Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.10.2022., 13:08   #2761
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
@Protis Uff, nije lako.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2022., 10:38   #2762
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 407
Citiraj:
Autor antebr Pregled postova
Drago mi je da se Protis nakon 7 dana javio.
Ajmo da opet ne budu romani, da ne maltretiram sve.
Ono sto sam ja trazio od Protisa je jedino nova 6900xt kartica, nista vise i nista manje.
Sve imam napismeno, da sutra nebi bilo rekla-kazala.
Nazalost Protis mi nije htio isporuciti novu karticu.

Kao sto sam i prije rekao, javim zakljucak.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Evo zaključka inspekcije:

Iz Vaše predstavke i prigovora upućenog trgovcu nije vidljivo da zahtijevate zamjenu proizvoda zbog postojanja materijalnog nedostatka na proizvodu. Naime kako u konkretnom slučaju ne zahtijevate ostvarenje svojih prava na zamjenu proizvoda s osnove materijalnog nedostatak ne postoji obveza trgovca na zamjenu proizvoda ili ispunjenje bilo kojeg drugog prava navedenog u članku 410. stavku 1. Zakona o obveznim odnosima.
antebr je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2022., 11:07   #2763
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Znači, kupio si i platio novu grafičku.

Dobio rabljenu?

I nije riješeno u tvoju korist?

I to tek nakon 3 mjeseca si dobio nekakve odgovore...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2022., 12:06   #2764
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Ni para ni nove kartice na kraju. Bolje da si uzeo nazad lovu kako su ti nudili odmah, a ne išao s tim da moraju isporučit drugu karticu, a nisu je ni imali očito na stanju više. Jbg, što je tu je, glavno da kartica radi
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2022., 12:11   #2765
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Znači, kupio si i platio novu grafičku.

Dobio rabljenu?

I nije riješeno u tvoju korist?

I to tek nakon 3 mjeseca si dobio nekakve odgovore...
Dobio je odmah odgovor da vrati karticu, da će mu vratiti novac. Nije se odlučio za isto.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2022., 12:18   #2766
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
A kuki onda...

Bitno da radi, garancija je tu, i to je to.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2023., 18:36   #2767
lucija85
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Čakovec
Postovi: 90
Zar Protis zbilja nema opciju plaćanja pouzećem?!
lucija85 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2023., 19:22   #2768
lucija85
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Čakovec
Postovi: 90
Ima li Protis i inače običaj slati odmah uplatnicu unapred sa ponudom na mail bez da sam uopće odabrala ili potvrdila način plaćanja?

Jer dobit "Hvala na narudžbi" mail je jako zbunjujuće u ovom slučaju. Hvala ali ne sviđa nam se ovo iskreno, kao ni način plaćanja.
lucija85 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2023., 19:34   #2769
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 642
Nitko te ne tjera da bilo šta platiš ako ne želiš, bilo kakva ponuda nije obvezujuća.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2023., 19:40   #2770
lucija85
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Čakovec
Postovi: 90
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Nitko te ne tjera da bilo šta platiš ako ne želiš, bilo kakva ponuda nije obvezujuća.
Naravno ali na prvi momenat pomisliš da je došlo do greške.

Smatram da ima boljih i pristupačnijih načina poslovanja, koji ulijevaju malo više povjerenja novim kupcima, to je sve. Pa shvatite taj feedback kako god želite.
lucija85 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2023., 12:41   #2771
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor lucija85 Pregled postova
Ima li Protis i inače običaj slati odmah uplatnicu unapred sa ponudom na mail bez da sam uopće odabrala ili potvrdila način plaćanja?

Jer dobit "Hvala na narudžbi" mail je jako zbunjujuće u ovom slučaju. Hvala ali ne sviđa nam se ovo iskreno, kao ni način plaćanja.
ponuda se kreira i salje prema odabranom nacinu placanja prilikom izrade naruzbe u prvom koraku (kada otvorite kosaricu odmah u prvom redu ima za odabrati nacin placanja)

takodjer kako je navedeno ponude su samo informative prirode i nisu obvezujuce, ukoliko ne uplatite nista se nece dogoditi
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2023., 18:47   #2772
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Evo da i meni, po prvi put, Protis napravi glupariju.

