Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.10.2022., 11:15   #2701
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Ajde barem pročitaj link koji sam stavio, jasno sve piše, inspekciji se javljaš tek ako ne možeš riješiti problem s trgovcem.
Pa Ante je probao rijesiti problem, ali trgovac ignorira. To nije ok.

Citiraj:
Kakve veze ima što je dobio rabljenu grafičku?
Mogao je dobiti i 4 gume za auto umjesto grafičke.
To može biti i nenamjerna greška, znači dobio si krivi proizvod, javiš se trgovcu i tražiš novu grafičku ili povrat novca.
Ima veze kada se javis trgovcu, a on ne pokaze dobru volju za rjesavanjem problema i to hitnim postupkom.

Citiraj:
Ti si eto u links temi napisao kako si prije koji dan dobio router umjesto grafičke, šta bi ih sad trebao prijaviti inspekciji zbog toga?
Svašta...
Kruske i jabuke slucaj. Njemu je rijesen odmah kad se javio. Ovdje ne.


Citiraj:
Što će reći da ni oni sami nisu znali da je korištena, jer da su išli svjesno nekom uvalit rabljeni proizvod onda bi valjda maknuli dokaze i stare papire.
Nisu znali jer nisu otvarali pakiranje koje je Links (ne)strucno zapakiro.

Kupca odnos Protis-Links apsolutno ne zanima. On je trgovca obavijestio i ako trgovac isti dan nije rijesio situaciju, na bilokoji nacin, onda ima i razloga prijaviti inspekciji. Zar ne?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2022., 11:22   #2702
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
On je trgovca obavijestio i ako trgovac isti dan nije rijesio situaciju, na bilokoji nacin, onda ima i razloga prijaviti inspekciji. Zar ne?
Ne, jer trgovac ima rok od 15 dana da odgovori na prigovor i riješi situaciju, ti kao vlasnik trgovine bi trebao znati zakone.

Normalno da će dobar trgovac to riješiti po hitnom postupku, a znamo svi da Protis nije baš toliko susretljiv, znaju to i ljudi pa svejedno trče za niskom cijenom.
Ali ne moraju oni nista riješiti isti dan niti ti možeš zvati inspekciju prije nego su oni odbili tvoj prigovor.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2022., 11:31   #2703
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Ne, jer trgovac ima rok od 15 dana da odgovori na prigovor i riješi situaciju, ti kao vlasnik trgovine bi trebao znati zakone.
Ne, ovo nije situacija za prigovor i cekanje 15 dana za odgovor. To sto ti smatras da je, to je tvoje misljenje.

Postoje situacije, kao ova npr., za koje se ne poziva zakon. Poslana 2 paketa na dvije adrese, ali krivo zakeljene etikete i logicki, klijenti dobili krive pakete. Po tebi treba pisati prigovor i cekati 15 dana?

Ne, isprika je bila dovoljna, i novi nalog dostavnoj sluzbi da se paketi preuzmu i dostave na tocne adrese. Rijeseno u pola sata nakon poziva klijenta. Eto tako se to napravi, a ne 15 dana cekati. Ne?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2022., 11:32   #2704
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Pa odbili su ga odmah da nije njihova greska

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2022., 11:45   #2705
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Ne, ovo nije situacija za prigovor i cekanje 15 dana za odgovor. To sto ti smatras da je, to je tvoje misljenje.
Nije to moje mišljenje nego zakon, stavio sam link ranije, ne znam zbog čega je ljudima problem pročitati 3 rečenice zakona.
Inspekciju ne možeš angažirat dok nisi napisao prigovor.
Tek ako je rješenje trgovca na prigovora negativno, onda to rješenje prilažeš u prijavu inspekciji.

To što si opisao kako se rješava problem sam i sam rekao da tako rade normalni trgovci, sa Protisom to ide malo teže ali realno nije im dat rok za rješavanje nego se odma otišlo na prijavu.

