Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.10.2010., 22:20   #6361
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
The Last Airbender. Nemojte gledati film. Pokrali su budizam i to sve loše upakirali s katastrofalnom glumom. Šteta vremena.

Efekt su ajde.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 23:05   #6362
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
Citiraj:
Autor bozzomfeeder Pregled postova
The Monsters

http://www.youtube.com/watch?v=a-2aT...eature=channel

Made with a crew consisting of only two people using "off the shelf" consumer level cameras, editors, digital effects programs and other such equipment.

Kad pomisliš da je Inception film godine i Nolan uber redatelj, onda se nađe ekipa i napravi ovo sa 15,000 $

OBAVEZNO pogledati.

9,5/10
zašto je to tebi dobar film? mješavina 5 filmova u jednom gdje se ništa pametno ne događa...spor i naporan
SetH je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 23:07   #6363
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Sutra idem pogledati Machete (ako uspijem rezervirati karte na vrijeme naravno), po onome što sam vidio u traileru film je jednostavno must see
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2010., 23:09   #6364
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Sutra idem pogledati Machete (ako uspijem rezervirati karte na vrijeme naravno), po onome što sam vidio u traileru film je jednostavno must see

preporuka...predobar
SetH je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2010., 09:29   #6365
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
How to train your Dragon, predobar crtić, svakako preporuka za pogledati.
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2010., 09:56   #6366
McT.
Premium
Moj komp
 
McT.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: tam negde :)
Postovi: 290
Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - odličan crtić, od prve do zadnje minute 10/10

Knight and Day (2010) - Cruise i Diazica u glavnim ulogama, fora akcija za ubit vrijeme 8/10

Piranha (2010) - miks komedije i horora, u nekim trenucima mi se smučilo, al da se gledati (ak niš drugo, radi dobrih guza ) 7/10

The Experiment (2010) - zanimljiv film, Brody i Whitaker odlični, 9/10

Jonah Hex (2010) - sasvim slučajno naletio na trailer, rekoh da pogledam. Meni vrlo dobar, akcija, radnja, Megan - za ubit vrijeme sasvim ok 9/10

za kraj sam ostavio

The Pursuit of Happyness (2006) - nisam se odvajao od filma do samog kraja, Will odličan, priča odlična, od mene 10/10
__________________

McT. je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2010., 15:06   #6367
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
Netko pogledao The Last exorcism?


BTW, bio jučer u cinestaru i pogledao Resident Evil: Drugi svijet

hrpa buke, pucanja, malo dosadan na početku u sredini kak-tak, s blentavim završetkom...

moja ocjena 4/10....
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2010., 20:04   #6368
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor Juco Pregled postova
Kaj je taj Inception zbilja toliko genijalan ili je prenaporan?
genijalan film, meni najbolji u zadnjih nekoliko godina. nije naporan ali moras ga pozorno pratiti od pocetka do kraja sto meni nije bio problem jer kao sto rekoh, smatram da je film predobar..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2010., 20:33   #6369
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor McT. Pregled postova
Piranha (2010) - miks komedije i horora, u nekim trenucima mi se smučilo, al da se gledati (ak niš drugo, radi dobrih guza ) 7/10
Pogledao sinoć. Ne znam gdje si vidio komediju, ali definitivno ima odvratnih scena (kosa u propeleru, izgriženi ljudi i sl.)
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2010., 21:59   #6370
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
pogledao the last airbander i jonah hex

Po traileru mi se svidio Jonah Hex ali kad sam poceo gledat po meni totalna glupost, jedva sam izdrzao do kraja, jednostavno mi nije sjeo...

