Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.12.2016., 20:17   #241
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Kako mislis FIXan ? Ja sam mome normalno promjenio adresu u 192.168.1.x tj. koju god zelim. Moras ga disconnectati sa mreze da bi promjenio IP i neke od postavki.
Kako to misliš mora biti disconnectan s mreže??
Meni se pojavi prekriženi kružić na tim poljima i ne da mijenjati.
Nažalost, ne skida mi preko screenshota taj mouse pointer, ali se vidi da je sve zasivljeno:


Citiraj:
Sto se tice brzine cini mi se da ti hvatas 3G a ne 4G. Pogledaj u settingsima routera i prebaci umjesto Automatic na 4G only.
Ne mogu mijenjati nijednu od tih postavki, isto kao i gore.
Definitivno je LTE:

Ujedno ledica blica plavo, po uputama to je LTE, na 3G je navodno zelena.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 20:29   #242
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Kako to misliš mora biti disconnectan s mreže??
Meni se pojavi prekriženi kružić na tim poljima i ne da mijenjati.
Nažalost, ne skida mi preko screenshota taj mouse pointer, ali se vidi da je sve zasivljeno:
Odes na Home screen i disconnectas se (kao sto rekon moras se odspojit sa mreze ) i onda ces moci menjati IP i sve ostale zasivljene stvari. Kad promjenis IP lupis apply i connectas se u router na novoj IP adresi i i onda connect na mrezu/LTE .

Ovo:
https://s23.postimg.org/mp80qam0r/Router_SG.jpg
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.12.2016., 20:52   #243
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Riješeno. Nisam niti skužio da to treba
Uspio sam u međuvremenu dobiti tehničku službu pa su mi objasnili di je, usput se otključaju i LAN postavke.
Prebacio na 3G only i sad je speedtest 30/4, -39 dBm, mislim da tu ne može bolje, ali taj odašiljač izgleda prenosi samo 3G.
Idućih dana idem tražiti di je bolji signal na 4G pa ćemo vidjeti.
Koji je na kraju zaključak s onim antenama, jel uspio netko dobiti nešto s time i kako ih uopće montirati jer uputa nema?

Usput, ja isto dobio one opće uvjete s 18 članaka
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 21:24   #244
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Riješeno. Nisam niti skužio da to treba
Panju

Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Usput, ja isto dobio one opće uvjete s 18 članaka
Mos se tjesit koliko os, mjerodavan je brojac na Moj Vip stranici

Od antena jos nisam naletio na primjer da je netkom bolje, ono sto sam ja testirao da su bilo koje za WiFi stap antene kud i kamo bolje jer idu direktno na kontakt bez kablovinja i malo popravljaju signal.

Probao sam spajanjem i jedne panel antene za WiFi od Hyperlinka 14dBi te je cak i to bolje od njihovih antena ali nije bolje od 2 stap antene.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 22:08   #245
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Panju
Jesam, priznam
Ovo je prvi router kojeg vidim da ga moraš disconnectati s neta da bi mu mogao promijeniti osnovne postavke

EDIT: konekcija i ostalo riješeno.

Zadnje izmijenjeno od: c-shadow. 22.12.2016. u 18:20.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 16:08   #246
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Evo još jedan novi zadovoljni korisnik😁.. Meni su ipak bolje brzine s antenama, bez antena 30 do 35, s do 50.
I zahvala članu donatellu, jer mi je uspija sredit turbo😉
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 18:00   #247
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
ti si prvi koji sa antenama nešto dobije. kako si ih postavio. slikaj molim te

Poslano sa mog SM-G930F
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 18:22   #248
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Možda zato šta sam na moru..
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 19:51   #249
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Jes probao sa routerom na tom prozoru bez antena ? Ili je router ispod prozora, na zidu ?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 21:12   #250
back2quick
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: righthere
Postovi: 441
moguće da je zbog mora

