Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.07.2019., 02:47   #5971
brunci-vg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vel.gorica
Postovi: 298
Ima li netko da koristi 4g na vip-u, tj A1? Naime, imam u jednom slotu tele2 i na njemu uredno radi 4g. Drugi slot je A1 na bonove ali samo 3g.

A1 se nikako ne zeli spojiti na 4g iako ga trazim i rucno. U postavkama je dual 4g upaljen.

Mob redmi note 7.

Ima li veze frekvencija koju ovaj mob ne podrzava na A1 ili?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
brunci-vg je online   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 09:29   #5972
mlajo
Registered User
 
mlajo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zemlja
Postovi: 156
Citiraj:
Autor brunci-vg Pregled postova
Ima li netko da koristi 4g na vip-u, tj A1? Naime, imam u jednom slotu tele2 i na njemu uredno radi 4g. Drugi slot je A1 na bonove ali samo 3g.

A1 se nikako ne zeli spojiti na 4g iako ga trazim i rucno. U postavkama je dual 4g upaljen.

Mob redmi note 7.

Ima li veze frekvencija koju ovaj mob ne podrzava na A1 ili?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk

Imam RN4 imao sam isti slučaj sa dvije kartice jedna Tele2 a druga HT ,a to ti je zato jer mob ne podržava istovremeno Dual 4G kao ni moj RN4
što ti znači da kad je jedan SIM 4G drugi će bit 3G zavisi koji je primarni.
Mali broj mobića Xiaomi to podržava čini mi se MiA2,Poco...
To je to .
__________________
Mlajo

Zadnje izmijenjeno od: mlajo. 01.07.2019. u 09:33. Razlog: Ispravak
mlajo je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 11:15   #5973
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor mlajo Pregled postova
Imam RN4 imao sam isti slučaj sa dvije kartice jedna Tele2 a druga HT ,a to ti je zato jer mob ne podržava istovremeno Dual 4G kao ni moj RN4
što ti znači da kad je jedan SIM 4G drugi će bit 3G zavisi koji je primarni.
Mali broj mobića Xiaomi to podržava čini mi se MiA2,Poco...
To je to .
MiA1 je to dobio uredno sa update.

A kolegin RN7 vjerujem podržava, nego jel mobitel global version ili global rom?

Da se nije uyebo pri kupovini...
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 11:26   #5974
brunci-vg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vel.gorica
Postovi: 298
Cudno mi je da ovaj RN7 podrzava dual 4g i ne radi kombinacija A1 i tele2.

Mozda radi kombinacija dvije iste sim kartice na 4g. Probam pa javim

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
brunci-vg je online   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 11:57   #5975
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Banalno pitanje, možda je od pomoći možda ne. Ja sam se prije koji tjedan prebacio na A1 - i da bi imao 4G morao sam aktivirati opciju "surfaj po 4G brzinama" ili kako već u A1 aplikaciji. E sada koliko je to relevantno, nisam siguran.
thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 12:53   #5976
brunci-vg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vel.gorica
Postovi: 298
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova
Banalno pitanje, možda je od pomoći možda ne. Ja sam se prije koji tjedan prebacio na A1 - i da bi imao 4G morao sam aktivirati opciju "surfaj po 4G brzinama" ili kako već u A1 aplikaciji. E sada koliko je to relevantno, nisam siguran.
Hvala, probam i to

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
brunci-vg je online   Reply With Quote
Staro 01.07.2019., 19:13   #5977
mlajo
Registered User
 
mlajo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zemlja
Postovi: 156
Pazi u opcijama za svaku SIM imaš
1.Preferirane mreže ti izaberi onu koju hoćeš vjerovatno 4G kao prefer.
2.Na dnu imaš
Zadane postavke
Biranje pozivi
pa izaberi koju hoćeš
Internet
pa izaberi koju hoćeš
Tako je na RN4 a vjerov.i na RN7.
__________________
Mlajo
mlajo je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 00:13   #5978
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Uzeo RN7 4/64

Kako ugasiti autocorrect rijeci?
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 01:58   #5979
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Ljudi, Pocophone F1. Danas navečer skuzim da mi ne radi mobilni net. Reko možda do grmljavine. No ženi na Sasmungu radi normalno. Malo počnem brljati, prebacim na 3G i sve radi kako treba.

Vratim 4G, ne mogu na net. Sve izgleda normalno, ikonica je tu kao i "strelice" da je veza aktivna. A u svakoj aplikaciji javlja da nema neta.

Imam ovaj mob skoro godinu dana, nikad sličnih problema. Zagreb - Zapad. T-mobile. Ima tko ideju što se desilo?
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 07:25   #5980
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Uzeo RN7 4/64

Kako ugasiti autocorrect rijeci?
Kroz postavke google tipkovnice - ako istu koristiš.


