Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.02.2024., 12:24   #601
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Pred 5 minuta prošao overseas dostavljač i dostavio paketić
Tracking je bio onaj dugački s našim poštanskim brojem na kraju. Uspio sam ga nekako naći, prvo taj broj pa je tamo na aliju link na neki HU expressone i tamo se prikazao tracking gdje se vidjelo jutros rano da je lokalni OE ured zaprimio i poslao van na dostavu.
Iznenadila me brzina obzirom da sam naručio 8.2., taman pred početak kineske nove godine i da je jedina opcija bila onaj Alijev Choice delivery.
Palac gore za OE ovaj put
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2024., 16:24   #602
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
bok,

molio bih savjet

naime evo već dva puta Overseas ostavlja paket sa Aliexpressa na oex shopu
odnosno na Tisku... a meni je taj Tisak 6km udaljen.
zanima me dali se mogu pozvati na neki zakon, da mi dostave paket na kućnu adresu ?

hvala
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2024., 17:31   #603
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Pogledaj svoj drugi post, bolje i tisak nego crna rupa
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 12.03.2024., 18:16   #604
Groowix
Premium
Moj komp
 
Groowix's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bednja
Postovi: 235
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
bok,

molio bih savjet

naime evo već dva puta Overseas ostavlja paket sa Aliexpressa na oex shopu
odnosno na Tisku... a meni je taj Tisak 6km udaljen.
zanima me dali se mogu pozvati na neki zakon, da mi dostave paket na kućnu adresu ?

hvala

I mene zanima, meni ostavili paket u oex shopu 20 km od mene tako da me put do tamo i natrag kosta pola cijene paketa.
Kako mogu samovoljno tako ostavljati pakete di kojem dostavljacu pase, i ne moze im se nista... nek idu u pm.
Groowix je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2024., 18:27   #605
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Pogledaj svoj drugi post, bolje i tisak nego crna rupa
djelomično istina

Citiraj:
Autor Groowix Pregled postova
I mene zanima, meni ostavili paket u oex shopu 20 km od mene tako da me put do tamo i natrag kosta pola cijene paketa.
Kako mogu samovoljno tako ostavljati pakete di kojem dostavljacu pase, i ne moze im se nista... nek idu u pm.
da, i još sam im slao e-mail.... ali se samo ispričavaju
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2024., 19:22   #606
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 239
Citiraj:
Autor Groowix Pregled postova
I mene zanima, meni ostavili paket u oex shopu 20 km od mene tako da me put do tamo i natrag kosta pola cijene paketa.
Kako mogu samovoljno tako ostavljati pakete di kojem dostavljacu pase, i ne moze im se nista... nek idu u pm.

Nisu te valjda iz Bednje poslali za Krapinu? Makar ni Ivanec nije nešto puno bliže. Meni je srećom najbliži oex shop skoro da mogu pljunuti do njega ali voziti 20 km je bezobrazno od njih. Najgore kaj vozač može reći da je zatrpan paketima i sve ostaviti na jednom oex shopu a vi ljudi se jebite. Baš bi to trebalo istražiti koliko oni imaju slobode i ovlasti da to rade.
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2024., 19:32   #607
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Ja nemogu vjerovat da nema niti jednog tiska tu, u trogiru ih ima 5 u krugu 500 metara.... A zbrojis Bednju i Lepoglavu i imas skoro stanovnika ko Trogir...
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 12.03.2024., 19:42   #608
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 239
Lepoglava inače ima status grada a nijedan kiosk Tiska. Da nije smiješno bilo bi za plakati, ili ak okreneš dođeš na isto
__________________
Trgovine: 1, 2, 3
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2024., 12:48   #609
Groowix
Premium
Moj komp
 
Groowix's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bednja
Postovi: 235
Citiraj:
Autor viper84 Pregled postova
Nisu te valjda iz Bednje poslali za Krapinu? Makar ni Ivanec nije nešto puno bliže. Meni je srećom najbliži oex shop skoro da mogu pljunuti do njega ali voziti 20 km je bezobrazno od njih. Najgore kaj vozač može reći da je zatrpan paketima i sve ostaviti na jednom oex shopu a vi ljudi se jebite. Baš bi to trebalo istražiti koliko oni imaju slobode i ovlasti da to rade.

Pogodio si, iz Bednje fino do Ivanca jer bliže nema ni jednog Tiska.
Nadam se da se neće više ponoviti jer to nema fakat smisla...a totalno mi je van puta jer putujem svaki dan na posao relaciju Zagreb - Bednja i onda još moram voziti do Ivanca po paket. Milina...
Groowix je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2024., 12:52   #610
Groowix
Premium
Moj komp
 
Groowix's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bednja
Postovi: 235
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ja nemogu vjerovat da nema niti jednog tiska tu, u trogiru ih ima 5 u krugu 500 metara.... A zbrojis Bednju i Lepoglavu i imas skoro stanovnika ko Trogir...

Nažalost ali istinito, a poštare možeš tražiti povećalom, ako imamo sreće dostave eventualno jednom tjedno poštu.
Groowix je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2024., 13:59   #611
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 552
Meni danas stigne paket i biser ga ostavi u tisku koji radi do 14 sati a u krugu 1 km ima 2 mjesta koja rade do 21.

Sad se požalio korisničkoj da dostavljači pripaze na koja mjesta će dostavljati. I s tim da taj gdje je ostavio nije najbliži.


Žalite se na telefon da stisnu dostavljače da paze koji je najbliži. Što više nas se potuži valjda se budu popravili. I svaki puta ću ih zvati kada tak ostave na nekom koji nije najbliži i koji mi ne paše jer ne rade cijeli dan.



Telefon +385 1 3454 555
Besplatni telefon0800 33 66 33 <- ovaj ni ne pokušavajte zvati iz mobilne jer ne podržava, piše na stranici.
__________________
Mali Čile SAD Češka Peru
spiderhr je offline   Reply With Quote