Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.08.2014., 09:06   #6991
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
U WarThunderu se konačno može i tenkove vozit. Iako, poprilično su nedorađeni. Možda bi za pol godine moglo biti neš. Igra je više skill orijentirana nego WoT, pa se tome radujem.

Danas dođem heavy tenku s leđa, 2 tiera viši, upucam ga 4x u engine, jedna penetracija. Nakon nekih minutu se tip okrene i ubije me u jednom pogotku.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2014., 10:27   #6992
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Pitanje je šta si ti radio i mislio za vrijeme te minute
Jbg treba znati procijeniti prije nego se zaletiš nekome na guzicu, jer ruku na srce, a tko bi trebao oneshootati ako ne tier+2 tenk?
Da se razumijemo, i sam sam popušio tu foru milijun puta, precjeni se čovjek lako u žaru borbe, eno Buljo je svjedočio nedavno jednoj takvoj mojoj briljantnoj ideji bezglavoga juriša (još nemam taj 6-th sense, ne usudim se, progoni me ta partija)...
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.08.2014., 16:02   #6993
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova
Možda bi za pol godine moglo biti neš.
Tako se govorilo prije pola godine.
  Reply With Quote
Staro 11.08.2014., 16:40   #6994
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Pitanje je šta si ti radio i mislio za vrijeme te minute
Jbg treba znati procijeniti prije nego se zaletiš nekome na guzicu, jer ruku na srce, a tko bi trebao oneshootati ako ne tier+2 tenk?
Da se razumijemo, i sam sam popušio tu foru milijun puta, precjeni se čovjek lako u žaru borbe, eno Buljo je svjedočio nedavno jednoj takvoj mojoj briljantnoj ideji bezglavoga juriša (još nemam taj 6-th sense, ne usudim se, progoni me ta partija)...
Što bi radio? Skrivao se od ostalih tenkova koji su pucali po meni XD

Uf, da, procijeniti. Ja sam sad u nekim nezgodnim tierovima 4 i 5 kada su neprijatelji u 2/3 slučaja jaći od mene. Tipa ja sam IV, među neprijateljima u 3x IV, 3x V i 6x VI. Dakle, imam 50% šanse za instantnu smrt, bez da neprijatelju mogu išta napraviti iz bilo kojeg kuta XD

Sa M3 Lee je još ok, katkad sam pri dnu, napucam nekog 2x i niš, katkad sam najjaći pa mene pucaju cijeli dan, i niko mi nemre niš.

No ELC AMX je problem. Redovito sam pri dnu liste.

Imam top sa 170mm penetracije, a zna biti da mi dođe heavy pod 10-20° i da mu niš ne bude.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2014., 20:00   #6995
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
To je normalni MM bitke, kaj bi ti uvijek bio na vrhu. U principu najbolje je biti u sredini ili pri dnu ekipe, jer se od top tiera jako puno očekuje i greške se ne opraštaju. A sve što ti na dnu napraviš za ekipu, puno si napravio. ELC je skaut pobogu, pa nećeš nikad pucati frontalno na neprijatelja. :-)

EDIT :

http://wotreplays.com/site/1074048#l...m4dm4n123-at_8

Danas su samo ovakve borbe na planu. Kak uspiju samo pocrkati svi u 5 minuta, nikako mi neće biti jasno.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "

Zadnje izmijenjeno od: m4dm4n. 12.08.2014. u 00:17.
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 00:19   #6996
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Jel aslan ima u onih 100 postavki neku opciju za detalje u garaži (wn8, zarada, itd).
Nikak da se naviknem na taj novi mod.

Danas ima jednu čist fajn partiju sa fochom 155 kojeg nisam vozio ne pamtim od kad.
M za laku noć, sutra video

A SS di drugi ispod mene ima upola dmg a o ostalima da ne pričam. Ne znam kakav mi je w/r jer nemam tu statistiku u garaži pa nisam živčan tak jako
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 10:33   #6997
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
sa ELC-om flankaš oslabljene tenkove i završavaš ih. prije toga scoutaš koliko možeš, ovisno o mapi.
__________________
P: Guild Wars 2 account, ponude na PM
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 11:12   #6998
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
... Kak uspiju samo pocrkati svi u 5 minuta, nikako mi neće biti jasno.
CiklonB

@Buljo:
'si probao OMC modpack?
  Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 20:56   #6999
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
To je normalni MM bitke, kaj bi ti uvijek bio na vrhu. U principu najbolje je biti u sredini ili pri dnu ekipe, jer se od top tiera jako puno očekuje i greške se ne opraštaju. A sve što ti na dnu napraviš za ekipu, puno si napravio. ELC je skaut pobogu, pa nećeš nikad pucati frontalno na neprijatelja. :-)
Ja očekujem da sam 1/3 protiv jaćih, 1/3 protiv jednakih i 1/3 protiv slabijih, to mi se čini fer, svatko se malo zabavi.

Npr sad kad sam dobio 1. heavy tank, onaj T1 njemački, sad ja gazim ljude bez problema. Čini se da je moj skill proporcionalan armoru.

A da ne spominjem jednu partiju di sam od 26 hitaca pogodio 23, od čega su 3 oštetile komponentu, ostalih 20 ništa.