dolje su više temp. i vlažnost zraka + ostale atomsferske pizdarije zato vi na kopnu ne dobivate ništa s antenama. probajte testirat za 6 mjeseci
back2quick je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.12.2016., 21:34   #251
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor back2quick Pregled postova
zato vi na kopnu ne dobivate ništa s antenama. probajte testirat za 6 mjeseci
Pa dobijamo samo ne sa njihovim antenama.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2016., 09:10   #252
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Jes probao sa routerom na tom prozoru bez antena ? Ili je router ispod prozora, na zidu ?
Router je točno ispod, i najviše sinoć sam uspija 55 uvatit, bez antena ne ide priko 35, samo s jednom antenom je oko 40.
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2016., 11:04   #253
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Koliko ti ide upload ?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2016., 11:05   #254
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Od 10 do 20..šta je veća brzina, manji mi je opload
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2016., 00:07   #255
Ajvan13
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Velika
Postovi: 7
Svakakvih problema se navodilo o ovoj temi pa evo da napišem svoja iskustva. 13.12.mi je aktivirana turbo tarifa. Signal mi nije baš najbolji. Sa antenama sam dobio oko -98, a bez antena oko -89. Brzina mi dosta varira ali uglavnom je 20-30 down i isto tako i up. To što kažem da varira, znači da bude nekad i ispod 10, ali dođe i do 35. Problem je što sam router u ovih dvadesetak dana morao nekoliko puta restartati, što je više nego što sam u godini dana na mreži. Čini se da i ruter slabije odašilja signal jer na katu mi je znatno lošija brzina. U suštini u prosjeku, brzina mi je veća nego prije, 3-4 puta(imao sam 7,5) ali često me izludi jer ne mogu ništa osim restartati, nakon čega se obavezno poboljša prijem.
Sljedeća stvar je ta da se prilikom korištenja telefona ne mogu koristiti internetom. Slžba za koris. kaže da su upoznati sa time i rješavaju problem.
Problem mi je i ograničenje prometa (100GB) nakon čega se smanjuje brzina i moguči problem oko prebacivanje na nočnu opciju koji su neki naveli. Ima tu nešto. Uz discipliniranu pažnju kada se obavljaju značajnija skidanja od 13.12. do sada sam potrošio 95Gb , s tim da skoro svaki dan pratim potrošnju i jedan dan mi se povečala potrošnja za oko 22GB a znam sigurno da između 08 i 00 nisam ništa značajnije skidao a poslije ponoći da, tako da mi nije jasno odakle to povečanje. Pitanje da li ću ova dva dana izdržati sa ovih preostalih 5 GB.
Zbog svega navedenog odlučio sam otkazati ugovor, naravno prije par dana sam podnio zahtjev(na vrijeme-14 dana rok) i čekam da mi vrate fix tel i internet a Homebox turbo deaktiviraju.
Četveročlana obitelj sa dva laptopa, 1 PC, tri pametna tel , 1 tablet i PS4 na kojeg se posebno mora paziti oko potrošnje, i poneki gost koji se prikači na Wi-Fi.
Ajvan13 je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 14:58   #256
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Danas, na 13ti dan kako imamo homebox turbo i prestao je raditi net. Na boxu svijetli konstantno ona ledica koja inače žmirka, ne radi pristup niti s mobača na drugom broju, dobro da imam još jedan broj na htu. moj.vip.hr ne otvara profil, a službu za korisnike je nemoguće dobiti. Super novogodišnja čestitka od Vipneta
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 18:51   #257
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
A jeste postali osetljivi, ako veza nije kao u Pentagonu odmah panika

Bio je prekid i kod mene danas, 2-3 puta u vidu promjene IP adrese i bas sam pogledavao kod jednog dali se LTE mreza gubi no nista... signal je ok, brzina je i dalje ok, obican reconect. Cesce mi fixna zna poblesaviti od ovoga danas sto nije za ne ocekivati s obzirom na datum i penetraciju korisnika na mrezu jel

__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 20:16   #258
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Danas je bila globalka ljudi, nikom nije radio mobilni internet, ni na mobovima, ni homeboxima. A dobit szk kad je globalka i kad 100 ljudi od jednom zove jer im net ne radi 5 min.. eh
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 20:41   #259
xForcer
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Osijek
Postovi: 9
Pozdrav dečki.
Sretna vam Nova godina!

Mene zanima mogu li dobiti taj Homebox Turbo ovdje u Osijeku.
Imam problem s tim glupim paricama i ne mozemo imati nikakav internet osim mobilnog( internet sim kartica). Trenutno smo na vipovoj tarifi koju smo uzeli prije 2 godine. 25 GB + nocna opcija, 150 kn mjesecno. Jedva prezivljavamo...

Prijatelj mi ima taj Homebox turbo od 100 giga i zivi u Sisku. Stalno mi govori da si rijesim taj internet koji on ima jer jedina bolja opcija koju mogu imati je ova nova tarifa od vipa 30 GB + nocna opcija za 170 kn.

Živim u bosutskom naselju u Osijeku tako da vrlo vjerojatno ne živim u ruralnom području, ali bih volio da mi pomognete dobiti taj internet.
Otvoren sam za sve mogućnosti i spreman sam vam dati još informacija samo da to uspijem.

