Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2018., 21:47   #61
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Koja vam je preporuka za top madrac, ali izvan dimenzija?
180 x 220 za bračni krevet. Mislio sam uzeti ovaj najjači gold Jysk, ali ga ne rade izvan dimenzija koje nude.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2018., 21:49   #62
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Imao sam neku gold verziju istog, mislim da baš taj tvoj, koštao 3200, plaćen 2000. Postao je korito nakon godinu dana.
Reklamirao ga, nadoplatio 1000 kn i uzeo nekakav na akciji koji je koštao 5000, pa je bio spušten na 3000. I sad nakon 3 godine je i dalje majka.

Ali ne znam kako se zove. Mislim da na H nekako. Moram vidjeti doma. Uglavnom spavam ko beba kad uopće spavam

Edit: Wellpur F30 Gold 200x160 sam imao. Odron da ne može biti veći.

Sent from Usreo Mobara

Koji je ovaj što valja?
Libertus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.11.2018., 21:57   #63
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Posto me oblijevao znoj kad sam citao iskustva po netu i cijene madraca koji su pohvaljeni, otisao sam do trgovine i isprobao.
S25 Gold, đepicaste opruge i pjena, 2 strane, meksa i tvrđa. Tvrđa mi je top. Probao sam i one f85 i to je mekano previse (f100 preskupi...), guzica upadne u njih, ostali s15 također premekani i osjete se opruge u njima..tako da mi se cini da sam si nasao madratz (120x200, 1400kn). Naspram trenutnog starog dvoznamenkasti broj godina ce bit nebo i zemlja razlika.

Uzeh S25, 1150kn 90x200
Sad slijedi prilagodba
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 13:32   #64
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Uzeh S25, 1150kn 90x200
Sad slijedi prilagodba

I ja danas upravo, ne znam dal uzimat podnicu ili diy
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2018., 16:06   #65
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Za 225kn imaš ih ok elastičnih, s gusto raspoređenim letvicama, tak da ne znam dal' se isplati diy
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 17:53   #66
trebampomoc
OP
Moj komp
 
trebampomoc's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb / Novska
Postovi: 356
Pozdrav,

Tražim nadmadrac, dimenzije su 160x200.
Cilj je staviti ga na madrac u iznajmljenom stanu.

Je li ima netko preporuku, a da me ne izuje iz cipela.
Je li netko koristi/o Dormeo?

Hvala!
trebampomoc je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 18:00   #67
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Starci nekidan kupili te dimenzije dormeo za 700kn, kažu da su prezadovoljni.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 18:01   #68
trebampomoc
OP
Moj komp
 
trebampomoc's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb / Novska
Postovi: 356
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Starci nekidan kupili te dimenzije dormeo za 700kn, kažu da su prezadovoljni.
Bi ih mogao pitati koji točno model su uzeli?
Ima dosta vrsta
trebampomoc je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 21:14   #69
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor trebampomoc Pregled postova
Bi ih mogao pitati koji točno model su uzeli?
Ima dosta vrsta
A pitat cu sutra pa napišem ako saznam,tj ako oni opće znaju
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2019., 18:34   #70
trebampomoc
OP
Moj komp
 
trebampomoc's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb / Novska
Postovi: 356
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
A pitat cu sutra pa napišem ako saznam,tj ako oni opće znaju
Ispada da mi treba 200x140.
Svejedno, ako saznas model, javi
trebampomoc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.10.2019., 11:12   #71
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
Tražim si nadmadrac dimenzija 190/200*140cm, za sad su mi favoriti ova dva:

https://jysk.hr/spavaca-soba/nadmadr...65-svjetlosiva

https://www.meblo.hr/nadmadrac-silver-memory/pid/5949

Nešto sam bliži ovom Meblu, čini se nešto bolji po specifikacijama, malo je gušća jezgra al nisam pametan.

