Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.11.2010., 08:02   #6121
*LN*gogi
Registered User
Moj komp
 
*LN*gogi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Mansky Hunt Pregled postova
Što drugo, kad su tamo samo živi spammeri i retardi koji žive za to da napišu 'cool story bro' i nešto debilno, da bi ih ostatak retarda mogao citirati i smijati se.
Onda se šeću po školi i pričaju kako su kul na forumu.
GG.
A bogami, ni ovdje retarda ne nedostaje.Volim kada su svi pametni i najpametniji.Jednostavno...experti.
Jao mansky brate de ohladi vrijeđati po forumu, direktno ili indirektno, čim netko nema tvoje mišljenje a vidim da mnogi imaju drugačije ti ga sereš na sve strane.
Poštuj ostatak svijeta, još uvijek se ne vrti oko tebe

Citiraj:
Autor Mansky Hunt Pregled postova


Jesam ja lud, ili što? Pogledajte broj ticketa!
Lol mora da je trajala cijelu vječnost
__________________


Don't mess with the best - *LN* -

Zadnje izmijenjeno od: *LN*gogi. 17.11.2010. u 08:14.
*LN*gogi je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 08:25   #6122
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ono neki dan kaj sam preordo Vietnam za 8 funti, sada dobijem mejl da nisam platio i da su mi stornirali kupovinu, a ja platio sa paypalom odmah.

Poslo mejl supportu pa cu vidjet kaj ce biti rijeseno
rijesili to za nekih 2-3h
nisam se nado da ce biti tako brzo



Sto se tice performansi

BC2 je gladan i memorije. jucer sam napokon presao sa 2Gb na 4Gb i dobio sam oko 18-20 fps-a vise u prosjeku.

Sa 2gb sam imao oko 84 fps prosjek, sve je na medium, a AA i AF su na x1, sa istim tim postavkama sa 4Gb imam sada oko 102 fps-a prosjek

U pitanju su Kingmax DDR3 1333 keksi 2x 2Gb rade u dual channel mode-u.

Uglavnom dobitak performansi sa prelaskom sa x2 550BE i 2Gb rama, na x4 955BE i 4Gb rama mi je oko 65fps-a
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 18:10   #6123
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Evo samo par komentara od mene, napominjem, ovo su komentari a ne napadi ili vrijeđanja ili nešto treće, već samo komentari.

Ajmo redom!
1. Ovo je samo IGRA
2. Svi ste imali priliku igrati betu i vidjeti kakva će biti (a takva je i ostala u 85% stvari)
3. Ja imam na trenutke potrebu i želju da igram napadački (rushati) i onda si uzmem neku klasu i kit koji je prikladan tome, zatim ima trenutaka kada mi se jednostavno igra u pozadini i želim malo chilati na velikoj udaljenosti, ima renutaka kada želim nekoga izživcirati i onda uzmem CG ili neko drugo overpowerd oružje i izguštam se na njemu, ima trenutaka kada abjuzam TS pa ti dođem s leđa i zakoljem te................
Da sada nejdem baš u svaki detalj ono što hoću reći jest da sve ovo što sam nabrojao ova igra nudi i meni je baš zato jako zabavna.

Naravno da se i ja nađem u situaciji kada popizdim i kada se nađem uvrijeđenim ili još gore pwnanim(a nije rijetkost) ali u tim situacijama ja se ne ponašam na način da nekome spomenem njegove najmilije (govorim o ljudima koje poznam, bilo preko TS-a, ili ovdje preko foruma ili uživo) na najgori mogući način, ali se ne libim glupim adminima koji kickaju radi pwnanja to sve izredati, ali ne ponosim se time!

Jedno mi nije jasno, kako se ljudi tolio mogu izgubiti u ovoj igri, ili bilo kojoj drugoj u tolikoj mjeri da se nemogu kntrolirati nimalo u onome što i kome izgovaraju ili pišu, pa to je ipak samo IGRA i apsolutno se ništa nemože loše desiti ako ti netko uzme dogtag!

Meni je to sve toliko glupo i nejasno, ali eto to sam ja, njub tuber koji je počeo svoju FPS avanturu sa Duke Nukem 3D i igranjem na tastaturi(dok nije došao neki čiko i pwnao nas sve sa mišem ) i od tada igram isključivo i jedino FPS-ove i to ne sve već samo nekolicinu njih, ali ono što je nabitnije, u svakoj koju sam igrao (a da sam to Sam odabrao) sam uživao i nisam mario za glupostima i nelogičnostima iste previše, jer sam u konačnici uvjek dolazio do istog zaključka, pa to je samo IGRA!

