Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.09.2016., 13:48   #211
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
krepana grafika. Novi komp sam sastavio prije nekog vremena i 5 tisuća reinstala raznih windowsa zbog freezanja i grafička je bila kriva a ne windowsi.

Ako nužno nije grafika, neki hardware je.
New One je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2016., 14:08   #212
Sincro
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 26
Ne znam ali stari sad mi radi komp savršeno bez iti jednog problema nema smisla tvoj zaključak , ako je nešto krepano onda je krepano nema tog operativnog sustava koji bi to držao na životu , svejedno hvala na odgovoru , svakodnevno je komp u uporabi igram po 4-5 sati bf4 , klinci igraju lego , pa onda wot , wow , star trek online , znači komp ne moze biti ispravniji jednostavno moram odbaciti tvoj zaključak.

Zadnje izmijenjeno od: Sincro. 18.09.2016. u 14:14. Razlog: Dodatak
Sincro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.09.2016., 14:14   #213
Sincro
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 26
Napomena vrtio sma prime95 sat vremena nisam htio duze imam stock kuler na procu (temp. Ne prelazi 57 u full load) probao sma memtest bez errora, provjerio sam hardove , provjerio napajanje imam susjeda električara ima svu opremu za takve stvarčice sve proslo ok, stim da jos uvijek na netu mozes pronaci more ljudi kojima se isto desava ko i meni pa tako da zakljucak da je nesto krepano ne prolazi.
Sincro je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2016., 14:35   #214
BADSIM
Premium
Moj komp
 
BADSIM's Avatar
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Osijek
Postovi: 150
Nakon update win 10 na verziju 1607, nemam više zvuka na zvučnicima niti na ulazu za slušalice.
U pitanju je laptop (emachine e525, celeron 900, star 7 godina), probao sam reinstalaciju drajvera (microsoftovi, realtekovi), mijenjanje uzorkovanja zvuka (16-24 bita).....
Ne pomaže ništa.
__________________
Gigabyte B450 Aorus elite, amd ryzen 5 2600, 8gb ddr4, nvidia 1060 6gb
Arma 3 i Warthunder u srcu, Suzuki Scross u garaži
----------------------------------------------

Zadnje izmijenjeno od: BADSIM. 25.09.2016. u 11:32. Razlog: laptop specifikacija
BADSIM je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2016., 14:45   #215
Sincro
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 26
Citiraj:
Autor BADSIM Pregled postova
Nakon update win 10 na verziju 1607, nemam više zvuka na zvučnicima niti na ulazu za slušalice.
U pitanju je laptop, probao sam reinstalaciju drajvera (microsoftovi, realtekovi), mijenjanje uzorkovanja zvuka (16-24 bita).....
Ne pomaže ništa.
Kakvo iskustvo imaš sa PC windowsima jesi na nadogradio na 1607, zanima me čisto jesi imao kakvih problema.
Sincro je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2016., 15:27   #216
BADSIM
Premium
Moj komp
 
BADSIM's Avatar
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Osijek
Postovi: 150
Osim što još nemam zvuka, ne vidim razliku u odnosu na prošlu verziju.
__________________
Gigabyte B450 Aorus elite, amd ryzen 5 2600, 8gb ddr4, nvidia 1060 6gb
Arma 3 i Warthunder u srcu, Suzuki Scross u garaži
----------------------------------------------
BADSIM je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2016., 12:14   #217
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
htio bi iskoristiti priliku pokazati svoje nezadovoljstvo sa ovim odvratnim sustavom od windowsa..sad sam vec 5 dana na njemu i svaki dan ga sve vise mrzim, nikakvu kontrolu nad sustavom nemamo (onakve kakvu smo navikli na sedmici), nista ne radi bolje nego na sedmici, neke stvari tipa uninstall u add remove programs nema nego iz starta desni klik na program koji zelis maknuti (recimo u slucaju get office i ostalih windows appova), stisnem uninstal na one drive for business i vodi me u add remove programs gdje ga nema na popisu (ono tnx for nothing), firewall treba ugasiti da bi windows store i igre koje idu preko windows store radile, takoder windows update ne smije biti onemogucen ako oces igrati igre sa windows store, windows media player steka kod rastezanja slike (na nvidia 960m sa zadnjim driverima), control panel je debilan i ruzan (srecom se da zaobici u uci u stari), sav metro look mi ruzan u odnosu na sedmicu, u nekim starijim programima (koja su mom srcu jos uvijek draga tipa utorrent i goldwave) su slova mutna (ne razumijem zasto) itd itd (ne mogu se sad vise sjetiti)

