Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 06.02.2013., 20:08   #631
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
Prednost 8s je dizajn i baterija, dok je velika prednost Lumie kapacitet memorije
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline  
Staro 06.02.2013., 20:27   #632
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Po meni je puno veća prednost baterija (pa i dizajn) no što je to kapacitet memorije... Jer je sam OS zatvoren, dosadnog tipa, bez manje više ikakvog prostora za neko istraživanje i punjenje memorije osim sa par aplikacija, pa brate bar da ta baterija onda potraje, eto to je IMO...
Inače, instalirao sam 10tak aplikacija i ostalo mi još ponešto memorije, sasvim dovoljno...
Sdruge strane HOXovih 32gb je bilo puno do čepa, samo je na navigaciju otpalo 4 5, a nju na wp8 ionak nemožeš stavit
sh0kre je offline  
Staro 06.02.2013., 20:38   #633
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,180
nokia dolazi sa navigacijom, 8S ne dolazi. meni bitna razlika a i nekako više imam povjerenja u nokiu (koja mi nikad krepala nije) nego u HTC (svaki kojeg sam ima je iša na garanciju).
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Staro 06.02.2013., 20:59   #634
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Kad Lumia dođe do nas vjerojatno će i 8s dolazit sa nokia navigacijom ili će se moć skinut free...
Što se kvalitete tiče, i meni su HTCi fakat završavali na garanciji... al to je prije stvar sreće reko bi... Jer, hardware je isti, software je isti.... kvaliteta je.... a ono nadopuni
sh0kre je offline  
Staro 06.02.2013., 23:33   #635
.:AM:.
Premium
Moj komp
 
.:AM:.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Evo da pitam ovdje - prijatelj ima dosta čudan problem s HTC-om 8S. Ne uspijeva platiti parking ili tramvajsku kartu putem poruke, sustav mu odgovori da nije prepoznat oblik poruke i/ili da ne koristi specijalne znakove unatoč tome što je sve napisano kako treba. Operater je T-Mobile. Ima li netko sličnih problema?
.:AM:. je offline  
Staro 06.02.2013., 23:35   #636
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Bogme me raspizdilo to neki dan... skinuo Croparking aplikaciju i problem riješen.
sh0kre je offline  
Staro 06.02.2013., 23:38   #637
.:AM:.
Premium
Moj komp
 
.:AM:.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Drugo rješenje nisi pronašao? Služba za korisnike možda?
.:AM:. je offline  
Staro 06.02.2013., 23:54   #638
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Drugo rješenje nisam ni tražio jer mi je ovako i jednostavnije platit parking, a vjerujem da je riječ o bugu sličnom onome di poruku od 160 znakova rastavlja na dvije... problem sa velikim i malim slovima, tako nekakva glupost...
sh0kre je offline  
Staro 07.02.2013., 00:09   #639
.:AM:.
Premium
Moj komp
 
.:AM:.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Hvala, problem riješen. Ispada da je isti problem koji je spomenut prije nekoliko stranica u pitanju, dakle ukoliko se pošalje poruka napisana isključivo malim znakovima radi bez greške.
.:AM:. je offline  
Staro 07.02.2013., 00:13   #640
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Np! Iako, sudeći prema računu ne bilježi te razdvojene poruke kao što mobitel kaže, pa se nebi trebalo stim zamarat...
sh0kre je offline  
Staro 07.02.2013., 07:45   #641
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
Zar nema u postavkama SMS-a input mod, pa postavite na automatic? Meni je to javljalo, na droidu doduše, kad mi je bilo na GSM alphabet.
tor je offline  
Staro 07.02.2013., 09:19   #642
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,180
i zato bi, kolege forumasi, uvik radije nokiu nego htc.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Staro 07.02.2013., 09:45   #643
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Box cloud storage daje 25gb na korištenje , evo link:

https://www.box.com/signup/o/25gigsforgameday
gin.tonic je offline  
Staro 07.02.2013., 09:53   #644
apex13
Premium
Moj komp
 
apex13's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Finland
Postovi: 130
stigla mi danas napokon lumia 920 nakon 3 mjeseca cekanja, nisam se jos doduse stigao posteno "poigrati" sa mobom. Za ovo kratko vremena mob radi jako glatko i mislim da bu jako fini uredjaj.
__________________
apex13 je offline  
Staro 07.02.2013., 09:56   #645
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor apex13 Pregled postova
stigla mi danas napokon lumia 920 nakon 3 mjeseca cekanja, nisam se jos doduse stigao posteno "poigrati" sa mobom. Za ovo kratko vremena mob radi jako glatko i mislim da bu jako fini uredjaj.
Slobodno mala recenzija pozitivnih i negativnih strana (dok bude vremena)

