Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2009., 12:04   #61
Scitec
Proud Acer 5920g owner
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 97
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
postoji čovjek i firma u Zg koji prodaju njihove proizvode... zagubio sam broj, no imaš ga na Mackorisnik, potraži, oglas Prodaja Zagg Invisible shield..

ja kupio sebi za iphone, našao se s čovjekom u gradu i to je to. 150kn je bilo za iphone, ali stvar vrijedi svake kune (osim što sam se najebo dok sam ju stavio)
pa ako imate (ili roditelji) master/amex/visa kreditnu kupite zaštitu za displej po 11$, a ne za 100kn više... ionako imate free shiping preko njihovog webshopa (7-10 radnih dana).
__________________
Bez reklama u sigu.


’’Opet onaj reper! Stereotipno sere on!’’
Steram ti ga kroz tvoj stereo u sterilni mozak s teretom!
Scitec je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2009., 12:38   #62
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Vidi malo sa userom munjara jer je on znao imati takvih stvari.
fala na reklami ali nemojte vidit s munjarom nemam toga niti sam nabavljao niti nabavljam - imam još nešto caseova, ali ne za 5800, a i to čekam da se riješim jer mi ih je pun kufer
Preporučam direktno od zagga i strpit se 2-3 tjedna - evo baš sam prijatelju naručio za 5800 pa željno iščekuje, a sumnjam da ćete naći nekoga tko to ima za prodati
Imaju i popust za kupnju drugog i trećeg shielda pa ako imate nekog s kim bi uzeli...

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 26.02.2009. u 12:50.
Munjara je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.02.2009., 20:27   #63
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
fala na reklami ali nemojte vidit s munjarom nemam toga niti sam nabavljao niti nabavljam - imam još nešto caseova, ali ne za 5800, a i to čekam da se riješim jer mi ih je pun kufer
Preporučam direktno od zagga i strpit se 2-3 tjedna - evo baš sam prijatelju naručio za 5800 pa željno iščekuje, a sumnjam da ćete naći nekoga tko to ima za prodati
Imaju i popust za kupnju drugog i trećeg shielda pa ako imate nekog s kim bi uzeli...
Uzeli bi ja i frend 2 zastite za cjeli mob, ne samo display...tak je onda neki popust, a kolko bi postarina bila? i ide li kakva carina kad bi to bilo oko 50 dolara minus popust...
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 10:44   #64
zeko21
Registered User
 
zeko21's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 5
evo, sutra cu kupit nokiu 5800xm pa me interesira koliko joj baterija traje uz normalno koristenje (uz to se podrazumijeva da se slusa mjuza i vidi par filmica)?
zeko21 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 11:12   #65
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor zeko21 Pregled postova
evo, sutra cu kupit nokiu 5800xm pa me interesira koliko joj baterija traje uz normalno koristenje (uz to se podrazumijeva da se slusa mjuza i vidi par filmica)?

Onda se pripremi na punjenja svaki drugi dan...jer ipak ima jako veliki i kvalitetni ekran koji i trosi onda dosta.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 18:41   #66
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Kako stoji s citanjem PDF-a i Word dokumenata?
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2009., 20:41   #67
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Pdf savrseno radi...za office programe tak-tak...trebaju jos malo srediti office suite kad ovaj mob koristi najnoviju verziju symbiana pa se jos nebres pomocu touch screena kretati po dokumentu i sl.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2009., 17:10   #68
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Eto ja danas ubo jednu...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2009., 19:53   #69
zeko21
Registered User
 
zeko21's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 5
eto i ja danas kupio!
zeko21 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2009., 21:09   #70
radhat
Registered User
 
radhat's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: croatia
Postovi: 189
da razveselim sve one koji su mob kupili u Tmobileu, svi imaju lufta u desnom kutu sastrane, a to je ona greška koju je nokia priznala i otklonila u sljedečim verzijama.

kako se manifestira ova proizvodna greška, prekidanje tokom razgovora koje nestaje kada se mob jače pritisne desnom kutu.

službeno mobisovo riješenje za onaj luft, i crte po ekranu koje se znaju pojavljivati nakon što se otključa iz standbaya uređaj je otvaranje moba, zamjena zvučnika, popravak kontakta zvučnika te kasnije pričvrščivanje maske tako da nema lufta i update frimwarea.

