jer vec je netko napisao da je uspio napraviti update bez promjene codea i da je dostupan update i za nas

3.Posto se o tome problemu dosta pise , onda ocito je ozbiljan , samo je pitanje koliko je cest i za koliko brzo ce se pretvoriti u pravi problem , odnosno da ce morati na servis . Bugovi na prvim serijama telefona su cesta pojava , i nista preozbiljno , uglavnom se lako uklanjaju na servisima ,a na nekim modelima se cak nisu ni uvijek manifestirali ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2009., 09:59   #96
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor Gorgon83 Pregled postova
Pozdrav svima. Imam par pitanja u vezi ovog moba:

1. Frend mi ga hoce prodat za 1900 Kn, novi, nekoristen, sa garancijom. Dali se isplati uzet?

2. Znam da je kupljen u T-mobileu, pa me zanima dali cu imat kakvih problema sa updateom softwarea.

3. Cito sam na internetu o onom bugu sa zvucnikom i sad me zanima kolko je to ozbiljan problem?

1. Nek ti malo spusti cijenu
2. Nema nikakvih problema sa softwareom, updatas si na v.20 bez beda sa nokia updaterom koji skines s www.nokia.com
3. Nije ozbiljan problem, ako ce ti stvarat problem onda oces u mobis mjenjaju ti na garanciju to..

to je to...
thenayk je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2009., 08:17   #97
Gorgon83
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 23
E pozdrav ekipa!

Daj mi recite dali je ovaj mob zakljucan kad ga kupis u T-mobileu?

Ako je dali ga mozes otkljucat sam ili moras za njega ima neke posebne kablove ili program?

Kolko dodje otkljucavanje?

Unaprijed hvala na odgovorima.
Gorgon83 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2009., 09:00   #98
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Gorgon83 Pregled postova
E pozdrav ekipa!

Daj mi recite dali je ovaj mob zakljucan kad ga kupis u T-mobileu?

Ako je dali ga mozes otkljucat sam ili moras za njega ima neke posebne kablove ili program?

Kolko dodje otkljucavanje?

Unaprijed hvala na odgovorima.

Neki su zakljucani, neki nisu, neznam ni sam kakvu logiku tam koriste .

Sam ga nebres samo tak otkljucati, a kolko vidim otkljucavanje za njega je najskuplje...ko i za ove nove skuplje mobove...neki racunaju cak i po 300-350kn
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2009., 15:41   #99
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
Kaj su oni ludi 300-350 kn... jaoo

A brijem da je velika većina otkljucana jel sam cito negdje da ce nokia u svim zemljama zabranit zakljucavanje njihovih mobitela..

Sa zakljucavanjem usput npr. tmobile stavi i svoj glupi software inace kod nekih modela sto nije slučaj s 5800.. ali kaj je taj njihov mobovi se znaju zblokavat.. (kazem nije slucaj sa 5800)
thenayk je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2009., 16:03   #100
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor thenayk Pregled postova
Kaj su oni ludi 300-350 kn... jaoo

A brijem da je velika većina otkljucana jel sam cito negdje da ce nokia u svim zemljama zabranit zakljucavanje njihovih mobitela..

Sa zakljucavanjem usput npr. tmobile stavi i svoj glupi software inace kod nekih modela sto nije slučaj s 5800.. ali kaj je taj njihov mobovi se znaju zblokavat.. (kazem nije slucaj sa 5800)
Ne nisu ludi , takva je cijena unlocka boljih i novijih modela i nevidim zakaj se toliko cudis - da imalo kuzis kaj je potrebno za unlock , ne bi ovako izvalio nekaj.
Velika vecina nije otkljucana , sad se zadnjih dana pojavljuju vecinom lockane na t-mobile.
Prva serija je bila otkljucana , ocito ove nove nisu i nece ni biti .
Nokia nema kaj zabraniti zakljucavnje , kad ionako prodaje uredjaje operaterima i svejedno im je kaj ce oni sa njim raditi .
I dugo nisam cuo vecu glupost od ove zadnje - kaj se mobiteli sa brandanim softom znaju zblokirati ? Zblokirati ce se i sa tvornickim softom ako mu je do blokiranja . Operateri stavljaju takav softver u vidu promocije , to je zapravo vizualno sredjeni tvornciki softver i funkcionalnost je ista ili slicna .

I odsad nadalje samo slova o Nokiji 5800 !
Router je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.03.2009., 21:00   #101
Gorgon83
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 23
Evo ja danas uzo ovaj mobitel napokon i imam jedan problem.

Instaliro sam Nokia Software Updater i on mi nemoze nac mobitel.

Sve je spojeno sa USB-om i u PC suitu mi normalno pise da je mobitel spojen.