Eto toliko od mene, i molio bih Vas da na ovaj post negledate kao napad na bilo koga (znam to sam već rekao) već kao moje viđenje ove i ustvari manje više svi PC igara!

Konzolaši nek se neuvrijede ali konzole su po mome mišljenju jedino dobre za simulacije!
(GT1,2,3,4, i nadam se uskoro 5)
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 18:20   #6124
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Da... Meni nikad nije bilo jasno, zasto ti, ManHunt, konstantno vajnas, nedo bog da ti dogtag uzmem, ili da te okrznem metkom. Uvijek sam ti neki camper, noob, idiot, geek, spammer, abjuzer ako te ubijem.

A na sve to psujes sve zivo likovima sa abakanima, a ti si napravio 3426 killova abakanom i nevjerojatnih 4882 killa Gustavom, i još si uzeo ogromnih 2093 dogtaga.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 19:54   #6125
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Da... Meni nikad nije bilo jasno, zasto ti, ManHunt, konstantno vajnas, nedo bog da ti dogtag uzmem, ili da te okrznem metkom. Uvijek sam ti neki camper, noob, idiot, geek, spammer, abjuzer ako te ubijem.

A na sve to psujes sve zivo likovima sa abakanima, a ti si napravio 3426 killova abakanom i nevjerojatnih 4882 killa Gustavom, i još si uzeo ogromnih 2093 dogtaga.
Jer si naporan.Onaj dan na Valparaiso-u si uzeo medica i nisi puštao lijevi klik miša dok nisi potrošio sve metke u clip-u, a ubio si možda dvoje ljudi.Ono.
Pored takvih imam osjećaj da mi se igra zbrejkala, te da se zaostali zvuk pucanja ponavlja u loop-u.
Kemper si zato što se sa svojim malim njubtjubom skempaš u kut neke zgrade i ne radiš baš ništa korisno.Tu i tamo ubiješ nekoga tko prođe tim putem i to je otprilike to.
Takav tip igrača neka ode igrat COD, neka si skuplja njukicu u random grmu.
Takav način igre ne odgovara velikoj većini, pošto je ovdje zahtjevan timski rad.
Zato i jesmu na TSu prvenstveno (zapravo, prvenstveno da sprdamo Vekija kako puno jede i Triumpha kako je lep toliko da snima reklame za Schaumu, no nebitno. ).
Kada smo već kod razloga da meni nalazite mane, pročitajte par mojih ranijih postova na ovoj temi (ova i prethodna stranica), ako nekome nešto nije jasno neka slobodno pročita iste postove po dva puta.
Fino je objašnjeno zašto i što je korišteno, te u kojem razdoblju.Osim toga, ako toliko visiš na mojim statsima, pogledaj s kojim oružjima igram u zadnjih o-hoho.

CG protiv medica se osuđuje, a medic train za Beograd je apsolutno u redu?
GG.
Uzmi ti sebi medica, 200 (400, ovisno o situaciji) metaka, optiku, ili lw pack, te body armor, čični dupence u grm i budi totalno kul.
Većina nije shvatila poantu mog posta, a ta je da ja odobravam medice koji su korisni:

1.Očisti područje, pa me onda oživi.
2.Ne trči za bijednih 50 bodova da me oživi, bez obzira što je oko nas 3-4 neprijatelja, pa poginemo on i ja (ja dva puta).
3.Koji ne kempa, već je naprijed i baca heal za ranjenu ekipu.

Jasnije?
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 20:59   #6126
*LN*gogi
Registered User
Moj komp
 
*LN*gogi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Mansky Hunt Pregled postova
Jer si naporan.Onaj dan na Valparaiso-u si uzeo medica i nisi puštao lijevi klik miša dok nisi potrošio sve metke u clip-u, a ubio si možda dvoje ljudi.Ono.
Pored takvih imam osjećaj da mi se igra zbrejkala, te da se zaostali zvuk pucanja ponavlja u loop-u.
Kemper si zato što se sa svojim malim njubtjubom skempaš u kut neke zgrade i ne radiš baš ništa korisno.Tu i tamo ubiješ nekoga tko prođe tim putem i to je otprilike to.
Takav tip igrača neka ode igrat COD, neka si skuplja njukicu u random grmu.
Opet vrijeđaš Po čemu se ti razlikuješ od ovog opisa Mansky?
Sve što ti napišeš je meni "rekla-kazala"
__________________