ali mislim ono, imas savrsen proizvod (win7) i ides napraviti ovo smece, fts i takvu poslovnu politiku (morao sam, frustriran sam)

takoder sam i frendu instalirao insider preview build jer kako sam skidao sa neta njega mi nudilo kao zadnju verziju (moja greska) i sad mu pise da istjece 1.10. sto znaci da moram napraviti reinstal sa nekom rtm verzijom (ponavljam moja greska ali brate mili da li ne mozes nesto trajno aktivirati i neka stoji)


btw kad stisnem na ikonu zvucnika pa mi se otvori ono za pojacavanje ili stisavanje zvuka mi je ok, mozda jedina stvar na ovim windowsima koja me ne zivcira

edit: sleep ne radi kako treba, kad ga vratim iz sleepa usb ne radi i nece se restartat nego ga moram killat na tipku

Zadnje izmijenjeno od: vacs. 19.09.2016. u 13:05.
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2016., 12:48   #218
Sincro
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 26
Evo mozda ali samo mozda nekom ovaj link pomogne mada kako ljudi tvrde iskaustva su razlicita. Hrpetina ljudi ima problema sa 1607 verzijom i ja također.
https://www.reddit.com/r/Windows10/c...ersary_update/
Moram napomenuti ako vam se neda čitati jer ima preko 600 postova , ljudi sa novim skylake strojevima i ostalim novim komponentama imaju hrpu sr... tj freezevi , rušenja , nemogućnost boota .......

Zadnje izmijenjeno od: Sincro. 19.09.2016. u 12:54. Razlog: Dopuna
Sincro je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2016., 14:29   #219
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,273
Cini se da dolazi na naplatu otpustanje tima za kontrolu kvalitete od strane M$-a.
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2016., 12:43   #220
GTC
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 64
Citiraj:
Autor Sincro Pregled postova
ljudi sa novim skylake strojevima i ostalim novim komponentama imaju hrpu sr... tj freezevi , rušenja , nemogućnost boota .......
Onda valjda ja imam sreće em Skylake, em OEM nvme SSD, komp ne gasim / ne resetiram tjednima i nemam nijednog problema sa Win 10
GTC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.09.2016., 15:11   #221
Sincro
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 26
Super , napomenio sam skylake ali zapravo su sve vrste pogođene tako kad kažu neki da win10 ide samo na novije mašine to je totalni bullshit , jer kažem opet laptop od setre star 7 godina ima zadnju verziju winsa uz neke preinake i radi kao podmazan. Imaš gore link na redditu preko 600-700 postova raznih korisnika diljem svijeta vrište od bijesa
Sincro je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2016., 15:21   #222
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Ja mogu sam napisat da mi sve super radi i nakon updatea, na 2 kompa koja intenzivno koristim svaki dan.


Realno, 600-700 postova ljudi je zapravo statistički ništa, naspram količine win10 instaliranih sustava.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2016., 20:35   #223
Sincro
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 26
Istina a sad zamisli koliko ljudi na planeti ima pc i ne zna ništa na njemu osim surfanja , a šta misliš koliko ima ljudi koji se ne mogu požalit ili nemaju ništa drugo osim tog jednog kompa , mogu tako u nedogled , no nije to poanta. Još jedna novost sad sam se vratio od frenda koji ima hahah 10 godina star pc i ima verziju 1607 i radi mu savršeno, uglavno molim ekipu ako slučajno naleti na nekakvo riješenje da podjeli na forumu , hvala.
(šta misliš koliko ima na webu foruma koji postaju o istim problemima kao na redditu... kužiš)
Sincro je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2016., 02:30   #224
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,269
Ne znam da li ste vec imali raspravu o nepoznatim uredajima koje vidi samo win10.

