Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.09.2011., 22:15   #1
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Tmobile mobilni internet

Prijatelj upravo dobio poruku "Surfajte 30 dana za samo 1 Kn....budite online cijeli mjesec..." Nigdje se ne spominje na je to samo 30MB...i da je svakih slijedećih 100kB 0,99 Kn...
Ali ono što je najzanimljivije je kraj te poruke gdje piše da za deaktivaciju te glupe opcije koju nije ni tražio mora nazvati službu za korisnike sutra do 12 sati! Mislim ono wtf? Nazovi i čekaj tri sata do javljanja operatera ili ćemo ti mi naplatiti nešto što nećeš ni koristiti, i nema baš nikakve veze što to nisi ni tražio???

Zar nema neki zakon koji to brani - da oni samovoljno aktiviraju i naplate nešto? Rok za deaktivaciju nije niti 24 sata, a poruku je dobio malo prije. Jesu li u T-mobilu prešli na teške droge...? Što ako se netko ne probudi prije 12? Kao da ti hrvatske ceste jave da će ti uzeti 30 Kn za vožnju od Zagreba do Splita jer to je super povoljno(iako živiš u Osjeku i ne ideš na put), a ako ne želi da im se javiš da to ne naprave, i još ti stave ultimatum???
summus je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2011., 22:43   #2
The Pill Man
Premium
 
The Pill Man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 325
Nema logike, ali što ćeš. Jedino ti preostaje otkazati uslugu.
Zato su u Jugi postojale vježbe pod nazivom Ništa nas ne smije iznenaditi (NNNI)

Mislim da bi uz neke usluge ISP-ova i mobilnih operatera, trebalo uvesti uz manuale, priručnik za ove vježbe.
__________________
Pill Man
The Pill Man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.09.2011., 23:21   #3
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor summus Pregled postova
Prijatelj upravo dobio poruku "Surfajte 30 dana za samo 1 Kn....budite online cijeli mjesec..." Nigdje se ne spominje na je to samo 30MB...i da je svakih slijedećih 100kB 0,99 Kn...
Ali ono što je najzanimljivije je kraj te poruke gdje piše da za deaktivaciju te glupe opcije koju nije ni tražio mora nazvati službu za korisnike sutra do 12 sati! Mislim ono wtf? Nazovi i čekaj tri sata do javljanja operatera ili ćemo ti mi naplatiti nešto što nećeš ni koristiti, i nema baš nikakve veze što to nisi ni tražio???

Zar nema neki zakon koji to brani - da oni samovoljno aktiviraju i naplate nešto? Rok za deaktivaciju nije niti 24 sata, a poruku je dobio malo prije. Jesu li u T-mobilu prešli na teške droge...? Što ako se netko ne probudi prije 12? Kao da ti hrvatske ceste jave da će ti uzeti 30 Kn za vožnju od Zagreba do Splita jer to je super povoljno(iako živiš u Osjeku i ne ideš na put), a ako ne želi da im se javiš da to ne naprave, i još ti stave ultimatum???

sreća pa si naveo dali je postpaid ili prepaid broj...

opcije se aktiviraju i deaktiviraju na 3636.

u SZK se jave dosta brzo tako da ne kenjaj.
Samovoljno ti nikad ne aktiviraju opciju!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2011., 01:30   #4
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
sreća pa si naveo dali je postpaid ili prepaid broj...

opcije se aktiviraju i deaktiviraju na 3636.

u SZK se jave dosta brzo tako da ne kenjaj.
Samovoljno ti nikad ne aktiviraju opciju!
Sreća da si sve argumentirao i da si upućen...