Don't mess with the best - *LN* -
*LN*gogi je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 21:51   #6127
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor *LN*gogi Pregled postova
Opet vrijeđaš Po čemu se ti razlikuješ od ovog opisa Mansky?
Sve što ti napišeš je meni "rekla-kazala"
Šetaj.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 22:26   #6128
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Mansky Hunt Pregled postova
Jer si naporan.Onaj dan na Valparaiso-u si uzeo medica i nisi puštao lijevi klik miša dok nisi potrošio sve metke u clip-u, a ubio si možda dvoje ljudi.Ono.
Pored takvih imam osjećaj da mi se igra zbrejkala, te da se zaostali zvuk pucanja ponavlja u loop-u.
Nop, imao sam prilicno dobar skor... Ratio sigurno visi od 1.5, mislim da i 2. Bas je moj problem kaj si osjetljiv na zvukove. Ono, fakat daj razmisli - koga briga kaj ti mislis o tim stvarima? Imas tu pusku, imas 200 il kolko metaka u njoj, i ima 2x brzinu paljbe od ostalih strojnica... Pa cemu sluzi jebote. Ta sranja daju cover ekipi koja napreduje. Bas zato da tebi dopizdi i da se povuces, da moze moja ekipa napredovat.

Citiraj:
Autor Mansky Hunt Pregled postova
Kemper si zato što se sa svojim malim njubtjubom skempaš u kut neke zgrade i ne radiš baš ništa korisno.Tu i tamo ubiješ nekoga tko prođe tim putem i to je otprilike to.
Sva sreća da zapravo cijelo vrijeme gledaš šta radim iznad mojeg ramena pa i znaš kak igram. Jea rajt.

Citiraj:
Autor Mansky Hunt Pregled postova
Takav tip igrača neka ode igrat COD, neka si skuplja njukicu u random grmu.
Takav način igre ne odgovara velikoj većini, pošto je ovdje zahtjevan timski rad.
Zato i jesmu na TSu prvenstveno (zapravo, prvenstveno da sprdamo Vekija kako puno jede i Triumpha kako je lep toliko da snima reklame za Schaumu, no nebitno. ).
Igrao sam protiv tebe ugl. A i kolko sam slušao na TS, 5% razgovora je teamwork, a 95% je tvoje vajnanje.

Citiraj:
Autor Mansky Hunt Pregled postova
Kada smo već kod razloga da meni nalazite mane, pročitajte par mojih ranijih postova na ovoj temi (ova i prethodna stranica), ako nekome nešto nije jasno neka slobodno pročita iste postove po dva puta.
Fino je objašnjeno zašto i što je korišteno, te u kojem razdoblju.Osim toga, ako toliko visiš na mojim statsima, pogledaj s kojim oružjima igram u zadnjih o-hoho.
CG protiv medica se osuđuje, a medic train za Beograd je apsolutno u redu?
GG.
Vidim, CG uglavnom. To je totalno noobasto, razmisli malo. Medic sa puskom ili inzenjerac sa CG. Na kraju ispada da ti jedino mozes ubit medica sa CG, to je ugl dokaz da nemas skilla. Bilo ko moze zapucat nest sta ima velik blast radius u lika i srokat ga na pod.

Citiraj:
Autor Mansky Hunt Pregled postova
Većina nije shvatila poantu mog posta, a ta je da ja odobravam medice koji su korisni:

1.Očisti područje, pa me onda oživi.
2.Ne trči za bijednih 50 bodova da me oživi, bez obzira što je oko nas 3-4 neprijatelja, pa poginemo on i ja (ja dva puta).
3.Koji ne kempa, već je naprijed i baca heal za ranjenu ekipu.

Jasnije?
Kad sam ja medic to i pokusavam radit. Obicno ako te netko ozivi povuces se, ne ostanes ko idiot na tom mjestu ili ides naprijed, jer ce te ubit. Ako je medic doso odozada, mos se i vratit tim putem.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 22:27   #6129
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
rijesili to za nekih 2-3h
nisam se nado da ce biti tako brzo



Sto se tice performansi

BC2 je gladan i memorije. jucer sam napokon presao sa 2Gb na 4Gb i dobio sam oko 18-20 fps-a vise u prosjeku.