Je i ona famozna težina mobitela
gin.tonic je offline  
Staro 07.02.2013., 09:58   #646
NinX
Premium
Moj komp
 
NinX's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Lyon/Zagreb
Postovi: 296
Daj baci neki review kad bude vremena, neku fotografiju itd...
__________________
NinX je offline  
Staro 07.02.2013., 11:23   #647
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,180
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Slobodno mala recenzija pozitivnih i negativnih strana (dok bude vremena)

Je i ona famozna težina mobitela
uf, taj mob je odlican. Koje je boje?
I da, tezina uooce nije strasna, naprotiv, definitivno doprinosi premium osjecaju.

Obavezno par rijeci, da nama, maloj sacici ljudi, das priliku da i mi uzivamo u tvom uredjaju.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Staro 07.02.2013., 13:50   #648
apex13
Premium
Moj komp
 
apex13's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Finland
Postovi: 130
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
uf, taj mob je odlican. Koje je boje?
I da, tezina uooce nije strasna, naprotiv, definitivno doprinosi premium osjecaju.

Obavezno par rijeci, da nama, maloj sacici ljudi, das priliku da i mi uzivamo u tvom uredjaju.
Odlucio sam bio da mi je dosta vise crnih uredjaja pa sam odlucijo da cu uzeti neku boju. Odabir je pao na zutu il bijelu al posto bi zutu cekao jos mjesec i po duze uzeo sam bijeli. Kad dodjem doma poslikam mob i za vikend cu opaliti i par fotki sa mobom. Ovak na prvu mob je jako brz. Tezina meni osobno jako odgovara i bas je super osjecaj moba u ruci. Velicina moba mi je taman odgovara za uporabu sa jednom rukom. da je imalo veci klizio bi iz ruke. Jedinu zamjerku sto imam u startu je sto je dosta toga prazno na mobu, nema skype, gps je prazan (nema mapa) i tak jos pokoja aplikacija al to se ionako sve skine sa neta pa ne predstavlja neki problem, iako sam ocekivao da ce bar to staviti po "defaultu". Kad se poigram malo vise sa mobom javim vise dojmova (btw ne radim usporedbe sa iosom il androidom) samo cu komentirati sam uredjaj.
__________________
apex13 je offline  
Staro 07.02.2013., 14:18   #649
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Igrao sam se danas malo s 8S i 8X u trgovini. Najviše me zanimala kvaliteta plastike/izrade.

Moram priznati da nisam primijetio da išta kod 8S zijeva, ali nisam impresioniran tom mat plastikom. Jedan Huawei U8650 mi djeluje bolje i kvalitetnije što se tiče kućišta.
Uzmem paralelno 8X u ruke i svoju E72 i...jednostavno ne mogu shvatiti zašto još uvijek ne postoji smartphone s metalnim kućištem (a da nije iPhone).

Usput, sivo žuta kombinacija kod 8S izgleda fenomenalno uživo.
Koga zanima mobitel, nek ide uživo vidjeti jer na slikama se apsolutno nikakav dojam ne može dobiti o tome kakav je mobitel.

Navodno im uskoro dolaze i Lumia demo modeli, pa me baš zanima direktna usporedba. Pogotovo između mat i glossy maski kod 620.

Jel ikome jasno zašto je razlika u cijenama 8X (2000 kn) i Lumie 820 (3400 kn) tolika na njuškalu i okolo po ostalim oglasima?
Radi se o uređajima iste klase i cjenovnog ranga.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 07.02.2013. u 14:46.
1v@n je offline  
Staro 07.02.2013., 15:57   #650
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Igrao sam se danas malo s 8S i 8X u trgovini. Najviše me zanimala kvaliteta plastike/izrade.