sretno svima koje odluče kupiti ove prve serije moba u T-mobileu

i sad se čudite što su nama na balkan došle ove verzije sa proizvodnom greškom i kao patkice prodavane u običnoj simpi
radhat je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.02.2009., 21:49   #71
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Kako ova njoka stoji s baterijom uz malo vise koristenja wifi-a i slusanja mjuze?
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2009., 11:25   #72
Daci
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 141
Citiraj:
Autor radhat Pregled postova
da razveselim sve one koji su mob kupili u Tmobileu, svi imaju lufta u desnom kutu sastrane, a to je ona greška koju je nokia priznala i otklonila u sljedečim verzijama.

kako se manifestira ova proizvodna greška, prekidanje tokom razgovora koje nestaje kada se mob jače pritisne desnom kutu.

službeno mobisovo riješenje za onaj luft, i crte po ekranu koje se znaju pojavljivati nakon što se otključa iz standbaya uređaj je otvaranje moba, zamjena zvučnika, popravak kontakta zvučnika te kasnije pričvrščivanje maske tako da nema lufta i update frimwarea.

sretno svima koje odluče kupiti ove prve serije moba u T-mobileu

i sad se čudite što su nama na balkan došle ove verzije sa proizvodnom greškom i kao patkice prodavane u običnoj simpi
mobitel svugdje u svijetu ima tu grešku ne samo u hrvatskoj i t mobileu . svi mobovi do 20 i nekog 1 su poslani s tom greškom . i napominjem da greška nije u desnoj strani di ima lufta već je greška u zvučniku i nokia je to priznala uglavnom poslali su u sve ovlaštene servise zvučnike od drugog proizvođača koji nemaju problema, također ugrađuju te zvučnike u nove mobove sada. miliun komada je prodano sa tom greškom (zvučnikom) tak da to nema nikakve veze sa t-mobileom i tom cijenom
__________________
AMD athlon64 3200+
FOXCONN WinFast NF4UK8AA
Super Talent PC3200 DDR400 512MB
PH DDR400 256MB
GALAXY 6600GT PCI-E 128MB (GPU 590, MEM. 1200)
Daci je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2009., 12:42   #73
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
A koja je greška u zvučniku? Slabije se cuje?
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2009., 23:38   #74
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
Ja neznam o cem pricate je malo je taj desni kut, ali kaj sa slusalicom meni se sve super cuje u cemu je problem!?!?
thenayk je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 00:35   #75
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor thenayk Pregled postova
Ja neznam o cem pricate je malo je taj desni kut, ali kaj sa slusalicom meni se sve super cuje u cemu je problem!?!?

Taj desni kut nema nikakv utjecaj na rad moba, odnosno zvucnike...ali ako mob ima ugradenu stariju (losu) seriju zvucnika, kroz par mjeseci to pocne zaj*****
Uglavnom vise o tome ovdje...

http://www.mobile-review.com/article...-brak-en.shtml

@radhat
Nismo mi nist dobili defektne verzije, nego je tak opcenito situacija svugdje za ovaj model...a to kaj su se nasle u simpi za 1500kn je greska t-coma, a ne da su ih namjerno prodavali zbog tih problema sa zvucnicima...a i opcenito se taj problem sa zvucnicima najvise odnosi na one koji su taj mob kupili u 10,11 mjesecu u Rusiji ili gdje vec...a ne sad sredinom-krajem veljace dok se taj mob pojavio tek kod nas.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2009., 20:40   #76
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
evo i prijatelj mi kaze da mu je zvucnik poceo praviti probleme - tmobile simpa

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 02.03.2009. u 20:59.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 10:50   #77
Salko01
Premium
Moj komp
 
Salko01's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: PcEkspert forum
Postovi: 551
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
evo i prijatelj mi kaze da mu je zvucnik poceo praviti probleme - tmobile simpa
Ja od prvog dana imam problema sa zvucnikom,stisava se i pojacava uz malo prekidanje.
Salko01 je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2009., 13:19   #78
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Moj lufta u uglu nema i nema (zasad) nikakvih problema sa zvukom, inače mađarska je proizvodnja a kolko ja čitam one brojeve u njemu proizvodnja mu je 2mj 2009 inače kupljen u Mobisu na iblerovom...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 13:11   #79
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
Jel zna neko kad dolazi novi frimeware za nas koji imamo product code trenutno neodgovarajuci za trenutnu nadopunu softwara?




Eo sad gledo stigo je...