Sa 2gb sam imao oko 84 fps prosjek, sve je na medium, a AA i AF su na x1, sa istim tim postavkama sa 4Gb imam sada oko 102 fps-a prosjek

U pitanju su Kingmax DDR3 1333 keksi 2x 2Gb rade u dual channel mode-u.

Uglavnom dobitak performansi sa prelaskom sa x2 550BE i 2Gb rama, na x4 955BE i 4Gb rama mi je oko 65fps-a
Zato mene i svrbi kvad...nemogu se odljepit od 65-70fps
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 22:54   #6130
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Zato mene i svrbi kvad...nemogu se odljepit od 65-70fps
hehe

meni je uletio proc za neke jeftine pare

samo kaj sam onda promijenio i MBO jer mi se je stara dosta grijala.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 23:29   #6131
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Nop, imao sam prilicno dobar skor... Ratio sigurno visi od 1.5, mislim da i 2. Bas je moj problem kaj si osjetljiv na zvukove. Ono, fakat daj razmisli - koga briga kaj ti mislis o tim stvarima? Imas tu pusku, imas 200 il kolko metaka u njoj, i ima 2x brzinu paljbe od ostalih strojnica... Pa cemu sluzi jebote. Ta sranja daju cover ekipi koja napreduje. Bas zato da tebi dopizdi i da se povuces, da moze moja ekipa napredovat.



Sva sreća da zapravo cijelo vrijeme gledaš šta radim iznad mojeg ramena pa i znaš kak igram. Jea rajt.



Igrao sam protiv tebe ugl. A i kolko sam slušao na TS, 5% razgovora je teamwork, a 95% je tvoje vajnanje.



Vidim, CG uglavnom. To je totalno noobasto, razmisli malo. Medic sa puskom ili inzenjerac sa CG. Na kraju ispada da ti jedino mozes ubit medica sa CG, to je ugl dokaz da nemas skilla. Bilo ko moze zapucat nest sta ima velik blast radius u lika i srokat ga na pod.



Kad sam ja medic to i pokusavam radit. Obicno ako te netko ozivi povuces se, ne ostanes ko idiot na tom mjestu ili ides naprijed, jer ce te ubit. Ako je medic doso odozada, mos se i vratit tim putem.
U redu je, failao si.LN
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2010., 23:53   #6132
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Mansky Hunt Pregled postova
U redu je, failao si.LN
Vazno je da je frajer upio svo znanje svijeta.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 00:26   #6133
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ja cu reci samo jedan veliki potpis na tudajfora ali i na menskog.Sve je ovo samo igra, naravno i meni ti medici znaju dignuti tlak , iako sam s njima poceo upravo zbog velikog broja metaka i kao takvi su najlaksi pocetniku.Sad me polako znaju nanervirati u mapama u kojima vidim njih par s M60 kako trckara s onim crvenim kapicama , al eto , navikes se ( iako bi u igri trebali napraviti da neznam, tipa preko 30. lvla medicima zabrane ili magnum ammo ili body armor jer mi je nevjerovatno da netko s 50. lvl i tolikim skilom igra s medicom i tim specsima) .Mozd sam kao njub nekompetentan za komentirati cijelu pricu, ali ukljucio sam se zato jer zbog IGRE dolazi kako je 2die4 rekao svade i prepirki, sto je totalno glupo.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 08:30   #6134
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Ovaj se topic pretvorio kao i ofisl EA forum u vezi BC2 svi se sam svadjaju


Nas "konkurentni" forum je ponovo uzo server pa bi ih mogli ici posjetiti da vidimo kak igraju

EDIT:

evo jos malo o map packu 7

Zadnje izmijenjeno od: zgmmax. 18.11.2010. u 08:40.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 08:54   #6135
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Kolko panike oko medica... Istina da zivciraju, ja samo rush-am, padnem, dizem se i trk napred... Ubijam sve redom na random, ne bjezim od medica i slicno, svi oni bez beda popiju metak... Uvijek igram za squad u napadu i meni odgovara igra...