Valjda oni tu grafičku moraju testirat i provjerit cijeli slučaj, ne može to radnik u trgovini njemu tek tako dati pare ili novu.
Kad vraćaš proizvod u roku 14 dana isto se prolazi neka procedura i mora ići na servis da se vidi jel sve u redu i ima li fizičkih oštećenja.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2022., 12:24   #2706
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 407
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Nije to moje mišljenje nego zakon, stavio sam link ranije, ne znam zbog čega je ljudima problem pročitati 3 rečenice zakona.
Inspekciju ne možeš angažirat dok nisi napisao prigovor.
Tek ako je rješenje trgovca na prigovora negativno, onda to rješenje prilažeš u prijavu inspekciji.

To što si opisao kako se rješava problem sam i sam rekao da tako rade normalni trgovci, sa Protisom to ide malo teže ali realno nije im dat rok za rješavanje nego se odma otišlo na prijavu.

Valjda oni tu grafičku moraju testirat i provjerit cijeli slučaj, ne može to radnik u trgovini njemu tek tako dati pare ili novu.
Kad vraćaš proizvod u roku 14 dana isto se prolazi neka procedura i mora ići na servis da se vidi jel sve u redu i ima li fizičkih oštećenja.
Mario jesi li to ti?

Izgleda mi kao da si zaposlenik Protisa (pardon, oni nemaju zaposlenih).
Kako ti znaš da im nisam dao mogućnost da riješe problem?

Znaš li ti što sam ja rekao osobi u poslovnici?

Molim te poštedi nas moraliziranja i tumačenja zakona kako tebi odgovara.

Možemo li pričekati rješenje inspekcije, pa ako sam ja "glup" javno ću se ispričati Protisu.

Zadnje izmijenjeno od: antebr. 05.10.2022. u 12:32.
antebr je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2022., 12:32   #2707
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Citiraj:
Autor antebr Pregled postova
Kako ti znaš da im nisam dao mogućnost da riješe problem?
Nisi jer nisi napisao prigovor niti je prošlo 15 dana.

Citiraj:
Molim te poštedi nas moraliziranja i tumačenja zakona kako tebi odgovara.
Ajd ti onda protumači korak 1, 2 i 3 kad ja već ne znam i tumačim ga kako meni paše.

https://dirh.gov.hr/o-drzavnom-inspe...-potrosaca/168
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2022., 12:41   #2708
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Panasonik jesto ti?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2022., 12:45   #2709
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Jbg sad, onaj gore kaže da sam neki Mario, ti sad da sam neki panasonik, a nitko ne komentira link i bitne stvari.
Gdje ja to griješim u tumačenje toga što piše?
Ne znam, možda sam nepismen...
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2022., 13:10   #2710
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Nis ti nepismen, samo postoje situacije kod kojih se ne gleda zakon i nije sve u zakonu napisano.

Nisi odgovorio, dobijes krivi paket, pisat ces prigovor i cekat 15 dana? Neces, nazvat ces, trgovac ce se ispricati zbog greske i gledat da odmah to rijesi.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2022., 13:39   #2711
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Tako je, nema potrebe za prigovorom, a pogotovo nema potrebe za inspekcijom, ja samo o tome pričam.
Ako netko baš smatra da treba uključiti inspekciju, onda to ne može dok nije napisao prigovor, jedno veže drugo.
Ovako je moguće da će njegova prijava završiti u spam folderu inspekcije jer ne sadrži bitne dokumente, ali bitno da on mene još napada što se petljam
Stvarno je ego kod nekih malo poveći.

Citiraj:
U postupka slanja prijave, nužno je priložiti prigovor podnijet trgovcu, odgovor trgovca na prigovor (ukoliko je trgovac odgovorio na prigovor)...
__________________
...

Zadnje izmijenjeno od: nepalac. 05.10.2022. u 13:54.
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2022., 20:19   #2712
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Protisu da je bitno javio bi se ovdje na forum, budući da su mu kupci zadnji po važnosti ne javlja se.

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2022., 11:49   #2713
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor antebr Pregled postova
Evo i moje "divno" iskustvo sa Protisom.

Dana 19.09.2022. kupim grafičku karticu Sapphire Radeon RX 6900 XT Nitro+ SE.
Kartica je isporučena par dana nakon toga, međutim kako nisam imao ostale komponente nisam otvarao kutiju.

