Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.09.2016., 00:14   #61
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
oprosti ali ovo je praksa u malo vise ducana , ne samo u hrvatskom telekomu.
nisam kupio nijedan mobitel (klasicni) niti smartphone od 2000-tih a da mi mobitel nije izvadjen iz kutije i upaljen - bez da sam ja to morao napomenuti. u shopovima od cakovca do zagreba. a ti ako kupujes ovakav tip elektronike na nevidjeno, pljunes 1500 ili vise kuna bez da vidis dal to unutra funkcionira, onda svaka ti cast na hrabrosti

a ovaj drugi dio ti je bas - glupa - konstatacija.... zasto bi on trosio vrijeme na provjeravanje mog mobitela. pa za pocetak, zato jer ce od prodaje tog mobitela dio novaca bit utrosen na njegovu placu, zadravstveno, doprinose i ostalo. a i ne vjerujem da se sjedenje u ducanu ne radeci nista moze okarakterizirati kao bolje utroseno vrijeme nego kad kupcu pokazes da ti je stalo do njega.

ja sam zbog takvih stvari u vise navrata mijenjao ducan i isao kupit u skuplji ducan, samo iz razloga sto su tamo prodavaci pokazali da me cijene kao kupca koji ce se opet vratiti.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2016., 02:45   #62
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sutra bi trebao za jednu osobu od njih kupiti Galaxy A5 2016 za 2600 na rate. Jesu na kraju OK za posao ili preporučujete da se taj mob na rate uzme neđe druđe?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2016., 08:08   #63
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sutra bi trebao za jednu osobu od njih kupiti Galaxy A5 2016 za 2600 na rate. Jesu na kraju OK za posao ili preporučujete da se taj mob na rate uzme neđe druđe?
Ja sam kupio kod njih s6 i s5 neo za sada i sve je proslo ok, ja sam zadovoljan. Prijatelj je kupio par mobitela isto i hvali decke.
Sto se tice zadnjih komentara valjda nisam jedan od onih koji misle da kad kupis mobitel od 4000 da ti prodavac mora ljubiti dupe ili titrati oko tebe u ekstazi.
Bit svega kupovati cu i dalje mobitele kod nkih jer imaju dobre cijene, ali opet ja ne kupujem odrone od kineza i ocekujem premium osjecaj of istih.

Garancija kod njih je ionako prvih 14 dana oni rade zamjenu telefona, a nakon ide u ovlasteni servis, tako da nema potrebe za paljenjem uredaja osim ako ga kupac ne kupi, pa zeli provjeriti ispravnost.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”

Zadnje izmijenjeno od: Bono. 12.09.2016. u 08:13.
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2016., 08:29   #64
popo1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 216
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sutra bi trebao za jednu osobu od njih kupiti Galaxy A5 2016 za 2600 na rate. Jesu na kraju OK za posao ili preporučujete da se taj mob na rate uzme neđe druđe?
Ja sam kupio ovdje:
http://www.elipso.hr/mobile/mobiteli...ALAXY-A5-CRNI/

Doneseš neku staru kramu, dobiješ 300 kuna popusta i još 2 godine extra osiguranje ekrana od loma

Zadnje izmijenjeno od: popo1. 12.09.2016. u 08:43.
popo1 je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2016., 10:34   #65
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor popo1 Pregled postova
Ja sam kupio ovdje:
http://www.elipso.hr/mobile/mobiteli...ALAXY-A5-CRNI/

Doneseš neku staru kramu, dobiješ 300 kuna popusta i još 2 godine extra osiguranje ekrana od loma
Hvala ti puno. Uzet A5 u Elipsu sa ovim beneficijama slomljeni S3, 300 kj popusta i osiguranje za lom ekrana - 2499.
:cheers:
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2016., 10:41   #66
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
I što piše u fine printu, koliko puta smiješ skršiti staklo u garantnom roku?
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2016., 11:11   #67
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
1x
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2016., 09:07   #68
matko979
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Citiraj:
Autor matko979 Pregled postova
Danas prvo stigao mail od WOW shopa, a potom me zvali iz Neutrina da vratim uređaj u zamjenu za lovu. Popodne vratio mobitel i sad čekam uplatu (navodno bi trebala sjesti na račun za dan-dva). Javit ću konačne dojmove kad lova sjedne.