Koji bi sebi uzeli, može i nešto treće ako se isplati, poželjno da ne bude preko 1000 kn. Sve sugestije dobrodošle, hvala unaprijed.
cro_ryder je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2019., 12:35   #72
dnovo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Bregana
Postovi: 14
dnovo je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2019., 11:07   #73
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
Naručeno, hvala na savjetu, javim dojmove nakon što se leđa izjasne.
cro_ryder je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2019., 23:37   #74
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Daklem, došao sam po savjet, ali i dati jedan. Izbjegavajte JYiskov F130 GOLD (full spuzva), 25 god. garancije. 3 godine ga imamo, nakon godinu dana počeo sam vidljivo tonuti, nakon 2 godine i žena, a sad smo kao u onim ratnim zečjim rupama. Žena često sjedi na rubu jer je do nje bebin krevetić. Znači sad sjedi na rubu šasije od kreveta koliko je madrac sjeo. Proizvod je užas. Naravno reklamirao sam i sad ćemo vidjeti što će biti. Pokušat ću tražiti povrat novca jer u njihove madrace povjerenja više nemam. Mislim ok ajd 3 godine, al dali su 25 god garancije. 25!!! Tu ipak treba povjerenja u proizvod koji prodaješ, ne? Nešto mi govore da povrat novca neće biti moguć pa sutra zovem onaj poseban telefon za zaštitu potrošača. Ako ne, ne znam šta da uzmem. Ovaj sam platio na tobožnjih 50% popusta; 3200kn. Tako piše na računu.

Ako dobijem lovu, imate neku preporuku za madrac do tog iznosa u bilo kojem dućanu? Što se tiče zamjene, čak su mi nudili da biram bilo koji madrac u "goldu" pa će se kao cijena prilagoditi da nemam doplatu. Samo da ne tražim lovu nazad.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2019., 23:56   #75
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
samo latex ako mene pitaš. ja se ne vraćam na ništa ispod toga.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2019., 02:50   #76
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Jysk gold, medium/firm, niti godinu dana i potonuo je u predjelu guzova s mojih 85-90 kg
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2019., 05:54   #77
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Tomtam Pregled postova
.
Ako dobijem lovu, imate neku preporuku za madrac do tog iznosa u bilo kojem dućanu? Što se tiče zamjene, čak su mi nudili da biram bilo koji madrac u "goldu" pa će se kao cijena prilagoditi da nemam doplatu. Samo da ne tražim lovu nazad.
Meblo, ima povoljnih i dobrih madraca.
Čistu spužvu zaboravi, imao, prekrižio za svagda.
Udubio se u par godina da sam plakao od bolova u leđima, 200x180 plaćen 5000kn u Perfecta dreams.
Mora ga se pazit ko oči u glavi da se ne upljesnivi, sve u svemu jako loše.
Kod mene samo đepićasta jezgra, prijedlog niže.
Kupio sam bio Favourite S Hard, 200x90 dva komada za 2500kn, jedna od boljih investicija.
I dakako sve ovisi dosta o tvojoj kilaži i preferencama, mekši/tvrđi madrac.
Meblo ima jako dobre akcije, pa ako možeš malo se strpi i pretplati da ti mailovi stižu...
https://www.meblo.hr/madrac-dreams/pid/7708
https://www.meblo.hr/madrac-lux-24-hard/pid/2914
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.

Zadnje izmijenjeno od: Pomo. 06.11.2019. u 06:17.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2019., 07:10   #78
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Ne mogu ti reći kakav će biti nakon dugotrajnog korištenja, ali kupio sam ovaj prije nekoliko mjeseci, oduševljen sam. Gore latex, dolje opruge, nisam htio samo spužvu baš zbog tih problema s propadanjem. Nije jeftin, ali je stvarno udoban. Po tvrdoći je negdje između srednjeg i tvrdog.

Perfecta Zeta

Edit: Vidim da sada više nema popusta. Kada sam uzimao, bio je mislim 30% popust na ove cijene.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2019., 08:47   #79
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Što se tiče madraca..
https://ergoactiv.net/ Provjereni dućan koji se bave isključivo madracima.
Tu sam pisao osvrt prije tri godine, madrac i dalje rastura.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2019., 09:13   #80
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Sad vidim da sam izbjegao sranje s tim Jyskom, htio sam uzeto tak Gold, ali nam taman pobjegao zadnji komad dok smo uzimali bivsa i ja.