Ne kuzim zakaj.
Gorgon83 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2009., 14:16   #102
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Gorgon83 Pregled postova
Evo ja danas uzo ovaj mobitel napokon i imam jedan problem.

Instaliro sam Nokia Software Updater i on mi nemoze nac mobitel.

Sve je spojeno sa USB-om i u PC suitu mi normalno pise da je mobitel spojen.

Ne kuzim zakaj.
Probaj reinstal samog programa .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2009., 00:16   #103
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
toliko informacija o zakljucavanju, cijenama itd itd,a nitko nije napisao bar mali review o tom telefonu. Kakav je fon,kako radi, jel ts jako sojetljiv ili nije,jeli ugodan za rad,jeli dugo traje bat prilikom slusanja mjuze,ipak je to XM, itd itd
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2009., 09:21   #104
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
toliko informacija o zakljucavanju, cijenama itd itd,a nitko nije napisao bar mali review o tom telefonu. Kakav je fon,kako radi, jel ts jako sojetljiv ili nije,jeli ugodan za rad,jeli dugo traje bat prilikom slusanja mjuze,ipak je to XM, itd itd
evo ovdije ima odlićan test pa može se pogledat
http://www.mobilnisvet.com/mobilni-t...00-XpressMusic
a ima i na yotubu par dobrih reviewa pa malo potraži!
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2009., 09:45   #105
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ima test u novom PCChipu i pošteno su ga popljuvali prvenstveno zbog softvera.
citat: "Implementacija scrolla, pomicanja po izbornicima i listama, vjerojatno je najčudnija koju smo ikad vidjeli te djeluje kao da su je radila dva odvojena, posvađana programerska tima u zasebnim sobama, a neki nevini coder potom običnim copy/pasteom stopio u završni proizvod."
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2009., 10:32   #106
Doktor
locked in server room
Moj komp
 
Doktor's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Poreč / Zagreb
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
toliko informacija o zakljucavanju, cijenama itd itd,a nitko nije napisao bar mali review o tom telefonu. Kakav je fon,kako radi, jel ts jako sojetljiv ili nije,jeli ugodan za rad,jeli dugo traje bat prilikom slusanja mjuze,ipak je to XM, itd itd
Nabavio sam Nokiu 5800 prošli tjedan i mogu reći da je mob stvarno ok za tu lovu. Nikada prije nisam imao Symbian mob, ali ovaj je na mene kao novopečenog korisnika ostavio dobar dojam. Korisničko sučelje je solidno, ali nekad malo neintuitivno (nekad treba jedan touch, nekad dva za pokretanje nečega što je malo nelogično).
Nakon upgrade firmware-a na V.20, sučelje je ugodnije i brže za korištenje, a od aplikacija koje sam puknuo gore, izdvajam Mail for Exchange i Garmina 5.00.30 sa AdriaRouteom 2.20 koji također fino radi (ali se nemože mjeriti sa I GO aplikacijom iste namjene)...

Kolega u kancelariji ima "JaTelefon" kojem baterija jedva izdrži jedan dan, dok moja uz 40-tak razgovora dnevno drži 3- 4 dana bez problema.
Kako je Nokia 5800 uža od iPhonea, nešto je lakše dosegnuti palcem suprotnu stranu ekrana nago što je to slučaj na iPhoneu, pa to možda vrijedi spomenuti za one korisnike koji imaju manju šaku.
Touch osjetljivost nije na razini iPhone-ove, ali kako se zadnjim firmware upgradeom popravila, očekujem da bi se u budućnosti to moglo još malo poboljšati. Također, baterija izdrži preko sat vremena korištenja Garmina bez da je mob spojen na punjač što mi se ne čini loše.

Tolko od mene, pozdrav ekipi !
__________________
------------------------------------------------
8bit Heaven
Doktor je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2009., 10:52   #107
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor Doktor Pregled postova
Kolega u kancelariji ima "JaTelefon" kojem baterija jedva izdrži jedan dan, dok moja uz 40-tak razgovora dnevno drži 3- 4 dana bez problema.
ja neznam sta onda on radi, meni je sad skoro 3 dana izdrzala
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2009., 11:01   #108
Doktor
locked in server room
Moj komp
 
Doktor's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Poreč / Zagreb
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
ja neznam sta onda on radi, meni je sad skoro 3 dana izdrzala
Neznam ni ja !
Možda kakva S&M tortura...
__________________
------------------------------------------------
8bit Heaven
Doktor je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2009., 23:29   #109
branimiros82
Premium
 
branimiros82's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 113
vidim da svi imate po nesto i koja je vasa preporuka!?Ja Fon ili Nokja?I koja je cijena al realna za ta dva moba?!Trebao bi uzeti neki
branimiros82 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2009., 09:50   #110
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
nemoj flejmat ) ja sam za 5800 - po meni cjelovito i relativno povoljno touchscreen rješenje.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2009., 02:54   #111
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor branimiros82 Pregled postova
vidim da svi imate po nesto i koja je vasa preporuka!?Ja Fon ili Nokja?I koja je cijena al realna za ta dva moba?!Trebao bi uzeti neki

Ja Fon je kvalitetniji mobitel kaj je da je...