Kao sto napisah u temi, nikad nisam imao problema. Narucim, dobijem, naglasak, nisam trebao vracati robu, sto je valjda pomoglo dojmu. Jer naruciti valjda mogu svi ducani u HR bez incidenta, zar ne?

E' pa ne moze Protis u Nehajskoj. Valjda sam medju prvima koji je dozivio incident u trenutku dolaska po robu, koju sam tek trebao preuzeti, a mozda me pokoji forumas dematira.

Ako forumski predstavnik koji cita u PCE temi, ima iole poslovne svijesti, predlazem da pogledate na kameru u prostoru, te konstatirate (nadam se i cujete) hodogram dolaska i odlaska. U Grada Mainza garazi sam imao dogovor oko 17h kad sam parkirao, pa sam valjda u Nehajskoj morao biti izmedju 16:20 do 16:45 u poslovnici.

Prije dva dana, trebao sam uzeti nekoliko mini DP na DVI, te jedan mini DP na VGA. Imali su samo jedan jedini kod sebe u ducanu kojeg sam odmah preuzeo. Ostale zamolio da naruce. Sve najnormalnije prodje, cak i minutu porazgovarao s mladim prodavacem, dok je printao ponudu.

Danas u autu citam sms o dolasku robe, pa se u povratku okrenuo prema Protisu. Prilicna kisurina se spljustila, ali ajde, da ne ostane za drugi dan. Udjem u poslovnicu, u tome trenutku jedini sam bio u ducanu, drugi mladi decko u ranim dvadesetima, trazi moju narudjbu na kompu, te ode u drugi prostor donjeti narucene aritkle. Proslo je 5-7 minuta, njega nema. Za to vrijeme vec sestoro ljudi stoji u prostoru te ceka nekoga da ih usluzi/naruci/isporuci.

Obraca mi se jedan od kupaca, te veli - Ima ih troje u ducanu, pa zasto drugi ne dodje ako prvi jos trazi robu? Nakon sto sam objasnio zasto ga nema. Ako je netko s foruma bio s nama u ducanu (mali je svijet) tko zna, mozda mi se bas on obratio.

U prostoriju je usao isti prodavac koji mi je dva dana ranije napravio narudjbu, te poceo preuzimati ljude koji cekaju, dok se prvi jos nije pojavljivao u prostoriji.

Proslo je najmanje jos nekoliko minuta, evo njega, nema robe, doslo je do zabune, roba nije stigla/narucena, ne znam, jer od toga trenutka, poceo se toliko petljati, da ga vise nisam mogao pratiti. Nakon konstatacije da nema robe pita me, zelim li naruciti robu? Velim pa imate u sustavu sto sam narucio, sve ponovite. Koja minuta vise, nista ne moze naci, te postaje sve nervozniji. Cak i promaseni dolazak, neisporuceni artikli ne pobudjuju nikakvu kritiku, ljutnju, ne daj boze goreg zla, ajde svima se moze desiti.

I sad nastupa u revijalnom tonu isti djecarac. Kako su izgubili narudjbu, robu nemaju, a isti mi ne ulijeva povjerenje nakon svega. Trazim da tocno potvrdimo sto sam narucio, jer sam vec malo umoran od dana, pa od dva dostupna, samo zamolim da mi pokaze sliku na monitoru, da potvrdim da je to i arivederla.

Nejasno pocne govoriti da ne moze pokazati na monitoru, istu stvar koju je njegov kolega, neku noc mogao. Ide trositi papir te mi printa stranicu da potvrdim prvi artikl, a nalazim se na pola metra od njega. Rekoh, zar nije lakse okrenuti monitor prema meni. Odgovor - to se ne smije!

Pitam kako ne smije? Bojite se covida, maknut cu se metar unazad, samo mi okrenite da potvrdim po slici. Ne moze! Pita me - dal se kod doktora moze gledati u monitor?

