Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.09.2008., 14:36   #1
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,964
Ode Mirko u penziju..

Katastrofalna borba..
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 14:39   #2
LUXX
Vodenjak :)
Moj komp
 
LUXX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Križevci
Postovi: 667
Ja bi u naslovu rađe izabrao:"Odu Mirkova jajca u penziju"
Jad i bijeda.
To ak nije bilo namjerno onda stvarno neznam.
Žalosno
LUXX je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.09.2008., 14:39   #3
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Baš. Usporeni stari borac je postao, sve me bilo strah za njega, koliko je crni bio dominantniji.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 14:43   #4
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,734
Citiraj:
Autor LUXX Pregled postova
Ja bi u naslovu rađe izabrao:"Odu Mirkova jajca u penziju"
Jad i bijeda.
To ak nije bilo namjerno onda stvarno neznam.
Žalosno
zas bi bilo namjerno, frajer bi ga nokautirao kad-tad
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 14:48   #5
mITZEK jr
R.I.P Mitzek
Moj komp
 
mITZEK jr's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Prigorje zelene..
Postovi: 354
nemojte mi svetinjuuu,Mirko bio i osto no1 za mene...
a ovaj fraer mi kaze dajte mi bilo koga najbolji sam u dreamu,a fjodor stize....mislim da ce neko dobit lekcije iz sambe
__________________
there's no replacement for cubic displacement...except turbocharger
mITZEK jr je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 14:48   #6
LUXX
Vodenjak :)
Moj komp
 
LUXX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Križevci
Postovi: 667
Može bit.Dost je jaci od njega.
Al svejedno mi se cini da je namjerno da ga oslabi.
LUXX je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 14:49   #7
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Nema Mirko više one snage i žari kad ide u borbu... Jebiga, bio je odličan prije, sad je propao..nema mu više povratka
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 14:53   #8
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,964
Mirko - Celeron
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 14:55   #9
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
bilo me strah gledat, koliko je nizozemac bio veci, spremniji, agresivniji, aktivniji, brzi, bolji............. cista zvjer, a mirko samo stopa udarce, i pokusao nesto sa rukama, i onih jedan i pol udarac nogom. nista.

bilo je lijepo dok je trajalo, svemu jednom dode kraj. mislim da je i mirku vrijeme da prestane sa borbama, neko ce ga zblekat da nece godinu dana doci k sebi. sto je trebao napraviti prije godinu i pol, dvije. ali ova borba mi je pokazala da se ne vraca, iako sam se jako nadam da moze biti onaj stari.

da je fjodor danas bio ringu, izmasakrirao bi mirka. ali neka, bilo bi mi drago da zavrsi nizozemac protiv fjodora, jako lijepa borba bi to bila. kladio bi se na rusa.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 14:57   #10
mITZEK jr
R.I.P Mitzek
Moj komp
 
mITZEK jr's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Prigorje zelene..
Postovi: 354
joj joj joj,lako je to svima govorit iz te pozicije,iz naslonjaca,sta u hrvatskoj sportasi valjaju samo kad medalje nose doma??a kad gube,a propo,ko ga j...,starkelja itd
treba mu odat pocast samim time sto je usao u ring....
__________________
there's no replacement for cubic displacement...except turbocharger
mITZEK jr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.09.2008., 14:58   #11
mITZEK jr
R.I.P Mitzek
Moj komp
 
mITZEK jr's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Prigorje zelene..
Postovi: 354
a ko se ne bi kladio na rusa??pa frajer ima jedan poraz,koji je dobro osvetio god dana kasnije...osim toga...nista...
__________________
there's no replacement for cubic displacement...except turbocharger
mITZEK jr je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 14:59   #12
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor mITZEK jr Pregled postova
joj joj joj,lako je to svima govorit iz te pozicije,iz naslonjaca,sta u hrvatskoj sportasi valjaju samo kad medalje nose doma??a kad gube,a propo,ko ga j...,starkelja itd
treba mu odat pocast samim time sto je usao u ring....
Nitko nije govorio da je starkelja u tom smislu, al treba znat kad treba prestat..Mirko bi sad forsiro nešto što ne ide..Ljudi bi ga više cijenili da sačuva svoju čast i kaže više nemogu, jebiga
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 15:00   #13
Emperor
Terminirani determinator
Moj komp
 
Emperor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Kamanje
Postovi: 298
Mirko je legenda živa,ali očito je da je izgubio snagu,brzinu i eksplozivnost.