Krajem prošlog tjedna otvorio sam kutiju i unutra sam pronašao ove dokumente:
Poštovani,

kao što smo Vam odgovorili na email poruke i rekli osobno kada ste bili u poslovnici ponavljamo još jednom: na žalost dogodila se pogreška od strane dobavljača te mi ne bježimo ni od kakve odgovornosti. Mi prodajemo isključivo novu robu te ju direktno isporučujemo kupcu u stanju kako je dobijemo od dobavljača. Na žalost ovaj puta su nam pogrešno isporučili proizvod koji je trebao ići u servis a ne nama za prodaju i mi smo ga takvog isporučili vama. Bez obzira na to što imate pravo na povrat u roku 14 dana ponudili smo da vratite proizvod i da ćemo odmah napraviti povrat novca. Bili ste sa karticom kod nas u poslovnici i mogli ste ju ostaviti i napravili bi storno transakcije kod karticara. Mogli ste i "službenim" putem poslati ispunjeni obrazac za jednostrani raskid ugovora i karticu, te ćemo napraviti povrat novca. Još jednom se ispričavamo i do propusta je došlo nenamjerno te ne vidimo nikakve probleme oko toga jer Vam nitko nije osporavao pravo da vratite karticu i dobijete odmah povrat novca nazad jer niste odgovorni za nastalu situaciju.

Zadnje izmijenjeno od: Protis. 10.10.2022. u 12:03.
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2022., 17:48   #2714
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,690
krutejebo koja trakavica....
morao sam 3 stranice unatrag da vidim šta je bilo.
i ponoviću ono što svi ponavljaju. ttrebao si se samo javit protisu u poslat slike tih documenata i oni bi poslali drgu NOVU grafulju...
skužili bi čiji je zajeb i to je to.
kak možeš mislit da oni očekuju da je kupac neki noob i da nebi reagirao??
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2022., 20:00   #2715
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Al on nije htio novu karticu ili povrat novaca nego popust. Da je Ago u pitanju nagodili bi se za paketić smrdiborova
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2022., 21:56   #2716
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 407
Drago mi je da se Protis nakon 7 dana javio.
Ajmo da opet ne budu romani, da ne maltretiram sve.
Ono sto sam ja trazio od Protisa je jedino nova 6900xt kartica, nista vise i nista manje.
Sve imam napismeno, da sutra nebi bilo rekla-kazala.
Nazalost Protis mi nije htio isporuciti novu karticu.

Kao sto sam i prije rekao, javim zakljucak.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: antebr. 10.10.2022. u 22:43.
antebr je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2022., 07:57   #2717
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
To si mogao odmah napisati, ti si cijelo vrijeme doslovce govorio da oni ne priznaju grešku i ne žele uzeti nazad karticu.

Od samog početka samo bespotrebno pametovanje umjesto da si im vratio karticu i oni tebi vratili novce.

Ishod znamo dalje jer ako je njihov post istinit oni su sve ok odradili i nema se tu šta dalje niti drugačije napraviti.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2022., 16:47   #2718
Ronchio
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor antebr Pregled postova
Drago mi je da se Protis nakon 7 dana javio.
Ajmo da opet ne budu romani, da ne maltretiram sve.
Ono sto sam ja trazio od Protisa je jedino nova 6900xt kartica, nista vise i nista manje.
Sve imam napismeno, da sutra nebi bilo rekla-kazala.
Nazalost Protis mi nije htio isporuciti novu karticu.

Kao sto sam i prije rekao, javim zakljucak.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Svakako je propust od Protisa, a ne Linksa jer ti izgovori "dobavljač je kriv" ne initeresira krajnje kupce. Proizvod je kupljen u Protisu. Još zanimljivije će biti ako je paket poslan od Protisa a ne direktno od dobavljača na adresu kupca. Živi smijeh za bilo kakav izgovor od strane prodavača. Znači Links može zapakirati popularnu "ciglu" i Protis će tako "nevin" proslijediti dalje bez da pogleda što je kupio za preprodaju.

