Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2012., 20:59   #3241
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Citiraj:
Autor CROXXX69 Pregled postova
danas sam imao cak preko 70 ping... kao na starom provideru iskon sa 5mbit

a nisam shvatio gdje tocno moram upisati ip od slovacke?
command prompt:
ping ip(od slovacke)
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 22:53   #3242
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.12.2012., 23:13   #3243
MacOSX Master
Lexus rida'
Moj komp
 
MacOSX Master's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZGB
Postovi: 79
iskreno, imam Amis već 2,5 godine i više nego zadovoljan sam. 20mbit je veza, 3u1 paket premium te jako ugodna korisnička služba. Hvala bogu nisam ih trebao zbog nečeg važnijeg no za tih par puta su bili više nego ljubazni. No mene isto zanima kad će više biti optika, 10 min sam od centra a nema još naznake za sada samo travno, utrine i tamo negdje okolo... uffff.... umjesto da krenu od centra prema van, oni šaraju okolo
i neeed upload
MacOSX Master je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2012., 00:07   #3244
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Citiraj:
Autor MacOSX Master Pregled postova
iskreno, imam Amis već 2,5 godine i više nego zadovoljan sam. 20mbit je veza, 3u1 paket premium te jako ugodna korisnička služba. Hvala bogu nisam ih trebao zbog nečeg važnijeg no za tih par puta su bili više nego ljubazni. No mene isto zanima kad će više biti optika, 10 min sam od centra a nema još naznake za sada samo travno, utrine i tamo negdje okolo... uffff.... umjesto da krenu od centra prema van, oni šaraju okolo
i neeed upload
Na samom trgu imaju optiku za poslovne korisnike, evo bas danas je jedan korisnik spojen, 1ms unutar hr preko cixa, odlicno radi da bi se najrade preselio u novi Zagreb.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2012., 17:59   #3245
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 366
ok, meni opet
Citiraj:
64 bytes from 109.74.146.70: icmp_seq=9 ttl=117 time=39.261 ms
ali ok... danas sam razgovarao preko skyp-a i nema stekanja... ali manje od 30 nikako da dobijem... pa svaka vam cast sa 15s...
CROXXX69 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2012., 20:43   #3246
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Citiraj:
Autor CROXXX69 Pregled postova
ok, meni opet
ali ok... danas sam razgovarao preko skyp-a i nema stekanja... ali manje od 30 nikako da dobijem... pa svaka vam cast sa 15s...
Kako sam tu procitao to vjerojatno ovisi da li imas 3u1 ili 2u1 paket, kazu da su stavili malo veci ping zbog televizije, ali to ne utjece puno na skype ili slicne programe koji su osjetljivi na ping.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2012., 01:07   #3247
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 366
imam 2u1...
a za sta je taj ping? mislio sam za skype? kao koliko mu treba da primi i koliko mu treba da salje podatke... pa to je za skype bitno?!
CROXXX69 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2012., 11:39   #3248
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Citiraj:
Autor CROXXX69 Pregled postova
imam 2u1...
a za sta je taj ping? mislio sam za skype? kao koliko mu treba da primi i koliko mu treba da salje podatke... pa to je za skype bitno?!
Onda nazovi tehnicku podrsku i reci im da ti je ping prevelik, pa ce ti staviti profil za manji ping i malo manju brzinu. Da ti je ping 150ms to bi utjecalo, ovako su male razlike.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2012., 11:40   #3249
CROXXX69
KAVA.hr
 
CROXXX69's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: zg
Postovi: 366
ma ne... sve mi je u biti super... brzina je fina, jedino sto imam isti ping kao prije kada sam imao sporiji iskon i kao citao sam da je za skype bitan ping?! a znam da sa iskonom nisam mogao normalno postaviti vezu na skypu jer je uvijek pucala veza, odnosno nekako presporo je bilo pa se nije moglo normalno razgovarati (videopoziv)... ali sam sad 2 puta testirao sa skypom i za sada dobro radi... valjda je onda sve ok
CROXXX69 je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2013., 17:34   #3250
Bukva
Pokemon prve generacije
Moj komp
 
Bukva's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
Ovako, prošli mjesec sam predao zahtjev za prelazak na Amis... Uglavnom, malo gledam i stavljam na papir što mi sve treba i ne treba da si kako spadam sredim mrežu u stanu, te me jedna stvar zanima - koji router po defaultu dolazi isporučen od strane Amisa?
__________________
Mogu patchat sve osim korisničke gluposti.
Bukva je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.01.2013., 21:20   #3251
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Najvise Thomson TG782 to ti pise evo tu http://www.amis.hr/podrska_2u1_faq.php ali daju i ovaj Enkom A1521