Ako ja kenjam onda si ti septička jama! Što bih ja sad tebi trebao dokazivati da je sve tako kako sam napisao. Hoćeš sliku, EVO TI SLIKA. Ako sumnjaš da sam to sam napisao ili možda u photoshopu napravio samo da ocrnim T-mobile, onda ih nazovi na 0981520 pa sam pitaj, tebi se i onako "dosta brzo" jave, što je u ovom slučaji iznosilo punih 13 minuta do javljanja operatera. Vrijeme od kada je nazvao do završetka razgovora 00:22:45 ako treba i to ti uslikam pa stavim. Znači kad se operater javi ispita kako se zovete, kad ste zadnji put nadoplatili bon, sa koliko kuna...pa mu objasnite da ste dobili tu poruku...pa mu ponovno objasnite jer za to nikad ni sam nije čuo...onda vas stavi na čekanje, pa čekate i čekate dok njemu netko objasni o čemu se tu radi....pa kada se opet vrati nazad i objasni da je to njihova super povoljna promotivna akcija....a vi mu kažete da ne koristite internet na mobitelu i da vam ne treba a on vas uvjerava da probate jer je to super povoljno, i kad ga konačno uvjerite da to ne želite i on shvati da stvarno hoćete deaktivirati tu uslugu...-što on napravi?...pa naravno stavi vas na čekanje jer NE, nemožeš deaktivirati na 3636...a da bi on to deaktivirao opet se morao posavjetovati sa nekim. Mislim i kako bi mogao deaktivirati nešto što još nije aktivirano, i koji bi smisao imala deaktivacija sa 3636 sutra nakon 12 sati kada se to aktivira i NAPLATI, uostalom moraš nazvati kako su i napisali u poruci da bi zatražio deaktivaciju toga što nikad ni nisi zatražio da ti aktiviraju. PONOVO POGLEDAJ SLIKU. E da da to ne bi bilo sve još kada je završio taj razgovor, za nekoliko sekundi zvoni telefon i javlja se njihov automat da vas anketiraju sa par kratkih pitanja o kvaliteti....naravno da je odmah prekinuo.

Nisam otvarao ovu temu iz dosade, nego da bih druge upozorio i da bih sam pitao ono iz prvog posta - da li postoji neki zakon koji zabranjuje da ti oni naplate nešto što ti oni samovoljno aktiviraju i naplate iako ti to ne koristiš, u slučaju da iz bilo kojeg razloga ne zatražiš deaktivaciju te usluge do vremena koje oni navedu kao rok?
summus je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2011., 01:42   #5
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Tu poruku sam i ja danas dobio. I odmah ju izignorirao. Mislim da nema nikakve automatske aktivacije, tj. da ti nece uzet cijelu kunu za surfanje. Sta im ovo sa "ponistenjem opcije" znaci, nemam pojma, no svaka usluga treba prethodnu aktivaciju. Na nacin automatske naplate bi lagano mogli prodavat ringtonove i one glupe igrice za 15kn, no takva stvar ne postoji.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2011., 08:24   #6
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Eto, jutros poslan sms da je to greskom poslano korisnicima. Bez panike.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2011., 08:25   #7
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Misliš, i ja bih vjerojatno mislio isto...ali tako su mu rekli u službi za korisnike: da se automatski aktivira, a za deaktivaciju moraš nazvati do vremena koje ti piše u poruci - tako da samo prenosim informaciju koja je dobivena u službi za korisnike.

I nije stvar u tome koliko to košta, stvar je principa - da ne bi smjeli naplaćivati na takav način, sve i da je to samo jedna lipa.

Da nije moguće da sami aktiviraju - nije istina. Sa tehničke strane je sigurno moguće, pitanje je da li je to pravno i moralno opravdano.

Ako hoćeš nazovi službu za korisnike, pa i ti pitaj, sada je jutro pa vjerojatno nećeš ni čekati toliko dugo kao mi sinoć. Možda tebi kažu neku drugu verziju. Ponavljam da je "taj" iz službe za korisnike rekao da bi se to automatki aktiviralo ako se ne nazove za deaktivaciju.
summus je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2011., 08:29   #8
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor summus Pregled postova
Sreća da si sve argumentirao i da si upućen...

