Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.03.2008., 18:35   #121
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Da, samoinstalacijski je prije došo.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 28.03.2008. u 14:51.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 18:48   #122
Makinja
Banned
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
imaš li namjeru uzimat dodatni maxtv prijamnik za još jedan televizor?

koliko ti je upload na internetu?

jel imaš lcd televiziju?

još nešto ,angelina, je si uzeo maxtv na probni?
Makinja je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 18:59   #123
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Makinja Pregled postova
imaš li namjeru uzimat dodatni maxtv prijamnik za još jedan televizor?

koliko ti je upload na internetu?

jel imaš lcd ?
1. nemam
2. 650kbit
3. Imam 4 LCD-a tu... Spojio sam na jednog preko SCART-a, al će doć danas valjda HDMI kabel, pa dam usporedbu...


Da na probni je.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 19:14   #124
Makinja
Banned
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
1. nemam
2. 650kbit
3. Imam 4 LCD-a tu... Spojio sam na jednog preko SCART-a, al će doć danas valjda HDMI kabel, pa dam usporedbu...


Da na probni je.

1. ja imam samo je skup ko vrag
2. ja , kako sam rekao, danas zatražio maxtv na telefon i gledam uplodad:

inaće mi je download 1600-1700. ne mogu vjerovat da su već osbosobili priključak.
3)ti lcdi kurca nevaljaju na kompresirane signale kao šta je zemaljski digitalni ili maxtv.Meni susjeda ima lcd ogroman oko 140 i preko digitalnog zemalskog.Ja očekivao divota sliku kad ono teška mutežina, vide se one kockice užas.Mrzim te lcd-e a i mrzim gledat sabivenu sliku. još će proć godina dok ne počnu emitirat stalni 16:9 format. Ti lcd jedino vrijede za HD i BlueRay signal. A maxtv i zemaljska si mpeg2 i to kompresirani.Čuo sam da HDMI dosta uljepša sliku za razliku od skarta. Teško mi je to povjerovat. Pa digitalni signal bi trebao bit isti , bilo scart ili hdmi.
4)do 1.05 ti je akcija za maxtv. ako se makneš sa probnog roka i uzmeš trajno do toga datuma imat ćeš 3 mjeseca besplatnu pretplatu i maxtv za 49 kn , a ne za 300.
Makinja je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 19:21   #125
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Makinja Pregled postova
3)ti lcdi kurca nevaljaju na kompresirane signale kao šta je zemaljski digitalni ili maxtv.Meni susjeda ima lcd ogroman oko 140 i preko digitalnog zemalskog.Ja očekivao divota sliku kad ono teška mutežina, vide se one kockice užas.Mrzim te lcd-e a i mrzim gledat sabivenu sliku. još će proć godina dok ne počnu emitirat stalni 16:9 format. Ti lcd jedino vrijede za HD i BlueRay signal. A maxtv i zemaljska si mpeg2 i to kompresirani.Čuo sam da HDMI dosta uljepša sliku za razliku od skarta. Teško mi je to povjerovat. Pa digitalni signal bi trebao bit isti , bilo scart ili hdmi.
4)do 1.05 ti je akcija za maxtv. ako se makneš sa probnok roka dotoga datuma imat ćeš 3 mjeseca besplatnu pretplatu i maxtv za 49 kn , a ne za 300.
3) a vidjet cu za Scart vs. HDMI, sigurno ce bit puno bolja slika. Nije digitalni preko SCARTa kolko ja znam.
4) ne kuzim? Pa sad imam za 35 kn mjesenco.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 19:28   #126
Makinja
Banned
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
3) a vidjet cu za Scart vs. HDMI, sigurno ce bit puno bolja slika. Nije digitalni preko SCARTa kolko ja znam.
4) ne kuzim? Pa sad imam za 35 kn mjesenco.
3) možda nije , mislio da je

4) "Također, u bilo kojem trenutku tijekom tromjesečnog probnog razdoblja korisnik može postati redoviti korisnik MAXtv usluge te na taj način iskoristiti aktualne akcije i pogodnosti." - http://t-com.hr/privatni/televizija/...obniperiod.asp

akcija:
  • Tri mjeseca korištenja usluge uz mjesečnu naknadu od samo 1 kn
  • MAXtv prijamnik po promotivnoj cijeni od 49 kn
  • HBO i Plus paket u periodu od tri mjeseca bez dodatne naknade
  • Usluga Snimalica 1 mjesec bez dodatne naknade
  • Tri ulaska u bubanj za izvlačenje nagrada
http://t-com.hr/euro/pravila.asp http://t-com.hr/euro/

trebalo bi ti bit dosta 40 dana da shvatiš želiš li maxtv ili ne
Makinja je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 19:35   #127
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
O super...
Usput cu produzit i MaxADSL na 24 mjeseca...
I uzet 8mbps...

