Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.06.2009., 21:39   #1
Miha©
elektrotehničar
Moj komp
 
Miha©'s Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: grad Đakovo
Postovi: 14
Zvučnici MS ML-6002

Pozdrav,

što mislite o ovim zvučnicima http://www.ms-start.com/hr/default.a...articleId=1146 ? Vrijede li 300 kn ? Treba mi za MaxTv a kako MaxTV daje samo stereo zvuk mislim da bi mi ovo bilo dobro za malo poboljšati ga ? Zanima me samo da li će doći do izražaja subwofer kako treba ili ne ?


Hvala !!!
__________________
Sig 50kb max :-)
Miha© je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2009., 20:02   #2
Miha©
elektrotehničar
Moj komp
 
Miha©'s Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: grad Đakovo
Postovi: 14
Eto kako nitko nije odgovorio, evo ja ću napisati svoj dojam. Evo kupio sam ih prije dva dana i mogu reći da su me iznenadili kvalitetom zvuka. Usporedbom između Logitech X530 koje imam na kompu i ovih koje koristim za MaxTV razlika je neznatna te za tu cijenu iskreno dobije jako dobre zvučnike + daljinski. Mogu se pojačavati posebno prednja, centralni, bass i zadnji. Bass na 10 % svoje snage čuje se bome da mi se stolić od TV-a trese. Do kraja ih ne smijem pojačati jer se bojim da mi susjedi ne bi zvali 92 te da mi ne popucaju prozori. Eto moje iskustvo pa tko kod bude tražio zvučnike za namjenu kao ja ili sl. neka ne bježi od ovih jer su se stvarno ovi iz MS-a jako potrudili.
__________________
Sig 50kb max :-)
Miha© je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2010., 12:12   #3
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Mogu dobit ove zvučnike po smješnoj cijeni nove, ali bez daljinskog, pa me zanima jel on jako bitan što se tiče kontrola.

Da li se može sve podešavati i bez njega?

I jel zvuk stvarno oke, dosad sam sve furo na jedno 10 godina staroj Sony liniji, pa me zanima kako bi se ovo ponašalo.
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2016., 11:47   #4
Choda
Registered User
 
Datum registracije: May 2016
Lokacija: Srbija
Postovi: 1
Ne znače puno...

Ne znače puno... Jedina stvar koju ne možeš bez daljinskog je opcija "Mute"... Ja ih koristim za komp pa ništa drugo nisam primetio. Mogu se podešavati zvučnici kad klikneš na "Mode" i da li hoćeš DVD ili CD mod...
Choda je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na