Ako ja kenjam onda si ti septička jama! Što bih ja sad tebi trebao dokazivati da je sve tako kako sam napisao. Hoćeš sliku, EVO TI SLIKA. Ako sumnjaš da sam to sam napisao ili možda u photoshopu napravio samo da ocrnim T-mobile, onda ih nazovi na 0981520 pa sam pitaj, tebi se i onako "dosta brzo" jave, što je u ovom slučaji iznosilo punih 13 minuta do javljanja operatera. Vrijeme od kada je nazvao do završetka razgovora 00:22:45 ako treba i to ti uslikam pa stavim. Znači kad se operater javi ispita kako se zovete, kad ste zadnji put nadoplatili bon, sa koliko kuna...pa mu objasnite da ste dobili tu poruku...pa mu ponovno objasnite jer za to nikad ni sam nije čuo...onda vas stavi na čekanje, pa čekate i čekate dok njemu netko objasni o čemu se tu radi....pa kada se opet vrati nazad i objasni da je to njihova super povoljna promotivna akcija....a vi mu kažete da ne koristite internet na mobitelu i da vam ne treba a on vas uvjerava da probate jer je to super povoljno, i kad ga konačno uvjerite da to ne želite i on shvati da stvarno hoćete deaktivirati tu uslugu...-što on napravi?...pa naravno stavi vas na čekanje jer NE, nemožeš deaktivirati na 3636...a da bi on to deaktivirao opet se morao posavjetovati sa nekim. Mislim i kako bi mogao deaktivirati nešto što još nije aktivirano, i koji bi smisao imala deaktivacija sa 3636 sutra nakon 12 sati kada se to aktivira i NAPLATI, uostalom moraš nazvati kako su i napisali u poruci da bi zatražio deaktivaciju toga što nikad ni nisi zatražio da ti aktiviraju. PONOVO POGLEDAJ SLIKU. E da da to ne bi bilo sve još kada je završio taj razgovor, za nekoliko sekundi zvoni telefon i javlja se njihov automat da vas anketiraju sa par kratkih pitanja o kvaliteti....naravno da je odmah prekinuo.

Nisam otvarao ovu temu iz dosade, nego da bih druge upozorio i da bih sam pitao ono iz prvog posta - da li postoji neki zakon koji zabranjuje da ti oni naplate nešto što ti oni samovoljno aktiviraju i naplate iako ti to ne koristiš, u slučaju da iz bilo kojeg razloga ne zatražiš deaktivaciju te usluge do vremena koje oni navedu kao rok?
Da evo sad samvidio o cemu se radi i ne mogu vjerovat da su izasli sa tom akcijom.
Uglavnom. Opcija se aktivirat nece, a i ako se aktivirala zovi da ti ju deaktiviraju i vrate iznos. Ugl sorry na mojoj reakciji jer nisam mogao vjerovat da su takvi debili.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2011., 08:38   #9
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Eto, jutros poslan sms da je to greskom poslano korisnicima. Bez panike.
Hvala, na obavijesti - možda i oni čitaju ovaj forum pa se uplašili

Ma nije to bila panika, nego baš čuđenje do koje su razine došli. Prošli tjedan sam išao da produžim ugovor (mrak tarifa) i uzmem novi mobitel pa mi rekli da ne mogu produžiti ugovor jer se ta tarifa ukida, ali imaju jako puno nepovoljnijih tarifa pa mogu odabrati jednu od njih, ili mogu i dalje koristiti ovu tarifu ali nema jeftinijih mobitela.

Ajd' da nije off topic, idemo dalje o njihovom mobilnom internetu, sigurno postoji nešto super povoljno.
summus je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2011., 08:43   #10
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Ugl sorry na mojoj reakciji jer nisam mogao vjerovat da su takvi debili.
I moje isprike tebi za septičku jamu Naljutili me oni, pa ih ti još braniš...Sve pet. Peace bro!
summus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.09.2011., 08:59   #11
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor summus Pregled postova
I moje isprike tebi za septičku jamu Naljutili me oni, pa ih ti još braniš...Sve pet. Peace bro!


Da umjesto mrak tarife je extra total s tarina s 50% popusta. Odlicna ako netko potrosi cijelu mrak tarifu i korisri puno net. Puno povoljniji mobiteli, al je zajeb za onog ko ne trosi pdeko tarife.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2011., 10:08   #12
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,476
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Tu poruku sam i ja danas dobio. I odmah ju izignorirao. Mislim da nema nikakve automatske aktivacije, tj. da ti nece uzet cijelu kunu za surfanje. Sta im ovo sa "ponistenjem opcije" znaci, nemam pojma, no svaka usluga treba prethodnu aktivaciju. Na nacin automatske naplate bi lagano mogli prodavat ringtonove i one glupe igrice za 15kn, no takva stvar ne postoji.
Inace dok je sekretarica bila aktualna, svaki put kod VIP_a kad sam presao granicu sam dobio poruku da mi je sekretarica ukljucena, ako je hocu iskljuciti da posaljem poruku na broj xxxx. Toliko o tome kako operateri ne ukljucuju usluge bez pristanka korisnika.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2011., 10:58   #13
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Ja imam t-mobile od 1997. g. i nikad mi nisu uzeli ni lipu za nesto sto nisam sam trazio. U druge operatere ne ulazim, al zar nisu sad i te poruke deaktivacije besplatne? Svejedno, nikad nisu gurali neku uslugu na "silu", osim ako se dosadjivanje porukama ne smatra prisiljavanjem.

