Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.06.2016., 16:26   #1831
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
pa vidis na slici da su 681 evo, lijepo citko se vidi procitat.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2016., 20:16   #1832
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Nije htjelo preko moba,evo sad vidim
Ja imam HD 681 i žao mi sad što nisam 100 kn vise,ljepse su i imaju odvojive kablove,ovo je užas kad se 3 m kabla zapetlja.

Dobri su standardni jastučići ?

Poslano sa mog Coolpad F1 koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 14:25   #1833
Dac
Premium
Moj komp
 
Dac's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 664
Kabeli su genijalni, ja sam pakljav i svako malo zapnem negdje, samo se išteka konektor, nema čupanja i trganja
Plus dugi i kratki pa kombiniraj. Kad je mob u džepu 1m je taman. Jastučići su dobri, dobiješ pleather i velour u kompletu.
Dac je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 01:45   #1834
Cinialv
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Gospic
Postovi: 30
Preko lijeta ce ti se usi nakon par sati znojit sigurno.. ali ni sa drugima nebi prosao bolje dobit ces i dodatne jastucice za mjenjak ako bude trebalo. 3metra kabla, dovolno da skuzis nakon 2 metra da ti nesto visi i u slucaju da ne, odvojiv je kabal pa ce se samo istekat.
Cinialv je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2016., 10:41   #1835
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Evo mene ponovo nakon nekog vremena. Opet mi je mnogo slušalica prošlo po glavi i imam slušalice koje su trenutno vrh.

Radi se o Kingston Cloud II modelu.
Cloud I me prilično razočarao, što svojom težinom, što neopravdanom cijenom spram kvalitete zvuka. Cloud II sam čak dugo izbjegavao misleći ma to je ista stvar kao Cloud I, no nakon cca 5 mjeseci izbjegavanja došle su mi na stol.

Cloud II nakon poduljeg testiranja i uživanja u njima svrstavam u TOP best buy/value/quality slušalica za PC. Da se prisjetimo mojih ostalih favorita:

- Kingston Cloud II
- Razer Kraken Croma
- Razer Kraken Pro
- SteelSeries 7H
- SteelSeries 5H


Ovo su slušalice koje si čovjek može priuštit i koje po meni daju maximum za dane novce.

Cloud II bih izdvojio iz mnogih razloga:
- Skida se mikrofon, pa slušalice koristim kao normalne slušalice
- Moguće ih je spojiti na mobitel i također koristiti za pričanje (imaju 1 jack)
- USB zvučna kartica je super jednostavna, radi bez drivera i bez greške. Nešto jednostavnije nisam susreo. Npr Razer tu ima dosta problema.
- Sjedaju na moju glavu odlično i udobno i za maratonska igranja
- Glasnije su od drugih
- Mikrofon je odličan
- Konstrukcija je čvrsta i podnosi ne pažnju
- Kabel je prepleten i ne smeta po stolu i čvrst je na čupanje
- Izolacija je vrlo dobra (obostrana) dok većina slučalica ima groznu izolaciju, pogotovo npr Razer gdje kad slušam glazbu na 40% žena me gađa jastukom da stišam
- Odlične za sve, igre, glazbu, filmove


Zamjerke:
- od 94-100% jačine zvuka događa se "gužva", pa je česti slučaj u igri da ne mogu raspoznati od kuda dolazi zvuk (igrač). Ionako iznad 90% jačine kome god da sam dao slušalice tražio je da smanjim jačinu, jer da mu je preglasno.

Neutralno:
- 7.1 ne palim jer mom uhu je neugodan

Osim mojih dojmova možete pogledati i nekoliko reviewa:
https://www.youtube.com/watch?v=UiIwNJuVmoU
https://www.youtube.com/watch?v=64wnwW0Y6n8
https://www.youtube.com/watch?v=1B7mB4pDzMk

Tako da, Cloud II, veliki palac gore, zaista odlične slušalice !
Toliko od mene, nadam se da će pomoći kod odabira slušalice.