Dakle prodavač dobije novce za novi proizvod, a pošalje ti korišten. I kartica za popravak i ona koja je prodana kao novo imaju isti serijski broj što ti je jedini potreban dokaz ako je sve poštambiljano i potpisano. Prvo za sud je to što je kupac prevaren (imaju se dokazi), što je kupac uzrujan i što je pretrpio duševne boli. E sad, većini se ne da posezati za tu mjeru tužbe i stvari prebaciti na sud gdje bi se svakako u ovom slučaju ga vrlo vjerojatno i dobili, a za one koji imaju empatiju i ogromnu dozu sentimentalnosti prema propustima prodavača, takve prodavači najviše i vole. Svakako nemate ništa od toga što vas vole jer za određene stvari s kojima se "mešetari" poput grafičkih kartica i vi ćete doći na red. Pretpostavljam da ste čuli za izraz rudarenje. Skupe grafičke kartice se koriste za rudarenje i nakon određenog perioda opadaju im performanse a samim time se "skupe" kartice mogu nabaviti po nižoj cijeni a prodati po višoj. Uostalom informacija ima pregršt samo se treba pravovremeno informirati.

Također postoje i unboxing videa da se vidi kako je nešto zapakirano plus svakako preporuka je da se pregledaju problemi online određenih kartica te seriju proizvoda koji imaju određene bugove. Primjer, kupite grafičku karticu i naizgled ona radi normalno za igranje, performanse vrhunske kako se i reklamiraju ali ponekad (recimo jednom mjesečno) se dogodi da vam slika nestane na trenutak. Dakle sve radi dobro ali jedan od dva npr Display Porta ima bug i takva kartica je zapravo ono što podrazumijeva karticu s greškom. Neke greške su ispravljive neke nisu. (U ovom slučaju prodavač uglavnom je upoznat s tom greškom ali većina korisnika treba samo jedan izlaz pa će vam reći da probate uštekati u drugi ili treći ako ima. Naposljetku sad radi bez greške ali svejedno ste kupili karticu s greškom i platili punu cijenu)

Treba promisliti zašto prodavači imaju toliko obzira prema kupcima pa kažu "dođite vratit ćemo vam novce istog trena". Jer da je kupac svjestan i zna kakvu moć drži u rukama (u ovom slučaju) zakonski, tih cca 6000, 7000 ili više kuna je ništa za kaznu koju bi dobili da ste stvari pomakli na viši nivo. Čak i inspekcija ako je pozvana mogla bi napraviti kaotično stanje u "backstageu" nekog trgovačkog društva jer ne biste vjerovali ima puno proizvoda koji se ne vode nigdje ili ti u prijevodu kao ni da ne postoje ali se prodaju.

Primjer iz stvarnog života odštete za pretrpljene duševne boli : Trgovački centar je smatrao da je osoba X ukrala nešto iz centra te su ga htjeli pretražiti uz pomoć zaštitara. Osoba X je tvrdila da nije ukrala ništa ali također je znala svoja prava te je rekla da ju mogu pretražiti samo onda kada pozovu policiju. Policija je pozvana, osoba X je kompletno pregledana i ispostavilo se da nije ukrala ništa te da po računu su svi proizvodi plaćeni. Osoba X je podigla tužbu za navedene pretrpljene duševne boli protiv trgovačkog centra te je dobila sud. Trgovački centar je morao isplatiti odštetu od 25000 kn.

Kako god se završilo, bitno je biti informiran da se stane na kraj nepravednoj praksi odnosa prodavača prema kupcima. Zakoni postoje, treba ih proučiti.
Ronchio je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2022., 17:58   #2719
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Ronchio Pregled postova
Znači Links može zapakirati popularnu "ciglu" i Protis će tako "nevin" proslijediti dalje bez da pogleda što je kupio za preprodaju.
Cijeli Amazon tako funkcionira, neznam čemu čuđenje toliko.
S druge strane, priznali su grešku odmah, rekli da će riješiti. Nema drame zapravo.

Ovo drugo, naravno da je sve moguće kad bi išao tjerat mak na konac. Kako inspektor može naći nepravilnosti u trgovini, tako može i svima nama, običnim ljudima nekakav inspektor zagorčat život. Dal to bile ćelave gume na autu, nešto što smo prodali na crno a dobili pare na račun, nadozidana špajza iza kuće itd itd. Al di bi došli kada bi svi išli utjerivati sve, al sve.


