Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.12.2004., 08:10   #1
Stalker
Premium
 
Stalker's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb , by Jelačić plac
Postovi: 215
Question Koji digitalni A/V receiver

Kenwood , Onkyo ,Pioneer, Yamaha do 135W:confused: Cjena do 2500 kn
Stalker je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2004., 10:06   #2
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Re: Koji digitalni A/V receiver

Par savjeta...

Nemoj UOPCE gledat snagu. Zaboravi na to. To je u tvom slucaju najmanje vazno.

Moja preporuka je definitivno Yamaha, u svojoj klasi je sigurno best-buy. Zvuk vrlo dobar, hrpa konektora, snage za pomicat case na stolu ima i najslabiji model... Ja sam kupio Marantza iako sam dosao po Yamahu, no na kraju sam ipak odlucio dodat tih skoro soma kuna i uzet Marantza (nisam pozalio).

Od kenwooda sam imao doma na tjedan dana jedan model, bio je apsolutno los. Kenwood KRF V7050D. Cini mi se da je to u toj klasi oko 2500 kn. Katastrofa od receivera. Zvuk je jos bio ok, daljinski solidan, izgled prolazan... ali konektori za zvucnicki kabl.... dovoljno govori to da sam morao svoj kabl (IXOS 6003 ja mislim) stanjiti na POLA debljine da mogu ugurat u tog Kenwooda. Moj savjet da se njega klonis...

Onkyo neznam, nisam slusao, Pioneer takodjer.

Anyway, ako ikako mozes, probaj pitat ducan dal' mozes donest svoje zvucnike i poslusat to malo... Onda kupis ono sto ti najvise odgovara uhu.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 01.12.2004., 20:58   #3
Mile
Premium
Moj komp
 
Mile's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zd
Postovi: 218
Citiraj:
Anyway, ako ikako mozes, probaj pitat ducan dal' mozes donest svoje zvucnike i poslusat to malo... Onda kupis ono sto ti najvise odgovara uhu
To je najbolja metoda odabira. Ne vole svi isti zvuk. Imam kenwooda jer mi je bio povoljan za kupiti (cijena, čekovi...). Par mjeseci poslije sam poslušao pioneera i skužio koliko sam pogriješio jer mi kenwood u odnosu na njega ima sterilan zvuk.
__________________



No.1:
A64 X2 3800, Coolermaster HyperTX, Gigabyte Ma770-DS3, 2gb Crucial 800, Sapphire HD3650 512mb & Acclero S2, Avermedia speedy hybrid, Avermedia DVB-S, Creative audigy sb1394, WD 120gb, Hitachi 160gb, Maxtor 200gb, Seagate 300gb, Hitachi 400gb @usb, Nec 4551 & LG h55l, Tagan Easycon 530W, Samsung Syncmaster 710n.

No2:
Celeron E1200, Coolermaster HyperTX, Asrock 4CoreDual-VSTA, Gigabyte Hd2400 pro, 2gb Kingmax 667, Creative live!, Dazzle videocollector dvb-t, WD 160gb, Asus dvdrw, Fortron 350w, Samsung Syncmaster 153v

No3:
P2-333, Atc 6150, Matrox millenium g450, 256mb sdram, Fujitsu 40gb, Nec ND-1300, Linkworld 250w, DTK 17" crt



Mile je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2004., 13:39   #4
cosmicloop
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Rotel

Da sam ja na tvom mjestu odlucio bi se za rotel model ra01 jedino sto nema recever ali zvuk je savrsen pogledaj recenzije na hifi choise.

www.hifichoice.co.uk
cosmicloop je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na