A 5800 za tu cijenu ok mob..pomalo funkcijonalniji...
thenayk je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2009., 06:18   #112
GOC
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Bilje
Postovi: 41
poz: ekran, zvucnici, buducnost softwarea, baterija decki 14h razgovora testirao (80mA/h, a ima 1260mA) pokrenite energy pro dok pricate pa pogledajte
neg: fale tipke ipak (recimo za pisanje sms bez gledanja u mob) za shortcute u programima, kad ga malo stisnete kvrcka plastika, gpu kao i n96 (nemozes quake3, ali bit ce ngage2), da imam para uzeo bih omniu hd

imam ga od 9.02 simpa otkljucan promjenio product code, cekam v21
treba puno raditi oko njega za funkcionalnost
inace lightctrl iskljuci led tipke (preporucam)
sto mi kod trenutnog v20 smeta je sto nema vise precaca na zaslonu (koristite handyshell), mult.tipka se ne moze konfigurirati, jos uvijek laga dosta, fotografije uzas, cekam mozillu za symbian izaci ce u travnju, opera i web crashaju cesto
za wlan smanjite dodatne postavke sa 100 mhA na 10 ako trosi (losiji domet)
GOC je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2009., 10:16   #113
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Moze ga se i u Vipu dobiti odsad valjda , stavili su ga na web .

http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=165...8&idphone=1486
Router je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2009., 13:57   #114
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Eo i ja juče ubo nokijicu. Zasada prezadovoljan. Sad idem polako raditi update pa onda stavljanje pogodnosti poput garmina

Kemijo sam nešto s produženjem ugovora, samo 800kn Jedino što nemogu poruku poslat, nešto me izgleda od opcija hebe na novom broju.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2009., 17:39   #115
pistolero
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: dubrovnik
Postovi: 3
pozdrav!da li mi neko može preporučiti koju zanimljivu i korisnu aplikaciju za nokiu 5800?i odakle da je skinem?thx
pistolero je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2009., 21:34   #116
bisanu
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: funtana
Postovi: 130
zanima me da li se isplati uzeti nokiu preko pretplate u vipu za 1300 ili pak neki drugi mob, ako da koji?
bisanu je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2009., 00:36   #117
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor bisanu Pregled postova
zanima me da li se isplati uzeti nokiu preko pretplate u vipu za 1300 ili pak neki drugi mob, ako da koji?

Isplati se uzet nokiu.


Citiraj:
Autor pistolero Pregled postova
pozdrav!da li mi neko može preporučiti koju zanimljivu i korisnu aplikaciju za nokiu 5800?i odakle da je skinem?thx
www.dotsis.com pa si skini kaj ti pase..
thenayk je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2009., 08:11   #118
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Vidio po oglasnicima da rulja prodaje za 1.800kn sa instaliranim Garminom. Čini mi se full povoljno.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2009., 11:31   #119
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Vidio po oglasnicima da rulja prodaje za 1.800kn sa instaliranim Garminom. Čini mi se full povoljno.
Garmin nije nikakav bonus kada ga sam staviš gore za 15 minuta.

Šteta što gps prijem nije jači pa me nekada signal hebe, tj. neće da ga uhvati. Ima li još netko takvih problema ili je to samo meni?

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
postoji čovjek i firma u Zg koji prodaju njihove proizvode... zagubio sam broj, no imaš ga na Mackorisnik, potraži, oglas Prodaja Zagg Invisible shield..

ja kupio sebi za iphone, našao se s čovjekom u gradu i to je to. 150kn je bilo za iphone, ali stvar vrijedi svake kune (osim što sam se najebo dok sam ju stavio)
Može kakav info o ovoj trgovini u Zg ili ako netko hoće naručivati sa ZAGG-a da mi javi.
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 26.03.2009. u 11:45.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2009., 12:17   #120
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Garmin nije nikakav bonus kada ga sam staviš gore za 15 minuta.

Šteta što gps prijem nije jači pa me nekada signal hebe, tj. neće da ga uhvati. Ima li još netko takvih problema ili je to samo meni
Samo tebi valjda...meni se spoji bez problema za par sec i dok sam unutar kuce, a imam jos tavan iznad, i nisam kraj prozora...i ne gubi signal nakon kaj se spoji...sam si slozi A-GPS.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na