EDIT:
Izgleda da su Vrbani sljedeci na redu za optiku.
Citiraj:
  1. naziv, adresu i OIB investitora: Amis Telekom d.o.o., Bani 75, 10010 Zagreb; 54211229569
  2. područje/teritorij obuhvata planirane svjetlovodne distribucijske mreže u km2: 1,11 km2
  3. broj stanovnika na području/teritoriju obuhvata: 12187
  4. broj postojećih i planiranih stanova, poslovnih prostora, javnih i drugih subjekata na području/teritoriju obuhvata u skladu s dokumentima prostornog plana: 7048
  5. vrsta i adresa distribucijskog čvora (pristupnog čvora), uličnog ormara ili lokacije objekta tehnološki prostor za smještaj EK opreme u stambeno/poslovnom objektu, Cenkovečka 9, 10000 Zagreb
  6. planirani kapacitet svjetlovodne distribucijske mreže (broj svjetlovodnih niti): 2150 (faza 1.)
  7. planirani početak gradnje: 22.02.2013. godine
  8. planirani datum završetka gradnje: 01.06.2013. godine
  9. grafički prikaz područja svjetlovodne pristupne mreže
3.1.2013.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 05.01.2013. u 22:01.
viper je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 14:15   #3252
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Ima neko slučajno Amis Dual? Čini mi se da je to najpovoljnija ponuda za one osuđene na T-Com telefon. Kakva su iskustva s brzinom, vezom, pingom?
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 18:05   #3253
dedaWraith
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Ja imam dual (Kustošija) vec jedno 2g. U početku super, 8Mbita, nikad pukla veza.
Od ljeta, krčanje, pucanje, dolazili hrpu puta, najednom se u zgradi gubi gubi 2Mbita, a do mene se skupa dođe 3 :/
dedaWraith je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2013., 18:12   #3254
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Nema veze, sad sam dobio odgovor da se HT-u plaća i telefon i ADSL, a Amisu samo brzina, tako da najjeftiniji flat ispadne 250 kuna. Znao sam da 170 zvuči predobro da bi bilo istinito
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2013., 00:00   #3255
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Da ne bi bilo sve savrseno, u nocnim satima imaju packet loss s Carnetom preko CIX-a. Morat cu ih kontaktirati, ako bi bili toliko dobri i upgradali link prema CIX-u.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2013., 01:36   #3256
sinke.ZG
Premium
Moj komp
 
sinke.ZG's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 732
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Nema veze, sad sam dobio odgovor da se HT-u plaća i telefon i ADSL, a Amisu samo brzina, tako da najjeftiniji flat ispadne 250 kuna. Znao sam da 170 zvuči predobro da bi bilo istinito
ti neplacas ht-u nista
__________________
sinke.ZG je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2013., 08:56   #3257
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Ima neko slučajno Amis Dual? Čini mi se da je to najpovoljnija ponuda za one osuđene na T-Com telefon. Kakva su iskustva s brzinom, vezom, pingom?
Koliko vidim Amis Dual vise nije u ponudi Amisa, a trenutno nemaju nikakvu ponudu za "bitstream" za privatne korisnike. Niti sam igdje uspio naci kod njih ista sto kosta 170kn... Gdje si nasao tu uslugu?
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2013., 09:15   #3258
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor sinke.ZG Pregled postova
ti neplacas ht-u nista
Odgovor iz Amisa:

S obzirom da trenutno niste dostupni za usluge putem naše infrastrukture, a koje predstavljaju najveću uštedu, dostupne su Vam isključivo usluge koje možemo ponuditi putem T-Coma, a kod usluge amis DUAL to znači da telefonsku i ADSL pretplatu plaćate prema T-Comu.
Konkretno, za ADSL brzinu pristupa internetu do 4 Mbps plaćate 79,64 kn mjesečno i ujedno za telefonsku pretplatu 73,20 kn mjesečno na T-Com računu, dok na zasebnom, Amisovom računu plaćate ADSL promet koji odaberete.


@Madboy: Nisam nigdje našao, nego sam računao, ali bez ove stavke za brzinu
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2013., 12:31   #3259
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Da ne bi bilo sve savrseno, u nocnim satima imaju packet loss s Carnetom preko CIX-a. Morat cu ih kontaktirati, ako bi bili toliko dobri i upgradali link prema CIX-u.
Update: kroz mjesec dana dizu brzinu konekcije prema CIX-u.
Vrbani su iduci kvart koji ce Amis pokriti s optikom.
http://www.amis.hr/oamisu_novosti.php
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”

Zadnje izmijenjeno od: Bono. 19.01.2013. u 14:57.
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 18:23   #3260
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Prije godinu i nesto presao sam na amis. I zadovoljan sam uslugom, kao i samom SZK koja mi je (hvala Bogu) jako rijetko trebala. No i kad sam ih morao zvati, jako usluzni i cak od pomoci (za promjenu).