Moram priznati da nisam primijetio da išta kod 8S zijeva, ali nisam impresioniran tom mat plastikom. Jedan Huawei U8650 mi djeluje bolje i kvalitetnije što se tiče kućišta.
Zijeva obično samo donji dio maske, odvojivi, točno ispod win tipke. Rekoh, ja sam vadio nekoliko komada drito iz kutije i svi su imali lufta, a najviše baš žuto sivi primjerak.

Citiraj:
Uzmem paralelno 8X u ruke i svoju E72 i...jednostavno ne mogu shvatiti zašto još uvijek ne postoji smartphone s metalnim kućištem (a da nije iPhone).
Jasno da postoji, ne jedan nego više njih. Drugi put zguglaj malo
Ja imam Xperiu P, koja ti je u aluminijskom unibody kejsu
Onako na prvu, da ne guglam detaljno, u zadnje vrijeme, metalni su ti HTC One S, HTC Sensation, Motorola Razr (kevlar).

Citiraj:
Usput, sivo žuta kombinacija kod 8S izgleda fenomenalno uživo.
Koga zanima mobitel, nek ide uživo vidjeti jer na slikama se apsolutno nikakav dojam ne može dobiti o tome kakav je mobitel.
Vidiš, a meni je taj žuto sivi tako drečav (kričav), da bi se po mom mogao svidjeti samo prosječnom 13-godišnjem dječačiću. Bez uvrede, meni ostavlja takav dojam.


Citiraj:
Navodno im uskoro dolaze i Lumia demo modeli, pa me baš zanima direktna usporedba. Pogotovo između mat i glossy maski kod 620.

Jel ikome jasno zašto je razlika u cijenama 8X (2000 kn) i Lumie 820 (3400 kn) tolika na njuškalu i okolo po ostalim oglasima?
Radi se o uređajima iste klase i cjenovnog ranga.
Razlika u cijeni - ista stvar kao i sa iphoneom - precijenjenost. Kod Nokie zbog starog ugleda, a apple je ipak priča za sebe.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 07.02.2013., 16:42   #651
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Jasno da postoji, ne jedan nego više njih. Drugi put zguglaj malo
Ja imam Xperiu P, koja ti je u aluminijskom unibody kejsu
Onako na prvu, da ne guglam detaljno, u zadnje vrijeme, metalni su ti HTC One S, HTC Sensation, Motorola Razr (kevlar).
Odlično, ali nisam vidio metalni WP8. Možda te zbunilo što sam spomenuo iPhone, ali mislio sam uglavnom na WP8. Ako su WP8 high end uređaji ovako plastični, što će tek metalni biti...super high end za 1000 eura . Znam za par metalnih Androida, ali ne bih natrag na Android. Što više mogućnosti imam, to više petljam po njemu i mijenjam ROM-ove i gluposti. Gubitak vremena

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Vidiš, a meni je taj žuto sivi tako drečav (kričav), da bi se po mom mogao svidjeti samo prosječnom 13-godišnjem dječačiću. Bez uvrede, meni ostavlja takav dojam.
Nisam baš 13-godišnji dječačić, ali mi se sviđaju uređaji koji odskaču od nepisanog pravila da sva elektronika mora biti upakirana u crno (90%) ili srebrno (10%) kućište. Mi, grafički dizajneri....
Imao sam Ericsson T65 (plavi), pa SonyEricsson W800 (bijelo-narančasti). Danas mi se na prvi pogled svidjela i Xperia Go (žuta), a 8S (sivo-žuti) i Lumia 620 (zelena i žuta) su ljubav na prvi pogled
Crazy and I know it