Evo i obećane nadopune. Jučer popodne sjela lova. Trajalo je ipak malo više od obećanih dan-dva, ali su vratili puni iznos. E sad, preporučiti ih ili ne? Unatoč svim natezanjima, ako kupujete kineske mobitele, smatram da ih je ipak bolje uzeti u našim trgovinama. Istina, nastojat će svim sredstvima osporiti jamstvo, ali se ipak na koncu lakše rješavaju problemi nego da uređaj morate vraćati u Kinu ili neku od europskih zemalja. Vidim da je ovdje bilo dosta govora o osoblju u shopovima pa moram napomenuti da nikakvih problema nisam imao sa zaposlenicima u Neutrino shopu. Na kraju se kao veći problem postavilo to što dvogodišnje jamstvo koje daju ovisi o servisu koji je u vlasništvu WOW Shopa i koji su uvoznici glavnine kineskih mobitela na našem tržištu (kupili ih vi u Neutrinu ili npr. u Chipoteci čeka vas isti taj servis). Ipak i s njima se, očito, može pronaći zajednički jezik. U zaključku, unatoč svim živciranjima, moja osobna preporuka je da se kineski mobiteli, zbog kakva-takva jamstva, ipak kupuju kod nas (bez obzira na nešto višu cijenu). Nadam se da sam uspio barem malo pomoći budućim neodlučnim kupcima. Pozdrav.
matko979 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2016., 18:59   #69
VMik
Premium
Moj komp
 
VMik's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Zagreb-Vukovar
Postovi: 109
Slažem se, ja sam sa honorbuy-a uzeo LeTV Le1, imao sam probleme s wifi nakon par mjeseci, imao sam kod njih 1 godina garancije, al' oni su htijeli slati to u kinu...Par mjeseci bez mobitela i još plaćanje troškova slanja? Ne hvala. Krepo je sad i touch + tipke ispod ekrana na LeTV Le1 baš nakon jedne godine tako da odustajem, neda mi se ni mjenjat screen kad nemam iskustva, no wifi i dalje je beskoristan tako da nije samo touch problem, mislim da ću Xiaomi Note 3 iz Neutrina, bar su mi tu blizu i mogu se tečno sporazumiti s njima
VMik je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2016., 16:25   #70
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Šta znači kad im pored mobitela piše:
Dostupnost: Po narudžbi uz provjeru

Jel to oni naručuju onda i jel zna netko koliko se dugo čeka?
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2016., 18:33   #71
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Znači da ga nemaju i da ti rok isporuke jave naknadno
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2016., 20:18   #72
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Evo moram ih pohvaliti, pisalo je da je dostupnost "po narudžbi uz provjeru" i nabavili su ga odmah taj dan kad sam ga naručio i isti dan su ga stigli i poslati, iako je bilo upitno hoće li im stići.
Za dosta mobitela su najjeftiniji u hr, brzo odgovaraju na e-mailove i sve je stiglo jako dobro upakirano/zaštićeno.