No imam njihov enkom a1251-i router. I uzasan je. Port forwarding uopce ne radi, podesavanje DMZ-a ne djeluje uopce.

Ima li mi pomoci ili pak moram zatraziti promjenu routera?
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 23:42   #3261
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Prije godinu i nesto presao sam na amis. I zadovoljan sam uslugom, kao i samom SZK koja mi je (hvala Bogu) jako rijetko trebala. No i kad sam ih morao zvati, jako usluzni i cak od pomoci (za promjenu).

No imam njihov enkom a1251-i router. I uzasan je. Port forwarding uopce ne radi, podesavanje DMZ-a ne djeluje uopce.

Ima li mi pomoci ili pak moram zatraziti promjenu routera?
Ako je taj router samo lan, onda ti mjenjaju za WLAN bez problema, a ako je WLAN onda ces ih trebati malo stisnuti da ti zamjene za drugi modem, ja sam se dosta namucio da zamjenim Thomsona 780 za 782.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 00:39   #3262
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
WLAN je. Nazvao danas, ispricao tehnicaru u cemu je problem. Lik testirao i javio da ni on ne moze dokuciti zasto ne radi kako spada. Ukratko, ovaj router im moram poslati nazad cim novi dodje. 782 sam takodjer odabrao, jer jos sam samo mogao 780 odabrati, pa izbor i nije bio tezak.

Nego, kakav ti je sada router uopce? Imas li problema sa njim? Meni je ovaj osim port forwardinga radio odlicno.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2013., 00:56   #3263
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
WLAN je. Nazvao danas, ispricao tehnicaru u cemu je problem. Lik testirao i javio da ni on ne moze dokuciti zasto ne radi kako spada. Ukratko, ovaj router im moram poslati nazad cim novi dodje. 782 sam takodjer odabrao, jer jos sam samo mogao 780 odabrati, pa izbor i nije bio tezak.

Nego, kakav ti je sada router uopce? Imas li problema sa njim? Meni je ovaj osim port forwardinga radio odlicno.
Router mi je u bridgu, a uzeo sam 782 jer mogu vecu brzinu progurati preko svoje parice i stabilnija je konekcija s manje errora.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2013., 12:54   #3264
xpsp1a
Premium
Moj komp
 
xpsp1a's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 93
Dakle, korisnik sam Amisa 5 godina, ali sad me opako živciraju.

Opet sa akcijom koju su imali krajem godine rade razliku među starim i novim korisnicima.

Koristim paket midi (8/768) i to plaćam 168KN

Krajem godine imali su akciju i nudili maxi+(12/768) za 149KN uz potpis na dvije godine

Ta akcija je vrijedila do 31.12.

Meni je ugovor istekao prije 10 dana, i naravno da mi nedaju maxi+ za 149KN, toga više nema kažu, daju mi 600KN popusta.

I sad, sa tim popustom i ja plaćam otprilike oko 150KN mjesečno i imam 8/768 a onaj koji je potpisao prije mjesec dana ima 12/768.

Nije da mi treba ta veća brzina, jednostavno me nerviraju.

To ne radi nitko osim njih, barem koliko ja znam. T-smeće ti kao novom korisniku pokloni recimo mobitel ili nešto ali novi korisnik ima i cijene i brzine kao i stari, ne?
xpsp1a je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2013., 16:37   #3265
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor xpsp1a Pregled postova
Dakle, korisnik sam Amisa 5 godina, ali sad me opako živciraju.

Opet sa akcijom koju su imali krajem godine rade razliku među starim i novim korisnicima.

Koristim paket midi (8/768) i to plaćam 168KN

Krajem godine imali su akciju i nudili maxi+(12/768) za 149KN uz potpis na dvije godine

Ta akcija je vrijedila do 31.12.

Meni je ugovor istekao prije 10 dana, i naravno da mi nedaju maxi+ za 149KN, toga više nema kažu, daju mi 600KN popusta.

I sad, sa tim popustom i ja plaćam otprilike oko 150KN mjesečno i imam 8/768 a onaj koji je potpisao prije mjesec dana ima 12/768.

Nije da mi treba ta veća brzina, jednostavno me nerviraju.