Gledam oko sebe, gledam ljude u ducanu, pitam se u koju zonu sumraka sam usao, jer prvi puta cujem za "restrikciju" monitorskog pokaza. Od tog trenutka, on postaje sve nervozniji, te u jednom trenutku samo napusti radno mjesto, neverbalno mi dajuci na znanje, da me ne zeli dalje posluziti. Drugim rijecima, da kod njega ne mogu realizirati narudjbu, istu onu, koju su zagubili. Demonstativno se udalji i ode zatvoreni prostor, (!) meni iz inata te vise se ne zeli pojaviti! Kolega do njega posluzuje ljude, ali itekako vidi sto se desilo. Pitam glasno, ali bez tenzija, moze li biti normalno, da se prodavac povuce iz narudjbe i sakrije od mene, bez ikakvog racionalnog objasnjenja?

On suti sramezljivo (valjda zbog drugih kupaca) te veli da "ne zna" o cemu se radi, a sam je tu narudjbu, neki dan napravio.

Da se covjek ima na sto naljutiti, ali ponasanje prvog mladolikog prodavaca, socijalnim vjestinama je na razini predskolskog uzrasta, ili tinejdjera koji izlazi iz puberteta. Ukratko, da nisam dozivio , da sam citao na forumu upis nekoga od vas, mislio bih da je netko preuvelicao pricu. Protisovi kriteriji logistike, po vidjenom primjeru, doista su ocajni. Da se dvadesetogodisnjak koji bi trebao biti pun zivota, moze ovako potciniti u formalistu od 90 godina, ne bi vjerovao da nisam dozivio.

Umjesto da odem Nini u Uzi, u koji nisam jos otisao otkad se otvorio, ili nekome drugome, navika me odvela u Protis.

Komedija.


...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 10.03.2023. u 22:04.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2023., 21:26   #2773
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
kod nine u uzi, nažalost, više nemreš doć (u zg)
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 10.03.2023., 22:59   #2774
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,957
Meni ovo iskreno zvuči više kao generalno stanje stvari nego nešto specifično za Protis. Radnika je sve manje, mlađim generacijama se ništa ne radi, kad se moraju javiti na telefon imaju anksiozne napadaje tako da nije čudo da se ovaj klinac raspao kad se pojavio problem. Onda ga je kolega Visage pritisnuo, misleći da smo još u 2005. i sl. prapovijesnim godinama u kojima su vrijedila druga pravila i mogao si nekom reć da ti okrene ekran bez da ovaj doživi slom živaca i jasno da je došlo do općeg raspada sustava.
Bit će ovoga sve više, budite sigurni
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2023., 23:12   #2775
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Možda mu ekran uopće neradi i kako će da okrene crni ekran....? 😉
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2023., 23:24   #2776
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Meni ovo iskreno zvuči više kao generalno stanje stvari nego nešto specifično za Protis. Radnika je sve manje, mlađim generacijama se ništa ne radi, kad se moraju javiti na telefon imaju anksiozne napadaje tako da nije čudo da se ovaj klinac raspao kad se pojavio problem. Onda ga je kolega Visage pritisnuo, misleći da smo još u 2005. i sl. prapovijesnim godinama u kojima su vrijedila druga pravila i mogao si nekom reć da ti okrene ekran bez da ovaj doživi slom živaca i jasno da je došlo do općeg raspada sustava.
Bit će ovoga sve više, budite sigurni
I meni se tako čini
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 11.03.2023. u 01:42.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 13:59   #2777
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Snapchat,instagram,messenger i svi virtualni appovi za komunikaciju iza ekrana su vise manje unistili svu komunikaciju uzivo. Lakse je iza ekrana pa kad se desi glupost kao sto je pogresna narudzba ili kriva roba ili stavec, mladi se jednostavno izgube. Natavno ne svi, ali vidim sve vise toga. Ispada kao egoizam ali ustvari se brane napadima tjeskobe i jednostavno se u trenutku izgube. Kod starijih je obrnuto, vidim sve vise egoizma kao da su popili svu pamet svijeta samo zato sto imaju neka iskustva sto su ustvari nekakvi kompleksi. Onda se zacudis kad naidjes na nekog normalnog
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 20:09   #2778
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Ajde ne pretvarajte temu u ono kaj je tema o serijama bila za vrijeme onog blesavog Discoverya, zapravo mozda je i dalje, ne otvaram ju vise, i u ono na kaj lici tema o automobilima u jedno 50% svog sadrzaja.