Sto se tice The last Airbandera, ajde jos sam ga i mogao pogledati, ali fali mi vise akcije mogli su to malo zakomplicirati ...

ova dva filma nedobivaju moje preporuke
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 00:03   #6371
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Danas odgledal How to Train Your Dragon (Kako izdresirati zmaja), predobar crtani, najbolji animirani u posljednje vrijeme posleije wall-eja, dreamworks se opet iskazal.
Predators je isto dobar, vuče na Predator jedinicu sa švarcijem, super film za ubiti sat i pol.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 02:38   #6372
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor FERRYS Pregled postova
Netko pogledao The Last exorcism?
Je, danas.
Film traje oko 90 min, i to je jelte horor, prva "akcija" nakon više od pol sata, onda opet pol sata niš, i tek pred kraj filma akcija, ali niš vrijedno spomena.
Dosadan film, kraj pokazan na djelu filma pa je samo pitanje vremena kad će se to dogodit...
Ne isplati se ić u kino, a bome ni doma.
Ocijena: nema ocijene, loš je
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 03:49   #6373
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Machete - genijalan film
Samo se zbog scene sa crijevima isplati pogledati, da ne spominjem ostalo
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 11:22   #6374
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Juco Pregled postova
Kaj je taj Inception zbilja toliko genijalan ili je prenaporan?
originalan je i glumacka postava je vrhunska

film ovakvog tipa nije dugo (uopce?) vidjen u filmskoj industriji i zato je toliko genijalan.

no ja sam slab na psiholoske sci-fi trilere pa sam mozda presubjektivan
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 13:58   #6375
Arsenal-fan
Mallosi
Moj komp
 
Arsenal-fan's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 336
Citiraj:
Autor FERRYS Pregled postova
Netko pogledao The Last exorcism?


BTW, bio jučer u cinestaru i pogledao Resident Evil: Drugi svijet

hrpa buke, pucanja, malo dosadan na početku u sredini kak-tak, s blentavim završetkom...

moja ocjena 4/10....
-inace su mi do sad bili dobri svi filmovi iz Resident evil serijala ali mi ovaj zadnji nije bas sjeo imam osjecaj kao da je samo napravljen s ciljem da opet bude nastavak na ovaj sta ce vrlo vjerojatno i biti!
Arsenal-fan je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 16:13   #6376
hardflat
Premium
Moj komp
 
hardflat's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 250
Tko voli crtiće (a tko ih ne voli) jedan odličan uradak 10/10.
Dante’s Inferno- An Animated Epic (2010)
http://www.youtube.com/watch?v=AVhDYks1ea8
hardflat je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 18:52   #6377
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Za gledanje s boljom polovicom, preporučujem večeras na HRT 2 u 20.00 Carigradska kuhinja, simpatična komedija s obiljem hrane, začina i ponešto politike.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2010., 20:19   #6378
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
Po traileru mi se svidio Jonah Hex ali kad sam poceo gledat po meni totalna glupost, jedva sam izdrzao do kraja, jednostavno mi nije sjeo...
Isto i kod mene, skroz bezveze. Srećom što film traje samo 75 min pa nisam puno vremena potrošio. Jedino dobro je što je kao "western žanr" pa je malo drugačiji nego ostalo što se nudi na tržištu novih filmova.

___

Resident Evil: Afterlife; dosadno, bezveze, nezanimljivo, već viđeno ...
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 00:43   #6379
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Running Scared (2006)

Odličan film Ko traži kakav krimi triler sa dosta realne akcije te dramom koja je odlično integrirana u film, neka svakako pogleda ovo.
Cameron Bright je po meni ovo jebački odglumio...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 09:49   #6380
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Po mojem nicku pretpostavljate kakve filmove volim gledat, a to isto i proučavat.. No ne snimaju se svaki dan takvi filmovi a još k tome da su i gledljivi, pa sam prisiljen gledat mnoštvo ostalih, "blockbustera" i nadalje ma ima tu dobrih muviz

Evo zadnjih filmova koje sam pogledao, svi su mi bili glednjivi i malo više od toga ali opet sa druge strane niš posebno, jer sve bolje sam već riješio:
A Prophet - Dobar film ali volim ozbiljnije na ovu temu..
Hachiko: A Dog's Story - Lio sam suze a kad sam shvatio da je po istinitom događaju, totalno me je uništilo..
500Days of Summer - Isto gledao sinoć, neznam, imao sam svakavih iskustava u životu pa sam možda ovaj film preozbiljno shvatio i ne baš lako prihvatio, ali ajde, vidjet ćete kad pogledate..
Control 2007 - Biografija, meni posve dobar film, jer volim svaki žanr koji je po istinitom događaju jer to mi dodatno digne........... atmosferu.
Daybreakers - gledao sinoć i mislim da film ima brdo potencijala ali sa nekim od nastavka, natjecanje na tržištu krvi/umjetne krvi, ponovni razvoj ljudske civilizacije/istrebljivanje vampira/preobraćanje pomoću Sunca, ali možda bi sve to već bila Deja vu,neznam..
The Final Destination 4 - Totalno isfurana radnja, prva dva nastavka mi rulaju ali ovo je tek tako za pogledat..
The Book of Eli - Gledao sam ga u kinu ali nedavno i doma.. Postapokaliptični su mi odmah nakon mafie.. još od Fallouta, danas F3 i Stalker-a