To ne radi nitko osim njih, barem koliko ja znam. T-smeće ti kao novom korisniku pokloni recimo mobitel ili nešto ali novi korisnik ima i cijene i brzine kao i stari, ne?
Mogao si se malo raspitati i dosta toga bi ti odobrili tj. barem bi ti izašli u susret.

Ja sam npr. potpisao u travnju 2012. novi ugovor za 2u1 i dobio 600kn popusta na račun (prvih 6mj 300kn i zadnjih 6mj 300kn) + max brzinu prvih 6mj. Iskoristio sam 300kn popusta na račun i max brzinu i kad sam čuo za akciju 3u1 poslao mail i pitao jel mogu ja to uzet; dobio sam anex ugovora tj 20 mjeseci plaćam sa 25% popusta, a zadnja 4mj punu cijenu (pošto sam već iskoristio dio bonusa od usluge 2u1).
A taj novi ugovor sam potpisao u 11.mj 2012
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2013., 23:18   #3266
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Drugo je ugovor za produženje 2u1 uslue a drugo je prelazak na drugu skuplju uslugu.
Operater ce ti uvijek ponudit novi ugovor ako ces preci na onaj paket koji ukljucuje sve opcije tj 3u1 kod nas.

Da si imao 2u1 ugovor i recimo da si htio preci na ovu novu akciju koja je bila prosle godine di dobijes vecu brzinu (za manju cijenu nego u starim paketima) onda bi te fino odbili jer im to nije u cilju .
Ove popuste di dobijes prvih 6 i zadnjih 6 mj besplatno tj 300kn mislim da uvijek imaju .
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2013., 11:33   #3267
ssdv
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 79
veza

Pozdrav ekipi
Evo čitam Vas zadnjih 9 strana pa da se i ja malo pridružim. Dugo sam kod Amisa i generalno uz početne probleme danas nemam baš nešto zamjerki.
Imam 3/1, optiku koju su mi razvukli gdje sam htio i metraža im nije bila problem, tu i tamo ima problema sa "pogledaj propušteno", brzina je više nego dobra (ako uspijem stavit koju sliku jer neznam to napravit).
Prednost je definitivno to što je Amis još uvijek "mali" i nema razgovora s mašinama već se javljaju živi kad nazoveš podršku.
Ako će se vidjeti brzine moram napomenuti da su mjerene s upaljenim TV-om.


ssdv je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 02:33   #3268
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
U kojem kvartu se nalazis? Navodno ce uskoro na vrbane, onda cu i ja uzivati u tim brzinama
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 10:32   #3269
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor xpsp1a Pregled postova
Dakle, korisnik sam Amisa 5 godina, ali sad me opako živciraju.

Opet sa akcijom koju su imali krajem godine rade razliku među starim i novim korisnicima.

Koristim paket midi (8/768) i to plaćam 168KN

Krajem godine imali su akciju i nudili maxi+(12/768) za 149KN uz potpis na dvije godine

Ta akcija je vrijedila do 31.12.

Meni je ugovor istekao prije 10 dana, i naravno da mi nedaju maxi+ za 149KN, toga više nema kažu, daju mi 600KN popusta.

I sad, sa tim popustom i ja plaćam otprilike oko 150KN mjesečno i imam 8/768 a onaj koji je potpisao prije mjesec dana ima 12/768.

Nije da mi treba ta veća brzina, jednostavno me nerviraju.

To ne radi nitko osim njih, barem koliko ja znam. T-smeće ti kao novom korisniku pokloni recimo mobitel ili nešto ali novi korisnik ima i cijene i brzine kao i stari, ne?
Da ja sam isto tako stari korisnik, placam 300 tinjak kuna za onaj puni paket, kad sam vidla da novi korisnici dobivaju sve za duplo manju cifru , poludila sam, nazvala korisnicku podrsku, naravno produzetak uhgovora sam vec bila potpisala i nije bilo sanse da mi nekaj smanje, al sam rekla dajte mi nesto, jbt bila sam s vama kad ste se podizali od pocetka skoro...a nis onda su mi nesto povecali brzinu interneta, u roku keks...utjeha je jedino kaj ti novi korisnici nece imat tu cijenu dugo vremena, al da je fer nije...al to rade svi operateri tako da...
  Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 14:54   #3270
ssdv
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 79
jbg... ja sam im doveo minimalno 15 pretplatnika (kojih se mogu sjetiti), takodjer sam skoro od početka njihove prisutnosti kod njih a oni meni " sory nemamo akciju pa vam ne možemo ništa ponuditi, u ostalom to je do marketinga ".
To je bilo prije pola godine mislim pa više i ne govorim nikome.
ssdv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na