Naime meni se pojavljuju 3 nepoznata uredaja u Network. Gledam nema tih nepoznatih adresa u routeru, svi moji uredaji uredno rade, a te MAC adrese nisu od njih.
Linux takoder nista ne vidi.

WPA2 TKIP/AES, lozinka za pristup routeru promjenjena kad sam mijenjao router

BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2016., 13:16   #225
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 558
Pomoć molim!

Zadnji update-pretpostavljam taj 1607-već danima ne može odraditi do kraja. Neki dan sam ga pustio da radi dva dana, došao je najviše do 51%.

Dva puta sam ga onda prekidao, vraćanja stare verzije i to.....jutros sam oslobodio još SSD-a - sada ima cca. 20Gb slobodno, i pustio da se updatea.

Sad mi žena javlja da je opet već par sati na 31%

Mašina je laptop iz potpisa, Win je došao sa njim.


Što da radim? Da brišem još toga sa SSD-a? Ako je u tome problem, koliko praznog prostora treba za taj update?

Najradije bi diseblao updataenje - je li to pametno?


Tnx unaprijed
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2016., 13:25   #226
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
Uključi defer update u Settings-ima, napravi in-place update preko ISO image-a.

I ostavi ti njega da radi u pozadini update, progress bar je jako ćudljiv i glup, većinu vremena Winsi rade nekaj u pozadini iako se postotak ne miče.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2016., 13:34   #227
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 558
Tnx, probat ću to.
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 20:13   #228
Schtefek
Premium
Moj komp
 
Schtefek's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Križevci
Postovi: 172
Angry

Bok, ljudi.
Nisam nov kad se radi o računalima, windowsima i općenito kaj se kompova tiće, no ovo kaj mi se događa već neko vrijeme rastura mi živce.
I prije nego mi je došao novi 1607 Update imao sam problema koji su se samo od jednom počeli događati.
Konkretno otvorim Google Chrome i upalim Gmail i još nekoliko tabova, Chrome mi stane, komp se smrzne na neko vrijeme i nikud nikam, pokazivač se miče ali što god radim ništa se ne događa, nego nakon 15-20 sekundi sve se od jednom pokrene čak i ono što sam pokušavao dok je bio zacvikan, npr. pali se Task Manager, uključuje Start i sl. i to me strašno živcira, a probao sam i sa drugim preglednicima i isto mi se događa.
Nakon Update 1607 to se produžilo, a i povremeno mi se bez posebnog razloga komplet smrzne, tak da ga moram na silu restartat. Napravio sam Recovery, nije pomoglo, napravio sam Restart OSa to je malo pomoglo, sve dok se nije opet do kraja napravio update, onda mi se znao u nekoj bedastoj igri Toybox, koji igram sa sinom, smrznuti nekad na početku nekad nakon sat vremena igre, mislim igra je na razini korištenja resursa igrica iz 90tih, pa mi nije jasno kaj se događa. A kad sam instalirao Kaspersky, onda se poćeo još češće smrzavati. Sad sam ga ugasio, i smrzavanja se događaju rjeđe nego s njim ali opet barem 2-4 puta u 2-3 sata koliko sam na njemu. Mislio sam da su driveri od grafičke, pa sam sve izbrisao i instalirao zadnje, ma jok ništa bolje. Mislio sam da je problem do toga što imam AMD proc i AMD grafu, jer na poslu imam Intel i5-4690 pa nemam problema ali i kolegice kojima sam ja sklapao računala imaju AMD APU u svojim računalima i Update 1607 i nema problema. Lud sam, neznam kaj me zeza. Ima netko slična iskustva ili možda zna u čemu griješim. Moram samo napomenuti da sam malo prije Updatea 1607 zamijenio SSD, stari 240 Kingston sa novim 480 Tractorom, ali je bila na njega čista instalacija WIN10 napravljena od nule. Sve me fakat ljuti i ako se ovo nastavi onda bum pričekal još koji mjesec i prodal sve i nadogradil na KabyLake i GeForce. Sorry na dužem postu ali više ne znam kaj da napravim.
Schtefek je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2016., 21:01   #229
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sinoć mi povuko AU nakon dugo vremena. Ujutro me dočekao rebootan komp. Za sada problema nema, ništa nije resetirano, sve je kako je i bilo.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2016., 16:01   #230
Deamon101
Premium
Moj komp
 