EDIT: A kako mi se čini, danas ću počet (vjerojatno sutra završit) gledat Kum 1,2,3, ali ovaj puta u HD-u, mmmmmmm
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zadnje izmijenjeno od: Omerta. 09.10.2010. u 11:27. Razlog: kumče nadodano
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 14:15   #6381
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313



oni tocno znaju kuda treba ici. ok, tako im pise u scenariju i to je jedini izgovor, ali mi je skroz debilno kada oni bjeze iz onog broda (sto vec, tamo gdje ih onaj crnac odvuce sto je 10 sezona tamo), i zilijun hodnika - oni znaju kud lijevo, kud desno, da bas dodu do sredine i pobjegnu. uostalom - ako je vec crnac prezivio 10 sezona sa tko zna kakvim predatorima i neprijateljima, njega sjebu 6 kretena ljudi. ok.........
i onda odmah nadu tabor predatora, onaj glavni zna da ce brod eksplodirati, kada predator nacilja drvo iza kojega je ovaj - on skoci i prezivi.........
mislim, previse sablonski i neprirodno. sa iskljucenim mozgom - genijalno za gledati .




kao nastavak ok, iako ga necu sa prevelikim zadovoljstvom gledati opet. jedinicu mogu kao terminatora ili mad maxa2 gledati zaredom po par puta, ovaj bas i ne...........

i ocjena: 6,5 / 10.
-->
Predators

generalno zadovoljan, iako daleko od jedinice. sto su pojedinci vec napisali -svida mi se par poveznica sa jedinicom, ali ima par stvari koje su mi jako iritantne. tipa:



oni tocno znaju kuda treba ici. ok, tako im pise u scenariju i to je jedini izgovor, ali mi je skroz debilno kada oni bjeze iz onog broda (sto vec, tamo gdje ih onaj crnac odvuce sto je 10 sezona tamo), i zilijun hodnika - oni znaju kud lijevo, kud desno, da bas dodu do sredine i pobjegnu. uostalom - ako je vec crnac prezivio 10 sezona sa tko zna kakvim predatorima i neprijateljima, njega sjebu 6 kretena ljudi. ok.........
i onda odmah nadu tabor predatora, onaj glavni zna da ce brod eksplodirati, kada predator nacilja drvo iza kojega je ovaj - on skoci i prezivi.........
mislim, previse sablonski i neprirodno. sa iskljucenim mozgom - genijalno za gledati .




kao nastavak ok, iako ga necu sa prevelikim zadovoljstvom gledati opet. jedinicu mogu kao terminatora ili mad maxa2 gledati zaredom po par puta, ovaj bas i ne...........

i ocjena: 6,5 / 10.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2010., 00:58   #6382
jonyb
Registered User
Moj komp
 
jonyb's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zg
Postovi: 887
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
originalan je i glumacka postava je vrhunska

film ovakvog tipa nije dugo (uopce?) vidjen u filmskoj industriji i zato je toliko genijalan.

no ja sam slab na psiholoske sci-fi trilere pa sam mozda presubjektivan
Preporuka za Inception, i definitivno gledati u kinu, predobar film, več dugo nisam gledao nešto tak dobro
jonyb je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2010., 01:23   #6383
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
grown ups - dugo već nisam želio zaustaviti film nakon prvih pol sata, ali sam već bio ušuškan u krevet i odlučio sam zaspat preko pol filma.

