Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.03.2022., 08:06   #5281
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 804
Vjerojatno će osnovna brzina biti 500/250.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2022., 09:15   #5282
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,245
Dok je "maksimum" u ponudi giga, sumnjam. Dok krene 2-10G priča, onda imho ima smisla da je 500 min.
johnsmith je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.03.2022., 21:35   #5283
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
https://www.speedtest.net/result/12967775133.png

išo skidat igru na steamu za probu oko 27-28,ide steam 50??
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2022., 21:21   #5284
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
ahoj ..
koliko je vama trajalo od posjete tht prodajnog centra do realizacije ?
optike naravno ..
optika postoji i koristi se trenutno
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 20:05   #5285
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Moram se ovdje požaliti, rikmula mi optika danas ujutro, gori crvena LEDica za Alarm na Nokiji i sada k"o budala moram čekati do četvrtka do podneva da mi poprave (onaj njihov zakonski rok od 48h).
Za to vrijeme mogu se slikati, nemam PC, nemam TV, ne mogu igrati PS5, konferencije na koje se spajam jer i supruga i ja radimo od doma mogu napola zaboraviti spajajuci se preko mobitelskog hotspota....i tako...
Doduše, zvali me danas oko 13:30h, zazvonilo 5 sekundi i prekinulo s broja +38514910999 i nema šanse da ih dobijem natrag. Lako tako da me skinu s klinca da ne moraju danas dolaziti.
Lagano pizdim...

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 00:19   #5286
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Kad netko tolko ovisi o internetu onda je vrlo razumno uvjek imati neku "backup" opciju.
Osobno nisam tolko ko ti ovisan o (sigurnoj?) optici, ali ipak imam backup u vidu 4G routera koji je (osim primarne svrhe) posluzio za vrijeme moja dva ispada HT optike tijekom protekle dvije godine.

Kakve sam srece, oba puta se prekid dogodio petkom ujutro, pa je do "hitne" intervencije tehnicara u ponedjeljak ujutro Huawei B535 uredno odradio zamjensku ulogu...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 00:55   #5287
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Nije loša ideja, ali opet, da idem kupovati zaseban 4G ruter kao backup i ulaziti u dodatne kombinacije i pakete s HT-om, nije mi baš opcija.

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 09:00   #5288
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Nije loša ideja, ali opet, da idem kupovati zaseban 4G ruter kao backup i ulaziti u dodatne kombinacije i pakete s HT-om, nije mi baš opcija.

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
Nikakve dodatne kombinacije ili ugovori... Uzmeš Simpa karticu na kiosku i aktiviraš Internet dan za 10kn ili 70kn Internet tjedan i bez beda odradiš što trebaš.
Meni se pokazalo kao super opcija kad imam neke ispade na mreži (a na more ju isto obavezno nosim i aktiviram)
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 11:40   #5289
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
dali postoji neka kombinacija, nekakav USB SIM adapter da se ubode u router (Speedport plus) da se moze konfigurirat da net potece preko SIM-a u slucaju krepavanja neta?
bitno mi za goste. druga opcija da uzmem neki 4g router, samo onda moram tsmo otic fizicki to pustit u pogon.


BTW dali mi mozete reci jel doticni router ima mogucnost ukucavanja custom DDNS-a ili bar malo vecu listu za izabrat (nisam trenutno na lokaciji da provjerim)?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 11:59   #5290
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 674
Speedport Plus

DynDNS.com
No-IP.com
Freedns.afraid.org
TZO.com
Easydns.com
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2022., 12:02   #5291
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
Nekakav backup postoji (valjda radi) na tim Speedšrotovima,
mislim da si i slagali backup nekim poslovnim korisnicima.

E sad:
- možda ekipa zna koji usb 3g/4g stikovi rade
- već znaš da je to gofno od uređaja dosta zatvoreno / zaključano i ptanje je možeš li sam podesiti šta treba
- napomena da tada mora raditi u router modu

Za custom DDNS jedino ako mu pamet možeš zavarati tj. da primi unos od drugog DDNS operatera ...