Inace i meni jutros stigla poruka isprike. Netko je nesto zeznuo pa sad salju okolo obavijesti da nista nece biti aktivirano.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2011., 13:15   #14
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova


Da umjesto mrak tarife je extra total s tarina s 50% popusta. Odlicna ako netko potrosi cijelu mrak tarifu i korisri puno net. Puno povoljniji mobiteli, al je zajeb za onog ko ne trosi pdeko tarife.
U Mrak tarifi imaš 25 MB besplatno što je meni sasvim dovoljno za mail jer na mobitelu imam sinkronizaciju sa gmailom dovoljno da vidim kada dobijem novu poštu a net na mobitelu samo za to i koristi, baš jako rijetko za druge stvari (kada nisam na home network).

Ali najbolja stvar sa mrak tarifom je ta što tih 48 Kn koliko iznosi pretplata možeš u potpunosti potrošiti za pozive, mms....u hrvatskoj. Znači cijeli iznos pretplate možeš potrošiti, a ono što ne potrošiš prenosi ti se u slijedeći mjesec. Osim toga od 19h do 7h možeš svaki dan besplatno razgovarati sa svima unutar T-mobile mreže. U Ekstra total S tarifi pretplatu plaćaš 100 Kn i taj iznos ne možeš koristiti za ništa drugo to je samo pretplata......jedina prednost je to što si naveo ako koristiš internet jako puno na mobitelu.

Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Svejedno, nikad nisu gurali neku uslugu na "silu", osim ako se dosadjivanje porukama ne smatra prisiljavanjem.
Pa baš u tome i jest stvar, nikakve "sile" nije ni trebalo biti, upravo suprotno - trebalo je biti gotovo neprimjetno. To je marketinški jako dobro osmišljeno od svakog tko ne nazove da deaktivira opciju uzet ćemo po jednu kunu (pa ti sad računaj koliko je to ukupno kuna), a od onih koji će poruku koju smo poslali gdje piše "za samo 1 kn budite online cijeli mjesec" baš tako i shavatiti, jer nigdje u poruci ne piše da je to samo 30 MB, uzet ćemo i puno više kada prijeđu taj limit, točnije 0,99 Kn za svakih dodatnih 100 kB.

Očito je jako puno ljudi zvalo i žalilo se pa su se predomislili i poslali poruku isprike, na vjerujem ja u "došlo je do pogreške", sve je to bilo jako dobro smišljeno samo nije prošlo. Pa nije to bila neka poruka sa hieroglifima slučajno poslana, bio je to smisleni tekst i očita namjera.
summus je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2011., 17:49   #15
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor summus Pregled postova
U Mrak tarifi imaš 25 MB besplatno što je meni sasvim dovoljno za mail jer na mobitelu imam sinkronizaciju sa gmailom dovoljno da vidim kada dobijem novu poštu a net na mobitelu samo za to i koristi, baš jako rijetko za druge stvari (kada nisam na home network).

Ali najbolja stvar sa mrak tarifom je ta što tih 48 Kn koliko iznosi pretplata možeš u potpunosti potrošiti za pozive, mms....u hrvatskoj. Znači cijeli iznos pretplate možeš potrošiti, a ono što ne potrošiš prenosi ti se u slijedeći mjesec. Osim toga od 19h do 7h možeš svaki dan besplatno razgovarati sa svima unutar T-mobile mreže. U Ekstra total S tarifi pretplatu plaćaš 100 Kn i taj iznos ne možeš koristiti za ništa drugo to je samo pretplata......jedina prednost je to što si naveo ako koristiš internet jako puno na mobitelu.
Znam ja jako dobro sve usluge od t-mobilea. Neću ti reć zašt! Skužit ćeš.