Overeem bi ga rasturio ,da borba nije prekinuta.

Jedini ozbiljni udarac Mirka je bio onaj mid-kick nogom u rebra.

Bolje ti je da odeš sad Mirkec,nego da neko kripla od tebe napravi.
Emperor je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 15:00   #14
~Kaiser_Chief~
Premium
Moj komp
 
~Kaiser_Chief~'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,187
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Nema Mirko više one snage i žari kad ide u borbu... Jebiga, bio je odličan prije, sad je propao..nema mu više povratka
to je zato jer je u SDP-u
__________________
~Kaiser_Chief~ je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 15:01   #15
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Mirko - Celeron
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 15:14   #16
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor mITZEK jr Pregled postova
joj joj joj,lako je to svima govorit iz te pozicije,iz naslonjaca,sta u hrvatskoj sportasi valjaju samo kad medalje nose doma??a kad gube,a propo,ko ga j...,starkelja itd
treba mu odat pocast samim time sto je usao u ring....
ajde, nemoj pricat sad price koje cure iz medija kada treba nesto opravdati (tipa povratak reprezentacija sa olimpijskih bez medalje, blanka bez zlata i slicno). jedno je kad se mozes natjecati i konkurirati jer si godinama dostojan protivnik, bolji ili malo losiji, pa puknes jer je protivnik jednostavno imao bolji dan, suci su bili malo vise njima naklonjeni nego nama i slicno.
u ovoj borbi mirko je bio nikakav protivnik, jesi vidio koji udarac od njega? pa pogledaj sto je radio prije 6-7 godina, i danasnju borbu, tj borbe unazad godinu i pol, dvije.

covjek ima 34 godine, nije to vise to, tijelo je izraubano, nemas vise ni zelje, malo si pametniji pa ne letis bez obzira na sve....
ponavljam, meni bi bilo drago da i dalje mogu uzivati gledajuci mirka kako razbija protivnika sa nogom, svako malo spuca sakom tako jako da ti se krv zaledi.
ali ovo je vise zalosno gledati, upravo zato sto ga volim kao i ti, kao i svi koji su ga gledali u zadnjih desetak godina. polomit ce ga netko, da se povuce mislim da mu nitko nebi nista prigovorio.
svi moraju kad tad otici. a mislim da je vrijeme za mirka. koliko god mi srce bilo sretno i lupalo ko sumanuto kad bi high-kickom strmopizdio nekog grmelja od 120 kila.........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 15:21   #17
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Mirko je već dosta godina imao (za taj rang sporta) kad je počeo ozbiljnije konkurirati, kako reče Burko 35g je već dosta za takve stvari i da se održiš na istj razini forme kad u te godine dođeš treba raditi daleko više nego u mlađima i to sve više i više, nije to neostvarivo ali je jako jako teško a on ipak nije na toj razini da se može samo tome posvetiti i da nema ništa drugo u životu i da 24/7 radi na tome...

Mirko je legenda niko mu to neće nikad moć oduzeti i i dalje je on među 20ak najjačih boraca na svjetu ali da će bit opet u konkurenciji za sam vrh - neće...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 15:26   #18
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
ma, dajte...

vise je bio na podu zbog udaraca u muda nego u borbi. Gubi previse snagu u trbusnim misicima (zbog tih udaraca), koji su jako bitni u tom sportu.
Overeem se samo nabrijava. nikakvo odustajanje od sporta, Mirko jos moze.