koliko god se činila impresivna (glavna i sporedna) glumačka ekipa, toliko je ovaj film treš... svaki, ali svaki dijalog je mediocre humor, od ispodprosječnog do donekle prihvatljivog, možda sam se 2 puta nasmijao u sebi jer nisam imao snage pokazat to na van, radnja već 100 put viđena, ali razvodnjena ko kola u mekdonaldsu i nažalost prijespomenuti dijalozi su ti koji nakon svega viđenog ostaju nositelj filma (ili su barem takvu viziju imali).

uglavnom tipični us of a wannabe-feel-good film (scena sa američkom zastavom i golubicom mi je zaustavilo bubrege na kratko) koji je feel good kao i osjećaj 5 sekundi prije nego što shvatiš da si pretjero sa cugom i sve se počne vrtit, pa legneš, pa ti se bljuje i ona linija tik do odlaska na wc - e to je nažalost ostalih 1:30h filma.

naravno rob schneider je opet debil i gluma mu je koma i mrzim ga gledati na ekranu znajući da mi njegova bijela faca troši struju i plazmu.

no to nije ništa novo za njega jer frajer jednostavno vapi za lošim ulogama.

---

sa druge strane kako trenirati zmaja je odličan i baš sam uživao sa boljom polovicom gledajući ga.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2010., 15:22   #6384
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Predators; bolje od očekivanja, Brody kika esove. 7/10
Piranha, šteta što sam gledao sam pa mi je bio više brutalan nego zabavan, obaveno gledat u društvu. 7/10
Wild Target, odlična glumačka postava, engleski humor i ubojstva. Al to je sve nevažno jer će te cijeli film prosvest zaljubljeni u Emily Blunt i ne primjećivat ništa drugo. 7/10; Emily 100/10
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2010., 18:03   #6385
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Što sam ja pogledao u zadnje vrijeme...

Predators: tako tako....nisam baš bio oduševljen 6/10
Splice: majko moja lošeg li filma, ne gladati 3/10

Superman&Batman: Public Enemy i Apocalypse (dva crtana filma) izvrsno tko voli marvelove superjunake svakako pogledati 8.5/10

Ako netko nije pogledao a voli ovakve crtane filmove onda su tu i hulk serijal
Planet Hulk, Hulk vs Thor i Hulk vs Volverine
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2010., 19:21   #6386
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Machete - genijalan film
Samo se zbog scene sa crijevima isplati pogledati, da ne spominjem ostalo
+1 za taj film , pogledat definitivno. Ja sam se smijao koda je neka osrednja komedija , a zapravo nije . Plako sam od smjeha ne neke onelinere Mačetea i tak , za pogledat definitivno.

Pogledo i Piranju .. neznam , malo je onak spooky , al to je i poanta filma ne , s dozom guzica vec spomenutih . Ok za pogledat , pomalo morbidno il kak vec u nekim djelovima , al eto.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2010., 19:32   #6387
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Case 39 - Ovaj Christian Alvart nije normalan.Sve njegove filmove sam gledao i ono, možda mi se jedan nije svidio.Bolestan um.
Što se tiče filma, radnja je dobra, gluma je super.Gledao sam oko 2h u noći i bilo je djelova gdje sam jednostavno progutao knedlu.
Ako ste fan thriller/horror filmova, moja preporuka.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2010., 19:34   #6388
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
+1 za taj film , pogledat definitivno. Ja sam se smijao koda je neka osrednja komedija , a zapravo nije . Plako sam od smjeha ne neke onelinere Mačetea i tak , za pogledat definitivno.
''Čujem trimer. Je**te, vratio se!''
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2010., 22:02   #6389
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Mansky Hunt Pregled postova
Case 39 - Ovaj Christian Alvart nije normalan.Sve njegove filmove sam gledao i ono, možda mi se jedan nije svidio.Bolestan um.
Što se tiče filma, radnja je dobra, gluma je super.Gledao sam oko 2h u noći i bilo je djelova gdje sam jednostavno progutao knedlu.
Ako ste fan thriller/horror filmova, moja preporuka.
Film je super, ali ja sam ga gledao prije orphan. Da sam gledao poslije dojam bi bio slabiji. U svakom slučaju treba oba pogledati.
__________________
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2010., 22:11   #6390
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Pa dobro, Orphan je meni neosporivo bio film godine.
Volim filmove tog tipa, sa lijepim twistom i odličnom glumom.Nešto da me zaveže za stolicu.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na