Uglavnom kao što sam i rekao extra total s je super jedino ako potrošiš cijeli iznos mrak tarife (i više) i ako jako koristiš net na mobitelu.
Fora je šta svi mladi od 18 do 28 godina mogu preć na tu tarifu bez ikakvih uvjeta i ostvarit popust na pretplatu u iznosu od 50%.
Ovo se ajde tiće teme jer tu je tek neograničen internet promet.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 20:18   #16
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Ako iamš kakve koristi od toga (provizija) javim ti se na PM ako budem produživao ugovor
Znači flat internet za 50 Kn, zanimljivo. Jest da ti nakon 512 MB smanje brzinu tako da samo možeš doći na PC ekspert forum, mislim možeš zaboraviti youtube, torrente i slično...
summus je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 21:31   #17
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Torrente na mobitelu? fakat ste pukli
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2011., 22:44   #18
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Nemora bit na mobitelu samo, hotspot je super stvarčica
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2011., 00:00   #19
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor summus Pregled postova
Ako iamš kakve koristi od toga (provizija) javim ti se na PM ako budem produživao ugovor
Znači flat internet za 50 Kn, zanimljivo. Jest da ti nakon 512 MB smanje brzinu tako da samo možeš doći na PC ekspert forum, mislim možeš zaboraviti youtube, torrente i slično...
Više nemam koristi od toga. Sad sam na drugom sektoru.
ja imam 1 GB i skurim to. Poslje samo fakat forumi i face igra ulogu.
U početku kad je krenula tarifa 2 mj je bilo bez ograničenja i ja sam natuko svaki mj po 160 GB
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2011., 22:05   #20
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Citiraj:
Autor Old friend Pregled postova
Torrente na mobitelu? fakat ste pukli
Što bi tek rekao da znaš koliko sam filmova skinuo baš na mobitelu i to ne samo onih od 700 MB...jest da sam bio spojen na wireless a ne preko 3G...ali dosta filmova
Citiraj:
Autor extasy Pregled postova
Nemora bit na mobitelu samo, hotspot je super stvarčica
I to što kažeš, ali nisam nikada skidao na laptopu a da sam spojen preko moba jer to mi je opet 3G. Hotspot jest super jer možeš spojiti i više računala na jedan mobitel a imaš enkripciju i lozinku, tako da ti se neće netko nepozvan spojiti.... Zgodno kad si na putu a par ljudi želi pogledati mail ili malo prošetati internetom...
summus je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 04:47   #21
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Izgleda da je T_mobile odustao od smanjivanja brzine kada se iskoristi paket.Evo nakon sto sam iskoristio paket od 1gb i dalje je brzina ok.
http://www.speedtest.net/result/1611304181.png
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2012., 12:08   #22
Marjag
Premium
Moj komp
 
Marjag's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Pula
Postovi: 168
Pozdrav,ima li neka opcija da me automatski disconnect-a nakon isteka neke tarife?
npr...imao sam tarifu internet dan i 15 kn preostalih na racunu,i desi se da mi je tarifa istekla a ja nisam skuzio da mi je stigla sms sa obavijesti i naravno da mi je "pojelo" ovih 15kn posto sam jos nekih pola sata surfao?jako frustrirajuce...
Marjag je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2012., 19:52   #23
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Izgleda da je T_mobile odustao od smanjivanja brzine kada se iskoristi paket.Evo nakon sto sam iskoristio paket od 1gb i dalje je brzina ok.
http://www.speedtest.net/result/1611304181.png
Bez brige, to je samo neka greskica.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 10:31   #24
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Da se pohvalim, juče aktiviram opciju Internet dan i sve kao uredno. Kad za 10 minuta stiže poruka da sam potrošio sve novce s računa i da nadoplatim za daljnje surfanje.

Kao neki problemi s tom opcijom, čak su mi i vratili pare nakon ugodnih razgovora. Međutim, još malo pa će biti 24 sata od početka problema, još uvijek ništa nije riješeno. Katastrofa su brzi...


Prije jedno 20 dana nije se isto moglo surfat preko sticka jedno 4 dana koliko su brzi s otklanjanjem kvarova. Kad su napokon to rješili, nit je došla poruka isprike, nit je tko pitao za pare koje su potrošene za aktivirane opcije koje se nisu mogle koristiti u ta 4 dana.

Katastrofa briga za korisnike koji nisu pretplatnici.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2012., 14:12   #25
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
A imaš dnevnu opciju kod još nekog.....
Old friend je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2012., 22:50   #26
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Kao korisnik TOTAL tarife mogu reci da mažu oci ljudima sa neogranicenim internetom.. Internet je itekako ogranicen i to nakon 1gb potrosenog prometa postane neupotrebljiv.. Brzina se smanji na neupotrebljivo, goreee nego onda u zlatnom modemskom dobu.. Postoje Instant internet opcije koje se mogu vise puta mjesecno aktivirati (1gb cca 75kn ili 3 gb cca 125kn) ali tu onda govorimo o puno vecim brojevima kada je upitanju ionako velika mjesecna pretplata.. Zivjeli!!
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na