Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.04.2023., 20:05   #1
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
Ryzen 5 konfiguracija se ne boota nakon restarta

Pozdrav svima,


Ovako, konfiguracija je sklopljena negdje prije božića,komponente uzete u ADM , dakle 5 mjeseci je stara i sam sam je sklapao i od prvog paljenja imam problem.


Ploča je asus prime b550m-k,proc ryzen 5 5600, 2x8 gb ddr4 2400mhz,ssd 1tb kingstone nv2 snv2s,grafa je RX6600 8gb, napajanje sad se ne sjećam, ali je srednje neko...



Znači krenem instalirati windowse i komp se resetira, gledam koji k... , probam par puta i ništa,resetira se odmah na početku, ne da se ni doči do menija za instalaciju...Rastavim ponovno sve i sastavim ,rekoh negdje sam nešto sje.. probam opet , opet sve isto, resetira se..


prčkam po biosu, mijenjam postavke memorije, proca, ovo ono...ništa...i ostavim ga pola sata,vratim se ,probam i krene instalacija i prođe! Sve se instalira i sve radi...instaliram update windowsa, resetiram komp da se instaliraju update-i i opet neće ...krene vrtiti onaj kotačić na početku i zamrzne se ili se resetira ...ostavim ga opet 10-15 minuta i hoće,radi sve...


gledam temperature,sve ok , ništa visoko,proc oko 50-55 stupnjeva , ali komp neće nakon gašenja ili resetiranja bootat...


I uglavnom, ne gasim ga gotovo nikad...u standby ga stavljam i sve radi, igram igre, gledam filmove, surfam sve, sve radi dok ga ne ugasim ili resetiram...onda neće dok ne stoji 10-15 minuta recimo, već se resetira na početku odmah ili zamrzne...


ne znam više što nisam probao, jedino ne znam kako undervoltat cpu, jer piše default za taj cpu je 1.1V, a meni je trenutno na 1.348V, premda je sve na auto stavljeno ...ima opcija u biosu manual, ali ne vidim nigdje gdje se upiše napon traženi...


probao sam linux sa sticka, on radi i boota...novi bios update također,probao ram po ram u svim slotovima...



Da li je novi SSD problem?novo napajanje?ploča? ne mogu pinpointat što ne valja, a ne mogu ni bez kompa da ga odnesem na garanciju u ADM...


Ima kakav utility da može vidjet što se dogodi kod boota? Event viewer ne pokazuje ništa , jer se prije windowsa dogodi kuršlus...
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!

Zadnje izmijenjeno od: huzo. 23.04.2023. u 20:24.
huzo je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2023., 20:46   #2
ICT Avatar
Premium
 
ICT Avatar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Area 51
Postovi: 192
Ako imaš optiku ili na stik DLC Boot i probaj s njega dignut win.
Međutim treba ići od napajanja; prvo tester da vidiš da li su ti naponi ok.
HDD možeš testirati
https://www.kingston.com/en/support/...cal/ssdmanager
ICT Avatar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.04.2023., 08:06   #3
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Sumnjam na ram ...


Da li imaš neki drugi da probaš ??? i zakaj 2400, kaj nisi uzeo 3200 ???
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 11:09   #4
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Jedan keks rama izvaditi i probati.
Pa drugi.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 12:43   #5
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Sumnjam na ram ...


Da li imaš neki drugi da probaš ??? i zakaj 2400, kaj nisi uzeo 3200 ???
ma probao keks po keks u svim slotovima i uvijek isto...linux digne normalno sa usb... u radu nema problema, samo se ne smije ugasit ili restartat... vrtio memtest, vrtio od ploče memtest neki i sve radi

a 2400 sad kad i ja gledam nije mi jasno zakaj možda i je 3200, al radi na 2400 budem pogledao baš na računu
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 14:14   #6
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
Da li je XMP upaljen u BIOS-u ???

Probaj ugasiti, provjeri jeli ram kompaibilan sa pločom ...


Bez obzira na mem test ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 15:40   #7
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
Da li je XMP upaljen u BIOS-u ???

Probaj ugasiti, provjeri jeli ram kompaibilan sa pločom ...


Bez obzira na mem test ...
Ma sve je na auto stavljeno, nema moja ploča xmp brijem...a i radi dok je upaljen, neće bootat jednostavno nakon reseta ili power off.

Dok se upali radi odlično,brz je i sve, nikakvih random gašenja,trzanja ničega,igram warzone stalno i leti na 120-140FPS...stavim ga u standby i upalim i sve radi, ali jendostavno se ne boota i zamrzne ili resetira se kod bootanja nakon reseta ili power off...