Željac je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 17:07   #19
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Ne znam zašto rasipa teško stečeni respect ovakvim "borbama"...Nek' zapjeva onu od Jinx-a:"Treba stati kad je najbolje" i ode uživat u saborskoj penziji
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 17:34   #20
-POP-
Eddie
Moj komp
 
-POP-'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 5,490
Zašto se taj čovjek jednostavno ne povuče?!
Odo ja nazad na sataraš!
__________________


Intel E5450 E0 @455X9=4005MHz 1.36V // H2O Corsair H100 @low
Asus P5Q-E P45 @1.2V @Ket's 2101 bios
4X2Gb G.Skill 4GBPQ @890MHz 15-5-5-5 1.82V
Gigabyte HD5850 1Gb @960/5100MHz 1.088V @Scythe Musashi
Samsung 250GB 850 EVO // Seagate 3000GB DM001 // Samsung 500GB T166S @2X Scythe Himuro
Lian Li PC-P50 ArmorSuit // Corsair VX450W // DVD-RW LG GH24NSB0
White Shark Commandos @red switch // Logitech MX518 @blue led
AOC Q3279VWF 31.5"


Rotel RC972 // 2X Rotel RB971 @bridged // Audio Epilog Peyote // Raiz Peyote stands
M2Tech Young DSD DAC // Audioperformance Power Supply by Apparatus
Ixos Gamma Geometry 6003 // Transparent Audio The Link 200 // Kimber PBJ
Nobsound NS-01G PRO // Acoustic Energy AE100² // Asus Xonar U7 // Ixos XHS243W
Sony KD-65XH9096 // Nvidia Shield (2017) // Logitech Z-5500 sub & Focal Sib satellites
Logitech Z-10 // Logitech Z-2300 // Sennheiser HD205
-POP- je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 17:34   #21
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Definitivno..Citali smo o tome, kako se spremao, kako je spreman, fizicki i psihicki, ali danas, a ni u par zadnjih borbi nije bas nesto pokazao.. Iako su njegove godine jos ok za taj sport, svejedno po borbama se vidi da nije bas kao prije.. No na stranu Mirko je legenda, bio i ostat ce..
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 17:47   #22
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Fatal Error Pregled postova
Nek' zapjeva onu od Jinx-a:"Treba stati kad je najbolje" i ode uživat u saborskoj penziji
Upravo to,čim počne majmunizacija u saboru,glazbena sportska i slične karijere naglo stagniraju.
Nemože se on više borit,stara je to konjusina.Još prije godinu dana kad ga je onaj latino američki cigan izraketiro u kavezu rekao da je to to od njega,i da on više ne može,pa su me ismijavali.Eto vam sada testament toga što sam ja rekao prije godinu dana.
Stekao je slavu,bio je najjači na svijetu,kako god okreneš pare mu više ne trebaju-čemu se onda brukat dalje?
žile je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 18:02   #23
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
pametnjakovići...odite u ring i pokažite kaj znate

da je bio dobar nije..da je prestar..nije ima i starijih..prvak UFCa je stariji..naravno da moze jos..on je legenda i to mu nitko nikada nece oduzeti..natukao je takve face da boli glava..borio se sa svim vecim borcima na planeti tako da...on je car što god svi rekli.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 18:11   #24
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Točno to, on je borac, i izgubio on borbu ili dobio, to je njegov život. Za svaku borbu u krajnjem slučaju (pobijedio/ne pobijedio) dobiva određenu sumu novaca, i samo on zna granicu kad mu se neće više isplatiti ići u ring. Nije najbolji na svijetu,al je definitivno jedan među boljima, i izgubi li on sve borbe od sada pa nadalje, njegov respect ostaje. Moja jedina želja je da barem jednom još u karijeri priušti publici kvalitetnu borbu sa bilo kojim respektiranim borcem.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 18:18   #25
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,280
Citiraj:
Autor -POP- Pregled postova
Zašto se taj čovjek jednostavno ne povuče?!
valjda ne zna nista drugo...

i meni se cini da je ovo zalazak karijere.... od pocetka borbe bas nista nije pokazao. zadnjih par borbi puno losije nego prije.... pobijedi ga svatko tko nema respekta, tko ga se ne boji... ili se posvetit tome 24/7, ili odustat.
nema profesionalnog bavljenja sportom bez toga..