Zadnje izmijenjeno od: thenayk. 05.03.2009. u 13:22.
thenayk je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 15:22   #80
pistolero
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: dubrovnik
Postovi: 3
srdačan pozdrav svima!uzeo nokiu 5800 i namjeravam skinuti novu verziju v.20, pa me zanima koja su poboljšanja u odnosu na prethodnu (v.10).da li se isplati da je instaliram ili bolje da se ne zezem sa codom?hvala!
pistolero je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2009., 16:12   #81
thenayk
Premium
Moj komp
 
thenayk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor pistolero Pregled postova
srdačan pozdrav svima!uzeo nokiu 5800 i namjeravam skinuti novu verziju v.20, pa me zanima koja su poboljšanja u odnosu na prethodnu (v.10).da li se isplati da je instaliram ili bolje da se ne zezem sa codom?hvala!
Stavis kabel u komp i mob i NOKA UPDATEROM updatas softwer bez ikakve brige za code.
Code nemoras mjenjat napravili su u nokiji za nasu regiju bas original v.20
Updataj si bolje ti radi touch screen ima par funkcija jos dodatnih, brzi je malo mob sve u svemu sa v.10 na v.20 svakako prođi..

stavi novi softver s Nokia Software Updater, skines si s www.nokia.com
thenayk je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2009., 16:09   #82
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Kako mi nitko nije odgovorio, postavljam ponovno pitanje, jer bih mozda kupio taj mob: Kako ova njoka stoji s baterijom uz malo vise koristenja wifi-a i slusanja mjuze?
Mejzlik je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2009., 16:36   #83
Daci
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 141
dan i pol do 2 dana sa čačkanjem svako malo po njemu
__________________
AMD athlon64 3200+
FOXCONN WinFast NF4UK8AA
Super Talent PC3200 DDR400 512MB
PH DDR400 256MB
GALAXY 6600GT PCI-E 128MB (GPU 590, MEM. 1200)
Daci je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2009., 22:44   #84
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
danas bijah u t-centru zbog ove nokie i ne znam, nime nes oduševila, tj. screen je zakon al izrada mi je nekako preplastična,imam feeling da ću je pokidat ak ju malo zveknem,naravno to mi nije cilj . mozda me malo prevarilo sto su kraj nje stojale e51 i e71 pa... al inače same opcije i touch na mobu su sasvim okej...
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2009., 23:02   #85
n30n
Premium
Moj komp
 
n30n's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 359
kakvo je stanje sad sa tim zvucnicima na njima, jel to samo prva posiljka ima problema il sta? kad ce doc nova posiljka ako neko zna slucajno
n30n je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2009., 09:58   #86
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor n30n Pregled postova
kakvo je stanje sad sa tim zvucnicima na njima, jel to samo prva posiljka ima problema il sta? kad ce doc nova posiljka ako neko zna slucajno

Nije problem u zvucnicima, nego u slusalici...gdje god vidim da netko pita, svi to brkaju...to je bil najveci problem za one koji su kupili mob jos u 10,11.mj, pa su i 2 puta neki nosili na popravak jer su im prvi put stavili tu istu problematicnu slusalicu...sad ako ti se i pokvari, imaju u servisu novu koja nema problema.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2009., 11:38   #87
n30n
Premium
Moj komp
 
n30n's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 359
ma, krivo sam se izrazio, mislio sam na slusalicu...
a jedini servis je u zagrebu, koliko sam cuo, a ja sam jaako daleko od zagreba pa mi je to problem, zato pitam zna li iko kad ce doc mobovi koji valjaju
n30n je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2009., 01:02   #88
Valg
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: City
Postovi: 1,404
Ajde nek netko odigra malo travian i nek poslika kako to izgleda pliiizzzzz!!!
Valg je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2009., 09:46   #89
Gorgon83
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 23
Par pitanja

Pozdrav svima. Imam par pitanja u vezi ovog moba:

1. Frend mi ga hoce prodat za 1900 Kn, novi, nekoristen, sa garancijom. Dali se isplati uzet?

2. Znam da je kupljen u T-mobileu, pa me zanima dali cu imat kakvih problema sa updateom softwarea.

3. Cito sam na internetu o onom bugu sa zvucnikom i sad me zanima kolko je to ozbiljan problem?
Gorgon83 je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2009., 10:05   #90
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
Citiraj:
Autor Gorgon83 Pregled postova
Pozdrav svima. Imam par pitanja u vezi ovog moba:

1. Frend mi ga hoce prodat za 1900 Kn, novi, nekoristen, sa garancijom. Dali se isplati uzet?

2. Znam da je kupljen u T-mobileu, pa me zanima dali cu imat kakvih problema sa updateom softwarea.

3. Cito sam na internetu o onom bugu sa zvucnikom i sad me zanima kolko je to ozbiljan problem?
po newsima i ovdije ti ide po 1800kn,ima jedan na newsima za 1750 +simpa broj sa 1ookn na raćunu tako da ako ti je prijatelj spustit će cijenu malo a ne zaradit još na tebi!
dart_tom je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na