Da je ram,onda bi se gasio,bsod bacao ili nešto, nego on radi dok ga ne resetiram... i onda moram čekat da se "ohladi" da bi se upalio ponovno...

Čak recimo kad se par puta restarta, onda krene onaj recovery od windowsa i on se smrzne isto... kotačić se zamrzne i tak stoji ili se pak restarta sam...
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 17:36   #8
ICT Avatar
Premium
 
ICT Avatar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Area 51
Postovi: 192
Koje je napajanje/ Snaga?
ICT Avatar je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 18:10   #9
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Koja je to memorija (pročitaj s pločice, ne s računa), je li gore zadnji bios 3002, jesu pločice uštekane u sive slotove i imaš li kakav stick uštekan u komp?

Flešni zadnji bios, uključi xmp ako ga memorija ima, napon memorije stavi na 1.375 i eventualno ištekaj sve stickove, csm disabled, ostalo sve auto. Stisni dobro, ali oprezno memoriju u slotove.

Pod karticom A.I. tweaker FLCK frequency stavi na pola od brzine memorije, a isto napravi i pod karticom Advanced - AMD overclocking - DDR and Infinity fabric frequency - infinity fabric isto pola od brzine memorije.

Ak to ne radi, imaš neispravnu neku komponentu ili problem s kompatibilnošću memorije (manje vjerojatno).
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 19:07   #10
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
Citiraj:
Autor ICT Avatar Pregled postova
Koje je napajanje/ Snaga?

seasonic 80+ bronze

Citiraj:
Autor killuminati Pregled postova
Koja je to memorija (pročitaj s pločice, ne s računa), je li gore zadnji bios 3002, jesu pločice uštekane u sive slotove i imaš li kakav stick uštekan u komp?

Flešni zadnji bios, uključi xmp ako ga memorija ima, napon memorije stavi na 1.375 i eventualno ištekaj sve stickove, csm disabled, ostalo sve auto. Stisni dobro, ali oprezno memoriju u slotove.

Pod karticom A.I. tweaker FLCK frequency stavi na pola od brzine memorije, a isto napravi i pod karticom Advanced - AMD overclocking - DDR and Infinity fabric frequency - infinity fabric isto pola od brzine memorije.

Ak to ne radi, imaš neispravnu neku komponentu ili problem s kompatibilnošću memorije (manje vjerojatno).



Memorija je Innovation IT 3200...sad sam išao gledat i sve je stavljeno na auto, a on nju na 2400mhz drži...stavio sam ručno na 3200 u biosu ,ali i dalje isti problem...


Bavim se elektronikom inače i nisam noob da ne znam ram uštekat , a i velim probavao sam s jednim keksom, sa svim slotovima, bez razlike...



Bios je zadnji, to sam prvo išao instalirat , jer sam mislio da treba updateat popis podržanih proceva i memorije...


E sad kad stavim nešto od napona na manual u biosu, nigdje ne vidim u biosu gdje unijeti podatak, samo vidim očitanje, i ima opcija offset + ili - ne mogu kliknuti na kučicu i unijeti podatak...ni za ram ni za proc...ali ajde budem proučio gdje griješim.


EDIT: eto stavio sam na - offset voltage i sad boota normalno


Pa jel moguće da je to bio problem??? budem ga testirao sad i dalje...


Ali zašto mi u biosu pokazuje ovo za memoriju pod dram status?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	dram.jpg‎
Views:	162
Size:	300.0 kB
ID:	26274  
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 26.04.2023. u 21:51. Razlog: spojeni postovi
huzo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.04.2023., 19:27   #11
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Jer je marke Innovation. Teško da je na supported listi. Provjeri.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 19:35   #12
ICT Avatar
Premium
 
ICT Avatar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Area 51
Postovi: 192
Ovak može biti svašta, možda Win zapnu na GPU driverima ,probaj staviti druge drivere za grafičku. Dosta ljudi ima probleme s grafičkom smrzava komp a u igrama radi normalno, https://forums.homecomingservers.com...lly-otherwise/
ICT Avatar je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 19:45   #13
Tex Willer
Premium
Moj komp
 
Tex Willer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 277
Citiraj:
Autor huzo Pregled postova
Memorija je Innovation IT 3200...sad sam išao gledat i sve je stavljeno na auto, a on nju na 2400mhz drži...stavio sam ručno na 3200 u biosu ,ali i dalje isti problem...