Citiraj:
Ljudi, Pocophone F1. Danas navečer skuzim da mi ne radi mobilni net. Reko možda do grmljavine. No ženi na Sasmungu radi normalno. Malo počnem brljati, prebacim na 3G i sve radi kako treba.

Vratim 4G, ne mogu na net. Sve izgleda normalno, ikonica je tu kao i "strelice" da je veza aktivna. A u svakoj aplikaciji javlja da nema neta.

Imam ovaj mob skoro godinu dana, nikad sličnih problema. Zagreb - Zapad. T-mobile. Ima tko ideju što se desilo?

Da ti nije apn krivi - ženi mi je nešto slično bilo na bonbonu.
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 10:09   #5981
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Citiraj:
Autor zupy Pregled postova
Kroz postavke google tipkovnice - ako istu koristiš.





Da ti nije apn krivi - ženi mi je nešto slično bilo na bonbonu.
Ne znam, provjerim. Čudno, sve je normalno bilo dosad
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 10:13   #5982
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,909
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Ljudi, Pocophone F1. Danas navečer skuzim da mi ne radi mobilni net. Reko možda do grmljavine. No ženi na Sasmungu radi normalno. Malo počnem brljati, prebacim na 3G i sve radi kako treba.

Vratim 4G, ne mogu na net. Sve izgleda normalno, ikonica je tu kao i "strelice" da je veza aktivna. A u svakoj aplikaciji javlja da nema neta.

Imam ovaj mob skoro godinu dana, nikad sličnih problema. Zagreb - Zapad. T-mobile. Ima tko ideju što se desilo?
meni se to desava kad se spojim laptopom na net preko moba. daklem hotspot. ako je izabran 4g nece radit net na laptopu. kad prebacim na 3g sve radi bez problema. na samom mobu radi i 3g i 4g (bon bon; A2 4/64)
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 11:01   #5983
ruki31
Premium
 
ruki31's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
meni se prošli tjedan to desilo, iz nekog razloga na redmi note 4 mi se promjenio APN. Nisam ništa dirao ni prčkao, odjednom internet ne radi. T-com je u pitanju i kad sam vratio stari APN sve normalno radi dalje
ruki31 je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 13:39   #5984
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor zupy Pregled postova
Kroz postavke google tipkovnice - ako istu koristiš.
Nema tu bog zna kakvih postavki - postavke - dodatne postavke - jezici i unos - trenutna tipkovnica gboard...

Živcira me jer točne riječi mijenja (točne sa zovne i sl.)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 13:47   #5985
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Nema tu bog zna kakvih postavki - postavke - dodatne postavke - jezici i unos - trenutna tipkovnica gboard...

Živcira me jer točne riječi mijenja (točne sa zovne i sl.)
Settings- Additional Settings- Language And Input- Gboard- Text Correction

tu je sve : https://www.androidpolice.com/wp-con...ll-check-2.jpg
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 13:55   #5986
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Isključio sam to (provjera pravopisa po naški) i opet mi to radi evo na forumu u chromeu
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 13:57   #5987
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Jesi siguran da koristis gboard? Xiaomi zna imati instalirene out of the box gboard i swift tipkovnice pa ako ti je po defaultu izabrana swift đabe ti mijenjanje postavki u gboard opcijama.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 15:01   #5988
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,941
Jezici i unos i imas odvojeno od gboarda spell checker

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 20:01   #5989
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Isključio sam to (provjera pravopisa po naški) i opet mi to radi evo na forumu u chromeu
Onda ne tipkaš preko gboarda, jebg. Prebaci se na gboard i podesi ga kao zadanu tipk.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 21:41   #5990
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Što kažete na Mi CC9?

Xiaomi stvarno ima čudnu naviku izmišljanja random imena mobitelima

Koliko sam shvatio mobitel je nešto između Redmi Note 7 i Mi 9. Ima SAMOLED kao Mi 9, kamera nešto ala Note 7, kao i baterija.

Počeli su štancati puno previše sličnih modela
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 21:49   #5991
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ma koristim gboard, no problem je bio u ovome što je kasko rekao, ima svoj meni u kojem se nalazi spell checker za njega. Thnx

Uglavnom osvrt:

Kupovina moba je bila hitna. Išao sam na neki put neplanski, pa sam odlučio da mi treba proper mob da odradi google maps navigaciju (s3 neo me nedavno failao u tom zadatku - zaglavio se). Da ne zaglavljuje i da baterija toliko traje da odradi zadatak. Drugi razlog je bio što mi za posao treba fotografiranje (ništa prebitno i i preozbiljno), a na mom se izgrebala plastika ispred leće (to se ovome ne može dogoditi), pa ni fotke nisi kao što su nekad bile. Kad sam vidio od kolege kako isprintane slike izgledaju oštrije (neki midrange last gen huawei) shvatio sam da je i to problem.