Makar sad imam flat, kostat ce 1 kunu?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 19:47   #128
Makinja
Banned
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
O super...
Usput cu produzit i MaxADSL na 24 mjeseca...
I uzet 8mbps...

Makar sad imam flat, kostat ce 1 kunu?
to šta produžuješ maxadsl na 24 je neizbježna nužnost i tu nema biranja hoću, neću. A uvjek je bolje ne bit pod ugovorom.

A za ovu akciju nisam 100% siguran. ženska mi jutros rekla da ili probni ili odmah trajno na 24 mjeseca. A onda sam na njihovoj stranici vidio ono o prekidanju probnog i upadanja u akciju.
Pa opet ja nazovem i javimi se neki Fjodor. On nije siguran i ide provjeriti pa kaže da možete u akciju pa makar nakon 1 dan probnog perioda. Ako ti nije problem nazovi ih i pitaj možeš li i ti. Baš me zanima? A i nije pametno bez da ih konktaktiraš ideš sam sebi preko maxTV-a ukidat probni. Kako su vjerodostojni lako se može dogoditi da nakon toga sljedeći mjesec paltiš 65. To mi je totalno besmisleno (osim ako upadaš u akciju ) da možeš sam sebi ukinit probni . Pa to nitko neće napravit, svatko hoće 3 mjeseca na 35 kuna iskoristit.

imaš li bežični modem? neće ti flat bit jednu kunu. to je samo za one kojji prvi pu uzimaju. ma idu mi na kurac totalno neznaju i nedefinirani su pogotovo kad uzimaš maxtv pa su pitanja jel maxadsl onda treba posebno produživat, jel dobivaš neke pogodnosti za maxadsl jer ga produžuješ sa maxtv-om...sve je dvosmisleno a kad ideš pitat operatora da ti pojasni onda jedan govori jedno drugi drugo.

šta će ti 8mbit-a? i odmah logično pitanje koji ti je najbolji program za razmjenu podataka? ja koristim isključivo ovo. 1)emule 2)bitlord-torrenti

Zadnje izmijenjeno od: Makinja. 21.03.2008. u 20:06.
Makinja je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 20:14   #129
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
A nazvat cu pa pitat...
Rapidshare je prvi.
Hvala na infou.

Dal mogu zamijenit onda ovaj modem koji sam dobio za wireless buduci da potpisujem na 24 mj?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 20:26   #130
Makinja
Banned
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
A nazvat cu pa pitat...
Rapidshare je prvi.
Hvala na infou.
ako imaš žični možeš sad možda dobit bežični modem.
"Ukoliko ste i vi jedan od MAXadsl korisnika bez ugovorne obveze ili MAXadsl korisnik kojem ugovorna obveza ističe, nudimo vam produljenje ugovorne obveze uz odabir MAXadsl WLAN modema, za samo 1 kn uz produljenje ugovorne obveze na 18 mjeseci."

E sad da li se modem može uzeti zbog produljivanja maxadsla maxtv-om
da li se ovo odnosi samo na žične korisnike
mogu li i oni koji imaju bežični modem isto iskoristit ovo pravo? Pitaj boga , a upuštat se u raspravu s njima je pakao.

E znaš kako ih pitaj: "Mogu li ja sutra prekinit probni rok (putem maxtva) pa da upadnem u akciju "otputuj u Austriju bla bla maxtv za 1 kunu i reciever za 49kn.
Onda će oni : Kakva akcija? Pričekajte molim...Evo ovako vi ste odabrali probni period 35kn/mjesec a ovo se odnosi na nove lorisnike koji su u ovom razdoblju zatražili...bla bla"

E tek im onda pročitaj ono o prekidanju probnog i iskorištavanja akcije

Onda će oni: "Mmm da? Pričekajte jedno pola sata molim... E da , možete prekinut vaš probni i iskoristit akciju..."

A ti ih onda iz svega glasa:" O pas vam jebo mater mrtvu i tebi kravo i glavatom mudriniću, da vam pas jebo mater,sad ću da vas odjavim samo radi laganja i neznanja."

Naravno ti češ kasnije 1.05.2008 uzeti trajno maxtv na 24 mjeseca dobit 3 mjeseca za kunu i prijemnik za 49 i možda otići u Austriju.
Makinja je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 20:32   #131
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ah... To je i moja greška bila... Al još nisam ništa potpisao za modem. Tj. za produživanje MaxADSL-a. Poslali su mi ovaj modem, al je žični, nisam kreten da ću sad potpisat 24mj bez uzimanja bežičnog.

"Postanite korisnik, potpišite ili produžite ugovor o korištenju T-Com usluga u trajanju od minimalno 24 mjeseca."