Alternativa za backup je da uzmeš neki MikroTik, tada ide:
1 - dovoljno jak da je dovoljno jak za brzinu i promet glavnog linka na optici,
2 - isto treba potvrditi koje usb 3g/4g stikove oni podržavaju,
3 - Speedšrot u Bridge mode za Internet
4 - složi se prebacivanje na Backup kad crkne glavni link (PPPoE preko optike),
ima par načina kako se to složi ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 12:14   #5292
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Moram se ovdje požaliti, rikmula mi optika danas ujutro, gori crvena LEDica za Alarm na Nokiji i sada k"o budala moram čekati do četvrtka do podneva da mi poprave (onaj njihov zakonski rok od 48h).
Za to vrijeme mogu se slikati, nemam PC, nemam TV, ne mogu igrati PS5, konferencije na koje se spajam jer i supruga i ja radimo od doma mogu napola zaboraviti spajajuci se preko mobitelskog hotspota....i tako...
Doduše, zvali me danas oko 13:30h, zazvonilo 5 sekundi i prekinulo s broja +38514910999 i nema šanse da ih dobijem natrag. Lako tako da me skinu s klinca da ne moraju danas dolaziti.
Lagano pizdim...

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
Moja iskustva sa prekidom u optici su vrlo pozitivna, što se tiče ht supporta.
U subotu navečer upalilo mi se crveno na ont-u. U nedjelju ujutro me zvao i došao tehničar.
Bio je prekid na mojoj strani (optička nit).

Broj koji te zvao je sa ht centrale. Vjerojatno su smetnju "spustili " na tehničare.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 12:44   #5293
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 674
Kakva su vam iskustva sa pregovorima i prigovorima ? Da li je netko tražio snimku razgovora sa agentom, odnosno transkript ?
Obećana mi je veća brzina ali se sad prave blesavi, ne javljaju se povratno iako obećaju itd.
Ukratko, u 12. mjesecu mi je došla obavijest da mogu produžiti ugovor pod istim uvjetima (200/100, sklopljen još 2018. sa terenskim agentom) pa sam zvao direktno na 0800-9192. Javim se i usput pitam da li mogu dobiti 500/250 jer je prije 200/100 bio srednji paket a sad je početni pa ima neke logike da me poguraju opet u srednji. Kad su me otkantali onda sam ponudio da ću dovesti novog korisnika i agentica je prihvatila (valjda i oni dobiju neki bonus).
Dogovor je bio da onda i taj novi korisnik dobije isto, 500/250.
Da ne duljim, na kraju su nas oboje prevarili, i mene i tog novog korisnika kojeg sam im doveo. Tvrde da je dogovoreno 200/100 i ignoriraju prigovor. Prije su se izvlačili na tehničke nemogućnosti ali prošli mjesec je bio terenski agent i nudio 500/250 promo što znači da je tehnički moguće. Kad sam mu ispričao cijelu priču da to već čekam 3 mjeseca obećao je provjeriti i javiti i naravno da nije .
Hakom savjetuje da se spor najprije proba riješiti mirnim putem, da li se pod tim podrazumijeva jedan pokušaj prigovora ?
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 13:58   #5294
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Samo da javim da je riješeno. Zvali me danas, doduše trebalo im je dan i pol, isključili su greškom moj optički kabel sa centrale umjesto korisnika koji je otkazao uslugu. Ljudski faktor. Tako sam nešto i pretpostavio da se desilo...
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 14:05   #5295
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor the chosen one Pregled postova
Nikakve dodatne kombinacije ili ugovori... Uzmeš Simpa karticu na kiosku i aktiviraš Internet dan za 10kn ili 70kn Internet tjedan i bez beda odradiš što trebaš.
Meni se pokazalo kao super opcija kad imam neke ispade na mreži (a na more ju isto obavezno nosim i aktiviram)
Da, ali trebam imati i ruter u kojeg ću uštekati tu karticu i na taj ruter TV, MaxTV, PC i slično... Tako da...
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 14:15   #5296
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Nekakav backup postoji (valjda radi) na tim Speedšrotovima,
mislim da si i slagali backup nekim poslovnim korisnicima.

E sad:
- možda ekipa zna koji usb 3g/4g stikovi rade
- već znaš da je to gofno od uređaja dosta zatvoreno / zaključano i ptanje je možeš li sam podesiti šta treba
- napomena da tada mora raditi u router modu

Za custom DDNS jedino ako mu pamet možeš zavarati tj. da primi unos od drugog DDNS operatera ...

Alternativa za backup je da uzmeš neki MikroTik, tada ide:
1 - dovoljno jak da je dovoljno jak za brzinu i promet glavnog linka na optici,
2 - isto treba potvrditi koje usb 3g/4g stikove oni podržavaju,
3 - Speedšrot u Bridge mode za Internet
4 - složi se prebacivanje na Backup kad crkne glavni link (PPPoE preko optike),
ima par načina kako se to složi ...



@Max,

zahvaljujem, No-IP su probat, imam tamo acc nekoristeni odavnina.