A vi kaj vam tolko toga smeta odite igrat aa! Tam ima vise reda i kaznjavaju se spameri...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 11:26   #6136
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ovaj se topic pretvorio kao i ofisl EA forum u vezi BC2 svi se sam svadjaju


Nas "konkurentni" forum je ponovo uzo server pa bi ih mogli ici posjetiti da vidimo kak igraju

EDIT:

evo jos malo o map packu 7
Jep.Trebali bi se zaletiti.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 11:30   #6137
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
E da, tko zeli nek me add-a za frenda, nick [CTN]zwer
Posto zaostajem s igrom nakon bete vise nemam nikog na listi...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 14:23   #6138
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ovaj se topic pretvorio kao i ofisl EA forum u vezi BC2 svi se sam svadjaju


Nas "konkurentni" forum je ponovo uzo server pa bi ih mogli ici posjetiti da vidimo kak igraju

EDIT:

evo jos malo o map packu 7
jel to hardcore il? jer je onaj kosturic sivi?! a ne fino obojan cijeli.
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 14:27   #6139
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
jel to hardcore il? jer je onaj kosturic sivi?! a ne fino obojan cijeli.
Ako ima znak da je HC, ne mora nužno značiti da je HC.
Pošto, ako je killcam off, a sve ostalo je kao na SC serveru, igra će prepoznati da je server HC.
Jedan od primjera, jel.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 14:31   #6140
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Ma o kojem vi to serveru pričate?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 14:36   #6141
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Pricamo o "buba" serveru

Postavke su FF=ON (ovo mi se svidja) i Kill cam=Off mislim da nema 3d spotanja (trokutic iznad glave)

da i server je u hrvatskoj, zakupljen je od Diabolica

Ja bum svakako iso posjetit server sam ne danas jer nisam doma

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Zadnji put kad sam bio na tom serveru bilo je 32/32 ljudi, situacija "ne zna se tko pije, a tko plaća"...
na tu situaciju sam zaboravio

niti meni se ne svidja, al mozemo koji put otic i napravit belaja

Zadnje izmijenjeno od: zgmmax. 18.11.2010. u 14:46.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 14:44   #6142
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Zadnji put kad sam bio na tom serveru bilo je 32/32 ljudi, situacija "ne zna se tko pije, a tko plaća"...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 15:17   #6143
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Zadnji put kad sam bio na tom serveru bilo je 32/32 ljudi, situacija "ne zna se tko pije, a tko plaća"...
to onaj server gdje su svi maestralni igraci nove ere u povijesti multiplayer gaminga?
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 15:38   #6144
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Ne bih znao. Još nisam upoznao pravog maestralnog igrača novije ere mp gaminga...


Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
niti meni se ne svidja, al mozemo koji put otic i napravit belaja
Vjeruj mi, jedino po šta možeš tamo otići je nervni slom.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 15:45   #6145
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ne bih znao. Još nisam upoznao pravog maestralnog igrača novije ere mp gaminga...
to što nisi upoznao Hrvoja samo je tvoj gubitak, maleni moj prijatelju, na kubik.
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 15:55   #6146
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
A hoce netko napisat ime tog servera?
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 16:12   #6147
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Prica se o novom serveru od bug.hr Neznam kako se tocno zove
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 16:26   #6148
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Očito se zove BUG.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 17:06   #6149
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Evo pozivam vas sve (i one koji misle da su dobrodošli) na naš novi server koji je u HR
ime: XO - Rush Hour
neznam točno postavke, jer će se vjerojatno mjenjati po potrebi, ali trenutno će se igrati 24/24 a ako bude potrebe može skroz do 32

za ostale detalje, a jednostavno se spojite večeras pa pitajte sami.
Admini će biti nekima od vas poznati igrači pa ukoliko želite dobar i kvalitetan gameplay bez njubova i bez vrijeđanja slobodno dođite, ali ukoliko mislite dolaziti iz nekih drugih razloga onda radije nemojte!

Pozz, vidimo se preko nišana
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2010., 17:15   #6150
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Evo pozivam vas sve (i one koji misle da su dobrodošli) na naš novi server koji je u HR
ime: XO - Rush Hour
neznam točno postavke, jer će se vjerojatno mjenjati po potrebi, ali trenutno će se igrati 24/24 a ako bude potrebe može skroz do 32

za ostale detalje, a jednostavno se spojite večeras pa pitajte sami.
Admini će biti nekima od vas poznati igrači pa ukoliko želite dobar i kvalitetan gameplay bez njubova i bez vrijeđanja slobodno dođite, ali ukoliko mislite dolaziti iz nekih drugih razloga onda radije nemojte!

Pozz, vidimo se preko nišana
pretpostavljam diabolic? oni su jedini u hrv.?
hoce biti nekih restrikcija na mape? ili ce sve biti u rotaciji?
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na