To bi za sve trebalo znacit.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 20:36   #132
Makinja
Banned
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
ajde pa mi javiš šta su ti rekli o akciji
Makinja je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 20:43   #133
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ovako...

Javila mi se neka simpa ženica, sve je objasnila...


Rekla je da akcija vrijedi ukoliko produžim ugovor, tj. nastavim koristit MaxTV na 24 mj.
Isto tako za modem, rekla je da mogu podnjet zahtjev za zamjenu terminalne opreme i zamijenit ovog žičnog kaj sam sad dobio za bežičnog ak potpišem na 24 mj MaxADSL.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 22:58   #134
Makinja
Banned
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
Ovako...

Javila mi se neka simpa ženica, sve je objasnila...


Rekla je da akcija vrijedi ukoliko produžim ugovor, tj. nastavim koristit MaxTV na 24 mj.
Isto tako za modem, rekla je da mogu podnjet zahtjev za zamjenu terminalne opreme i zamijenit ovog žičnog kaj sam sad dobio za bežičnog ak potpišem na 24 mj MaxADSL.
Odlično, dobivaš mukte bežični a i ušteđuješ 300+65*3 kuna+35*2 . Sad će ti naplatit 35 samo za ovaj mjesec a kasnije si 3 mjeseca miran.

javi rezultat hdmi vs scart
Makinja je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2008., 23:04   #135
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Ja sam isprobavao HDMI vs. scart i slika je bolje ono, bar 100000000000 puta. Neusporedivo. bar u mojoj kombinaciji.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2008., 00:16   #136
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
I kod mene je neusporedivo bolja...
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2008., 20:19   #137
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor Makinja Pregled postova
3)ti lcdi kurca nevaljaju na kompresirane signale kao šta je zemaljski digitalni ili maxtv.Meni susjeda ima lcd ogroman oko 140 i preko digitalnog zemalskog.Ja očekivao divota sliku kad ono teška mutežina, vide se one kockice užas.Mrzim te lcd-e a i mrzim gledat sabivenu sliku. još će proć godina dok ne počnu emitirat stalni 16:9 format. Ti lcd jedino vrijede za HD i BlueRay signal. A maxtv i zemaljska si mpeg2 i to kompresirani.Čuo sam da HDMI dosta uljepša sliku za razliku od skarta. Teško mi je to povjerovat. Pa digitalni signal bi trebao bit isti , bilo scart ili hdmi.
Nažalost, to je točno, lcd-i imaju prekvalitetan prikaz pa se na ekranu vidi ama baš svaka manjkavost dobivene slike. Hvatam ORF DVB-T i slika je prilično dobra na filmovima, ali sportski prijenosi stvarno nisu ugodni za gledat. Imam i na kompu dvb-t, čak se i na njemu vidi na običnom crt monitoru da kompresija i nije baš nešto, kak se onda to ne bi vidjelo na puno kvalitetnijem lcd-u. Bojim se opće kak bi maxtv izgledao, zato me i ne zanima, a ionako sam već prešao na optimu. I mali ispravak. I obični dvd-i izgledaju odlično na lcd-u. Ne mora biti HD, samo mora biti kvalitetno kompresirani sadržaj.

Zadnje izmijenjeno od: ojpi. 23.03.2008. u 01:45.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2008., 23:49   #138
zule000
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Makinja Pregled postova
1. ja imam samo je skup ko vrag
2. ja , kako sam rekao, danas zatražio maxtv na telefon i gledam uplodad:

inaće mi je download 1600-1700. ne mogu vjerovat da su već osbosobili priključak.
3)ti lcdi kurca nevaljaju na kompresirane signale kao šta je zemaljski digitalni ili maxtv.Meni susjeda ima lcd ogroman oko 140 i preko digitalnog zemalskog.Ja očekivao divota sliku kad ono teška mutežina, vide se one kockice užas.Mrzim te lcd-e a i mrzim gledat sabivenu sliku. još će proć godina dok ne počnu emitirat stalni 16:9 format. Ti lcd jedino vrijede za HD i BlueRay signal. A maxtv i zemaljska si mpeg2 i to kompresirani.Čuo sam da HDMI dosta uljepša sliku za razliku od skarta. Teško mi je to povjerovat. Pa digitalni signal bi trebao bit isti , bilo scart ili hdmi.
4)do 1.05 ti je akcija za maxtv. ako se makneš sa probnog roka i uzmeš trajno do toga datuma imat ćeš 3 mjeseca besplatnu pretplatu i maxtv za 49 kn , a ne za 300.
Svima: Slika na LCD preko HDMI kabla odlična, preko skarta katastrofa, korisnik sam maxtv-a šest mjeseci. Inače, vlasnik sam LCD Philips serija 7.
zule000 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 00:07   #139
Makinja
Banned
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor zule000 Pregled postova
Svima: Slika na LCD preko HDMI kabla odlična, preko skarta katastrofa, korisnik sam maxtv-a šest mjeseci. Inače, vlasnik sam LCD Philips serija 7.
ima li kompresijskih kockica?
Makinja je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 00:24   #140
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma kakvi
syss je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2008., 22:06   #141
zule000
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Makinja Pregled postova
ima li kompresijskih kockica?
Ma nikakovih kockica! Od prvog dana kada sam kupio tv koristio sam HDMI. Zadnjih dana čitam o skartu, pa hajde da vidim kako je preko njega. Skoro sam pao sa dvosjeda, slika me iznenadila, katastrofa. Vjerojatno mnogi korisnici maxtv-a koriste skartove radi čega gledaju užasnu sliku i na osnovu toga imaju loše mišljenje o LCD-a, plazmama i maxtv slici. Podrazumijeva se, logično je, da za dobru sliku treba dobra oprema, posebice na LCD-ma. Drugo, potreban je i novi router, mislim novi model(D-Link, adsl2+). Pozdrav svima!
zule000 je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2008., 18:41   #142
Black_Dragon
Premium
 
Black_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 247
Vidim da vas par spominjete kako je slika preko hdmi kabela puno bolja nego preko scarta .

Nije mi jasno , imam full hd panasonic plazmu i dobijem nikakvu razliku ako je priključim sa hdmi -em

Držim na scartu i slika je dobra osim kad je kakav sport . Naravno sve zavisi i od kanala do kanala .

Inače sam na D-Link modemu i veza pukne 3 puta godišnje .
Black_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2008., 21:35   #143
Dadox
Premium
 
Dadox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Na moru
Postovi: 127
Da li netko zna koji će programi na max-u ići u HD formatu?
__________________

Dadox je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2008., 00:20   #144
pera
Premium
Moj komp
 
pera's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Treci kamencic od sunca
Postovi: 64
a kako gledati max tv na 2 televizije bio bi vam vrlo zahvalan kad bi mi odgovorili e i nemora se gledati istovremeno dakle ili na jednoj ili na drugoj televizij ili neki nacin da upravljam sa prijamnikom iz druge sobe. hvala
pera je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2008., 00:56   #145
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor pera Pregled postova
a kako gledati max tv na 2 televizije bio bi vam vrlo zahvalan kad bi mi odgovorili e i nemora se gledati istovremeno dakle ili na jednoj ili na drugoj televizij ili neki nacin da upravljam sa prijamnikom iz druge sobe. hvala
Pa spoji i drugu telku na maxtv prijemnik...na primjer možeš koristiti s-video i dva audio chincha...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2008., 01:43   #146
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
ekipa slusajte: vlasnik telefona neka sa osobnom iskaznicom ode u najbliži t-centar i podnese zahtjev za maxtv. proces je puno kraći, obavijest sa pinovima za koristenje dobijete odmah u ruke a nalog ide odmah na obradu i prije vam dodje do realizacije.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2008., 11:02   #147
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Citiraj:
Autor The AC Pregled postova
ekipa slusajte: vlasnik telefona neka sa osobnom iskaznicom ode u najbliži t-centar i podnese zahtjev za maxtv. proces je puno kraći, obavijest sa pinovima za koristenje dobijete odmah u ruke a nalog ide odmah na obradu i prije vam dodje do realizacije.
Neznam baš. Ja podnio zahtjev 6.3. i do dan danas mi se nitko nije javio, ali pin sam dobio u ruke.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2008., 14:45   #148
Ozi
Premium
Moj komp
 
Ozi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 295
maxtv preko HDMI-a Q.

Pozdrav,

imam Atlanta maxtv prijemnik koji ima HDMI izlaz koji također ima i moja plazma, pa me zanima da li je netko probao spojiti atlantu preko HDMI-a i kakva je slika? Zanima me jer sam čuo da HDMI na maxtx-u izobliči sliku i sl.
Ako to radi, zanima me koji tip HDMI kabla da uzmem s obzirom da postoje muški, ženski i kombinirani.
Hvala i pozdrav,
Oz
Ozi je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2008., 14:51   #149
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
Da, samoinstalacijski je prije došo.

Upravo sad je stiglo pismo sa podacima.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2008., 22:50   #150
pera
Premium
Moj komp
 
pera's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Treci kamencic od sunca
Postovi: 64
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Pa spoji i drugu telku na maxtv prijemnik...na primjer možeš koristiti s-video i dva audio chincha...
da znam i ja to ali kako upravljati sa njim iz druge sobe
pera je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na