Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Intel
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.10.2011., 23:18   #1
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
ECS H61/H67/H67-M Info Thread

Slozio sam danas HTPC konfu sa Intel g530, ECS H61H2-M2, 2X2 GSkill 1333 cl9, 250gb Speedijem i mATX LC power kucistem sa napajanjem 380W

Nakon instalacije sedmice i svih pratecih programa doslo je do povelikog problema sa Windows interruptom koji je konstantno opterceivao jednu jezgru g530 procesora sa 100%. Nakon vise satne borbe sa driverima, ista stvar. Onda sam odlucio nanovo instalirat sedmicu i krenut instalirat driver po driver i program po program uz resource monitor da vidim sta to potice taj problem. Nakon intsalcije pisljivog Core tempa pokrece se Windows interrupt i 100% usage.
Dakle, ploca ima problem sa Core tempom, ocito nisu kompatabilni i treba koristit neki drugi program za monitoring.

Napisat cu kasnije jos neka iskustva dok to jos malo isprobam..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 26.10.2011. u 23:41.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 00:04   #2
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Pridružujem se u grupu ponosnih vlasnika ECS proizvoda :-)

Ja sam uzeo H67H2-M2 matičnu i isti Celeron G530. Zadovoljan sam za sada sa pločom, nikakvih problema nisam imao, jedino zamjeram malo mekše zadnje konektore, i dvi izlaz pored vodoravnog pina nema mjesta za još one 4 nožice, tako da niti jedan dvi, vga adapter ne paše ( ne znam kako se to stručno zove ).

Sutra budem instalirao core temp i isprobao ovo s čime ti imaš problema pa napišem ovdje u temi dal je tako i kod mene ili je meni sve normalno
dubravkol je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.10.2011., 00:19   #3
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Ne radi ni DVI na HDMI adapter sa neke starije Radonke. Mislim da taj radi samo sa Radeonkama.

Probaj ovo bas me zanima. Ja sam instalirao ovaj, http://downloads.guru3d.com/CoreTemp...load-2772.html. Cak sam probao stavit drugi disk sa vec instaliranom sedmicom i ista stvar, 100% usage, gore isto bio core temp, neki stariji..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 18:14   #4
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Instalirao sam tu verziju core tempa, i radi normalno, cpu usage varira između 1-58%, i tako za obadvije jezgre. Na 100% uopće ne dolazi
dubravkol je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2012., 01:07   #5
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Morao sam ukrast ovu plocu iz HTCPa i preselit je u moj stroj. Za sad sasvim OK radi sa 8gb, 2600k i gtx 580. Nema OC, nema SATA 3, USB 3 i jos dosta toga ali komp radi..

MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2012., 19:16   #6
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na