Dakle, što se tiče kupnje i komunikacije 10/10, vidjet ćemo kako će se pokazati ako bude potrebe za reklamacijom.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2016., 22:03   #73
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
i oko reklamacije je sve ok, ja sam imao iskustva, znaci preuzeli su mobitel svojom kurirskom sluzbom o vlastitom trosku, mob je bio ravno mjesec dana kod njih, nisu uspjeli popraviti i bio mi je odobren povrat novca. s obzirom da mi je trebao mob, uzeo sam isti koji je bio povrat od kupca (xiaomi redmi3s), te su mi isti dan razliku u cijeni uplatili na racun, a mobitel je drugi dan bio kod mene. stvarno samo rijeci hvale.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 05:39   #74
MrRenn
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sisak/Split
Postovi: 5
Razmisljam se oko kupnje samsung galaxy s4. Trazio sam ga dva dana po internetu u nadi da ga ima neki webshop i naletim na neutrino s kojim nemam bas nikakvog iskustva i po forumima sam moram priznat, naisao na vise negativnih komentara nego pozitivnih. Da bi stvar bila jos gora, pise da je ovaj (ili ovi) uredaj vracen u trgovinu od strane kupca (evo link pa pogledajte - https://neutrinomobile.hr/samsung-ga...-od-kupca.html )
I odlucim se da ih nazovem i pitam ih jel to prodavaju vracene mobitele, jesu li to nesto krivo napisali i kazu oni da su ti mobiteli vraceni zbog ostecene ambalaze i sl. Iskreno ako je kutija mobitela malo puknuta, zguzvana sta god, meni to ne smeta dok je sve ok sa uredajem ali malo sam skeptican zbog toga sto narucujem mobitel za split iz zagreba i nemogu dobiti na uvid niti sliku da se uvjerim da mobitel zapravo radi. Jer ono, cini mi se preglupo da bi neko vratio mobitel zato sta je ostecena ambalaza.. A cijena tog vracenog mobitela sta imaju je nekih 200-300kn jeftinina nego inace. Pitao sam ih da li imaju te koje nisu vracani i to a kazu da nemaju. Sta vi mislite o tome? Bi li vi kupili? Aj ako neko za za neki drugi webshop na kojem mozda ima s4 nek mi posalje link u inbox
MrRenn je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 08:24   #75
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Kupovati tako star model (izašao 03/2013) za takvu cifru je suludo. Za tu lovu imaš u istoj prodavaonici brdo novih Xiaomija, Meizu, LG G3, Motorole,...
Na oglasniku se za tu lovu da naći novi A5 sa garancijom, a za 200-300kn više se da naći S6 sa garancijom.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 09:29   #76
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
suludo stvarno davati toliki novac za s4, ja sam na njuski uzeo lg g2 16gb za 500kn sa garancijom u 9/10 stanju ,za tu lovu kao što je navaedeno dobiš neusporedivo bolje mobove
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 09:34   #77
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 260
I sam si rekao da ti je glupo da je uređaj vraćen zbog​ ambalaže. Vjerojatno nije samo zbog toga. Meni se čini da se tu Neutrino igra njuškala, prodaje polovne uređaje.
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 10:28   #78
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,083
Citiraj:
Autor acmevagabundo Pregled postova
I sam si rekao da ti je glupo da je uređaj vraćen zbog​ ambalaže. Vjerojatno nije samo zbog toga. Meni se čini da se tu Neutrino igra njuškala, prodaje polovne uređaje.
Ovo nema veze s neutrinom, ali iznenadili bi se zbog cega sve ljudi vracaju proizvode u roku od 14 dana.

Od zacifrane ambalaze, ne svidja im se odsjaj na suncu, punjac previse smrdi po kini, nije to ta nijansa crvene, proslo je svj. prvenstvo i netreba im takav tv, usisavac je preglasan, centrifuga na ves masini se previse cuje...

Sent from my Moto G Play using Tapatalk
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 10:59   #79
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Ako ti zakon daje pravo da vratiš uređaj zbog oštećene ambalaže, zašto ga ne bi vratio? Bez obzira što su uređaji u ambalaži relativno dobro zaštićeni, ti nikad ne znaš šta te očekuje u oštećenoj kutiji. Mobiteli su ionako najslabije zaštićeni u svojim kutijama. Drugi IT uređaji dolaze u debljim kartonskim kutijama, zaštićeni stiroporom ili folijom s mjehurićima, a mobitel u najobičnijoj tankoj kartonskoj kutiji bez ikakve dodatne zaštite.

