Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.02.2017., 06:52   #1201
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Kad smo već Sacramento spomenuli, evo breaking news:

Citiraj:
The Kings have agreed to trade DeMarcus Cousins to the Pelicans in exchange for a package that includes Buddy Hield, a 2017 first-round pick and a future second-round pick, sources told ESPN.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 06:54   #1202
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Vlade Divac

Cousins za Buddy Hielda, Tyreke Evansa, Langston Gallowaya i pick prve runde na nadolazećem draftu bez da zna koji će Pelicansi na kraju bit.

Pelicansi uspjeli zadržat Holidaya koji solidan play i sad imaju dva najbolja u centra u ligi, jedan je doduše munjen, a drugi staklen. Sretno im bilo.
ODO je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.02.2017., 07:10   #1203
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Divcu igrači nikad više neće vjerovati nakon ovog

Ne znam šta reći. Nisam siguran kako će to funkcionirati.

Sjetilo me na ovo:
Citiraj:
Alvin Gentry to Pelicans Anthony Davis, while celebrating Championship with GSW in 2015: 'We're coming right back here!
GSW ce naletit na minu u prvom krugu PO
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 20.02.2017. u 08:42.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 10:13   #1204
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Ali koji trejd, Hield koji je kao jedan od starijih na draftu i s reputacijom najboljeg šutera završio u šuterski lošoj ekipi i potpuno podbacio.

Evans, momak koji je već bio u Sacramentu i kojem je peak karijere kao i OJ Mayu bila rookie sezona.

Galloway undersized dvojka koja je dobila ugovor na temelju igri u očajnim Knicksima.

Pick prve runde koji će vjerojatno sad postat od lottery picka negdje oko 15 mjesta.

Sad na dvojci ima Affalla, McLemora, Richardsona (na koji je potrošio pick prve runde ove sezone), Gallowaya i Evansa koji će vjerojatno bit starter ako ostane zdrav.

Zbilja vrhunski posao.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 13:22   #1205
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Riješiti se Cousinsa je sasvim logično bilo. Al dobiti ovo u uzvrat je logično ko paradoks lol.

A ovaj cirkus sa Divcem,(v)Ivekom i agentom je naprosto SVE...zamisli da usred All Stara DMC dobije poziv....ej meštre,moš ostat tamo(NO),poslai bumo ti robu
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 13:26   #1206
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Vlade se nije sjetio tražiti Davisa za Rodju
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 13:35   #1207
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Baš me zanima kako će ta twin tower varijanta funkcionirati...zadnja koja je funkcionirala bila je Tim Duncan i Admiral. Dva nalsova. Ali tada se drugačiji sport igrao od ovoga danas.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 13:41   #1208
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Ćemo da vidimo.Dečki imaju šut tako da neće morati u post,iako,rijetko tko ih može čuvati tamo.A obranu će neku zonu morati igrati protiv small balla.Neznam.
__________________
...help me understand the best I can...

Zadnje izmijenjeno od: Flood. 20.02.2017. u 13:53.
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 13:49   #1209
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Pa cijeli taj i problem oko DMC-a je nastao jer je gospodin prije 2-3 godine odlučio "ja ću sad pucati trice". I još ih puca ispod prosjeka. Malo,ali ispod.

Dodajmo tome i činejnicu da i kad nije pucao trojke,mu je šut bio na donjoj granici isplativosti za centra sa tolikim usage rateom. Iskreno spašava ga jedino mogućnost da dođe na liniju slobodnih bacanja. Sad nit sam ja neki ekspert niti išta,ali manjak konkretnog interesa za njega zadnjih godina mi govori u tom smjeru.

ROFL
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 14:01   #1210
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ima interesa, ali mali je preskup
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.02.2017., 14:09   #1211
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Vidimo
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 15:15   #1212
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Odličan posao za pelicanse. Dva all-stara u ekipi, Davis na 4 a boogie na 5.

Davis uredno može braniti sve pozicije, a ni boogie nije tako spor kako izgleda. Ako na ljeto skine kile, jeben duet.

Naravno da postoji opasnost da neće htjeti produžiti ugovor, ali jebiga, dobili su ga za ništa.

S druge strane, da je u glavi čist, vjerujem da bi Boston dao i bolji paket. Ovako su u sacramentu shvatili da mu ne žele dati 200 mila. Uzeli su što su mogli, jebiga. Čisto sumnjam da bi išli ovako nisko da su imali druge ponude.

Pelicansima ostaje da se riješe Asika i Ajince, možda i Jones-a, i da dovedu nekog sutera. Na ljeto se bojim ako potpisu Holidaya, da će to biti za "previše" love.
Ugl, kada se sve zbroji, Pelicansi su odličan upgrade napravili, time is now, kako sam neki dan pročitao. Nekad treba riskirati, pošto već sezonama umiru.