Mene više fascinira da se netko odlučio nakon 15 godina javiti na forumu baš zbog Protis teme, i to teme koja je već zaključena

__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2022., 18:39   #2720
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Mene više fascinira da se netko odlučio nakon 15 godina javiti na forumu baš zbog Protis teme, i to teme koja je već zaključena
Spavač?!
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2022., 20:32   #2721
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,948
Koliko vas bi kupilo konkretno tu grafičku karticu po punoj cijeni od 1000€+ na kojoj piše da je korištena? Da se ne lažemo

Ne piše bezeveze na online shopovima “new”, “open box” i “used”

Činjenica je da je prodana rabljena kartica a na računu piše nova s nepobitnim papirnatim dokazom.

Naravno da je Protis odgovoran jer su oni prodali karticu. Kupca treba obeštetiti sukladno potrošačkim pravima a onda neka se Protis razračunava s Linksom.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je online   Reply With Quote
Staro 15.10.2022., 18:54   #2722
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Upravo vidio na FB, lik poludio 🙈


upload pics for free

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2022., 19:13   #2723
markotornic
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 133
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Upravo vidio na FB, lik poludio 🙈


upload pics for free

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Link? Thx
markotornic je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2022., 19:20   #2724
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor markotornic Pregled postova
Link? Thx
https://www.facebook.com/groups/sist...1060249876482/

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2022., 19:26   #2725
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
O svašta, sad će bit kriv neki student u skladištu, 🤦, ima li još koja krajnost da pokažu u poslovanju
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2022., 19:43   #2726
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Kužim kad random Đuro kupi nešto u Protisu jer je 20kn jeftinije, al kad neki "profić" odluči da je baš Protis trgovina gdje će nešto kupiti - e to nikako.

Još taj 12700KF košta jednako u Futuri, ADM-u, a u npr. MagazinRS-u koji je avion za sve navedene je 40-ak kuna skuplji.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2022., 21:02   #2727
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,159
pa jel dobio sta moga je čarape dobit
dobro je to sve

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2022., 22:24   #2728
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Tajl3r Pregled postova
pa jel dobio sta moga je čarape dobit
dobro je to sve

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Slazem se
Eco friendly pakiranje. Bez suvišne plastike 😁

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2022., 10:21   #2729
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,635
OK, naljepnice ne kužim, ali procevi su već dolazili u takvom pakiranju ...

Tako da nije samo protis dobio tako proceve, bilo ih je i u drugim dućanima ...

Al naljepnice ... općenito ih mrzim, pogotovo kad su zaljepljene na plastične kanalice kojih sam podosta pomontirao ...
BIlo bi mi jeasno da su na gornjoj strani proca, ali i na donjoj ... opet kužim i trgovinu, jer ako je uvoznik za to, onda mora deklaraciju staviti, to kaj nema mjesta inspekciju ne briga ...
A nemožeš na kutiju zaljepiti jer su unutra 2 komada ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2022., 13:33   #2730
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor antebr Pregled postova
Drago mi je da se Protis nakon 7 dana javio.
Ajmo da opet ne budu romani, da ne maltretiram sve.
Ono sto sam ja trazio od Protisa je jedino nova 6900xt kartica, nista vise i nista manje.
Sve imam napismeno, da sutra nebi bilo rekla-kazala.
Nazalost Protis mi nije htio isporuciti novu karticu.

Kao sto sam i prije rekao, javim zakljucak.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Čim ste nam poslali mail da se u kutiji nalaze dokumenti dobavljača odmah je kolega odgovorio da vratite karticu i da će zamijeniti za novu. Na žalost takvih kartica više nema u prodaji te kada ste bili kod nas u poslovnici kolege su ponudile da vratite karticu i da naprave storno transakcije međutim niste htjeli. Ukoliko Vam kupljena roba ne odgovara imali ste i zakonsku mogućnost 14 dana da raskinete ugovor, što također niste napravili. Mi po tom pitanju ništa drugo više ne možemo napraviti.
Protis je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na