Protis je uvijek bio ovakav. Mene su dva put setali po USB stick prije jedno 10 godina. Evo stigao je, pa kad bi ja dosao, ipak ga nema, i sad tak dva put. Kaze se hvala i dovidjenja. Neki nauce na tudjim, neki na svojim greskama. Nek je najveci problem izgubljenih pola sata zivota.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2023., 20:50   #2779
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Meni ovo iskreno zvuči više kao generalno stanje stvari nego nešto specifično za Protis. Radnika je sve manje, mlađim generacijama se ništa ne radi, kad se moraju javiti na telefon imaju anksiozne napadaje tako da nije čudo da se ovaj klinac raspao kad se pojavio problem.
Otprilike ista sumacija nekolicine poznatih, kad sam emailom proslijedio dozivljaj iz Protisa , kako ti i Bruno_Rv komentirate. Daleko od generaliziranja, jer stvarno sam sreo super precizne mlade ljude, ali da, ovakvi primjeri te stvarno zacude o danasnjoj snalazljivosti. Kasnjenje, peripetije od garancije, jos idu u prostor za razmirice, ali raspasti na obicnoj narudjbi, odnosno njenoj korekciji, doista mi je novina iskustvom.

Nemam ikakve lutnje korz teatralnosti tipa - necete-me-vise-ikada-vidjeti kletve, ali stvarno, dozivio sam razinu vrtica u ducanu koji narucuje/isporucuje IT opremu.


....
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2023., 11:32   #2780
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Evo da i meni, po prvi put, Protis napravi glupariju.

Kao sto napisah u temi, nikad nisam imao problema. Narucim, dobijem, naglasak, nisam trebao vracati robu, sto je valjda pomoglo dojmu. Jer naruciti valjda mogu svi ducani u HR bez incidenta, zar ne?

E' pa ne moze Protis u Nehajskoj. Valjda sam medju prvima koji je dozivio incident u trenutku dolaska po robu, koju sam tek trebao preuzeti, a mozda me pokoji forumas dematira.

Ako forumski predstavnik koji cita u PCE temi, ima iole poslovne svijesti, predlazem da pogledate na kameru u prostoru, te konstatirate (nadam se i cujete) hodogram dolaska i odlaska. U Grada Mainza garazi sam imao dogovor oko 17h kad sam parkirao, pa sam valjda u Nehajskoj morao biti izmedju 16:20 do 16:45 u poslovnici.

Prije dva dana, trebao sam uzeti nekoliko mini DP na DVI, te jedan mini DP na VGA. Imali su samo jedan jedini kod sebe u ducanu kojeg sam odmah preuzeo. Ostale zamolio da naruce. Sve najnormalnije prodje, cak i minutu porazgovarao s mladim prodavacem, dok je printao ponudu.

Danas u autu citam sms o dolasku robe, pa se u povratku okrenuo prema Protisu. Prilicna kisurina se spljustila, ali ajde, da ne ostane za drugi dan. Udjem u poslovnicu, u tome trenutku jedini sam bio u ducanu, drugi mladi decko u ranim dvadesetima, trazi moju narudjbu na kompu, te ode u drugi prostor donjeti narucene aritkle. Proslo je 5-7 minuta, njega nema. Za to vrijeme vec sestoro ljudi stoji u prostoru te ceka nekoga da ih usluzi/naruci/isporuci.

Obraca mi se jedan od kupaca, te veli - Ima ih troje u ducanu, pa zasto drugi ne dodje ako prvi jos trazi robu? Nakon sto sam objasnio zasto ga nema. Ako je netko s foruma bio s nama u ducanu (mali je svijet) tko zna, mozda mi se bas on obratio.

U prostoriju je usao isti prodavac koji mi je dva dana ranije napravio narudjbu, te poceo preuzimati ljude koji cekaju, dok se prvi jos nije pojavljivao u prostoriji.

