Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.10.2011., 09:49   #781
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Neeee, nije vezano na tvoj post, sorry ako sam razbio piramidu pitanja i odgovora

Mislim da ne možeš tražiti ništa drugo osim tog proizvoda (ili boljeg) istog cjenovnog ranga. Novce možda možeš dobiti ako se prvi uvjet ne ispuni...
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2011., 12:17   #782
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
pozdrav. jedno pitanje u vezi ostvarivanja garancije. trenutno mi je D-link 2641b na servisu u linksu i pretpostavlajm/nadam se da ce mi ponudit novi. obzirom da je d-link promijenio dizajn doticnog routera i da se vise nemoze stavit druga antena jer je fiksna, dali je moguce trazit neki drugi model/proizvodac ili jos bolje lovu? hvala.
Naravno. Ako želiš biti pošten, pogledaš cijenu tog rutera koji ti nude i uzmeš što ti treba (nemora biti ruter) u tom iznosu ili možda nadoplatiš za bolje.

Bitno je - ne pitaš, ne moliš, već tražiš.

Links nije izvršio svoje obveze... tj. zamijenio ti proizvod ispravnim. Istim - podrazumijeva se.

Povrat love je meni krajna opcija osim ako naravno treba mi baš taj isti proizvod i ima ga negdje drugdje.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2011., 12:18   #783
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
takoder pohvale za links, makar preferiram adm zbog cijene, s linksom sam uvijek bio zadovoljan. Ama bas sve za pc uzimam u linksu. Samo sam jednom imao problemčić u vezi s mišem, ali cim sam se pobunio rjesili su to u sekundi uz ispriku
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2011., 12:20   #784
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Naravno. Ako želiš biti pošten, pogledaš cijenu tog rutera koji ti nude i uzmeš što ti treba (nemora biti ruter) u tom iznosu ili možda nadoplatiš za bolje.

Links nije izvršio svoje obveze... tj. zamijenio ti proizvod ispravnim. Istim - podrazumijeva se.

Povrat love je meni krajna opcija osim ako naravno treba mi baš taj isti proizvod i ima ga negdje drugdje.
u tome je nazalost stos, oni ce mi nudit d-link, ali taj novi nema mogucnost zamijene antene i obzirom na to mi nije prihvatljiv. mislim da ni nemaju nijedan drugi sa tom mogucnoscu, a drugi artikli me trenutno ne interesiraju jer sam svorc.
a nis bumo vidli, mozda ga poprave pa ostane isti, iako mislim da se to ni ne radi cesto.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2011., 12:23   #785
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
u tome je nazalost stos, oni ce mi nudit d-link, ali taj novi nema mogucnost zamijene antene i obzirom na to mi nije prihvatljiv. mislim da ni nemaju nijedan drugi sa tom mogucnoscu, a drugi artikli me trenutno ne interesiraju jer sam svorc.
a nis bumo vidli, mozda ga poprave pa ostane isti, iako mislim da se to ni ne radi cesto.
Možeš se naganjati, ako taj novi nema mogućnosti kao stari (zamjena antene) tu bi se dalo pričati o nedostatku (na zamjenskom), a kao takav podložan je pravima o povratu novaca.
Malo nategnuto, no moglo bi proći. Ako ti se da naganjati to znači 45 dana + prijava inspektoratu.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2011., 12:27   #786
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Možeš se naganjati, ako taj novi nema mogućnosti kao stari (zamjena antene) tu bi se dalo pričati o nedostatku (na zamjenskom), a kao takav podložan je pravima o povratu novaca.
Malo nategnuto, no moglo bi proći. Ako ti se da naganjati to znači 45 dana + prijava inspektoratu.
ajoj, ne, ne zelim se svadati i natezati snjima, nemam razloga za to, stvarno su uvijek bili korektni prema meni.
a nis, vidjet cu kako se situacija razvija.
bitno mi je da ovo stoji po zakonu: "...nedostatku (na zamjenskom), a kao takav podložan je pravima o povratu novaca" ,pa cu to tako predlozit i nadat se da ce uvazit bez nekih problema.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2011., 22:49   #787
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2011., 23:36   #788
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Ništa posebno većinom se rješavaju zalihe laptopa i konfiguracija... Očekiva san više komponenti i periferije.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2011., 00:25   #789
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Kad citam zadnjih nekoliko komentara zao mi je na sto se srozla Splitska poslovnica.
Maticna sa prosle strane je zamjenjena u roku 4 dana no mene nitko nije obavjestio 20 dana.
Kad sam dosao po plocu morao sam zvati sa privatnog mobitela u ZG servis da im oni objasne da mi moraju dati novu garanciju.
Naravno nije sve proslo kako treba...
Tesko razocaranje to je postala trgovina samo za krajnju nuzdu.
6Finger je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2011., 00:34   #790
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor 6Finger Pregled postova
Kad citam zadnjih nekoliko komentara zao mi je na sto se srozla Splitska poslovnica.
Maticna sa prosle strane je zamjenjena u roku 4 dana no mene nitko nije obavjestio 20 dana.
Kad sam dosao po plocu morao sam zvati sa privatnog mobitela u ZG servis da im oni objasne da mi moraju dati novu garanciju.
Naravno nije sve proslo kako treba...
Tesko razocaranje to je postala trgovina samo za krajnju nuzdu.
Osobno znam jednog od likova šta radi, a šta reć za njega nego neradnik prve klase. IMHO cila poslovnica je Bogu_iza_nogu a i nisu baš najljubazniji. Da ne govorin koliko su me puta likovi iz Zagreba prije kontaktirali za reklmaciju od ovih
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.10.2011., 01:19