Odlučio sam ga kupiti dva dana prije puta. Nije mi bilo više bitno dali je 64gb ili 128gb, bitno je samo bilo da nije 3gb model, nego 4gb ram i da ga mogu imati na vrijeme.

Razmišljao sam naručiti iz neutrina 128gb verziju za nekih 1800kn (200kn jeftinije nego prije), no nisam bio siguran da će mi stići na vrijeme. Lokalni links nije imao kod sebe, a naručivanje mi je isto visilo... Pa sam uvdio da ga ima u centru tehnike i da je tamo među najjeftinijima u hr (1500 i kusur kn). Nije imao isti dan, ali je dolazila pošiljka kasnije isti dan pa sam sutra uzeo...

Mob je imao brutalno krštenje drugi dan
Dogodilo se sljedeće:

Baterija pri povratku ispod 50%, amaterski procjenio da će mi biti li-la za odraditi navigaciju nazad, pa rekoh punit ću ga u autu + istovremeno koristiti. Dogodilo mi se da je bacio obavijest o pregrijavanju (i samim time ugasio gps, mobilne podatke i sl.). Uvjeti su bili teški: stock maska na njemu + relativno zahtjevan rad + istovremeno punjenje (što navodno u kombinaciji sa prethodnim nije pametno) + na suncu u autu (iako je klima relativno rashladila do tog trenutka, no bio je na suncu). Možda je bitno napomenuti da se nije radilo o prvom tvorničkom punjenju, nego sam ga prvi dan sa stock 50% istrošio do 20-ak % i onda napunio full (znam da bi bilo idealno prvi puta do gašenja istrošiti, no nisam imao vremena)

Kad mi je to izbacio, ištekam ga s punjenja, skinem masku, te ga stavio pred ispuh klime. Za minutu dvije ponovo upalio navigiranje i odradio bez greške do kraja satima... Sad nisam siguran dali je to normalno ili ne za njega. Znam da je netko reklamirao zbog pregrijavanja, no opet nisu to baš ni normalni uvjeti. Ajmo reći da je ta točka na razmatranju

Druga stvar, na benzinskoj mi je sa sjedećeg položaja (cca preko pola metra) pao licem na beton. Pljas, zvuk udarca stakla nije bio ugodan. Pogledam - staklu ništa, niti su se izgrebao plastični okvir. Sjedi pet. No dogodilo se nešto drugo - nisam imao signal (nije prepoznavao karticu). Restart nije pomogao. Gašenje i vađenje i vraćanje sim traya je riješilo problem. Ne znam ni što da mislim o tome. Kad su mi prethodni mobiteli padali to mi se nije događalo da ne prepozna karticu, nego samo u poznim godinama kad su postali zakurac...

Što se tiče boje - uzeo sam "neptune blue". Metalik roza nije dolazila u obzir, nećkao sam se između crnog, no odlučio sam se za plavi jer je manje "dosadan", a i na crnom bi se brijem bolje vidjeli otisci, mrvice i mucice... Bojao sam se da će mi biti ta plava presvijetla/kričava, no uživo je još bolja, zatamnjuje se prema gornjoj strani (to nisam ubrao u niti jednoj recenziji, ne znam dali su uopće bili takvi) tako da je to bilo ugodno iznenađenje.

Što se tiče veličine - nakon jednog dana kao što tiki reče mislim da ću se naviknuti. Veličina ima svojih pluseva i minuseva. Minus naravno kompaktnost, nošenje u đepovima (ne nosim torbice aka man bag niti ih planiram početi nositi), no plus je kad gledaš video i sl.

Ekran - odličan. Bojao sam se downgradea nakon AMOLED-a, no zasad ga ne vidim. Slika je puno oštrija nego na prethodnom (naravno veća je rezolucija) - no u oba slučaja sam gledao 720p video

To što slika u polegnutom položaju ne ide do kraja - nit mi smeta, nit mi ne smeta (u zoomu ide cijelom površinom do rubova ekrana, no to ne računam jer se izgubi dio slike na visini tj. nije nativna podrška)

Performanse mi pare odlične za te novce, kao i build quality. Naravno ima mobitela koji udobnije leže u ruci jer im je donja strana zaobljena, no njegovim cijenovnim konkurentima je ta stražnja strana plastična, tako da IMO bolje iza ravno gorilla glass staklo nego plastika (gro mi se izgrebe), mada ima i ergonomija svojih prednosti...