Za kraj, slušalice niskog cjenovnog ranga koje su bile "OK":
- Sharkoon H40
- Creative Fatal1ty
- ASUS Strix 2.0



EDIT: Nešto me kopkalo pa rekoh da vidim specke Cloud I i Cloud II i dođoh do zaključka da su iste sluške. Ne znam zašto mi se Cloud I prije 6-9 mjeseci nije svidio. Uočio sam po speckama da Cloud II ima "bolji" mic i zaista ima. Također, Cloud II koristim s njegovom zvučnom. Možda mi se Cloud I nije svidio jer je zvuk išao direktno iz zvučne s kompa. No sve u svemu, Cloud II koji zato što ima svoju USB zvučnu zvučati će isto na svakom računalo i to je za mene još jedan dodatni veliki plus.

EDIT2: Što se tiče "težine" Cloud I, moguće je i to što sam dobio 15KG, pa možda mi Cloud II (iste sluške) 6-9 mjeseci kasnije na osjećaj se osjećaju lakšima . Cloud I spadaju pod vrlodobre slušalice pogotovo što im je cijena dosta niža nego što je bila kada sam ih testirao, cca 550 kn koštaju danas što ih ne čini toliko lošima koliko sam opisao, no po mom mišljenju za 550kn + 25 do 50kn prije bih uzeo Razer Kraken Pro.
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 14.07.2016. u 12:32.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2016., 12:03   #1836
HrvojeJ
Premium
Moj komp
 
HrvojeJ's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zgb
Postovi: 123
Hvala na preporuci

Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
- Izolacija je vrlo dobra (obostrana) dok većina slučalica ima groznu izolaciju, pogotovo npr Razer gdje kad slušam glazbu na 40% žena me gađa jastukom da stišam
Razer kraken su otvorene slusalice, moraju se cut
HrvojeJ je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2016., 14:21   #1837
kaiwan
Guest
 
Postovi: n/a
Da li mi netko može preporučiti slušalice za glazbu? Slušao bih glazbu u autobusu i malo na poslu. Ne bi smjele biti preteške i neudobne. Mogu biti over-ear. Hvala

Edit: I da imaju dobru izloaciju.
  Reply With Quote
Staro 16.07.2016., 15:05   #1838
kreatinko
Premium
Moj komp
 
kreatinko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 192
@kaiwan

Audio Technica AVC500 - 640kn u Sonusu: odlične su, udobne, zatvorene i fenomenalan zvuk za tu cijenu
kreatinko je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2016., 15:19   #1839
kaiwan
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor kreatinko Pregled postova
@kaiwan

Audio Technica AVC500 - 640kn u Sonusu: odlične su, udobne, zatvorene i fenomenalan zvuk za tu cijenu
Evo gledam ih. Čine mi se ok.
Makar nekako mi se čine zgodnije Audio tecnica ath-ax5is jer su sklopive pa mogu u ruksak gdje bi često bile. ne znam samo koliko su udobne
  Reply With Quote
Staro 20.07.2016., 22:30   #1840
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Ne znam da li je bilo, ako ne, mozda nekome pomogne, uglavnom recenzije budget in ear slusalica

https://audiobudget.com
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2016., 19:46   #1841
The Player
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Tu i tamo
Postovi: 335
Citiraj:
Autor Poggiali Pregled postova
Ne znam da li je bilo, ako ne, mozda nekome pomogne, uglavnom recenzije budget in ear slusalica

https://audiobudget.com
E svaka čast na ovom linku, baš mi je trebalo ovakvo nešto

Naručio rock zircon, valjda će mi biti ugodne kao recenzistu
The Player je offline   Reply With Quote
Staro 22.07.2016., 19:59   #1842
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Ma nis, drago mi je ak je pomoglo, i ja sam Rock Zircon narucio preko GearBesta, dobio sam jos neki popust jer imam bodove tak da su me ispale 8€