Deamon101's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 503
Ajme taj windows 10 došao i taj dan da sam prvo računalo na poslu išao osposobit

Osposobim ja, bude legacy u biosu, instaliram, sve prekrasno, idem napraviti image sa Acronisom kao i 10 000x do sada(stvarno dobar program), to računalo kasnije se skrši, idem vratiti image i drek.

Javlja da nema diska, bios postavke ostale identične.

Isto tako pokušao još jednom deployati image sa drukčijim redoslijedom i letterima i particijama i drek opet.

Zašto Acronis ima problem preslikati disk doslovno, i kasnije deployati doslovno?

Što krivo radim?

Da stavim kvačicu sector by sector?

Acronis je 2016, ostale verzije javljaju da arhiva nije cjelovita kao da nije last backup(poznat bug).

P.s. sredio sam majku mu. Pokrenuo bootabilni partition editor i sredio drive lettere i stavio na 100mb particiju da je aktivna. Koji k acronis to sam ne radi sa win10?

Koje su alternative za windows 10? Mislim Acronis mi je nezaobilazan ali ako cu imati ovakve probleme onda stvarno...

Zadnje izmijenjeno od: Deamon101. 25.11.2016. u 16:08.
Deamon101 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2016., 21:30   #231
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,472
Koristim svaki dan Acronis i u većini slučajeva nemam problema bez obzira na OS.
Citiraj:
Postupak:
  1. Idem na backup - my disks, označim potrebne particije ---> ako je cijeli disk u pitanju, onda obavezno image radim na neki drugi disk ili ako je samo C + sistemske, onda na particiju koja nije označena za backup, npr D
    Jer mi se inače u suprotnom znalo zblesirati, image nije bio dobar i sl.
  2. backup method - staviš full
  3. backup options - možeš stavti password ako treba, povećati kompresiju na High i obavezno označi Validation da ti provjeri ispravnost image
  4. i to je to
Citiraj:
  1. Kad vraćaš onda Recover - my disks, učitaš image i označiš particiju koju trebaš (bez MBR)

    ILI

  2. Ako prebacuješ na novi disk onda prvo kreiraš pod tools and utilites -> add new disk -> odabereš taj disk, onda MBR ili GPT ovisno o sustavu i onda ideš na 1. korak
Kao alternativu imaš Macrium reflect koji je isto dobar, sporije odradi posao, ali nekad čak i bolje.

Zadnje izmijenjeno od: veve. 25.11.2016. u 21:36.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2016., 23:51   #232
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor Deamon101 Pregled postova
Ajme taj windows 10 došao i taj dan da sam prvo računalo na poslu išao osposobit

Osposobim ja, bude legacy u biosu, instaliram, sve prekrasno, idem napraviti image sa Acronisom kao i 10 000x do sada(stvarno dobar program), to računalo kasnije se skrši, idem vratiti image i drek.

Javlja da nema diska, bios postavke ostale identične.

Isto tako pokušao još jednom deployati image sa drukčijim redoslijedom i letterima i particijama i drek opet.

Zašto Acronis ima problem preslikati disk doslovno, i kasnije deployati doslovno?

Što krivo radim?

Da stavim kvačicu sector by sector?

Acronis je 2016, ostale verzije javljaju da arhiva nije cjelovita kao da nije last backup(poznat bug).

P.s. sredio sam majku mu. Pokrenuo bootabilni partition editor i sredio drive lettere i stavio na 100mb particiju da je aktivna. Koji k acronis to sam ne radi sa win10?

