Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.02.2021., 17:26   #31
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Moze biti da aplikacije u ubuntu kompenziraju taj delay i pustaju video "sa zakasnjenjem". Windowsi to nazalost ne rade

Tako rade androidi u youtube, netflix i sl. video appovima.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2021., 21:16   #32
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
To je to onda, na mobitelu sve tip top, na kompu delay kod youtubea, jako osjetni delay sam osjetio i u jednoj igri na kojoj sam testirao, ista stvar i na laptopu. Na kompu i laptopu su windowsi, mobitel je android. Cudno da na kompu nisam osjetio neki delay kod reprodukcije videa preko mpc-a, vjerojatno neki codec thing, who knows.
ssarik je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.02.2021., 22:33   #33
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Probao sam i ja razne BT sluske. Na mobu i recimo firetvu nema delay, na telki ima ako nije android. Neke telke imaju opciju da nastimas delay pa onda je sync tocan.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2021., 00:23   #34
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Ja imam Samsung TV s Tizenom pa cu bas isprobati.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2021., 16:27   #35
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Evo da javim sa zakasnjenjem - na TV-u sve radi kao i na mobu, tip top.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2021., 19:14   #36
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Bluetooth slusalice bez delaya ne postoje. Cak i aptX LL ima delay ali nije jako primjetan. Pokusaj neku igru i javi da nema delaya. Zoom ti je stekao iz nekog drugog razloga nevezanog za nativnu latenciju.
Kad je vec tema dosla na vrh.

Isprobao na starom laptopu Diablo 2, isto Ubuntu, i delay se osjeti. Lagano je iritantno, neki FPS ili dinamicniju igru ne bi mogao tako igrati.

Dobio sam i primjedbu za poziv preko WA. Zvuk preskace, znaci moj mikrofon, kod mene je zvuk bio OK. Kad sam se prebacio na mob sve ok. Nisam isprobao na vise poziva, a i ovo je vise bilo kao da se gubi signal, a ne delay. Mob je bio na stolu na 40cm od mene. Trebalo bi to isprobati jos koji put za ozbiljniji zakljucak.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2021., 21:07   #37
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Noise canceling ili nekakvi wannabe mikrofon filteri pozadinske buke u slušalicama (nevezano za mob ili bt vezu) znaju napraviti takav problem sa isprekidanim zvukom kod razgovora. Vjerojatno bi se dalo utvrditi s par test poziva u tihom i bučnom ambijentu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2021., 17:59   #38
svemir
Premium
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 160
ajde dajte savjet . Mislim uzet bezicne sluske do kojih 600 kn .
izabir je pao na :
ASUS TUF Gaming H3 wireless
RAZER Nari Essential
koje se vise isplate . trebalo bi za neozbiljni gaming ( uglavnom csgo)
znam da BT ima delaya . dal se taj delaya jako kuzi u igri .
dal wireless ima delaya . jer ove ASUS TUF Gaming H3 wirelesssu su 2.4 GHz wireless.
Hvala na info.
svemir je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2021., 21:52   #39
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Osobno sam imao G933 bezicne i nisam primjecivao nikakav delay. Ali bilo kakve BT sluske su imale delay, od malog do skoro pola sekunde. Meni osobno gaming i BT ne idu u istu recenicu, ako gledam fps igre. Djabe nam svi low latency codeci na sluskama kad windowsi to ne podrzavaju.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2021., 10:47   #40
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 832
koje bežične in-ear slušalice kupiti do 700kn? frendu treba za trčanje, znači spojene na mob će biti.

jesu čemu ove?

tnx...
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.09.2021., 18:24   #41
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Ima različitih iskustava s njima. Nekome su se raspale, nekome crkle a nekome rade super( nakon par FW updatea). Morat ćeš probat pa javit nama
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2021., 22:43   #42
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 832
Što da velim onda? Da uzme koje mu se svide il treba obratit pozoronost na nešto?

Poslano sa mog koristeći Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: snorky_vk. 26.09.2021. u 23:20.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2021., 23:19   #43
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Pa za trcanje bi bilo sto u tom cjenovnom rangu trebalo biti OK. Ja svoje (vidi par postova gore) koristim za trcanje i zoom i sve ok. Nemam neke zamjerke. Pretpostavljam da bi tri put skuplje sluske morale biti samo bolje.