Bilo kakav odgovor je dobar. Hvala vam!
xForcer je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 20:54   #260
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Njihovo sluzbeno stajaliste (za sad) je da nemoze (u vecim gradovima) ALI probaj izvidit s obzirom da nemas dobre parice/opcije za neki bolji internet (premda na Bosutskom bi trebaoo moci imati B-Net ??) mozda ti i dozvole, pogotovo jer i vec njihov dugogodisnji korisnik.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 20:58   #261
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Ni meni nije jasno kako na Bosutskom nema B-net, pa prije 3-4 godine uredno je islo 20/1 mislim... ili je cak Carnet bio, zaboravio. Koristio sam samo 7 dana pa me sjecanje ne sluzi vise
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 21:21   #262
xForcer
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Osijek
Postovi: 9
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Njihovo sluzbeno stajaliste (za sad) je da nemoze (u vecim gradovima) ALI probaj izvidit s obzirom da nemas dobre parice/opcije za neki bolji internet (premda na Bosutskom bi trebaoo moci imati B-Net ??) mozda ti i dozvole, pogotovo jer i vec njihov dugogodisnji korisnik.
Probali smo B-Net i ista stvar. HT mora rijesiti te parice, a nece jer je to njihov trosak. Jedino sto mogu preko B-Neta je ovo - http://www.bnet.hr/ostale_fiksne_usluge - Edit: B-Net barem preko weba kaze da mogu imati, ali nisam isprobavao jer to prvi put vidim

Za 200 kn mi je ta brzina preniska jer trenutno imam oko 45 mbita na ovom 25 giga internetu... Zaboravio sam napomenuti da koristimo Carnet

Zadnje izmijenjeno od: xForcer. 01.01.2017. u 21:27.
xForcer je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 22:52   #263
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Ako si ti potpisnik ugovora za taj homebox koji trenutno imas onda im posalji pisanu zamolbu samo mora bit potpisana i osobna skenirana. Znaci ako saljes preko email-a napisi zamolbu na obicnom papiru, potpisi se, poslikaj ili skeniraj i osobnu isto tako i posalji. Pozali se na tih 25gb i na situaciju kakva je s paricom kod tebe, nek ispadne i gore nego sto je. Susretljiv je vip sto se tice toga, vjerujem da ce ti dat.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 22:57   #264
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
Email je pisano sredstvo komunikacije. Nema potrebe pisati zahtjev na papiru, skenirati ga pa poslati kao prilog.
spitfire83 je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2017., 23:55   #265
xForcer
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Osijek
Postovi: 9
Puno vam hvala na odgovorima do sada!

Dogovorio sam se da cemo im poslati mail, ali prije nego sto to ucinim volio bi da mi napisete neke kratke crte sto bih trebao spomenuti, kako da uspijem osvojiti taj internet jer ce biti tesko posto sam iz velikog grada. Nisam dobar govornik pa zato.

Nekoliko stvari koje biste trebali znati:

Vec 4-5 godina zelimo imati normalan flat internet no nikad nismo uspjeli. Imali smo vip-carnet stick s 4 GB podatkovnog prometa prije 3-4 godine i to je bilo uzas. Prije tocno 2 godine i 20 dana potpisali smo ugovor za vipov mobilni internet bez granica (25 GB, nocna opcija). Ugovorna obveza od 2 godine je prosla prije 20 dana te je sada zapravo odlicno vrijeme za potpisivanje novog ugovora. Znam da jedino T Com ima neku opciju flat interneta, ali je to uzas od brzine i cijene.

Spreman sam ovaj put slati mailove svaki dan ako treba, samo da uspijemo dobiti taj homebox turbo jer mi je to jedina internet opcija koja je odlicna za ono sto nudi.
xForcer je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2017., 00:10   #266
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
5. Pretplatnici usluge mogu biti fizičke i pravne osobe.
Homebox/Officebox Turbo tarife dostupne su za aktivaciju u promotivnom periodu od 25.4.2016. do 31.12.2016.
http://www.vipnet.hr/o-vipnetu/uvjet...07706/26975570

Ali ...

Citiraj:
Tarifni modeli Homebox Telefon i Homebox Turbo dostupni su za uključenje od 25.4.2016. do 28.02.2017
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 02.01.2017. u 00:18.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2017., 08:10   #267
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Citiraj:
Autor spitfire83 Pregled postova
Email je pisano sredstvo komunikacije. Nema potrebe pisati zahtjev na papiru, skenirati ga pa poslati kao prilog.

Za sve se šalje pisani zahtjev potpisan i s kopijom osobne, apsolutno ništa se ne može riješit ako se samo natipka i pošalje, a pogotovo kod ovih stvari prije će dobit što želi ako pošalje pz u pravilnom obliku.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2017., 14:30   #268
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Ljudi moji alaj nam je Vip turio qitu sa ovim MF283+ i antenama da to spada u vrhunski zaheb Nevjerojatno kako su to marketinski izveli te cak u manualu uredjaja otiskali par vrlo bitnih recenica:

Citiraj:
Antene je potrebno pricvrstiti na odgovarajuce SMA konektore i postaviti prema prozoru.
Za najbolju iskoristivost i ucinkovistost antena predlazemo smjestanje blizu ili na staklene povrsine vaseg prostora.
To bi sve stimalo da su ti SMA konektori vanjski ulaz antena za LTE prijem ali nisu !!

http://www.ztedevice.com/product/sma...-Gateway/MF283

Dakle na linku gore imamo tehnicki opis MF283+.