Proslo je najmanje jos nekoliko minuta, evo njega, nema robe, doslo je do zabune, roba nije stigla/narucena, ne znam, jer od toga trenutka, poceo se toliko petljati, da ga vise nisam mogao pratiti. Nakon konstatacije da nema robe pita me, zelim li naruciti robu? Velim pa imate u sustavu sto sam narucio, sve ponovite. Koja minuta vise, nista ne moze naci, te postaje sve nervozniji. Cak i promaseni dolazak, neisporuceni artikli ne pobudjuju nikakvu kritiku, ljutnju, ne daj boze goreg zla, ajde svima se moze desiti.

I sad nastupa u revijalnom tonu isti djecarac. Kako su izgubili narudjbu, robu nemaju, a isti mi ne ulijeva povjerenje nakon svega. Trazim da tocno potvrdimo sto sam narucio, jer sam vec malo umoran od dana, pa od dva dostupna, samo zamolim da mi pokaze sliku na monitoru, da potvrdim da je to i arivederla.

Nejasno pocne govoriti da ne moze pokazati na monitoru, istu stvar koju je njegov kolega, neku noc mogao. Ide trositi papir te mi printa stranicu da potvrdim prvi artikl, a nalazim se na pola metra od njega. Rekoh, zar nije lakse okrenuti monitor prema meni. Odgovor - to se ne smije!

Pitam kako ne smije? Bojite se covida, maknut cu se metar unazad, samo mi okrenite da potvrdim po slici. Ne moze! Pita me - dal se kod doktora moze gledati u monitor?

Gledam oko sebe, gledam ljude u ducanu, pitam se u koju zonu sumraka sam usao, jer prvi puta cujem za "restrikciju" monitorskog pokaza. Od tog trenutka, on postaje sve nervozniji, te u jednom trenutku samo napusti radno mjesto, neverbalno mi dajuci na znanje, da me ne zeli dalje posluziti. Drugim rijecima, da kod njega ne mogu realizirati narudjbu, istu onu, koju su zagubili. Demonstativno se udalji i ode zatvoreni prostor, (!) meni iz inata te vise se ne zeli pojaviti! Kolega do njega posluzuje ljude, ali itekako vidi sto se desilo. Pitam glasno, ali bez tenzija, moze li biti normalno, da se prodavac povuce iz narudjbe i sakrije od mene, bez ikakvog racionalnog objasnjenja?

On suti sramezljivo (valjda zbog drugih kupaca) te veli da "ne zna" o cemu se radi, a sam je tu narudjbu, neki dan napravio.

Da se covjek ima na sto naljutiti, ali ponasanje prvog mladolikog prodavaca, socijalnim vjestinama je na razini predskolskog uzrasta, ili tinejdjera koji izlazi iz puberteta. Ukratko, da nisam dozivio , da sam citao na forumu upis nekoga od vas, mislio bih da je netko preuvelicao pricu. Protisovi kriteriji logistike, po vidjenom primjeru, doista su ocajni. Da se dvadesetogodisnjak koji bi trebao biti pun zivota, moze ovako potciniti u formalistu od 90 godina, ne bi vjerovao da nisam dozivio.

Umjesto da odem Nini u Uzi, u koji nisam jos otisao otkad se otvorio, ili nekome drugome, navika me odvela u Protis.

Komedija.


...

Postovani,

ispricavamo se na nastaloj situaciji. Kako bi mogli provjeriti sto se tocno dogodilo potreban nam je broj ponude ili neki drugi podatak prema kojem bi mogli pronaci o cemu se radi, pa cemo detaljno istraziti. Podatke mozete poslati i mailom na info [at] protis.hr.

Bez provjere ne mozemo znati sto se dogodilo jer narudzbe ne mogu nestati i cijeli proces je automatiziran tako da stvarno ne znamo gdje je nastao problem. Kada se napravi rezervacije automatski se salje nalog za narucivanje robe u nabavu i nakon sto zaprimimo robu od dobavljaca automatski se salje obavijest da se roba moze preuzeti tako da narudzba definitno postoji jer se roba ne bi narucila i ne bi se poslao sms da se roba moze preuzeti.
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2023., 00:09   #2781
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
ispricavamo se na nastaloj situaciji. Kako bi mogli provjeriti sto se tocno dogodilo potreban nam je broj ponude ili neki drugi podatak prema kojem bi mogli pronaci o cemu se radi, pa cemo detaljno istraziti. Podatke mozete poslati i mailom na info [at] protis.hr.
Pozdrav,

upravo sam Vam poslao na privatnu poruku foruma, generalije vezano za kupnju.



