Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.08.2006., 20:45   #31
Marks
Premium
 
Marks's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 198
meni je vemil ok al samo ako odem osobno tamo.links je ok,besplatna dostava iznad 500kn-pohvala.
a hg spot bas ne preferiram
Marks je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2006., 20:58   #32
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
u hg ide sve na galamu , dosad sam stvarno rijesio sve .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2006., 22:23   #33
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Ne znam za iskustva u ve-milu osim onog iz Osijeka, ali tamo je jako dobra ekipa, nikad nisam imao problema, radio sam konfiguraciju za prijatelja, rekao sam da oni sloze jer ja nisam imao vremena osobno sastaviti, nisu nista posebno naplatili, a garancija je bila ostvariva po smislu komponenta po komponenta, ne u cjelini, a sto se tice servisa, najduze sto sam cekao je 2 dana za dvd snimac jer sam trazio bas specifican model za zamjenu kojeg nisu imali onda na lageru, ali cim je dosao dobio sam ga city expressom...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2006., 00:36   #34
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
..da napomenem..svaka čast linksu, usluga im je brza i odlična a osoblje ljubazno..naručio sam napajanje od njih, sve je uredno spakirano došlo za dva dana. Stvarno nemam primjedbe.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2006., 02:35   #35
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,282
i ja isto moram links pohvaliti odlicni su,a i decki koji rade kod njih u servisu nisu bahati i mozes ih pitati i dogovoriti se oko svega sta se tice tvoga kompa ili neke komponente,stvarno links svaka cast!
vidim da se i u rijeci otvorio links,sad necete morati ici u ve-mulj vise
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad





undo je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2006., 02:47   #36
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Autor Crais
To sa godinom dana garancije nema logike. Ti mozes poderat naljepnicu, otvoriti kuciste, i odnijet pokvarenu komponentu sa racunom, sta oni znaju jesu ti sklopili komp besplatno ili ne...
Imaju te u sustavu da je slagano, osim toga sa skidanjem naljpnica GUBIŠ garanciju.

O vece-milu sam svoje već odavno rekao. NIKAD VIŠE! A sad su uz sve otkrili i apsolutnu sporost!


A da vam pkažem kak se to dela vani evo primjer.

Meni je moja X800gto2 rikla kupljena u austriji, odpeljao sam tam a dan prje nazvao. Kad sam došao i rekao ja sam zvao jučer u vezi grafe tip mi odmah reako nažalost ne možemo niš riješiti prije roka od 3 tjedna, jer se grafa više ne proizvodi, te ju njhov dobaljač nemre dobaviti, no riješili su da će se grafa poslat na RMA pa ak je neka sitnica da ju možda poprave. I još mi se ispričavao što mi nemože dati bolje vijesti, ali da nitko više nema tu grafu pa mi nemogu dat novu odmah.

Sve su to saznali u roku par sati jer sam došao odmah po otovrenju a dan prije sam zvao 3 sata prije zatvaranja.

Dobio sam mail u kojem me obvještavjau da mi grafu ne mogu zamjeniti niti ju s enemože popraviti, ali da mi daju poklon bon u vrijednosti 150€ koji mogu iskoristi za novu grafu , zamjenti za novce ili dodat novce za skuplju grafu.

I sad nek mi netko veli da neću opet kod njih kupiti.

Za ilustracju radi se o malom dućanu koji drži ne standradnu robu sve za OC case mod itd.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum

Zadnje izmijenjeno od: Isus. 08.08.2006. u 03:05.
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2006., 10:25   #37
Imitator
Banned
 
Imitator's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: ZG - Dugo Selo
Postovi: 523
Sve Vaše tvrdnje stoje (i pozitivne i negatvne).......

S onim "trebe koja vodi servis" nisam mislio da i radi u njemu......što se tiće ljudi u servisu....dečki su stvarno OK, ali nemožete ništa bez nadređenih.....

Primjer:

Čovijek mi donese u servi zvučnike : LOGITECH 5.1 Z-5500 Digital THX i u objašnjenju kvara napiše da mu se čuju visoki tonovi u Sabu (kao da sam "mrmlja" dok nema basa!!!

Kada sam istestirao zvučnike zamjetio sam da stvarno signal visokog tona, osim u satelitima završava u Sabu (ništa pretjerano, ali za audiofile zamjetno)!!
Nemoram ni napominjati da se to nesmije dešavati ni kod zvučnika niže klase, a pogotovo ne kod sistema visoke klase i paprene cijene!!
Naravno da je moja diagnostika glasila da zvučnike treba vratiti Logitech-u, ali nadređeni se baš i nisu slagali, jer po njihovom sistem "radi"......
Takve situacije su se stvarno znale dešavati, po teoriji "nema faula, dok nema krvi"......: giljotin

p.s.

Naravno da sam zvučnike vratio Logiju i čovijek je dobio nove!!:clap: :clap:
Imitator je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2006., 12:37   #38
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Pa jasna stvar..radje cu Linksu dati 100-200kn vise (ovisi za sto), pa da sam siguran da ce biti dobro i kako spada. U ve-mil jedino u slucaju najvece nuzde....
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2006., 01:11   #39
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
E, zna tko od forumaša iz Rijeke gdje su otvorili Links (ne mislim na ulicu..nego ono..na palentu..blizu toga i toga..)
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2006., 06:52   #40
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Ovo nisi vidio? A bilo je samo par threadova ispod tvoga. http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=44227
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2006., 17:07   #41
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
ja sam danas bio u vemili ( Vrbani) . Došao tamo .pogledao izlog.. Tražim prodavča pokažrm mu grafu.. On je izvda .. Odem do kase platim.. bye bye
ja zadovoljan..
blozer je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na