Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.04.2024., 08:33   #61
Lazarus
Premium
 
Lazarus's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: -
Postovi: 102
Si netko prešao s običnog mail na ovaj outlook?
Već mi par puta prislino instalira outlook umjesto maila,probal sam ti štimat al neće
Zna li tko postavke za freemail na njemu ili možda deugačiji mail kljent koji je jednosavan za korištenje poput maila.
Lazarus je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2024., 08:45   #62
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,172
Sve je to u banani uglavnom. Ja ga držim u Gmail aplikaciji. Mailovi dolaze koliko vidim u stvarnome vremenu,brisat ih ne mogu tj. kad ih obrišem,vrate se nakon par minuta,vjv nema puni pristup serveru kroz aplikaciju Ako ih želim obrisat moram kroz preglednik. Također zbog nepostojećeg izlaznog servera ne mogu ni slat kroz Gmail aplikaciju pa i šaljem kroz preglednik. Praktički i koliko vidim,freemail acc u neki mail klijent možeš ubacit samo da ti dolaze mailovi i to je manje više to. Čak i spam ne ide u spam u većini slučajeva tj. ponekad i zna pustit sve u inbox na Gmail aplikaciji a u pregledniku ti mailovi nisu u inboxu tj. u folderu su za spam gdje im je i mijesto. To mi je prvi mail i za sve ga koristim ali mislim da bi ga valjalo batalit jer ni podrške nema. Reset passworda je muka živa,ako se opet desi,mogu se slikat...

Sent with my Poco X4 Pro 5G using Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2024., 08:52   #63
Lazarus
Premium
 
Lazarus's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: -
Postovi: 102
Trenutni Mail radi OK ali su najavili kako će ove godine biti ukunut i biti će u potpunosti zamjenjen s Outlook.Već su mi u nekoliko navrata prisilno utrpali ovaj outlook i sve do sad sam vraćao Mail jer tamo mogu namjestiti da primam i šaljem email sa freemail adresom.
Izlazne postavke imam od t-com,a problem je kak niš od tog ne funkcionira na outlook.
Sad tražim postavke ili drugi kljent di mogu nastaviti koristi freemail adresu.
Lazarus je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na