Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.09.2022., 15:17   #601
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Hodao 2019 po Brooklynu usred bijela dana, nakon 2 sata šetnje skužim nešto mi je čudno, a ono nisam bijelca vidio 2 sata. Malo panika, i nakon toga skužim da ljude boli kurac za tebe plus milicija prolazi svako malo... Nakon korone kriminal je eksplodirao u NYC. Šetao po Bronxu, Harlemu je da je sve po danu bilo al opet, nikakve neugodne situacije niti krivih pogleda...
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2022., 15:24   #602
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
meni je najgore bilo u gare du nord kad sam išao pješke prema montmartreu... ajde da sam bio sam ali je žena bila sa mnom.
doslovce ko u filmovima, crni klošari pored bačvi iz kojih gori vatra, griju ruke i melju nešto na muslo-afričkom. sreća moja pa sam bio bradati krkan u trenirci i faca ko da ću ih pobit sve skupa, a u sebi sam bio malo preplašeno mače, reko ako nas sad zaskoče nema nam spasa
i nije bilo neugodnosti

a montmartre, oni crnci kaj ispred prodaju sranja, samo ih otepeš i mir božji. bitno je samo ne pokazati nikakvu slabost, ne da se ni njima zajebavati s tobom nego traže nekoga da ga opelješe i amen.

najsigurniji grad mi je definitivno bilo koji istočnog bloka, tamo nikad nikakvih problema, a najnesigurniji mi je zasad bio pariz (i to samo taj sjeverni dio) premda sva ta turistička mjesta su ti prst u uho i hodaj kam hoćeš
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2022., 15:46   #603
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
@Wragg - Stuttgart je omanje selo u usporedbi sa Parizom, Amsterdamom, Londonom ili cak i Hamburgom ili Berlinom. Valjda u cijelom Stuttgartu nema ulice kamo ne bi prosetao u 2 ujutro....

Kako je napisano, za vecinu mjesta se interesira gdje je "bas kriticno" a za sve ostalo se otvori oci i nema problema.

Mene su dosada od 40ak zenalja pokrali samo u Zagrebu, jeli zato ZG u prosjeku opasan? nije


Ma da, svjestan sam da je Stuttgart minoran u odnosu na te gradove. Nije to bila poenta. Poenta je da i ovdje mozes umisliti da te svi hoce ubiti i opljackati pa se neces osjecati sigurno.
Ne znam, valjda mene ne gledaju tako jer sam 2m/120kg, bradat i rijetko se smijem.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2022., 22:49   #604
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Trebaju mi prijedlozi:

Gdje otići obiteljski sa dvoje klinaca (12 i 14 godina) krajem ovog / početkom slijedećeg mjeseca malo odmoriti 4-7 dana a da ne bude dosadno ?
Dakle, ne sightseeing i zujanje okolo nego nešto tipa toplice/spa ili slično (pošto će već biti prehladno za nekakvog mora i otvorenog bazena) ? HR, SLO, ITA, AUT, CG, ne bih dalje.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2022., 23:37   #605
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Iz kojeg razloga?

Ne isplati se. Previše zezancije i nespavanja za premalo novaca. Gosti zovu u bilo koje doba dana i noći. Također kasne satima, a ti ih moraš dočekati, očistiti i oprati sve iza njih…. a neki od njih su vrlo nezahvalni.

Ako nemaš djece i želiš se time baviti možeš neko vrijeme dok ti ne prekipi.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2022., 11:32   #606
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Prvi put cujem za ovakvo iskustvo rentanja, da se ne isplati.
Jos najboolje da ne moras docekati (cak i ne moras, mozes kljuc u lock ostavit kao sta dosta iznajmljivaca radi), ocistiti i oprati iza njih a da ostave pare za smjestaj, pa wtf.