@Nikky,

mozda sam trebo napomenut da se radi o iskon optici. neznam dal je razlika u pristupu routeru. vjerovatno ne.
probam proucit jel se moze ubost usb 3g/4g i koji pa vidim sta dalje.


btw koji term koristim za trazit te usb 4g modeme jer ne nalazim skoro pa nis ?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 14:40   #5297
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
Probaj potražiti po Speedšrot temama ili čekaj da se javi koji kolega.
Obično samo odr. modeli funkcioniraju a i igra kako je realiziran stick (Dial-Up konekcija ili Ethernet).
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 14:42   #5298
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Da, ali trebam imati i ruter u kojeg ću uštekati tu karticu i na taj ruter TV, MaxTV, PC i slično... Tako da...
max tv ti nikako ne moze raditi osim preko glavne usluge. cak ako i od njih uzmes 4g backup stick koji se upikne u modem, radit ce samo net preko toga. tak je kod svih iptv usluga koje daju operateri kod nas, osim kod iskonovog android boxa kojem je svejedno na ciji net se zakvaci.
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2022., 20:07   #5299
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Da, ali trebam imati i ruter u kojeg ću uštekati tu karticu i na taj ruter TV, MaxTV, PC i slično... Tako da...
Referirao sam se na tvoj post di ti je potreban net za PS, posao i sl. Nije bilo spomena od maxtv-a, a kolege su ti ponudili o za to riješenje. Nadodao bih i da EON TV je isto "čisti" IPTV pa mu je potreban samo bilo čiji net...
U krajnjoj nuždi na mob hotspot napraviti.

Ali mi presmiješno da toliko ovisiš o internetu (što se posla tiče) pa da ne možeš uložiti u neki 4G router sa kojim si non-stop pokriven...

Poslano sa mog moto g 5G plus koristeći Tapatalk
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2022., 11:31   #5300
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
posaljem upit u vezi usb 3g dongle supporta za speedšrot i stize danas odgovor:


od info@iskon.hr:


"Trenutno 3G backup ne radi na Speedportu. Ono što možete naručiti i imati uz sebe je naša Iskon.mobile wi-fi tarifa,
prijenosna usluga interneta koja se isporučuje putem SIM kartice. Kartica je aktivna cijelo vrijeme od dana primitka i nije ju moguće aktivirati samo po potrebi."


------


a od pomoc@iskon.hr:


"navedeni 3G backup potrebno je ugovoriti kod kolega na odjelu prodaje, možete ih telefonski kontaktirati na broj 0800 1000 radnim danom od 8 do 20 sati. Trenutno Vaš modem podržava mogućnost korištenja 3G backup, koji ugovorite na prodaji."



edit: u svakom slucaju, ako sam dobro shvatio, ako je to uopce moguce kod njih lol, i ako radi 3g dongle, radi samo preko njih, pa da ni ne pokusavam svoje?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2022., 12:34   #5301
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
Mah, prodavanje magle i mužnja love

Rekoh ranije, ako ti je stvarno nužno onda idi na custom rješenje preko nekog MikroTik - a:
- Speedšrot složiš da na njemu ostane IpTv i VoIp a Internet u Bridge mode
- na Tiku digneš PPPoE za Internet (postane glavni router)
- istražiš Koji 3g stikovi rade na Tiku i nabaviš ga
- ranije sam govorio da se neki stikovi ponašaju kao modem (dignu svoju konekciju) a neki emuliraju Ethernet
- moraš malo tražiti i učiti kao se sve skupa konfigurira na Tiku, potom složiš Backup automatiku ...
- glavna prednost custom rješenja je da možeš sam birati mreže / tarife / hoćeš ili nećeš koristiti 3g ...

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 11.04.2022. u 12:04.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2022., 11:53   #5302
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
lol. kakvi igraci su to, sad mi dolazi ovo kad sam ih cimnuo i kazem da dobivam razlicite odgovore:


"isprike došlo je do pogreške u radu.
Na Vašem trenutnom routeru Speedportu, trenutno nije moguć rad 3G backupa.

Ukoliko se odlučite ugovoriti uslugu 3G backup, moguća je zamjena postojećeg routera u router koji podržava rad 3G backupa."





ne gine mi ic na custom rjesenje, al nemam sad vremena za proucavat (the baby has arrived ) i para za ulozit. I'm broke dok ne krene sezona


@dadoremix,
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2022., 11:54   #5303
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
i onda ti donesejo isti takav, ali drugi
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2022., 12:04   #5304
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,549
Ništa onda, čekaj zaradu od sezone, ako je bude
Ako govorimo o optici, ispadi su im stvarno rijetki ne računajući lokalno struja i sl.