...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2023., 23:22   #2782
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 259
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Evo da i meni, po prvi put, Protis napravi glupariju.

Kao sto napisah u temi, nikad nisam imao problema. Narucim, dobijem, naglasak, nisam trebao vracati robu, sto je valjda pomoglo dojmu. Jer naruciti valjda mogu svi ducani u HR bez incidenta, zar ne?

E' pa ne moze Protis u Nehajskoj. Valjda sam medju prvima koji je dozivio incident u trenutku dolaska po robu, koju sam tek trebao preuzeti, a mozda me pokoji forumas dematira.

Ako forumski predstavnik koji cita u PCE temi, ima iole poslovne svijesti, predlazem da pogledate na kameru u prostoru, te konstatirate (nadam se i cujete) hodogram dolaska i odlaska. U Grada Mainza garazi sam imao dogovor oko 17h kad sam parkirao, pa sam valjda u Nehajskoj morao biti izmedju 16:20 do 16:45 u poslovnici.

Prije dva dana, trebao sam uzeti nekoliko mini DP na DVI, te jedan mini DP na VGA. Imali su samo jedan jedini kod sebe u ducanu kojeg sam odmah preuzeo. Ostale zamolio da naruce. Sve najnormalnije prodje, cak i minutu porazgovarao s mladim prodavacem, dok je printao ponudu.

Danas u autu citam sms o dolasku robe, pa se u povratku okrenuo prema Protisu. Prilicna kisurina se spljustila, ali ajde, da ne ostane za drugi dan. Udjem u poslovnicu, u tome trenutku jedini sam bio u ducanu, drugi mladi decko u ranim dvadesetima, trazi moju narudjbu na kompu, te ode u drugi prostor donjeti narucene aritkle. Proslo je 5-7 minuta, njega nema. Za to vrijeme vec sestoro ljudi stoji u prostoru te ceka nekoga da ih usluzi/naruci/isporuci.

Obraca mi se jedan od kupaca, te veli - Ima ih troje u ducanu, pa zasto drugi ne dodje ako prvi jos trazi robu? Nakon sto sam objasnio zasto ga nema. Ako je netko s foruma bio s nama u ducanu (mali je svijet) tko zna, mozda mi se bas on obratio.

U prostoriju je usao isti prodavac koji mi je dva dana ranije napravio narudjbu, te poceo preuzimati ljude koji cekaju, dok se prvi jos nije pojavljivao u prostoriji.

Proslo je najmanje jos nekoliko minuta, evo njega, nema robe, doslo je do zabune, roba nije stigla/narucena, ne znam, jer od toga trenutka, poceo se toliko petljati, da ga vise nisam mogao pratiti. Nakon konstatacije da nema robe pita me, zelim li naruciti robu? Velim pa imate u sustavu sto sam narucio, sve ponovite. Koja minuta vise, nista ne moze naci, te postaje sve nervozniji. Cak i promaseni dolazak, neisporuceni artikli ne pobudjuju nikakvu kritiku, ljutnju, ne daj boze goreg zla, ajde svima se moze desiti.

I sad nastupa u revijalnom tonu isti djecarac. Kako su izgubili narudjbu, robu nemaju, a isti mi ne ulijeva povjerenje nakon svega. Trazim da tocno potvrdimo sto sam narucio, jer sam vec malo umoran od dana, pa od dva dostupna, samo zamolim da mi pokaze sliku na monitoru, da potvrdim da je to i arivederla.

Nejasno pocne govoriti da ne moze pokazati na monitoru, istu stvar koju je njegov kolega, neku noc mogao. Ide trositi papir te mi printa stranicu da potvrdim prvi artikl, a nalazim se na pola metra od njega. Rekoh, zar nije lakse okrenuti monitor prema meni. Odgovor - to se ne smije!

