Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.04.2010., 20:05   #811
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
na koju foru su te iz losta otkantali (osim sa ljubaznoscu)?
Tko je uvoznik tvog rama? vemil d.o.o (stari vemulj, ne šupakmedija) ili lost?
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 20:49   #812
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
na koju foru su te iz losta otkantali (osim sa ljubaznoscu)?
Tko je uvoznik tvog rama? vemil d.o.o (stari vemulj, ne šupakmedija) ili lost?
Pri kupovini nisam gledao postoje li na pakovanju memorije podaci o uvozniku već sam na netu našao da je LOST zastupnik za RH. U Anusu ionako više ništa ne mogu obaviti s garancijom čak i da je Vemil uvoznik.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 21:12   #813
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Memorija Kingmax, kupljena u Vemilu i još uvijek pod garancijom otišla na ahiret i izaziva blue screen. U Vemilu tj. Novom anusu su me otkantali pa sam se obratio firmi Lost, zastupniku Kingmaxa za HR. I oni su me ljubazno otkantali i naputili na proizvođača. Poslah jutros u 7.41 mail u Kingmax ( Tajvan ) s opisom cijelog slučaja eda bi već u 12.04 dobio mail od tvrtke eSys d.o.o. iz Čakovca, s brojevima telefona na koji se mogu javiti vezano uz kvarni keks od 1 GB memorije.
Sutra ću ih nazvati i nadam se povoljnom ishodu.
Moram priznati da se nisam nadao ovako poslovnom i brzom odgovoru. I dalje ću kupiti Kingmax memoriju. Očito da proizvođači puno više drže do svog ugleda i da imaju poštene i kvalitetne igrače u RH koji će pokriti garancije ili popravke robe koja je kupljena u Vemilu.
Esys je uvoznik isto tako za Kingmax pa si i njih mogao pitati. Inace su decki u Esys-u vrlo ljubazni i sustretljivi i niti najmanje ne sumnajm da ce reklamacija biti rijesena u tvoju korist. Jedna od boljih firmi u HR
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 21:20   #814
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Esys je uvoznik isto tako za Kingmax pa si i njih mogao pitati. Inace su decki u Esys-u vrlo ljubazni i sustretljivi i niti najmanje ne sumnajm da ce reklamacija biti rijesena u tvoju korist. Jedna od boljih firmi u HR
Očito je da su dobri kad je reakcija bila tako brza. Nažalost nisam do sada čuo za njih, dobro je znati da se u ovoj branši može raditi kvalitetno i pošteno.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2010., 07:26   #815
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Esys je uvoznik isto tako za Kingmax pa si i njih mogao pitati. Inace su decki u Esys-u vrlo ljubazni i sustretljivi i niti najmanje ne sumnajm da ce reklamacija biti rijesena u tvoju korist. Jedna od boljih firmi u HR
Po dogovoru javio sam se u njihov servis u Hondlovoj gdje su mi neispravnu memoriju uredno zamijenili za novu. Svaka čast firmi eSys i mogu je svakome preporučiti.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 15:37   #816
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
pozdrav

posjedujem hdd 640gb,HITACHI,pokvaren

sad sam zvao vemil, na jamstvu piše da je taj isti vemil i uvoznik što su me i pitali na servisu.lik mi je rekao da oni moraju zaprimit pa testirat,pa onda kontaktirat(!!!!!!) informatiku vrbane da bi znali što činiti. imam dojam da će to zahtijevati puno vremena...


da li postoji neki način da ja ostvarim garanciju,a da to nije preko vemila jer stvarno nemam snage za njih?!
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 17:36   #817
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor mighty Pregled postova
da li postoji neki način da ja ostvarim garanciju,a da to nije preko vemila jer stvarno nemam snage za njih?!
Ne.
Pošto je Ve-mil i uvoznik a firma koja je zakonski sljednik Ve-mila je Unusmedia/Informatika Vrbani onda oni to rješavaju.
Druga stvar da su oni samo prodavači a druga firma je dobavljač/uvoznik onda bi mogao izravno kod njih ostvariti reklamaciju.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 21:27   #818
mzaper
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 41
E rođo, da je Anusmedija zakonski sljednik vemila ondak bi ja imao svoje 3 plaće i 1 studenski ugovor... a ovako sam ja zajedno sa 200 popušio sve novce i mjesece života. Idem sutra do suda vidjeti jesu se gamad opet žalila.
__________________
asdasfdassda
mzaper je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 23:03   #819
jonyb
Registered User
Moj komp
 
jonyb's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zg
Postovi: 887
nakon svih pročitanih crnih iskustava u zadnje vrijeme da dam svoje pozitivno...

ekipa što je ostala, je pomeni čisto ljubazna i susretljiva, raspitivao sam se za monitor,
nisu ga imali... rekoh hvala bok i poklopim...
drugi dan poziv, imamo vaš monitor dođite po njega, bez da sam spomenuo rezervaciju ili bilo kako napomenuo da me kontaktiraju,
još smo 30min testirali monitor na pultu, sve kak spada i ja zadovoljan.

ajd od hrpe kupljene robe, ali doslovno hrpe, nisam ništa več dugo niša reklamirao,
tko zna možda bi tad mišljenje bilo drugačije (hint : servis

Zadnje izmijenjeno od: jonyb. 15.06.2010. u 23:16.
jonyb je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2010., 13:10   #820
mzaper
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 41
Kolega, nekažem ja ništa za šljakere trgovce, oni samo rade svoj posao. Ono što je tamo pokvareno je uprava, Verica, Tomislav, Marina i onaj Gojšić, oni bi i vlastitu mater prevarili.

Ja se divim svim tim trgovcima tamo, misliti iz mjeseca u mjesec, dali će im ovi gore navedeni popaliti plaće i dnevnice. Ne okrečite im leđa!
__________________
asdasfdassda
mzaper je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2010., 17:26   #821
sultz34
uglymadafaka
Moj komp
 
sultz34's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: eternalrecession
Postovi: 478
Pa normalno , decki rade svoj posao za crkavicu , nitko ni nema nista protiv njih , uprava je prevarantska banda .... Ponavljam , saljite svoj slucaj Potrosackom Kodu , rijesit ce se samo tako ..
__________________
Neću žvaku, 'oću kusur.
sultz34 je offline   Reply With Quote