Bavim se elektronikom inače i nisam noob da ne znam ram uštekat , a i velim probavao sam s jednim keksom, sa svim slotovima, bez razlike...



Bios je zadnji, to sam prvo išao instalirat , jer sam mislio da treba updateat popis podržanih proceva i memorije...


E sad kad stavim nešto od napona na manual u biosu, nigdje ne vidim u biosu gdje unijeti podatak, samo vidim očitanje, i ima opcija offset + ili - ne mogu kliknuti na kučicu i unijeti podatak...ni za ram ni za proc...ali ajde budem proučio gdje griješim.


EDIT: eto stavio sam na - offset voltage i sad boota normalno


Pa jel moguće da je to bio problem??? budem ga testirao sad i dalje...


Ali zašto mi u biosu pokazuje ovo za memoriju pod dram status?

šat ima od opcija u D.O.C.P. na ovom screenshotu, tu bi trebali biti XMP profili ako ih ima
__________________
Origin: Dead_Body_cRo
Tex Willer je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 20:02   #14
frezer
Premium
Moj komp
 
frezer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 460
Citiraj:
Autor huzo Pregled postova


Ali zašto mi u biosu pokazuje ovo za memoriju pod dram status?
Dram status pokazuje defaultne vrijednosti za tu memoriju (2400). Gore ti piše na kojoj je brzini trenutno. U tvom slučaju radi na 3200, pa je memorija vjerovatno 3200. Za 3200 treba i veća voltaža od defautne i naravno da je treba podići.

Nisi uključio xmp profil. Uključivanjem xmp će se i automatski podesiti voltaže, tako da, pali xmp ili kako to asus zove D.O.C.P
frezer je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 20:02   #15
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
ipak nije bio zadnji bios, već predzadnji, ali ok sad sam novi flashao... i sad mi piše Exceleram, a prije je bio undefined pod ram...go figure...


komp sad radi i boota normalno nakon što sam stavio offset voltage cpu na -



evo slika D.O.C.P.

Citiraj:
Autor frezer Pregled postova
Dram status pokazuje defaultne vrijednosti za tu memoriju (2400). Gore ti piše na kojoj je brzini trenutno. U tvom slučaju radi na 3200, pa je memorija vjerovatno 3200. Za 3200 treba i veća voltaža od defautne i naravno da je treba podići.

Nisi uključio xmp profil. Uključivanjem xmp će se i automatski podesiti voltaže, tako da, pali xmp ili kako to asus zove D.O.C.P

Mislim da baš obrnuto, ram je 3200, ali radio je na 2400 kad je sve bilo na auto... i na računu tako piše da je 3200 i na ADM stranici piše 3200, a sad zašto je gore 3200, a dolje u dram status 2400,premda sam upalio docp i profil na 3200...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	dramm.jpg‎
Views:	155
Size:	215.7 kB
ID:	26275  
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 26.04.2023. u 21:52. Razlog: spojeni postovi
huzo je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 20:59   #16
frezer
Premium
Moj komp
 
frezer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 460
Sve je tu ok. Imam asus ploču sa istim biosom. Dram status je defaultna vrijednost memorije. Ona koja je propisana po jedecu i to je postavka na kojoj ploča i procesor "moraju" startati. I ako je sve na Auto, onda memorija ide na 2400.

3200 ti je overclockirana memorija i to moraš ručno pokrenuti, bilo da sam clockaš ili jednostavnije, uključiš xmp koji je ništa drugo nego neki garantirani overclock.
A možeš i pogledati u task menageru koji je trenutni takt memorije, ako te zbunjuje to što je pod "dram status" 2400.
frezer je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 21:18   #17
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
piše da radi na 3200 u task manageru...
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2023., 23:12   #18
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor huzo Pregled postova
ipak nije bio zadnji bios, već predzadnji, ali ok sad sam novi flashao... i sad mi piše Exceleram, a prije je bio undefined pod ram...go figure...

komp sad radi i boota normalno nakon što sam stavio offset voltage cpu na -

evo slika D.O.C.P.

Teško da je offset, vrlo teško. Bit će da je taj no name ram stvarao probleme jer ploča nije znala prave timinge primijeniti, ako sad sa novim BIOS-om čak piše naziv ram-a onda će bit da su poboljšali ram compatibility pa ga stavili na listu. Inače, jel ja to dobro vidim da je CPU na 65C dok si u BIOS-u?
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 06:49   #19
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
A navodno ti ryzeni tako rade...iako sam netom prije flashao bios,pa se podigla temp valjda...inače kad igram warzone i ne prelazi 80 stupnjeva...