Foto i video - super (za moje standarde, kao i ovaj cijenovni rang)

U ovoj verziji andorida i xiaomijevom launčeru se ne snalazim najbolje. Nešto stisnem pa mi se odmah vrati na desktop u mili sekundi (kao u win10 donji ljevi čošak kad se pređe mišem). Tipkovnica me jebe (puno griješim) jer mi je sve pomaknuto u lijevo za jedan red naspram prethodnog, no to je stvar navike i learning curvea.

Android i sve stock aplikacije sam updejtao. Instalirao whatsup, viber, 8 ball pool, te si napravio daljinski za tv u xiaomijevoj aplikaciji - super stvar... Primjetio sam i nepokazivanje notifikacija što se spominjalo ovdje, no valjda će to ispraviti...

Što je od stock aplikacija bloatware, što izbrisati a što instalirati? Sjećam se da treba promjeniti app za kameru jer navodno slike budu bolje...

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 03.07.2019. u 22:01.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 21:52   #5992
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Instaliraj si GCAM, pogledaj usporedbu pa procjeni jel se isplati:

https://www.youtube.com/watch?v=d_1SVxEP2nM
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 22:06   #5993
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Hoću, spomenuli su to u 99% recenzija koje sam pogledao. No i ovo je za mene odlično, da se ne zavaravamo
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2019., 23:30   #5994
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
na mom se izgrebala plastika ispred leće (to se ovome ne može dogoditi), pa ni fotke nisi kao što su nekad bile.
Ako pričaš o RN7, može se dogoditi. Trust me... Imam mikro ogrebotine, s tim da ne idu preko objektiva pa je OK.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2019., 09:09   #5995
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,526
@ Manuel

Što se tiče neprepoznavanja simice nakon pada - to se i meni dogodilo na RN3. Cijeli onaj nosač na kojem su kartice/microsd se zna pomaknuti malo i onda izgubi kontakt. Ne bih rekao da je to greška mobitela, nego greška tebe što ga bacaš

Ako ti je do micanja bloatwarea i gubljenja vremena, najbolje je instalirati miui.eu rom koji je optimiziran i očišćen od svih nepotrebnih aplikacija:

https://xiaomi.eu/community/threads/...release.47170/

Stock launcher je (IMO) prilično bezveze pa možeš staviti nešto drugo, normalnije. Npr. Nova, Apex... Ja koristim Microsoft Launcher npr.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2019., 09:29   #5996
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
@ Manuel

Što se tiče neprepoznavanja simice nakon pada - to se i meni dogodilo na RN3. Cijeli onaj nosač na kojem su kartice/microsd se zna pomaknuti malo i onda izgubi kontakt. Ne bih rekao da je to greška mobitela, nego greška tebe što ga bacaš
Jasna stvar

Doduše na prijašnjim mobitelima (dummy i smartphone) mi je sim bio duboko u sredini mobitela iza baterije, tako da su vjerojatno zbog toga manje osjetljivi na pad

Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova

Ako ti je do micanja bloatwarea i gubljenja vremena, najbolje je instalirati miui.eu rom koji je optimiziran i očišćen od svih nepotrebnih aplikacija:

https://xiaomi.eu/community/threads/...release.47170/

Stock launcher je (IMO) prilično bezveze pa možeš staviti nešto drugo, normalnije. Npr. Nova, Apex... Ja koristim Microsoft Launcher npr.
Nemam iskustva s rootanjem i sl. (tubidus sam za mobove) - nejasno je dali poništava garanciju, što ako nešto zaserem itd.

Launcher nema veze s rootanjem to mogu samo ovako instalirati jel?
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2019., 09:35   #5997
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,526
Ako nemaš iskustva onda vjerojatno nemaš ni potrebe, eventualno jednoga dana ako ti nešto bude išlo na živce

Launcher nema veze, tako je. Instaliraš, podesiš i vidiš koji ti se najviše sviđa. Ovaj od MIUI-a je zeznut za naviknut se jer nema app drawera već je sve raspoređeno po home screenovima, kao na ajfonu.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2019., 09:40   #5998
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ma da, neću prtljat s rootanjem dok ne popizdim, a launchere ću probat

Inače isntalirao sam onu GCAM iz Nixis linka. Štajaznam, to su finese, no nisam puno isprobavao, jedino što jasno primjetim su razlike u bojama (jače na gcamu)
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2019., 11:51   #5999
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Više budeš primjetio razliku na računalu neg na ekranu moba, tak sam ja barem. Moraš se igrat uglavnom sa postavkama pogledaj i na youtube kak su drugi.

Što se leće tiče kupite si ovo za dolar:
https://m.aliexpress.com/item/330039...Q1562230243570

Isplati se za 10kn i mirni ste od ogrebotina.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2019., 12:13   #6000
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Mene zanima gdje on ljeti nosi novčanik, ključeve od auta i stana, dokumente i mobitel (pogotovo veći)....
renc je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na