U međuvremenu istraži šta i kako za custom rješenje ...
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2022., 14:59   #5305
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Ništa onda, čekaj zaradu od sezone, ako je bude
Ako govorimo o optici, ispadi su im stvarno rijetki ne računajući lokalno struja i sl.

U međuvremenu istraži šta i kako za custom rješenje ...
Zato ja ništa niti neću uzimati kao backup za optiku. Eto, desilo se da su me greškom isključili na centrali i riješili u dan i pol, ali tehničar mi je dao svoj mobilni broj da ga direkt zovem u slučaju ispada da odmah provjeri da ne čekam toliko dugo. Vjerujem da ispada nece vise biti.

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2022., 14:10   #5306
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 674
Ako je netko možda pročitao moje rantanje par postova iznad, da javim epilog iako vjerojatno neću otkriti ništa novo ali bar da netko ne izgubi vrijeme kao ja.

Danas je zvao njihov vatrogasac (poseban mobilni broj, nije u imeniku), naravno nakon isteka 3 mjeseca tako da me može dovesti pred gotov čin i otkantati, odnosno cijelo vrijeme su davali lažna obećanja da su zapisali, da će rješiti, da će se netko javiti ... a ustvari sve samo sa ciljem da prođe taj rok. Čak je pokušao negirati i da mi je u međuvremenu bio terenski agent iako sam mu naveo točno vrijeme a i agent je nešto od pitanja zapisao na tablet, pokazao mi otvoren "karton" o priključku sa svim podacima, pa neki trag sigurno postoji.

Da ne duljim, ne vjerujte agentima i razgovorima, samo pismeno jer iako se razgovori snimaju do snimke/transkripta se ne može doći (u jednom trenutku je rekao da snimke više nema a par minuta poslije mu se omaklo da ima ali mi je neće dati). Kad dođete do ovog nivoa da vas zove vatrogasac budite spremni da će lagati bez da trepne i koristiti svaku rupu u zakonu jer mu je to posao. Isto tako kad im izložite argumente na koje nemaju odgovor postat će bahati i pokušati skrenuti priču u smjeru "ionako nemate bolju alternativu". Nažalost, ukinuli su chat na korisničkim stranicama koji je u tom pogledu bio koristan jer se nakon završenog razgovora mogao dobiti transkript na mail, sad mi je jasno zašto ga više nema .
Ako vam dođe terenski agent nešto nuditi, fotkajte ga, zapišite ime, dajte mu neki papir da potpiše ... zvuči smiješno ali inače će sve to negirati ako im ne ide u prilog. Očito se ne isplati dovesti ni novog korisnika, jer jedino što ćete dobiti je da vas prevare i vrijeđaju lažima.

Da ne ostane nedorečeno, usluga radi dobro ali to i nije problem već njihov odnos prema korisnicima.

Zadnje izmijenjeno od: Max Rockatansky. 12.04.2022. u 14:16.
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2022., 14:37   #5307
Zeryx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 145
vecinu takvih stvari obavljam preko fejs chata.

nekad mi se neda cekati u liniji a i imam pismeno sve.
Zeryx je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2022., 15:28   #5308
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 674
Citiraj:
Autor Zeryx Pregled postova
vecinu takvih stvari obavljam preko fejs chata.

nekad mi se neda cekati u liniji a i imam pismeno sve.
OK, pohvalno da ima, nisam probao. Ima baš opcija transkripta ili ovisiš o vlastitim screenshotima ? (ja sam stariji korisnik koji ne voli fakebook )
Meni je onaj bivši na korisničkim stranicama bio ok, dobiješ transkript mailom od njih pa ipak ima neku težinu.
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2022., 15:28   #5309
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Pa šta ne prijaviš Hakomu? Oni bi mogli izvući snimku razgovora.

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2022., 16:28   #5310
Max Rockatansky
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg/Zd
Postovi: 674
Koliko sam shvatio, sad je kasno, moja greška, uspješno su me varali i zavlačili 3 mjeseca taman da nastupi zastara, zato sam i postao da vidim i druga iskustva.
U početku su se izvlačili na tehničke nemogućnosti a onda baš počeli ignorirati (svi su puni razumijevanja kad bi zvao ali poslije nema obećanih povratnih poziva).
Najvjerojatnijim mi se čini da je agentica obećala više nego je smjela za dovođenje novog korisnika i sad se pokušavaju izvući na sve moguće načine.
Max Rockatansky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na