Pitam kako ne smije? Bojite se covida, maknut cu se metar unazad, samo mi okrenite da potvrdim po slici. Ne moze! Pita me - dal se kod doktora moze gledati u monitor?

Gledam oko sebe, gledam ljude u ducanu, pitam se u koju zonu sumraka sam usao, jer prvi puta cujem za "restrikciju" monitorskog pokaza. Od tog trenutka, on postaje sve nervozniji, te u jednom trenutku samo napusti radno mjesto, neverbalno mi dajuci na znanje, da me ne zeli dalje posluziti. Drugim rijecima, da kod njega ne mogu realizirati narudjbu, istu onu, koju su zagubili. Demonstativno se udalji i ode zatvoreni prostor, (!) meni iz inata te vise se ne zeli pojaviti! Kolega do njega posluzuje ljude, ali itekako vidi sto se desilo. Pitam glasno, ali bez tenzija, moze li biti normalno, da se prodavac povuce iz narudjbe i sakrije od mene, bez ikakvog racionalnog objasnjenja?

On suti sramezljivo (valjda zbog drugih kupaca) te veli da "ne zna" o cemu se radi, a sam je tu narudjbu, neki dan napravio.

Da se covjek ima na sto naljutiti, ali ponasanje prvog mladolikog prodavaca, socijalnim vjestinama je na razini predskolskog uzrasta, ili tinejdjera koji izlazi iz puberteta. Ukratko, da nisam dozivio , da sam citao na forumu upis nekoga od vas, mislio bih da je netko preuvelicao pricu. Protisovi kriteriji logistike, po vidjenom primjeru, doista su ocajni. Da se dvadesetogodisnjak koji bi trebao biti pun zivota, moze ovako potciniti u formalistu od 90 godina, ne bi vjerovao da nisam dozivio.

Umjesto da odem Nini u Uzi, u koji nisam jos otisao otkad se otvorio, ili nekome drugome, navika me odvela u Protis.

Komedija.


...

ja se nebi čudio da se balavac drogira, imam jednog starog konja kod sebe koji je redovito našmrkan ko šlapa isto ima takve slične nkotrolirane ispade...
deevzg je online   Reply With Quote
Staro 05.07.2023., 19:16   #2783
radi.neradi
Registered User
 
Datum registracije: May 2023
Lokacija: Delnice
Postovi: 31
prvi put narucivao. placeno sa firme, racun nesto ispod 2000 eura. narudzba je prosla ok. cijene su pristupacne. nemam primjedbi.
radi.neradi je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2023., 18:12   #2784
Strider
Nuclear Experiment
Moj komp
 
Strider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 617
Nažalost ostala im je i dalje politika da na računu piše 24 mjeseci umjesto onoga što piše na proizvodu...
__________________
For everything you gain,
You lose something else
.

Strider je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2023., 22:19   #2785
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 475
Evo jednog friškog iskustva. Trebam docking, nađem koji mi odgovara i tko za vraga, protis ga ima. Poučen ovom temom, dvoumim se da li da imam posla s njima ili ne. Pošto nisu veliki novci u pitanju, docking mi nije hitan, ajd budem uzeo kod njih.
Kupujem na webu s preuzimanjem u poslovnici, plaćam, dobivam email da su zaprimili uplatu te da će naručiti i obavijestiti me kada bude spremno za isporuku.
13 dana ni traga ni glasa od njih. Pošaljem ja njima mail da vidim šta se događa, odgovaraju sutradan da je pošiljka spremna za preuzimanje.
Dolazim danas u trgovinu iiiii..... (zvuk bubnjeva).... ne mogu naći moju narudžbu
Suma sumarum, čekao 13 dana, vozio se kroz grad, sad se moram zaje*avati s povratom para... Ali neka, nisu oni krivi, ja sam što sam unatoč ovoj temi imao posla s njima
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2023., 13:41   #2786
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor henri_007 Pregled postova
Evo jednog friškog iskustva. Trebam docking, nađem koji mi odgovara i tko za vraga, protis ga ima. Poučen ovom temom, dvoumim se da li da imam posla s njima ili ne. Pošto nisu veliki novci u pitanju, docking mi nije hitan, ajd budem uzeo kod njih.
Kupujem na webu s preuzimanjem u poslovnici, plaćam, dobivam email da su zaprimili uplatu te da će naručiti i obavijestiti me kada bude spremno za isporuku.
13 dana ni traga ni glasa od njih. Pošaljem ja njima mail da vidim šta se događa, odgovaraju sutradan da je pošiljka spremna za preuzimanje.
Dolazim danas u trgovinu iiiii..... (zvuk bubnjeva).... ne mogu naći moju narudžbu
Suma sumarum, čekao 13 dana, vozio se kroz grad, sad se moram zaje*avati s povratom para... Ali neka, nisu oni krivi, ja sam što sam unatoč ovoj temi imao posla s njima
Poštovani,