Onda smo uzeli neki tvrdji, full pjena iz Lesnine. 3 godine je bio super, sad propada u staroj vlaznoj kuci, nakon sto smo se razisli... Kostao je oko 2000kn u 160x200 dimenziji.

Nakon rastave zivim u podstanarskom stanu, uredjenom prije 9 godina, ma 9 godina starom madracu. Prvo kad s dosao sam ga htio zamjeniti, ali na kraju sam samo navlaku jer je madrac jako dobar. Znam da je on rekao da je kostao.

Poanta price je da su oba full pjena, i da moze pjena izdrzati.

Dan danas imam stolac iz Duka interijera, obican, kakvi su u Jysku po 200kn. Ja ga platio 2005. 800kn. Kad sam pitao zasto je toliko skuplji saznao sam da se njihova pjena nece deformirati jer je radjena iz jednog komada, a onda oni ostatke prodaju firmama koje rade stolce za 200kn. Jer ljepe te spuzve zajedno.

I nije lagala, stolac se koristio 8g, sa mojih 80 kila i spuzva dam danas ponosno stoji ko prvi dan.

Tako da ne nuzno prekriziti full spuzvu.

Sto se tice kombinacije malih opruga i spuzva / latex navodno je idealno, ali mora biti sto vise tih opruga, zaboravio sam broj, ali 500 na nesto barem.

Latex imam jastuk i moram priznati da sam zadovoljan tim mamaterijalom nakon svih memorijskih spuzvi, koje su mi ili pretvde ili premekane. Uz vodeni jastuk, lateks mi je najbolji (a promjenio sam 5 jastuka u 3 godine).

Kad dodjem doma, javim markubovog madraca eto ke vec 9 godina dobar.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2019., 09:16   #81
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Također čitajuči preporuke uzeo sam Ergoactiv Consul u 210x180cm. Madrac se sastoji od dvije jezgre, mekše za suprugu i tvrđe za mene. Navlaka je periva u 2 dijela, za 2 ture mašine. Imamo ga više od 3 godine i za sada smo zadovoljni. Gledali smo maltene sve "bolje", Hespo je bio malo preskup, skoro smo kupili neku Bernardu, nakon probe se ipak odlučili za njih. Također krevet i podnice su njihove i sve je čvrsto kako i treba biti.
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2019., 12:52   #82
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Također čitajuči preporuke uzeo sam Ergoactiv Consul u 210x180cm. Madrac se sastoji od dvije jezgre, mekše za suprugu i tvrđe za mene. Navlaka je periva u 2 dijela, za 2 ture mašine. Imamo ga više od 3 godine i za sada smo zadovoljni. Gledali smo maltene sve "bolje", Hespo je bio malo preskup, skoro smo kupili neku Bernardu, nakon probe se ipak odlučili za njih. Također krevet i podnice su njihove i sve je čvrsto kako i treba biti.
To je od latexa.. Imao baš madrac od latexa, al nekak se nisam naviknuo na njega, na kraju ga vratio i uzeo sa hladnom pjenom, revital model, imam ga oko tri godine, i stvarno nemam zamjerki..

Ekipa u dućanu znaju svoj posao, imaju širok asortiman madraca i fakat se trude objasnit sve što ljude zanima a cijene su pristojne, čak štoviše..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2019., 13:47   #83
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Evo mali update, više za one koje zanima zaštita potrošača, malo prije sam zvao taj bespla info tel. Dakle; budući je prošlo više od 2 godine (3), nije nužno da bih mogao dobiti povrat novca od JYSK-a. Moguće da i dobijem, ali nije nužno, navodno bih trebao pregovarati da mi se nekako nadoknadi, što uključuje zamjenu po prilagođenoj cijeni, što bi valjda značilo da mi mogu prilagoditi cijenu bilo kojeg madraca (ako oni pristanu) da odgovara cijeni koju sam platio za ovaj. Meni naravno to baš i ne odgovara jer kad se razočaraš u jedan proizvod, ko garantira da nećeš i u drugi istog proizvađača, također, drugi proizvodi u dućanu mozda nebi bili moj izbor (premekani... Itd). Vidjet ću kako će se razvijati situacija. Nadam se povratu novca, al nije baš ziher.