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Razlika u cijeni - ista stvar kao i sa iphoneom - precijenjenost. Kod Nokie zbog starog ugleda, a apple je ipak priča za sebe.
Neću Apple braniti iako sam usko poslovno povezan s njima, ali Nokie nikad nisu bile precijenjene. Vjerojatno misliš na E52, E72, i E6 kojima cijena po oglasima već 2 godine (a i više) ne pada. Mene je to ljutilo neko vrijeme pa sam se pomirio.
Svi vrište...Symbian je mrtav, ali na njemu imam sve što mi treba (osim pouzdanog PDF i Office readera) i osim low memory poruke, problema nije bilo nikakvih. Krepala mi E55 nakon 2 godine, i onda sam kupio E72 i platio je isto koliko je koštala kad sam kupio E55. Vrijedi toliko koliko košta, barem meni. Ako je tako i s WP8, nitko sretniji od mene, ali da 820 košta kao 8X (2000-2200 kn), ne bih uopće razmatrao 620.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 07.02.2013. u 16:58.
1v@n je offline  
Staro 07.02.2013., 16:45   #652
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ativ S samsungov ti je metalni

moj bed, ipak nije

A da zelim wp8 to bi bip prvi mobitel na mom popisu ( ativ S).
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.

Zadnje izmijenjeno od: JuiceBox. 07.02.2013. u 16:53.
JuiceBox je offline  
Staro 07.02.2013., 16:58   #653
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Potencijalni Nokia 41 MP Pureview:

http://nokiapoweruser.com/2013/02/07...ay-be-the-one/

Meni je gadan
gin.tonic je offline  
Staro 07.02.2013., 17:03   #654
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
920 mi je super, ali previše para
Imam Note 2 i mob je fenomenalan, jedini razlog da prijeđeš na drugu platformu je promjena i ako ti je postojeća platforma dosadila.

Također, Samsungzi uopće nisu loše izrađeni, sve je kvalitetno sklopljeno i nigdi ne škripi (N2), N1 mi je pao par puta i ništa mu se nije dogodilo, ali je istina da su malo fancy pa se lako može skinit lak ili se ogrebotine više vide nego na mat unibody kućištu Nokie.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 07.02.2013., 19:02   #655
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Vidiš, a meni je taj žuto sivi tako drečav (kričav), da bi se po mom mogao svidjeti samo prosječnom 13-godišnjem dječačiću. Bez

uvrede, meni ostavlja takav dojam.
.
Sa prištavog pubertetlije na 13 godišnjeg dječaćića, bravo bravo vidiš da možeš kad hoćeš

Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
920 mi je super, ali previše para
Imam Note 2 i mob je fenomenalan, jedini razlog da prijeđeš na drugu platformu je promjena i ako ti je postojeća platforma dosadila.
I meni je to bio razlog pa sam se možda malo i opekao... wp8 je dobar OS, nema tu priče... ali brzo dosadi, meni je trebalo 1 do 2 dana. Na

androidu su me veselili česti updejtovi doslovno svega i svačega, razne sitnice, ovdje toga jednostavno nema, stoga oprez
sh0kre je offline  
Staro 07.02.2013., 19:16   #656
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Odlično, ali nisam vidio metalni WP8. Možda te zbunilo što sam spomenuo iPhone, ali mislio sam uglavnom na WP8. Ako su WP8 high end uređaji ovako plastični, što će tek metalni biti...super high end za 1000 eura . Znam za par metalnih Androida, ali ne bih natrag na Android. Što više mogućnosti imam, to više petljam po njemu i mijenjam ROM-ove i gluposti. Gubitak vremena
Hebga, napisao si smartphone pa sam te shvatio globalno, a ne isključivo za wp8

Citiraj:
Nisam baš 13-godišnji dječačić, ali mi se sviđaju uređaji koji odskaču od nepisanog pravila da sva elektronika mora biti upakirana u crno (90%) ili srebrno (10%) kućište. Mi, grafički dizajneri....
Imao sam Ericsson T65 (plavi), pa SonyEricsson W800 (bijelo-narančasti). Danas mi se na prvi pogled svidjela i Xperia Go (žuta), a 8S (sivo-žuti) i Lumia 620 (zelena i žuta) su ljubav na prvi pogled
Crazy and I know it
Da se razumijemo, shvaćam te u potpunosti, i sam sam imao masu netipičnih mobitela, tj u svakakvim bojama, počevši sa narančastim 8210 tamo davne 99e, zlatnom 6510, crvenim k750i, itd, da ne nabrajam sve, potrajalo bi
Ali, ovaj žuto sivi 8s mi je stvarno stvarno predrečav
Meni bi sad ovo bio mob za imat u toj kategoriji netipičnih