Ok sad prepoznaje ime rama,ali je radilo i sa predzadnjom verzijom kad sam stavio offset...

Budem danas vratio offset kad dodjem s posla pa ću vidjeti...
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 08:58   #20
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Dokle god ti je većina postavki u BIOS-u na AUTO, temperatura procesora bude pretjerana, jer tih 65°C je za 5600 "normalno" samo kad je CPU totalno opterećen uzduž i poprijeko.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 10:56   #21
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
A i meni je bilo čudno, pa sam googlao i kaže google da je to ok...mislim nije da ima nekih problema s njim ili da se gasi u radu...što preporučuješ da napravim?Jer nikad ovako glupu ploču nisam imao s takvim biosom 😁

Možda ima za skinut neki profil vidiš pa ga ubacim u bios
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 11:16   #22
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Google svašta izbacuje, ali imaš hrpu recenzija za Ryzen 5 5600, pa samo provjeri koje postavke su korištene, jer nije rješenje da ti Vcore ide na npr. 1.35V ili koliko već AUTO postavka gura svoje ludorije.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 13:34   #23
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Provjeri da nije cold boot memory error. To se očituje tako da računalo normalno radi nakon 2-3 pokušaja bootanja, a ima greške pri prvom uključivanju ili izlaska iz sleep moda. To ćeš najbolje provjeriti tako da isključiš računalo na prekidač na napajanju, pričekaj jedno 10 minuta, pri tom prvom uključivanju odmah pokreni MemTest i vidi izbacuje li ti ikakve greške. Nemoj slučajno napraviti reboot nakon prvog uključivanja pa tek onda startati MemTest jer ti onda ne pokazuje nikakve greške.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2023., 15:41   #24
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Google svašta izbacuje, ali imaš hrpu recenzija za Ryzen 5 5600, pa samo provjeri koje postavke su korištene, jer nije rješenje da ti Vcore ide na npr. 1.35V ili koliko već AUTO postavka gura svoje ludorije.
da vidiš,budem se poigrao i meni je čudno da 1.35V ide na napajanje procesora i da se grije toliko...ono rekoh sve na auto pa će radit, ali ipak treba fine tune...

Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Provjeri da nije cold boot memory error. To se očituje tako da računalo normalno radi nakon 2-3 pokušaja bootanja, a ima greške pri prvom uključivanju ili izlaska iz sleep moda. To ćeš najbolje provjeriti tako da isključiš računalo na prekidač na napajanju, pričekaj jedno 10 minuta, pri tom prvom uključivanju odmah pokreni MemTest i vidi izbacuje li ti ikakve greške. Nemoj slučajno napraviti reboot nakon prvog uključivanja pa tek onda startati MemTest jer ti onda ne pokazuje nikakve greške.
gle sad kad sam stavio proc voltage na offset -, sad radi svaki put...probao sam ujutro nakon cijele noči što je bio ugašen, sinoć nakon gameanja ugasit ga i upalit i radi svaki put,a prije toga nije radio... tako da se moram izgleda poigrat još sa proc voltage...

EDIT:

Pomagajte drugovi...dakle fiksirao sam multiplier u biosu na 40x100mhz i zašto on sada diže temperaturu? napon je 1.3v max... ali ne znam, kao da ne pamti postavke,kad uđem u bios ponovno piše offset + i auto umjesto zadane vrijednosti...stavim mu offset voltage na - i zadam 0.15000 V dakle trebao bi napon pasti i hladniji proc biti,što nije slučaj...ne znam gdje griješim više i mrzim glupu asus ploču...jel mi jedina opcija drugi cooler? pa kako to da stock cooler ne može to ohladiti...sve je čisto, nema prašine, nova pasta...ne kužim...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	temp.jpg‎
Views:	143
Size:	307.3 kB
ID:	26285  
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 26.04.2023. u 21:53. Razlog: spojeni postovi
huzo je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2023., 21:09   #25
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
PBO + Curve Optimizer opcije ti dižu sve nebu pod oblake, pa ih ili možeš kompletno isključiti ili ručno sve lijepo posložiti.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2023., 21:31   #26
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
sad sam ga stavio na 38x100 i 64 stupnja u loadu...warzone igram sve na ultra... probat ću i sa 39x100, ali da 200mhz toliku razliku čini mi je suludo...a zadao sam mu manji napon... ma joj ...
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na