Vani je to normalno. U marketima zna biti posebno mjesto na kojem se prodaje oštećena roba, npr. konzerve, i to za 1/2 cijene.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 11:50   #80
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor MrRenn Pregled postova
Razmisljam se oko kupnje samsung galaxy s4. Trazio sam ga dva dana po internetu u nadi da ga ima neki webshop i naletim na neutrino s kojim nemam bas nikakvog iskustva i po forumima sam moram priznat, naisao na vise negativnih komentara nego pozitivnih. Da bi stvar bila jos gora, pise da je ovaj (ili ovi) uredaj vracen u trgovinu od strane kupca (evo link pa pogledajte - https://neutrinomobile.hr/samsung-ga...-od-kupca.html )
I odlucim se da ih nazovem i pitam ih jel to prodavaju vracene mobitele, jesu li to nesto krivo napisali i kazu oni da su ti mobiteli vraceni zbog ostecene ambalaze i sl. Iskreno ako je kutija mobitela malo puknuta, zguzvana sta god, meni to ne smeta dok je sve ok sa uredajem ali malo sam skeptican zbog toga sto narucujem mobitel za split iz zagreba i nemogu dobiti na uvid niti sliku da se uvjerim da mobitel zapravo radi. Jer ono, cini mi se preglupo da bi neko vratio mobitel zato sta je ostecena ambalaza.. A cijena tog vracenog mobitela sta imaju je nekih 200-300kn jeftinina nego inace. Pitao sam ih da li imaju te koje nisu vracani i to a kazu da nemaju. Sta vi mislite o tome? Bi li vi kupili? Aj ako neko za za neki drugi webshop na kojem mozda ima s4 nek mi posalje link u inbox

ja sam uzeo mobitel koji je bio povrat od kupca, isto je bio 300 kn jeftiniji od cijene novog. pitao sam prodavaca dal je ostecen negdje ili nesto, rekao je da koliko on vidi da nije, ali da ce jos provjeriti kompletan mobitel prije slanja, i stvarno je tako bilo. da, ljudi imaju pravo na vracanje kupljenog u roku 14 dana bez davanja razloga. takodjer sam pitao da li imam pravo i ja vratiti mobitel u roku od 14 dana ako slucajno nadjem neku gresku i rekli su da mogu. naravno, nisam vratio jer mobitel radi savrseno, evo ima vec nekoliko tjedana, nema nikakvih ni ostecenja ni greski poslali su mob isti dan i drugi dan prijepodne je vec bio kod mene. stvarno su korektni po tom pitanju i tu nemas brige. a sad sto se tice samog izbora modela, tu ti necu pametovati, to je tvoj izbor
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 11:58   #81
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 260
Citiraj:
Autor darkydark Pregled postova
Ovo nema veze s neutrinom, ali iznenadili bi se zbog cega sve ljudi vracaju proizvode u roku od 14 dana.

Od zacifrane ambalaze, ne svidja im se odsjaj na suncu, punjac previse smrdi po kini, nije to ta nijansa crvene, proslo je svj. prvenstvo i netreba im takav tv, usisavac je preglasan, centrifuga na ves masini se previse cuje...

Sent from my Moto G Play using Tapatalk
Rekao bi da nije vraćen po zakonu od 14 dana. S4, ne vjerujem da je kupljen kao novi prije 14 dana.
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 12:00   #82
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor acmevagabundo Pregled postova
I sam si rekao da ti je glupo da je uređaj vraćen zbog ambalaže. Vjerojatno nije samo zbog toga. Meni se čini da se tu Neutrino igra njuškala, prodaje polovne uređaje.
A šta oni ne smiju prodavat polovne uređaje?
Pa jasno su ti napisali pored proizvoda da je povrat od kupca, znači da može biti korišten pa i ogreban.
Netko ga je mogao koristiti 10 dana i onda ga vratiti.
Pitaš trgovinu za detalje oko proizvoda i gotova priča, barem ne uvaljuju korištene telefone pod nove nego napišu da je to povrat.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 12:13   #83
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor acmevagabundo Pregled postova
Rekao bi da nije vraćen po zakonu od 14 dana. S4, ne vjerujem da je kupljen kao novi prije 14 dana.
zasto ne? pa dok sam ja nagledavao xiaomi redmi 3s, imali su i jedan redmi dvojku... lager je lager.

Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
A šta oni ne smiju prodavat polovne uređaje?
Pa jasno su ti napisali pored proizvoda da je povrat od kupca, znači da može biti korišten pa i ogreban.
Netko ga je mogao koristiti 10 dana i onda ga vratiti.
Pitaš trgovinu za detalje oko proizvoda i gotova priča, barem ne uvaljuju korištene telefone pod nove nego napišu da je to povrat.
nisam siguran ali mislim da se u tom slucaju (ostecenja) mobitel ni ne bi mogao vratiti samo tako.

a i da je ostecen, sigurno bi bio puno jeftiniji i neutrino bi morao navesti da je mobitel ostecen.

ajde prestanite trkeljati i nagadjati i pustite covjeka da si kupi ono sto zeli.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 13:31   #84
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 260
Da, nakon S4 izašao je i S5 i S6 i S7 a oni su baš taj jedan imali na lageru pa su ga prodali nedavno. I baš taj jedan im je vraćen te su oni stavili napomenu da je vraćen od kupca. I onda je svizac... (šta li već svizac radi).
I čovjek je pitao da li da kupi ili ne, po tebi svako ko misli da ne treba nije u pravu? Na pitanje se i odgovara trkeljanjem, a kako drukčije?
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 14:05   #85
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
neka nazove u shop i pita da li mobitel ima neko ostecenje ili gresku, as simple as that. a kao drugo, ima takodjer pravo na povrat tog istog mobitela u roku 14 dana bez ikakvih troskova (njihova kurirska sluzba ga pokuplja o svom trosku), tako da stvarno ne vidim gdje je problem.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 18:17   #86
MrRenn
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sisak/Split
Postovi: 5
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Kupovati tako star model (izašao 03/2013) za takvu cifru je suludo. Za tu lovu imaš u istoj prodavaonici brdo novih Xiaomija, Meizu, LG G3, Motorole,...
Na oglasniku se za tu lovu da naći novi A5 sa garancijom, a za 200-300kn više se da naći S6 sa garancijom.
Po nekoj mojoj politici, bolje je uzeti samsung star 3-4 godine nego neki novi kineski mobitel. Npr imam s3 mini koji sam uzeo preko njuskala prije nekih 15 mj a tad je vec bio star 2god i odlicno me sluzi samo sam mijenjao bateriju na njemu jer sam igrao igrice 24/7
A sta se tice A5 nije on nista specijalno bolji od s4, ima noviji android a skuplji je nekih 500-800kn ali uz neki popust bi ga vrijedilo uzeti. Mslm gledao sam jucer u tele2 galaxy j3 koji se moze nac za 1000kn novi i takoder izgleda i radi odlicno. Hvala na odg ;
MrRenn je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 18:18   #87
MrRenn
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sisak/Split
Postovi: 5
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
ja sam uzeo mobitel koji je bio povrat od kupca, isto je bio 300 kn jeftiniji od cijene novog. pitao sam prodavaca dal je ostecen negdje ili nesto, rekao je da koliko on vidi da nije, ali da ce jos provjeriti kompletan mobitel prije slanja, i stvarno je tako bilo. da, ljudi imaju pravo na vracanje kupljenog u roku 14 dana bez davanja razloga. takodjer sam pitao da li imam pravo i ja vratiti mobitel u roku od 14 dana ako slucajno nadjem neku gresku i rekli su da mogu. naravno, nisam vratio jer mobitel radi savrseno, evo ima vec nekoliko tjedana, nema nikakvih ni ostecenja ni greski poslali su mob isti dan i drugi dan prijepodne je vec bio kod mene. stvarno su korektni po tom pitanju i tu nemas brige. a sad sto se tice samog izbora modela, tu ti necu pametovati, to je tvoj izbor
Jos cu se ja razmisliti ali hvala na informaciji u svakom slucaju
MrRenn je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 19:43   #88
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor MrRenn Pregled postova
Po nekoj mojoj politici, bolje je uzeti samsung star 3-4 godine nego neki novi kineski mobitel.
Nisam otvarao neutrino, ali spomenuo je coconut LG g3 koji je odličan mobitel..... bolji od s4 svakako...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 20:37   #89
MrRenn
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sisak/Split
Postovi: 5
Za LG G3 nisam rekao nista lose, doduse nisam ni kometirao njega nego novije kineze. Znam da je to bolji od s4 ali jbg, zato je i skuplji
MrRenn je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2016., 20:51   #90
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Lova je tvoja. Radi s njom što hoćeš, ali većina se slaže da bacaš pare. Poslušaj ih. Računaj da je i baterija vjerojatno dala svoje nakon tolikih godina.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na