Uostalom sve to mozes nekom forwardati da ti hendla za neke pare.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2022., 11:47   #607
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Cistit i docekat moras uvijek. A airbnb sam izbacio jer ima takvih pacijenata da je to cudo. Jedan me pitao da mu slikam gornji dio kreveta/naslon da vidi kako izgleda. Napisao sam uplati na paypal 30€ i slikam ti i donji dio. Sve moguće slike objavljene. Pun svijet je idiota, vecina je izgleda na Airbnbu. Susjeda ima 4* apartman, iznutra je predivan, najgori klijenti su Airbnb klijenti ,toliko da ga je ugasila nakon dugo godina. Airbnb na kraju uzme isto kao Booking,tebi 3% ostatak naplati klijentu podizanjem cijene.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2022., 11:55   #608
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Airbnb ti pokrije štetu od gosta, booking ne.
simpleplan je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2022., 13:32   #609
Tulio
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 49
Nije istina da Airbnb uzme isto kao Booking.
Meni kao iznajmljivacu uzme 3%, i to mi je bitno. Booking uzima 15%, po novome sam cuo da za privatne iznajmljivace uzima 18%.
Gost na kraju mozda plati isto i tu i tamo, ali zasto da si placam veci trosak PDV-a na proviziju ako ne moram.
Meni je na kraju krajeva bitno samo koliko ja dobijem, koliko gost plati ma manje zanima.

Ja radim samo i iskljucivo preko Airbnb-a, ukupno 4 apartmana, i mogu rec da sam zadovoljan sa svime
Tulio je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2022., 16:25   #610
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor Tulio Pregled postova
Nije istina da Airbnb uzme isto kao Booking.
Meni kao iznajmljivacu uzme 3%, i to mi je bitno. Booking uzima 15%, po novome sam cuo da za privatne iznajmljivace uzima 18%.
Gost na kraju mozda plati isto i tu i tamo, ali zasto da si placam veci trosak PDV-a na proviziju ako ne moram.
Meni je na kraju krajeva bitno samo koliko ja dobijem, koliko gost plati ma manje zanima.

Ja radim samo i iskljucivo preko Airbnb-a, ukupno 4 apartmana, i mogu rec da sam zadovoljan sa svime
I da i ne. AirBnb ima dvije politike.
1. 3% iznajmljivaču (tj 3% + pdv = 3,75%) + onda uzima još jedno 12-15% kupcu.
2. 15% iznajmljivaču.

Booking koliko znam ima jednu politiku, tj. 15% + procesuiranje transakcija karticom od 1,10% ako to koristiš.

U svim Booking i AirBNB politikama dođeš do sličnog iznosa novaca za krajnjeg kupca.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2022., 20:16   #611
Tulio
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 49
Je, ali ja gledam s aspekta iznajmljivaca, gdje mi je AirBnb bolji, tj povoljniji po mene.

Manja provizija = manji PDV na provoziju, i isplata prvi radni dan nakon dolaska gosta, a ne jednom mjesecno.

A aspekta kupca, njemu je bitno da sto jeftinije prodje.
A ni od jednih ni drugih ne ocekujem da mi ista rijese u slucaju nekog problema, tako da...
Tulio je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2022., 20:20   #612
dragutin985
Premium
Moj komp
 
dragutin985's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 168
Kolege, sljedeci tjedan idem na 3 tjedna u makedoniju,skoplje. Imate li kakvih preporuka sto vidjeti, sto jesti, gdje jesti, gdje odlaziti vikendima na izlete?
Svaka preporuka je dobrodosla

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
dragutin985 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2022., 10:38   #613
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Ja sam bio prošle godine poslom na 2 mjeseca pa je bilo i malo Grčke i Albanije usput.

Hrana im je vrhunska i prilično jeftina za naše standarde.
U samom centru na trgu ti je kuća majke Terezije, ona 2 jedrenjaka na Vardaru u centru, pijaca u centru pod obavezno obiđi. Sve građevine i spomenici su ogromni i monumentalni, kopija grčke u malome.
Mada je u Skopju sve umjetno i nedavno sagrađeno, ostati ćeš vizualno iznenađen ... pozitivno.
Ako voliš planine ... Imaju 6-7 planina i vrhova sa 2400-2600mnv. Popeo sam vrh Pelister s 2600mnv na Baba planini. Priroda je nevjerojatna.
Kruševo - Tošin grad, klopa, bircevi, restorani. Tamo ima neko uzletište za paraglaiding ... Sjecam se da je bilo padobrana i zmajeva na sve strane.
Ohrihdko jezero i grad Ohrid. Tamo imaš samostan koji se turisticki obilazi, a onda ti je i blizu Albanija i mjesto Korče s poznatom pivovarom ... pivski grad sa hrpom dobrih beerhouse s pivskom klopom.