Držim fige da Boston uspije dobiti Butlera...
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 15:19   #1213
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Biće njima veselo kada nalete na Houston ili neki drugi mali small ball sa njih dvojicom u sastavu. Niti Davis nije dosad branio perimiter,niti DMC ima interesa u životu za to...pa će biti zanimljivo ko će juriti za Ryan Andersonima,Draymond Greenovima,LebRon Jamesima,Durantima,Porzingisima i ostalim swingmanima koji se non stop muvaju oko trojke

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 20.02.2017. u 15:25.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 15:51   #1214
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Ajd, ovo je prilika da vidimo mogu li se u modu vratiti centri koji ne pucaju tricu

Pelicansi protiv small balla nek rokaju trice i promasuju, toweri ce hvatat i pospremat
U obrani kako bude, ne znam.
Butler ce u Boston samo ako im ga poklone, Ainge je preskrt
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 15:55   #1215
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
ROFL

Citiraj:
Hield is a 23-year-old rookie who is currently shooting 39 percent from the floor and is unlikely to become anything more than a solid spot-up shooter. Being high on Buddy Hield’s star potential is like believing that the 2004 Ford Focus you just bought will have all the babes going wild.
I ono o čemu sam govorio:

Citiraj:
We can all agree that Hield is nowhere near the kind of player that should have a team rushing to trade DeMarcus Cousins. Then maybe the explanation here is that the Kings simply had no better offers, and had to trade one of the best big men in the league for a wad of used toilet paper right now or risk losing him for nothing in free agency.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 16:00   #1216
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Biće njima veselo kada nalete na Houston ili neki drugi mali small ball sa njih dvojicom u sastavu. Niti Davis nije dosad branio perimiter,niti DMC ima interesa u životu za to...pa će biti zanimljivo ko će juriti za Ryan Andersonima,Draymond Greenovima,LebRon Jamesima,Durantima,Porzingisima i ostalim swingmanima koji se non stop muvaju oko trojke
Davis može čuvati veliku večinu.

A opet nije realno da će Houston igrati sa 5 malih, ubit će ih sa napadačkim skokovima i unutarnjom igrom. Anderson je živi užas u obrani. A Capelu plus 4 mala "mogu braniti". Ali ok, budemo sve vidjeli. Ako Popovic uspije sakriti Gasola i Aldrige-a u obrani, onda će i oni naći recept.

GSW kada su u zoni nitko ne može braniti, osim clevelanda u PO, što su i pokazali. Ali to je već mentalna igra.

Zadnje izmijenjeno od: Gilbert5. 20.02.2017. u 16:09.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 16:21   #1217
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ne može. Bar ne u onome što sam vidio.( Ovdje je samo jedan primjer gdje ga LeBron izdominirava svaki od tri puta kada ga je čuvao. Ali veći primjer od toga su problemi koji nastaju kada čuva Lovea na perimiteru. Otvara se ranžirni kolodvor u reketu NO-a. )

Da i pokuša,gubi se jedino šta drži NO na nekakvom kvaziuspješnom nivou: rim protection.

Glede nekakvih teorija ubit će ih u napadu itd....ne znam gdje živiš zadnjih godina,small ball sa prosječnim šutom trice dobija klasični setup gotovo uvijek. Matematički dokazano na 100 posjeda. Nismo više u 99'

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 20.02.2017. u 16:41.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 16:36   #1218
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ne može. Bar ne u onome što sam vidio.
Očito da je tu problem.

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Da i pokuša,gubi se jedino šta drži NO na nekakvom kvaziuspješnom nivou: rim protection.
Šta da i pokuša? O čemu pričamo, anderson je je spot up četvorka, porzingis je petica, green isto ne šutira iz driblinga, James se ne oslanja na vanjski šut toliko... bez davisa u reketu, "samo" im ostaje cousins sa 210 cm i 140 kila

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova

Glede nekakvih teorija ubit će ih u napadu itd
Ovo se odnosi na 5 malih, Houston si uzeo kao primjer.

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
ne znam gdje živiš zadnjih godina
Jeben si lik, daj argumente, a ne se sa seljo mod forama braniti.


Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
small ball sa prosječnim šutom trice dobija klasični setup gotovo uvijek. Matematički dokazano. Nismo više u 99'
Ako su ti davis i cousins klasični setup, onda gledaj nogomet.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 16:42   #1219
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Očito da je tu problem.
Kako kome gore imaš razrađenije

Ovdje,u 34.sekundi,dolazi do situacije kada treba čuvati Mela. Melo koji nije pojam brzine nikada bio a sada još manje,mu radi blow by i zakucava ko da ne postoji.

U prevodu ne može braniti PNR(Pick N Roll,to je ofanzivna akcija koja se primjenjuje u 99% napda današnjice) u slučajevima small balla. Idemo na drugo pitanje ispod...



BTW,tebi je Cousins "rim protector"?