Kontam si da će yisk napraviti nešto što je u njihovom interesu. Ako im je bolje dati 3200kn nazad, dat će lovu, ako im je bolje dati novi skuplji madrac za 3200, dat će madrac. Ako mi daju taj F130 isti, evo mene opet nazad za 2-3 godine opet po novi. I tako još 10 puta. Dok traje jamstvo.

EDIT: 14.11.2019. Dobili smo lovu nazad.

Zadnje izmijenjeno od: Tomtam. 14.11.2019. u 18:11.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2019., 20:29   #84
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,358
Frend bi mi za gotovo ništa novaca prodao latex madrac od 25cm debljine. Platio ga je gotovo 1000€ prije manje od godinu dana, a sada mu ne odgovara u novom stanu, višak mu je, a ne može ga se riješiti jer madraci nisu baš nešto što se kupuje korišteno.
E sad, u stanu imam francuski ležaj (nema podnice) i on mi kaže da nikako ne uzimam taj madrac jer on ne može funkcionirati bez podnica. Koliko je to točno, ima li neko sličnih iskustava?
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2019., 21:45   #85
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
istina. treba ti podnica i odgovarajući krevet.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2019., 21:54   #86
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Kad već peglamo od madracima, imate preporuku jastuka i proizvođača? Sad imam onaj anatomski kao valovi sto izgleda, odličan mi je, jedna strana viša jedna niza ali vrijeme ga pregazilo, čitaj runi se ona spužva već ili latex, štogod. I da nije 3000 kn jastuk, jel
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2019., 21:55   #87
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Frend bi mi za gotovo ništa novaca prodao latex madrac od 25cm debljine. Platio ga je gotovo 1000€ prije manje od godinu dana, a sada mu ne odgovara u novom stanu, višak mu je, a ne može ga se riješiti jer madraci nisu baš nešto što se kupuje korišteno.
E sad, u stanu imam francuski ležaj (nema podnice) i on mi kaže da nikako ne uzimam taj madrac jer on ne može funkcionirati bez podnica. Koliko je to točno, ima li neko sličnih iskustava?
Tocno. Bez odgovarajuce podnice, ne razmisljaj o latex madracu.

@xulos, tempur gledaj, cijena oko 750-800kn to ti je inace mercedes medju jastucima
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2019., 08:04   #88
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Kad već peglamo od madracima, imate preporuku jastuka i proizvođača? Sad imam onaj anatomski kao valovi sto izgleda, odličan mi je, jedna strana viša jedna niza ali vrijeme ga pregazilo, čitaj runi se ona spužva već ili latex, štogod. I da nije 3000 kn jastuk, jel
Imam vec neko vrime dormeo siena jastuk a zena ga ima par godina. Dovoljno tvrd da ne upadnes u šupljinu, nakon par godina nije se izdeformirao. Super zadovoljni.

https://www.dormeo.com.hr/klasicni-j...a-mf-v3-2-kom/
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2019., 11:14   #89
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
I ja imam taj Dormeo trenutno i dobar je.
Prije njega imao Ikein i bio mi je odličan.
https://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/90444366/
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2019., 11:52   #90
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
dormeo siena jastuk najbolji jastuk. Probao sam svakojake jastuke, ovaj na oprvu izgleda kao da ce biti problem sa spavanjem, ali kad legnes i utones u san, dovidjenja.

Imam i ovo
https://www.dormeo.com.hr/dormeo-nad...mosan-roll-up/
Jedini nadmadrac koji mi odgovara. Imam ih dva, navodno ove vise ne proizvode pa ako trebate nadmadrac pozurite i isprobajte. kad sam kupovao novi nadmadrac isto sma isao isprobavat svasta po ducanima. Cjene nisam uopce gledao jer me ne zanimaju, ali vidio sam nadmadrace za ogromne pare a kad sam legnuo sam se pitao sto je ovo. Sad sam promjenio amdrac, isto kupio neki s novomt ehnologijom i isprobao sam ga, jako je dobar, ali neznam dali cu izbacit nadmadrac, znam zvuci cudno i smjesno, ali ako nebude madrac bolji od nadmadraca vraca se nadmadrac.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na