p.s. inace sam fan cro cop-a, sto se vidi i po ovome:



da nebi ovo sto sam rekao shvatili kao pljuvanje, ovo je bila samo tuzna konstatacija...
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 18:23   #26
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
pametnjakovići...odite u ring i pokažite kaj znate

da je bio dobar nije..da je prestar..nije ima i starijih..prvak UFCa je stariji..naravno da moze jos..on je legenda i to mu nitko nikada nece oduzeti..natukao je takve face da boli glava..borio se sa svim vecim borcima na planeti tako da...on je car što god svi rekli.
Nek on dodje na forum i pokaze sto zna

Pa nitko mu ne osporava da je bio jedan od najboljih boraca na svijetu (kao sto se ne moze osporiti da protiv najboljeg nije imao sanse). Cinjenica je da u zadnje vrijeme vise dobija batina nego sto dijeli i da ima 3 poraza za redom. I ako i nije prestar po godinama prestar je po izvedbama. Najpametnije bi mu bilo da se povuce dok nije napravio pogresku cije ce posljedice osjecati do kraja zivota.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2008., 18:57   #27
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
http://www.index.hr/sport/clanak/fil...ku/403196.aspx

Citiraj:
"Alistair je imao prednost, bježao je s distance i tražio klinč. No, borba je trajala 15 minuta i vjerujem da bih i ja dočekao svoju priliku", rekao je Filipović.

Mirko je htio nastaviti borbu, no liječnici su iz preventivnih razloga preporučili da to ne učini.

"Ljutit sam što je ispalo ovako. Činilo se da je on dominantan, ali ja niti jednog trenutka nisam bio grogiran i čekao sam svoju priliku. Jako sam se dobro spremio jer sam znao da bi meč mogao dugo potrajati. Vjerovao sam da ga mogu srušiti na kraju", izjavio je Cro Cop.

Da je Mirko htio nastaviti dvoboj iz Japana nam je potvrdio i njegov menadžer Zvonimir Lučić.

"Da, istina je, Mirko je htio nastaviti borbu, ali mu je liječnik to zabranio iz preventivnih razloga", rekao nam je Lučić.

Overeem je tvrdio da nije namjerno udarao Filipovića u genitalije nakon čega je desni testis Cro Copa završio u tjelesnom kanalu. No, liječnici su intervenirali i neće biti posljedica za Mirka.

"Mirko ima ogrebotinu na arkadi, a osim toga je sve u redu. Da treba, mogao bi se već sutra ponovo boriti. Ne znam točno kad će biti novi meč s Overeemom, ali ga želimo što prije", kaže Lučić.

Novi dvoboj ovih suparnika bi mogao biti 31. prosinca.
u šta se pretvorio ovaj današnji sport, to je uzas. Nema fer-playa, nema niceg.. igraci nam umiru na teretanu s 20godina od infarkta i prenaprezanja, lome se noge i šutiraju jaja da bi se doslo do para. Sramota.
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 15:16   #28
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,193
http://www.net.hr/sport/page/2008/09/24/0241006.html

Citiraj:
Nizozemac je Filipovića optužio za simuliranje. 'Pretvarao se da ga boli samo da ne bi nastavio borbu. Razbio sam ga, potpuno uništio i Cro Cop se jednostavno više nije htio boriti.'
ovakva pokvarenost je neviđena, cro cop je njega isto mogao šutirat u jaja pa nije ??
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 15:50   #29
Micko
Peachwize=mudra breskva
Moj komp
 
Micko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 210
Vjerujem da će Mirko rješit probleme u svojoj glavi i da će još on podjelit batina..čak mislim da bi mogao dobit ovog nabrijanog nizozemca.

Ali od kad ga je Gonzaga,valjda se tak zove,nokautirao..mirkec je puno oprezniji i ima straha.

Ali da ćemo vidjeti u ovakvom izdanju,nećemo.

http://www.youtube.com/watch?v=qjHxQl-KwEs
Micko je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2008., 16:57   #30
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
dobar je borac kad bi se sredio nastavio bi on ali najbolje bi mu bilo za zdravlje da se povuko dok je pobjeđivo u stilu
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na