Najbolje od svega, bar 5 hitaca je bilo u leđa heavy, pod kutem od nekih 10°. I ne, to nije niskokalibarski mitraljezić bio, nego 92mm pen topčina.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2014., 21:28   #7000
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Danas su samo ovakve borbe na planu. Kak uspiju samo pocrkati svi u 5 minuta, nikako mi neće biti jasno.
Ma kakvih 5 min, meni je fenomenalno kad me stavi u MM s tier X suigracima, 15:00 krene odbrojavanje, na 11:45 do kraja ja i nasa arty zivi, u nasem timu 7 tier X svi izginuli u roku odmah. Nisam se stigao ni popeti do brda, mapa Malinovka, naravno, svi ostali u bazi i izginuli, solo sam prema brdu krenuo.

I to mi se na toj mapi desava jednom tjedno najmanje.
JozicA je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.08.2014., 22:24   #7001
radislav odobas
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: virovitica
Postovi: 13
molim pomoc jer ja vise neznam sta da radim ovako imam vec neko vreme problema sa fps-om u igrici,a nemogu neci gresku,imam graficku karticu ASUS RADEON R7 240 2 GB 128 BITA DDR 3 nova juce kupljena,procesor 2.9 x 2, 4 gb rama,fps mi neko vreme bude dobar kada igram 25-30 pa onda naglo padne na 5-6 pa se onda opet digne na 20-25 i tako stalno a kada mi je malo frs ping je velik 200-250 a kada mi je fps dobar onda je i ping dobar,imao sam malvere na kompu ali sam ih stavio u karantenu,ali nisam odma reagiro kada me je avast upozorio na virus nego nakon nekog vremena sam viruse ocistio.
radislav odobas je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2014., 09:08   #7002
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Smanji rezoluciju i detalje u igri, kreni od minimalnih prema gore, koraka po korak, pa ces vidjeti sto ti najvise pase. a ovo za ping, to ti je normalno, i meni se desava na momente da se crvena lampica upali i ping ode cak do 999. Neznam sto sve nisam pokusavao, sad sam se pomirio s tim. Kad meni WOT s onboard VGA sljaka na minimumu moralo bi i s tvojom r7 240 da sve radi vise manje ok.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2014., 12:48   #7003
Imperatore9
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 22
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova
Ja očekujem da sam 1/3 protiv jaćih, 1/3 protiv jednakih i 1/3 protiv slabijih, to mi se čini fer, svatko se malo zabavi.

Npr sad kad sam dobio 1. heavy tank, onaj T1 njemački, sad ja gazim ljude bez problema. Čini se da je moj skill proporcionalan armoru.

A da ne spominjem jednu partiju di sam od 26 hitaca pogodio 23, od čega su 3 oštetile komponentu, ostalih 20 ništa.

Najbolje od svega, bar 5 hitaca je bilo u leđa heavy, pod kutem od nekih 10°. I ne, to nije niskokalibarski mitraljezić bio, nego 92mm pen topčina.
Enough said
sad ozbiljno, normalno je da ti je lakše igrati s heavy tenkovima na početku jer opraštaju više grešaka od recimo elc-a kao light tenka. Moj savjet ti je da skineš tank inspector il posjetiš neku stranicu sličnog sadržaja te malo naučiš weak spotove tenkova, prouči malo vrste tenkove i kakav tko od njih mm ima i koju bi ulogu trebao imati na mapi. Bit će ti puno toga jasnije.
Imperatore9 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2014., 14:07   #7004
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Viperus po postovima se da zaključit kako neznaš još neke osnove igre,a spominješ skill Daj malo youtube-a (ili streamove na twitchu npr. kolegu iz klana http://www.twitch.tv/orzanel,tank inspectora itd...i gomilaj borbe na acc,s vremenom će sve biti jasno.

Pay 2 win tenkovi ne postoje,jer su svi premium tenkovi osakaćeni svoj način,light tenkovi su uvijek pri dnu,uvijek si među "slabijima"...light,medium,heavy,td...razlike među njima su ogromne,te se i gameplay razlikuje.

radislav odobas => grafička ti je prilično slaba,a pretpostavljam da ni procesor nije neka pila...wot je zahtjevna igra,ponajviše ovisi o procesoru,tako da postavke moraju sve na low...o kojem se procesoru radi? WOT na AMD-u recimo radi prilično loše...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 13.08.2014. u 14:35.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2014., 15:18   #7005
radislav odobas
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: virovitica
Postovi: 13
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Smanji rezoluciju i detalje u igri, kreni od minimalnih prema gore, koraka po korak, pa ces vidjeti sto ti najvise pase. a ovo za ping, to ti je normalno, i meni se desava na momente da se crvena lampica upali i ping ode cak do 999. Neznam sto sve nisam pokusavao, sad sam se pomirio s tim. Kad meni WOT s onboard VGA sljaka na minimumu moralo bi i s tvojom r7 240 da sve radi vise manje ok.
ma sve mi je na minimumu ali isto mi je dali igro na miin ili na srednjem isto mi se ponasa igrica,sve mi je bilo ok dok nisam pokupio par virusa na komp sa nekih stranica,ali njih sam stavio u karantenu,dali je moguce da ostanu tragovi virusa na kompu makar je on u karanteni,tj da sjebe vindovse jer mi se sve cini da su vindovsi u pitanju
radislav odobas je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2014., 16:38   #7006
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 490