Wi-Fi 802.11 b/g/n 2x2MIMO Wi-Fi 300Mbps, up to 32 users.

Sam MF283+ je CAT 4 kategorije i podrzava MIMO naravno ali ti SMA konektori apsolutno nemaju veze sa 3G/LTE prijemom jer konektori za eventualno prikljucenja antena za 3G/LTE su na mbo i neiskoristeni te uredjaj radi naravno MIMO ali sa svojim unutarnjim antenama

Evo slike:



Velika je slika i dobro se vidi, sad pogledajte da sa SMA konektora ide veza do U.FL konektora pod pjenom i dalje zicom do WiFI kartice, tako je i na drugom kraju isto. Znaci sama WiFi kartica je spojena MIMO i stavljanjem bilo kakvih vanjskih antena za 2.4GHz pospjesujemo opcenito svoju WiFi vezu.

Ljevo, crveno uokvireno su MIMO unutarnje antene za ovaj uredjaj. Konektori su prazni ko puska i apsolutno nemaju nikakve veze sa SMA konektorima za vanjske antene !

Pa mamicu im hebem pokvarenu...

Sve promjene brzine/signala sa prikljucivanjem vanjskih antena na te SMA konektore su uzrokovane Interferencijom valova iskljucivo od samih vanjskih antena i samom vezom po masi uredjaja i zato se u velikoj vecini sucajeva prijem 3G/LTE signala se pogorsa prikljucivanjem bilo cega te u pojedinim slucajevima prijem moze biti bolji ali to je iskljucivo prijem po "masi" tj. unutarnje 3G/LTE antene pokupe na svoju masu ono sto im dodje izvana.

Bilo mi je izuzetno cudno da ona moja stap antena iznad SIM utora uopce ne utjece na signal ni malo, kuda god je vrtio, mjenjao polozaj signal je zabetoniran na -69. Ako mrdam onu sa druge strane SIM utora e tu se vec dogadja nesto i signal varira od -70 do -67 tj. ovisno o polozaju te stap antene medjutim ako obje maknem ja opet bez problema dobijem -69 pomicanjem uredjaja na sitno ili njegovom rotacijom.

Takodjer ako stavite dlan tj. obuhvatite router dlanom kontra SIM utora, signal ce naglo pasti te se nakon par sekundi opet vratiti. Sto se tice brzina i antena definitivno brzina ovisi o opterecenosti bazne stanice jer sve brzine jednako mogu dobiti u bilo kojem rasponu signala od -67 do -78 i samo je pitanje doba dana kada testiram.

Naprimjer kod komsije 500m dalje sa -78 bez problema ide 75Mbps sa 30Mbps ali tek iza 21h, popodne se to vrti oko 65/70Mbps sa 28Mbps isto kao i kod mene gdje je signal -67. Iza ponoci ( da hodali smo u 1h ujutro kod mene i njega ) na obje lokacije ide 82Mbps sa 33Mbps bio signal -67 ili -78 kod njega.

Ono sto mene sada zanima je:

Kakav je to konektor za 3G/LTE antenu ? Nije U.FL koliko vidim sa slike ?

U pravilu kome nije toliko bitan WiFi prijem ovo se da jednostavno preraditi. Valja maknuti pjenu i iskopcati WiFi antene sa U.FL konektora i onda odgovarajucim kablom spojiti za svaki vanjski SMA sa U.FL na taj konektor za 3G/LTE vanjsku antenu.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2017., 18:46   #269
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,063
Kaj te bolikita za te konektore, dodji sa zicama od vanjskih SMA konektora do ovih i spoji to kak se shika, kak si i sam predlozil
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2017., 20:20   #270
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Danas je bila globalka ljudi, nikom nije radio mobilni internet, ni na mobovima, ni homeboxima. A dobit szk kad je globalka i kad 100 ljudi od jednom zove jer im net ne radi 5 min.. eh
pa gle, kad se dogodilo nekoj TV postaji da ne emitiraju 5 minuta?? možda 1960-i neke...za današnje pojmove to je velik propust i treba ih zvat i tlačit - svi kojima ne radi.
aj ti plati mani račun zbog tih 5 minuta - da vidim koliko će ti izač u susret.
smirnoff je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na