Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.07.2022., 08:49   #61
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Dr. Strange Pregled postova
Sad mi stigao mail da je zahtjev odobren, i da moram preuzet neki ugovor, potpisati i vratiti ga, ali tek kada budem znao točan datum početka predavanja.

edit: Moram li algebri javiti to?
Da, bilo dobro da svi koji dobiju odobrenje HZZ-a za vaučere da jave Algebri da si oni znaju složiti grupe i odrediti termine početka predavanja, što je opet potrebno za ispuniti ugovor o vaučeru.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2022., 19:40   #62
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 246
Jučer sam zatražio ponudu od Algebre za front end development i ujutro me dočekala.
Zahtjev za vaučer sam podnio kojih sat vremena nakon što mi je stigla ponuda i njega su mi danas oko pola 1 potvrdili na potpuni iznos tečaja.
Nakon toga sam nazvao algebru kako bi im javio da mi je odobren vaučer te sad čekam od Algebre povratnu informaciju o početku predavanja kako bi si mogao generirati ugovor na portalu HZZ-a.

Savjet za buduće koji se budu prijavljivali je da si pripreme presliku osobne, rodovnice i svejdodžbe.
Sve u svemu se iznenađujuće brzo riješilo sve što se moglo dok se ne sazna datum početka.

Baš se nekako veselim predavanjima iako mi je posao hektičan i bez rasporeda, bit će to borba prava a svima želim puno sreće!
grizli1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.08.2022., 19:51   #63
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Da, složio bi se, bezbolno i brzo.

Sretno nam bilo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2022., 20:03   #64
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Citiraj:
Autor grizli1 Pregled postova
Jučer sam zatražio ponudu od Algebre za front end development i ujutro me dočekala.
Zahtjev za vaučer sam podnio kojih sat vremena nakon što mi je stigla ponuda i njega su mi danas oko pola 1 potvrdili na potpuni iznos tečaja.
Nakon toga sam nazvao algebru kako bi im javio da mi je odobren vaučer te sad čekam od Algebre povratnu informaciju o početku predavanja kako bi si mogao generirati ugovor na portalu HZZ-a.

Savjet za buduće koji se budu prijavljivali je da si pripreme presliku osobne, rodovnice i svejdodžbe.
Sve u svemu se iznenađujuće brzo riješilo sve što se moglo dok se ne sazna datum početka.

Baš se nekako veselim predavanjima iako mi je posao hektičan i bez rasporeda, bit će to borba prava a svima želim puno sreće!
Ja sam jos uvijek u razmisljanju jer isto kao ti imam posao skoro bez radnog vremena, tj. nemam neki unaprijed zadani raspored pa me to odbija od cijele price 😏

Sretno.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2022., 20:09   #65
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Citiraj:
Autor grizli1 Pregled postova
Jučer sam zatražio ponudu od Algebre za front end development i ujutro me dočekala.
Zahtjev za vaučer sam podnio kojih sat vremena nakon što mi je stigla ponuda i njega su mi danas oko pola 1 potvrdili na potpuni iznos tečaja.
Nakon toga sam nazvao algebru kako bi im javio da mi je odobren vaučer te sad čekam od Algebre povratnu informaciju o početku predavanja kako bi si mogao generirati ugovor na portalu HZZ-a.

Savjet za buduće koji se budu prijavljivali je da si pripreme presliku osobne, rodovnice i svejdodžbe.
Sve u svemu se iznenađujuće brzo riješilo sve što se moglo dok se ne sazna datum početka.

Baš se nekako veselim predavanjima iako mi je posao hektičan i bez rasporeda, bit će to borba prava a svima želim puno sreće!
Koliko sati traje taj program? Na stranici Algebre piše 225h, a HZZ 350h.
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2022., 07:42   #66
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 246
Citiraj:
Autor Dr. Strange Pregled postova
Koliko sati traje taj program? Na stranici Algebre piše 225h, a HZZ 350h.
Isto mi piše tako da nemam pojma...
grizli1 je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2022., 13:03   #67
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Poslali su mi na email planirani datum početka programa, mogu li sad kreirati taj ugovor ili da još malo pričekam kad bude 100% sigurno jer mi ovo planirani datum ne ulijeva povjerenje .

Zadnje izmijenjeno od: Dr. Strange. 12.08.2022. u 13:16.
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2022., 19:57   #68
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Citiraj:
Autor grizli1 Pregled postova
Savjet za buduće koji se budu prijavljivali je da si pripreme presliku osobne, rodovnice i svejdodžbe.
Sve u svemu se iznenađujuće brzo riješilo sve što se moglo dok se ne sazna datum početka.
Ne sjećam se da je ovo trebalo
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 03:07   #69
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 246
Citiraj:
Autor SPLiFF Pregled postova
Ne sjećam se da je ovo trebalo
Nije trebalo za hzz vaučer ali mene su iz algebre tražili, nakon što sam im potvrdio odobrenje vaučera, presliku osobne, rodovnoce i svjedodžbe
grizli1 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 17:29   #70
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Evo i meni su odobrili vaučer za admina baze podataka. Traže me potpisani ugovor, ali da bi to moga napraviti triba mi točan datum početka online edukacije.
Posla san upit ženi iz algebre koja mi je poslala ponudu, ali san dobia automatski odgovor na mail kako je na godišnjem do 23.08.
Ima li možda ko od vas da se prijavia za isti smjer i zna datum početka programa?
Volume je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.08.2022., 19:43   #71
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Nitko ne zna datum, jer čekaju da se skupe ljudi.

Algebra većinom kreće u rujnu s jednom grupom i listopadu s drugom.

Tako si i računaj.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2022., 21:53   #72
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020