Glede jezika ... Na pocetku ih ništa nećeš razumjeti. starije generacije uglavnom govore i razumiju naš jezik dok mlađe generacije ne.
Al nakon par nocnih izlazaka brzo se i makedonski proprica 😆
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 08.10.2022. u 11:00.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2022., 20:54   #614
dragutin985
Premium
Moj komp
 
dragutin985's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 168
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Ja sam bio prošle godine poslom na 2 mjeseca pa je bilo i malo Grčke i Albanije usput.

Hrana im je vrhunska i prilično jeftina za naše standarde.
U samom centru na trgu ti je kuća majke Terezije, ona 2 jedrenjaka na Vardaru u centru, pijaca u centru pod obavezno obiđi. Sve građevine i spomenici su ogromni i monumentalni, kopija grčke u malome.
Mada je u Skopju sve umjetno i nedavno sagrađeno, ostati ćeš vizualno iznenađen ... pozitivno.
Ako voliš planine ... Imaju 6-7 planina i vrhova sa 2400-2600mnv. Popeo sam vrh Pelister s 2600mnv na Baba planini. Priroda je nevjerojatna.
Kruševo - Tošin grad, klopa, bircevi, restorani. Tamo ima neko uzletište za paraglaiding ... Sjecam se da je bilo padobrana i zmajeva na sve strane.
Ohrihdko jezero i grad Ohrid. Tamo imaš samostan koji se turisticki obilazi, a onda ti je i blizu Albanija i mjesto Korče s poznatom pivovarom ... pivski grad sa hrpom dobrih beerhouse s pivskom klopom.


Glede jezika ... Na pocetku ih ništa nećeš razumjeti. starije generacije uglavnom govore i razumiju naš jezik dok mlađe generacije ne.
Al nakon par nocnih izlazaka brzo se i makedonski proprica 😆
Hvala na preporukama, ohrid je u olanu jedan vikend se zaletiti, a grcka, albanija ovisno koliko ce se imati vremena. Za hranu vec cuo da je i odlicna i nekih 30-50% jeftnija nego kod nas..tako da, ako nista drugo, uzivat ce se po restoranima

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
dragutin985 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2022., 13:27   #615
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Krajem iduceg tjedna idem u Nicu autom. Ako sam dobre informacije nasa, Italija i Francuska su klasicni sistem naplate cestarina kao kod nas na kucice, ali Slovenska vinjeta mi je prst u oko. Ima li neki jednostavni nacin za izbjec kupit tjednu vinjetu za 30 km prelaska Slovenije ili da se pomirim sa 15 eura po smjeru?
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2022., 13:39   #616
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Pa ne treba ti Vinjeta za cijelu Sloveniju, odi na Rijeku i preko GP Pasjak prema Trstu.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2022., 14:13   #617
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Tu me i vodi ruta na mapama, preko prelaza GP Pasjak na E61 preko GP Pesek(?) do Trsta. Znaci ne treba vinjeta? Moje shvacanje je bilo da za bilo gdje u Sloveniji na vecu cestu prakticki treba vinjeta.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2022., 15:19   #618
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Putovanja

Vinjeta ti treba samo za autoceste.
Na Pasjak pa na Pesek ne trebaš vinjetu. Samo pazi na kamere, ima ih na par mjesta na toj cesti.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2022., 15:32   #619
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
Super, hvala na info. Planiran vozit na waze bas zbog oznacenih kamera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2022., 16:33   #620
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
U wazeu ak ne stavis da imas slo vinjetu, profurat ce te okolnim cestama.
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2022., 10:37   #621
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Vinjeta ti treba samo za autoceste.
Na Pasjak pa na Pesek ne trebaš vinjetu. Samo pazi na kamere, ima ih na par mjesta na toj cesti.
I za neke brze ceste isto