ispričavamo se na neugodnom iskustvu kojeg ste imali, da li nam možete poslati broj ponude kako bi provjerili o čamu se radi. Čim roba dođe u skladište sustav automatski šalje obavijest da se može preuzeti, kako je došlo do greške ne znamo i voljeli bi provjeriti ukoliko nam dostavite podatke. Ako ste tražili povrat novca isti bi trebali biti vraćeni za 1-2 dana ako je transakcijski račun ili 4-5 dana ako je plaćanje karticom. Ukoliko i dalje želite uređaj, nakon što provjerimo što se dogodilo i pronađemo rezervaciju, istu ćemo dostaviti o našem trošku
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2023., 17:25   #2787
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 475
Citiraj:
da li nam možete poslati broj ponude kako bi provjerili o čamu se radi.
14046-23

Citiraj:
Čim roba dođe u skladište sustav automatski šalje obavijest da se može preuzeti,
Ne znam što se dogodilo ali mail nisam dobio od sustava nego kao replay na moj upit što se događa s pošiljkom.


Citiraj:
Ukoliko i dalje želite uređaj, nakon što provjerimo što se dogodilo i pronađemo rezervaciju, istu ćemo dostaviti o našem trošku
Ne kužim zašto mi to odmah u mailu niste ponudili nego mi nudite lošiji uređaj

Citiraj:
Poštovani,

kolege su provjerile i otkrile da je po drugoj ponudi poslan pogrešan – vaš- artikl.
Još jednom isprike na ovome, rastegnuti smo kao žvaka sa pola kolega na godišnjem pa se potkrala greška.
Možemo vam ponuditi artikl pod brojem 1383170, isto Orico, 5 u 1, 4k. na stanju je pa neće biti čekanja.
Cijena mu je osjetno niža pa za tu razliku možemo ponuditi ili povrat ili da uzmete još štogod kod nas.

Lijep pozdrav
henri_007 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2023., 12:18   #2788
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor henri_007 Pregled postova
14046-23



Ne znam što se dogodilo ali mail nisam dobio od sustava nego kao replay na moj upit što se događa s pošiljkom.




Ne kužim zašto mi to odmah u mailu niste ponudili nego mi nudite lošiji uređaj
Provjerili smo sto se dogodilo i doslo je do greske prilikom isporuke druge narudzbe, drugom kupcu su umjesto modela kojeg je kupio isporucili model kojeg ste narucili jer je pakiranje slicno tako da nam je ostao jeftiniji model koji je trebao biti isporucen. Svakako je greska napravljena sa nase strane te se jos jednom ispricavamo
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 15:08   #2789
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 259
Citiraj:
Autor Strider Pregled postova
Nažalost ostala im je i dalje politika da na računu piše 24 mjeseci umjesto onoga što piše na proizvodu...

hehe ne samo to već su kod ispisivanja ponude maknuli garanciju kako kupac nebi imao pojma šta ga čeka na računu
deevzg je online   Reply With Quote
Staro 22.08.2023., 09:07   #2790
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 259
Citiraj:
Autor deevzg Pregled postova
hehe ne samo to već su kod ispisivanja ponude maknuli garanciju kako kupac nebi imao pojma šta ga čeka na računu



https://postimg.cc/0bkcwZTW

molio bih komentare dal je ovo istina od smradova ili je opet neka patka
deevzg je online   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na