Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 31.07.2014., 11:27   #4111
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
iPhone mobiteli

Bilo bi idealno kad bi ovaj osnovni free cloud paket bio nešto veći od 5 gb pa da se onda plaća tek 20 gb i nadalje. Naravno, ako imam novca za ajfon, imam i za te cloud gb ali bas su mudraci u jabuci .

Edit: jeftiniji paketi na jesen sa iosom 8?
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline  
Staro 31.07.2014., 11:53   #4112
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Bilo bi idealno kad bi sve bilo free. Nažalost cloud se nemože piratizirati, pa eto, mi na balkanu smo doomed što se toga tiče.
Ali za iPhone se nađe, no 5kn mjesecno, EH TU SI ME NAŠO NA BALKANU hahaha

Da, sa yosemiteom na jesen.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline  
Staro 31.07.2014., 12:59   #4113
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Jedva cekam njihov novi pokusaj sa cloud storageom. Valjda su od fijaska @me naucili ponesto. I mislim da jesu, i da ce sve biti ok.

No da li cu radi toga preci sa Dropboxa na iCloud drive ili kako se vec zove? Mozda, ali sigurno ne prvih godinu-dvije. Vecina aplikacija koje koriste cloud storage podrzava Dropbox. Barem kod mene na macu. I to je velika prednost dropboxa iako nisam veliki ljubitelj istoga.
Mileni je offline  
Staro 31.07.2014., 13:16   #4114
natal
Registered User
Moj komp
 
natal's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Virovitica
Postovi: 129
Kakav fijasko je bio sa me?
natal je offline  
Staro 31.07.2014., 13:25   #4115
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Vecina aplikacija koje koriste cloud storage podrzava Dropbox.
Barem kod mene na macu. I to je velika prednost dropboxa iako nisam veliki ljubitelj istoga.
slažem se, treba proći vremena dok icloud bude podržan na velikom broju aplikacija.
Ja osobno koristim trenutno google drive i dropbox, ali ću sigurno i icloud kada dođe nova verzija, iz razloga što koristim apple i na desktopu i mobilno.

Od viška clouda ne boli glava.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline  
Staro 31.07.2014., 15:31   #4116
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor natal Pregled postova
Kakav fijasko je bio sa me?
Ne da mi se pisati, prelijen sam, pa ti evo prvi link sa googlea:
http://www.cnet.com/news/mobileme-a-...ites-the-dust/

No samo su povrsinu dodirnuli. Ako te zanima vise - google
Mileni je offline  
Staro 31.07.2014., 23:00   #4117
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Sta morite sa tim imas iphone nemozes placat pretplatu nije u tom stvar, sve aplikacije su uredno plaćene, a imam ih, i uvjek sam za ako je app dobra platiti radije koji $ nego glupe reklame gledat i nagraditi autora usput.

Na yahoo uopce ne spominjem mail storage, nego Flickr koji je yahooov, a tamo imam 1tb za slike i video, a volio bih kad bi to mogao na icloud sve prebaciti.

Sta cicija sam ako kazem da je glupo sto placam 20gb 20$ godisnje u 2014.god?

Izražavam samo nezadovoljstvo tim, sto muzu gdje god mogu, pa nekad malo bezobrazni ispadnu s tim.
kvaju je offline  
Staro 01.08.2014., 12:00   #4118
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
kvaju, slazem se u potpunosti. No opet, pogledaj malo i sa njihove strane. Muzu jer mogu, i nastavit ce to i raditi. Svakoj firmi je ipak zarada prva na umu. I tako to i treba biti.

Ako dobiju podrsku developera pa da po tom principu mogu konkurirati jednom Dropboxu, platit cu, nije nikakav problem. No do tad im ne dajem ni centa jer jednostavno ne vrijedi mi ni centa, kamo li 20$
Mileni je offline  
Staro 01.08.2014., 14:45   #4119
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
iPhone 5 problem - svjetlina ekrana

Do sada mi je slider svjetline bio na ~75% i upaljena opcija automatske svjetline. Jel slider svjetline posvjetljuje/potamnjuje ekran za vrijeme dok je automatska svjetlina upljena? Predpostavljam da da ali više u ništa nisam siguran.
Najednom mi je ekran "posivio", zatamnio se i sad mi je slider na 100% da bi svjetlina bila kao i prije?
Ono što me čudi, kad se mob pali jabuka je sivija i onda postane jako svijetla ali kad se upali je "sivo".
Mislim ja nikad prije nisam vidio promjene u svjetlini, uvijek mi je bilo isto. Ne znam zašto je slider bio na 75%, jer mi je tako pasalo ili šta ali sad mora bit na 100% i ne kužim problem. Čak ni ne znam jel je blještavo bijelo kao i prije :S.
Šta je tu riklo, ambient light sensor?
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline  
Staro 01.08.2014., 14:57   #4120
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Meni je na 1/3 i naravno kad je na svitlu pojaca se (max) i to ide progresivno. Mozda ti je samo u ocima "manja" svjetlina.
Baja 001 je offline  
Staro 01.08.2014., 15:08   #4121
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Meni je sad na max i čak bi se usudio reć da je manje svijetlo nego prije na 3/4.
Kad se mob pali jabuka je onak, bijela, ne jako i onda najednom jako posvijetli ali kad se mob upali mislim da nema takve jako blještave bijele bez obzira što je slider na max. Ne kužim, da je do ekrana nebi ni pri paljenju bilo blještave jabuke, a ak je light sensor malo rikno jel nebi svjetlina trebala bit onakva kakva ja hoću dok isključim auto svjetlinu?

Uglavnom, kažem, svjetlina mi je na max i kao da to nije kao prije kad je bila na 3/4. Nema smisla.
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline  
Staro 01.08.2014., 15:19   #4122
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
Meni je sad na max i čak bi se usudio reć da je manje svijetlo nego prije na 3/4.
Kad se mob pali jabuka je onak, bijela, ne jako i onda najednom jako posvijetli ali kad se mob upali mislim da nema takve jako blještave bijele bez obzira što je slider na max. Ne kužim, da je do ekrana nebi ni pri paljenju bilo blještave jabuke, a ak je light sensor malo rikno jel nebi svjetlina trebala bit onakva kakva ja hoću dok isključim auto svjetlinu?

Uglavnom, kažem, svjetlina mi je na max i kao da to nije kao prije kad je bila na 3/4. Nema smisla.
Dobro nisan obraca pozornost na boot jer iskreno gasin samo u nuzdi.

Sacekaj odgovor strucnjaka
Baja 001 je offline  
Staro 01.08.2014., 20:51   #4123
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