A ovoj mapi je oznaceno sta se naplacuje



https://en.wikipedia.org/wiki/Highways_in_Slovenia
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2022., 20:15   #622
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Nisam imao pojma da ulaze i te tri brze ceste, a prošao po sve tri
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2022., 23:00   #623
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ako putujete van EU i trebate internet, a uređaj podržava eSIM, mogu samo preporučiti https://www.airalo.com/

Proveo tjedan dana po Turskoj s njihovom eSIM. Besprijekoran 4G u svakom ćošku zemlje. Prezadovoljan i cijenom i kvalitetom usluge.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 12:52   #624
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
pozdrav ljudi, odnedavno sam počeo putovati, prvi put u životu sam bio negdje izvan HRV, ITA i SLO bio sam kao kolega 1v@n u turskoj i bugarskoj... sada polako "učim" i sam se "osposobljavam" za daljnja putovanja, zanima me koje aplikacije koristite za low budget letove? ja imam ryanair discovery (svi letovi iz pule su sada nestali, a do nedavno je bio let do belgije za 15€), ima dosta toga EU destinacija iz Zagreba (ali letovi baš i nisu toliko jeftini), i imam Skyscanner - ima još šta pametno za baciti oko od tih app?

Drugo - postoji kakva jeftina destinacija sada kroz 12/2022 i 1/2023 di bi se moglo otići na četiri dana? da je avion/smještaj/hrana jeftinija nego kod nas? to je u turskoj i bugarskoj bilo full jeftino, volio bih otići npr. i u amsterdam, ali to je navodno jako skupa destinacija
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 13:55   #625
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
ja svakom preporučam prag, možda sam subjektivan ali to mi je must visit, bio sam par puta i jedva čekam opet, nije skup ni jeftin, tu negdje
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 14:32   #626
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Gledam da bi išli u neki shoping u slo ili at. Da li u at imaju vinjete ili nesto drugo? Kako to najlakse kupim?


Prag je super, nama je bilo i u Budimpesti super. Kad bolje razmislim, bilo nam je super di god smo išli U Beču ako nisi bio u Naturhistorische Museumu, i odma preko imas mislim kunst nesto, vrijedi otici ponovno.
Jesi razmisljao da npr, odes vlakom na neku destinaciju? Bez obzira na hrvatske željeznice, mi smo znali otići do Ljubljane vlakom. Bilo je zakon, laganica, sami u kupeu. Jos mi je teta na glavnom sredila popust i prodala karte po grupnoj cijeni a sam nas ne dvoje bilo


Mi smo dobili prinovu nedavno pa smo malo limitirani, ali cim se bude moglo, napadamo dalje, prvo autom pa cemo vidjeti za dalje.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 15:06   #627
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
kupiš prek neta, upišeš regu, 10 dana 10€ austrija

https://www.asfinag.at/en/toll/vignette/
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 15:25   #628
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ja svakom preporučam prag, možda sam subjektivan ali to mi je must visit, bio sam par puta i jedva čekam opet, nije skup ni jeftin, tu negdje

Prag mi je nekako uvijek nezgodan za ici, 7 i nesto sati voznje ili preskupi let. Ti s autom ides do tamo ili?
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 15:33   #629
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
da, uvijek sam išao autom, ali ja složim nekakav krug, zagreb - bratislava (noćenje) - prag (par dana) - beč (noćenje) - zagreb
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2022., 15:40   #630
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Mislio sam napraviti djir zg-graz-bec-salzburg-ljubljana u 12.mj (Zena voli bozicne sajmove &#128515. Sad si mi dao ideju da mozda potegnemo i do praga, thx 👍.

@alien obicno ti vecina low budget letova bude od 04-10mj. Ja sam prosle godine bio u Londonu, Minhenu, Napulju i Parizu. London i Pariz imas cijelu god po ok cijenama sa ryanairom - biti spreman na malo voznje od aerodroma do centra grada…
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na