Citiraj:
Neću Apple braniti iako sam usko poslovno povezan s njima, ali Nokie nikad nisu bile precijenjene. Vjerojatno misliš na E52, E72, i E6 kojima cijena po oglasima već 2 godine (a i više) ne pada. Mene je to ljutilo neko vrijeme pa sam se pomirio.
Svi vrište...Symbian je mrtav, ali na njemu imam sve što mi treba (osim pouzdanog PDF i Office readera) i osim low memory poruke, problema nije bilo nikakvih. Krepala mi E55 nakon 2 godine, i onda sam kupio E72 i platio je isto koliko je koštala kad sam kupio E55. Vrijedi toliko koliko košta, barem meni. Ako je tako i s WP8, nitko sretniji od mene, ali da 820 košta kao 8X (2000-2200 kn), ne bih uopće razmatrao 620.
O, teške riječi. Jesu, dosta su precijenjene, uzmi modele prije 2-3-4-10g, nebitno, i usporedi sa konkurencijom (po karakteristikama), pa usporedi cijenu. Grozno. Precijenjeno do bola.

Što se tiče symbiana, meni je i dan danas symbian najdraži os, i razmišljam uzeti si (opet) jednu X6 nokiu za kikiriki kao backup mob, da konačno umirovim D500
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 07.02.2013., 19:31   #657
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Da se razumijemo, shvaćam te u potpunosti, i sam sam imao masu netipičnih mobitela, tj u svakakvim bojama, počevši sa narančastim 8210 tamo davne 99e, zlatnom 6510, crvenim k750i, itd, da ne nabrajam sve, potrajalo bi
Ali, ovaj žuto sivi 8s mi je stvarno stvarno predrečav
Meni bi sad ovo bio mob za imat u toj kategoriji netipičnih
I meni je bila kad se pojavila. Volim rugged stvari
Kad se sjetim koliko sam htio 5100 kad se pojavila.

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
O, teške riječi. Jesu, dosta su precijenjene, uzmi modele prije 2-3-4-10g, nebitno, i usporedi sa konkurencijom (po karakteristikama), pa usporedi cijenu. Grozno. Precijenjeno do bola.

Što se tiče symbiana, meni je i dan danas symbian najdraži os, i razmišljam uzeti si (opet) jednu X6 nokiu za kikiriki kao backup mob, da konačno umirovim D500
Nokia bi trebala tužiti Apple zbog toga što su im preuzeli primat u prepakiravanju zastarjele tehnologije, baš u tom periodu o kojem pričaš
Srećom su opametili. Kad se sjetim da su aparate s bluetoothom i VGA kamerama cijenili kao suho zlato kad je SonyEricsson davao K750/W800 za istu ili manju cijenu...

Srećom, WP8 izgleda kao da će ih izvući. Imaju 620 za široke mase, 920 za one koji moraju imati najbolje i 820 za sve ostale. Kad PureView dođe, eto i wannabe fotografa koji će po foto forumima flejmati kako su im fotke ravne onima koje radi 5D MkIII itd...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 07.02.2013., 19:38   #658
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Potencijalni Nokia 41 MP Pureview:

http://nokiapoweruser.com/2013/02/07...ay-be-the-one/

Meni je gadan
Fake 100%. Ima stari WP7 logo, a i dizajn previše odskače od trenutnog Nokijinog stila.
doky je offline  
Staro 07.02.2013., 21:00   #659
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor sh0kre Pregled postova
I meni je to bio razlog pa sam se možda malo i opekao... wp8 je dobar OS, nema tu priče... ali brzo dosadi, meni je trebalo 1 do 2 dana. Na

androidu su me veselili česti updejtovi doslovno svega i svačega, razne sitnice, ovdje toga jednostavno nema, stoga oprez
Ja kad se zaželim Win8 UI-a stavim ovo:
https://play.google.com/store/apps/d...YXVuY2hlcjgiXQ..

__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 08.02.2013., 12:41   #660
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Nokia EOS je dobila ime Lumia 1000, a istovremeno se spremaju Lumia 520 i 720
http://www.unwiredview.com/2013/02/0...the-works-too/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na