Koje su alternative za windows 10? Mislim Acronis mi je nezaobilazan ali ako cu imati ovakve probleme onda stvarno...

Pa mogao si i s Acronisom odradit particije. Nije ti trebao dodatni alat.

Inače, Acronis bez problema barata 10kom, jedino je malo tricki ako si 10ku instalirao na 2 diska, što djubre zna napravit. Ako su u sistemu 2 diska, i 10ka zbog nekog razloga misli da je nesistemski disk primarni.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2016., 13:42   #233
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 504
Ja imam jedno možda glupo pitanje. Sve one slike koje se pojave random kad se PC upali ili vrati iz standby-a. Di se one sejvaju di se ih može vidjeti?
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2016., 22:28   #234
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,410
Citiraj:
Autor Majkus Pregled postova
Ja imam jedno možda glupo pitanje. Sve one slike koje se pojave random kad se PC upali ili vrati iz standby-a. Di se one sejvaju di se ih može vidjeti?
To su fotke koje Windowsi vuku sa Windows Spotlighta
A evo kako možeš doći do fotki koje su spremljene lokano u cache memoriji


Ili jednostavno skini ovaj app
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 21:48   #235
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
windows search u 10tki glup ili sam ja glup...

Ok, znaci imam folder sa 5000 fajlova koje je netko greskom duplirao, dakle imam npr ovo

20160811_105652.jpg
20160811_105652[1].jpg

i sad mislim si najlakse cu to rijesiti u searchu da upisem [1] no on pronalazi i jedne i druge, u ovom originalu oznaci _1 kao da je match, a vjerojatno te zagrade sluze za izoliranje nekakvog searcha, pa probam 1].jpg pa opet nalazi sve, probam "[1].jpg" pa "1].jpg" , pa ].jpg i "].jpg" no nalazi stalno i originale...


wtf

sad cisti dupeguru trenutno ali koji k je sa tim searchom u desetki?
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 21:53   #236
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Ok, znaci imam folder sa 5000 fajlova koje je netko greskom duplirao, dakle imam npr ovo

20160811_105652.jpg
20160811_105652[1].jpg

i sad mislim si najlakse cu to rijesiti u searchu da upisem [1] no on pronalazi i jedne i druge, u ovom originalu oznaci _1 kao da je match, a vjerojatno te zagrade sluze za izoliranje nekakvog searcha, pa probam 1].jpg pa opet nalazi sve, probam "[1].jpg" pa "1].jpg" , pa ].jpg i "].jpg" no nalazi stalno i originale...


wtf

sad cisti dupeguru trenutno ali koji k je sa tim searchom u desetki?
Code:
"[1]"
(sa navodnicima)
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 22:00   #237
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
ok, to je valjda jedino sto nisam probao. zasto ovo sa extenzijom ne pali onda, isti k?
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 22:17   #238
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
ok, to je valjda jedino sto nisam probao. zasto ovo sa extenzijom ne pali onda, isti k?
Because fuck you je vjerojatno najblize odgovoru kojeg trazis. Da ti budem iskren, ne znam, ali taj search se konstantno mijenja i nesto muljare po njemu, bit ce da to ekipa negdje iza 7 mora i 7 gora i 7 planina koristi, meni je iskreno bilo oduvjek poprilicno beskorisno. Bilo kako bilo, vise informacija mozes poceti kopati ovdje: https://msdn.microsoft.com/en-us/lib...(v=vs.85).aspx

Mogao si traziti nesto u ovom stilu:

Code:
filename:*].txt
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 22:46   #239
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
e vidis ja sam isprobavao sa name:*].jpg i pokusaj, izbacuje i sve ove bez zagrade, ne znam zasto ali glupo do jaja

dok ovo filename:*].jpg izbaci ok

do ovog name sam dosao searct pa other properties, nigdje nisam vidjeo filename pa sam pretpostavljao da je to to.

eto, glup ja glup win...
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2016., 11:36   #240
GTC
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 64
onako na prvu, možda bih probao \[1\]
GTC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na