5 malih? BTW jel znaš ti šta je small ball? čisto da krenemo od toga

Argumenti? Čitaj
Citiraj:
When this is a question of hindsight, or a question that is being posed over a long period of time (say a season), shooting 33.3% from beyond the arc is essentially the same as shooting 50% on two-point attempts.
Još nešto ključno:

Citiraj:
Yes, there's a slightly better offensive rebound rate on three-pointers than mid-range jump shots
i balada za kraj(ako ti ovo nije HUGE,onda odi gledat Idoru Hegel jer za drugo nisi):

Citiraj:
For every 1 percent more three-pointers taken, the average team improves by 0.27 points per 100 possessions.
I rest my case

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 20.02.2017. u 17:04.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 17:01   #1220
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citaj. Covjek od 210 i 140 kila. Nije ni marc gasol bloker, pa da li je "rim protector"?

Igra se mjenja naravno, ali jedno je regularna sezona a drugo po.

Koliko ono spursi uzimaju trica a koliko dvica? I koji im je omjer?

Vrijeme ce pokazati, a ti slobodno nastavi navlaciti pimpek preko ravnala.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 17:11   #1221
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Gasol nije bloker,on napravi cut off drajva igrača kojeg čuva,toliko dobro da je skoro uvijek u obrambenim petorkama. E sada,ako igrač napravi blow by drugog igrača i napadne obruč...Gasola nema nigdje. E tu dolaze Whiteside,Gobert,Davis koji u takvim slučajevimka mogu zaštit obruč i omesti napadača,dužinom ili direktnom blokadom. Cousins ne radi ništa od nabrojanog.

Gore sam ti dokazao da Davis ne može branit ništa skoro osim reketa. Činjenice a ne obećanja. Moraš malo bolje razumjeti pojmove i igru,te naravno više gledati NBA da bi mogao sudjelovati u ovakvim raspravama bez da te ne skuže ljudi.

I šta će točno pokazati vrijeme?

Drugo,nisi mi odgovorio šta je small ball...

I glede ravnala,vjerujem da si mislio na čisto matematičke podatke koje sam ti dao. Samo za informaciju da svaka NBA momčad sada ima odjel analitike(2006. id je samo 13 imalo) i da se igra oblikuje prema najefektivnijim izračunima tih odjela. Stoga,3ce,drajvovi,small ball,PNR te elite rim protection(pa ti vidi zaš Bismarck Byiombo ima 20m po sez) su današnja realnost u NBA a ne nekakvo navlačenje pimpeka preko ravnala kako ga ti nazivaš. Ako iko navlači pišonju preko ravnala onda su to analitički odjeli NBA momčadi.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 20.02.2017. u 17:35.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 17:42   #1222
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Pogledao 1. pol all stara od noćas-pa to treba ukinuti.Prošle godine je bilo katastrofa,a ove,pa to je tragedija...a ne košarka.Pa da barem malo igraju...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 18:07   #1223
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
To je all star ovih godina. Skinuo sam si 1998. za večeras da me malo oraspoloži.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 18:19   #1224
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 19:36   #1225
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
ASG je godinama kompletno smeće. Teško je ove godine uopće išta pozitivno komentirati oko toga, pogotovo uz ovo namještanje Davisu.

Jedino što me barem nasmijalo je komentatorova reakcija na dodavanje Duranta Westbrooku i reakcije suigrača

http://www.cbssports.com/nba/news/nb...ike-old-times/
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 20.02.2017. u 19:42.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2017., 20:15   #1226
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
nbacro na fejsu stavi video durantovog asista westbruku i iznad toga DD

I reci kako ovog puta
nema roka trajanja
jer prava ljubav nije potrošna, nije potrošna
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2017., 21:45   #1227
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Međik u Lejkersima
Sad se čeka da dovede i Kobea sa sobom
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2017., 07:34   #1228
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Bye bye Lakersi. Postat ce privatna prcija.

Btw, suska se da bi Babo mogao biti tradean, navodno su su wizardsi zainteresirani.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2017., 08:02   #1229
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne znam zašto, ali kad je NBA bila turbo popularna tamo krajem rata i do kraja 90tih, svi oko mene koji su to baš pratili, svi su MRZILI Lakerse.
Ekipa iz škole, njih 30tak, svatko je navijao za jedan klub od njih. Knicks, Supersonics, Bulls, Orlando, Spurs, Celtics... 2-3 su možda za isti klub navijali.
Ali nitko za Lakerse i svi su samo njih hejtali. Nikad nisam znao zašto... jel bio neki razlog da ih se sredinom pa prema kraju 90tih mrzi ?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2017., 08:57   #1230
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ja se sjećam prijenosa Bucksa kasno u noći, malte ne sa orgazmom sam pratio Ray Allena, Michael Reeda, Sam Cassella, Kukoča, Masona, i uvjek sam se suosjećao sa Przybillom i njegovom nedostatku ikakvog talenta.

Najbolje su mi bile izolacije za Kukoča, baš je to smiješno izgledalo...tj u sječanju mi je jedna akcija, nadam se da je to bila iznimka.
Mason i njegova slobodna bacanja...ma baš je bila uživancija.

A Lakersi, mene je iritirao Bryant, žuti dresovi i općenito LA okruženje, ne znam zašto, ali gadili su mi se i dalje mi se gade, subjektivno al šta sad.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na