Vidim da sam se gore zalio nesto na kvalitetu zvuka u razgovoru ali tog vise nema osim kad mi konekcija puca pa pretpostavljam da je najvjerojatnije i tada to bio problem.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2021., 23:50   #44
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
A galaxy buds+? Ako ima srece i fit mu bude odgovarao, te sluske ne ispadnu iz uha tako lako. Prosao sam i Budse i Buds+. Isti im je fit, baterija je bolja na Buds+, case je kvalitetniji na Budsu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2021., 23:59   #45
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Ove b&o sluške su dobile dobre ocjene za zvuk i udobnost, samo što su se neki žalili da im je verzija 1 (na linku) crkavala brzo ili bi se otvarale, i da imaju loš zvuk ako nije AAC glazba. Nakon toga je izašlo dosta updateova, mozda se i izrada nakon nekog vremena poboljšala. Neka proba, garancija postoji 2 godine pa zašto ne. Frend ima neke JBL running, nisu loše, ali kaže ništa posebno što se zvuka tičeali ne mrdaju s uha, i imaju neke sitne funkcije koje mu pašu kao npr,kad tapneš 2put prstom volume padne na 30% i možeš razgovarat s ljudima bez skidanja sluški ili ako želiš nešto čuti na brzinu.Nisam ih probao. Tu su negdje bile oko 600-700kn, mogu ga pitat na poslu. Ja bih probao te b&o pa ako baš ne valjaju frend lako zamijeni.
Što se mikrofona tiče na tws sluškama, probao sam 20ak tws sluški,(ove b&o nisam) airpods mi imaju jos uvijek nr1 zvuk za razgovore ( mikrofon) a naravno i glazba se čuje odlično. Nabavit cu si running gumice za airpods i to je to. Ali jbg ne koštaju 600kn nego 1000 i kusur.
Što se jeftinijih budsa tiče ,jedne od omiljenijih su mi Xiaomi airdots basic S.

Zadnje izmijenjeno od: Bruno_Rv. 27.09.2021. u 00:06.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2021., 09:50   #46
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
koje bežične in-ear slušalice kupiti do 700kn? frendu treba za trčanje, znači spojene na mob će biti.

jesu čemu ove?

tnx...
Ne znam koliko će ti pomoći moje iskustvo, ali ako su slušalice potrebne samo za trčanje onda možeš proći i jeftinije. Prije godinu-dvije sam bio i sam u istoj dilemi, što kupiti? Gledao sam od ekstra skupe Jabre do Aliexpress jeftinjaka. Imao sam prije Plantronics slušalice koje su koštale 80-tak eura i super su služile tri godine, onda su se strgale. Nisu bile true wireless. Ovaj put sam htio true wireless jer dosta smeta kad ti žica lupa po vratu dok trčiš. Na kraju sam nakon dosta istraživanja zaključio da je pametnije kupiti nešto Anker-style nego zdrobiti pet ili deset puta više para. U to vrijeme Soundpeats Trueshift 2 je bio najbolji izbor, USB-C, 100 sati trajanje kutijice za punjenje, BT 5.0 i pozitivni reviewi. Mislim da nisam pogriješio, slušalice služe super, trčim oko 100 kilometara mjesečno, baterija će crknuti nakon 3-4 godine i neće se moći zamijeniti kao što se ne može niti u ultra skupoj Jabri. Cijena je bila oko 30€.

Ako ti trebaju all-round slušalice, onda vjerujem da je priča drugačija.
Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2021., 08:34   #47
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
ja osobno imam ove vec skoro 2 godine. solidne za te novce, nisu neudobne, zvuk je dobar. link
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2021., 12:05   #48
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Imam trenutno in-ear žične KZ ZSN Pro sluške i zvuk mi je odličan no petljanje kabela me ubija pa razmišljam da li bi bilo pametnije kupiti za njih upgrade na bežični kabel (cca 120kn) ili neke jeftinije full bežične sluške, tipa Fiil T1 Lite (cca 280kn)?

Cijena mi igra ulogu i ne znam da li, i koliko, bolji zvuk može biti na ovim bežičnim koje su 2,5x skuplje od kabel upgradea?
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2021., 23:16   #49
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Zvuk je subjektivan. Pitanje je koliko želiš riskirati. Ako nisi sklon riziku kupi dodatak BT za svoje. Ako želiš testirati ove druge, a ja te podržavam u tome 😁😁, javi nam kakve su 😀😀😀

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2023., 17:47   #50
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
https://www.elipso.hr/audio__video/s...ce/BTTUCKTWSK/

dobio sam na poklon ove, međutim meni trebaju za vježbanje u teretani, ove nisu in ear - dali će mi ispadati prilikom vježbanja i naglih pokreta/trzajnih pokreta ili neće?

ako ih otvorim i isprobam, onda ih neću moći više zamjeniti, nisam pametan, ali ne bi volio riskirati

šta vi kažete?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2023., 09:14   #51
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
https://www.elipso.hr/audio__video/s...ce/BTTUCKTWSK/

dobio sam na poklon ove, međutim meni trebaju za vježbanje u teretani, ove nisu in ear - dali će mi ispadati prilikom vježbanja i naglih pokreta/trzajnih pokreta ili neće?

ako ih otvorim i isprobam, onda ih neću moći više zamjeniti, nisam pametan, ali ne bi volio riskirati

šta vi kažete?
To ti ama baš nitko ne može reći, prije nego probaš.

Doslovno ovisi o obliku tvojeg uha.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 13.11.2023. u 09:56.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2023., 12:28   #52
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 746
A za takve stvari meni najbolje od KZ-a ona zakačkica na kabelu kaj ide oko uha, onda ak ti i ispadne iz uha, ne bude ispalo i sa uha. A frend ima airpodse ovakvog oblika i veli za trčanje nisu mu nijednom ispale.
elzel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na