Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.09.2013., 11:50   #91
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 262
Pikiram ovo tipkalo, a vidim da dosta ljudi na forumu koristi i da su zadovoljni. Vidim da ju vi koristite za sve od rada do gaminga i da nemate problema.

Zanima me javlja li se kome da mu se baterija naglo isprazni? Npr. za vrijeme igranja kada su tipke konstantno stisnute i sl. (vidio neki komentar na amazonu)
Osobno i nisam neki gamer, ali znam zaigrati povremeno.

Ispod kojeg postotka se ne može više raditi s njom?

Jeli netko ju uparivao s nekim logitech mišem, ako da jel sve funkcionira dobro? Vjerojatno bi se uparivala s M510 ili M705.

Druga opcija mi je MK520 s time da bi miš zamjenio s jednim od ova dva gore.

Slobodno dobacite i koji savjet u vezi dvojbe K750 ili MK520.

Zadnje izmijenjeno od: Sonim. 04.09.2013. u 18:50.
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2013., 13:16   #92
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
nikad mi se nije ispraznila. ono, nikad. A programiram s njom, tako da punoooo više tipkam od gamera.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.09.2013., 14:04   #93
erda
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sla
Postovi: 179
Citiraj:
Autor Sonim Pregled postova
Pikiram ovo tipkalo, a vidim da dosta ljudi na forumu koristi i da su zadovoljni. Vidim da ju vi koristite za sve od rada do gaminga i da nemate problema.
Zanima me javlja li se kome da mu se baterija naglo isprazni? Npr. za vrijeme igranja kada su tipke konstantno stisnute i sl. (vidio neki komentar na amazonu)
Osobno i nisam neki gamer, ali znam zaigrati povremeno.
Ispod kojeg postotka se ne može više raditi s njom?
Jeli netko ju uparivao s nekim logitech mišem, ako da jel sve funkcionira dobro? Vjerojatno bi se uparivala s M510 ili M705.
Druga opcija mi je MK520 s time da bi miš zamjenio s jednim od ova dva gore.
Slobodno dobacite i koj savjet u vezi dvojbe K750 ili MK520.
Savršeno radi u kombinaciji s MX400!!
Baterija se nikad nije ispraznila...
erda je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2013., 07:21   #94
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
E'o, nepune 2 godine proslo... Krenuli prvi problemi s baterijom/solar sranjem.

- puni charge traje 7-10 dana (soba je u polumraku, 20-30 luxa prosjek)
- softver je govno (Sve losije prikazuje stanje baterije, naso hack koji to rjesava restartom softvera, ali zna tipa prikazivat 30% a tasta crkne jer je na 0
- sve cesce mi se desi da ju skroz ispraznim (2x u zadnjih mjesec dana)

I dalje stoji ono da bi ovo bila najbolja tipkovnica sto se mene tice, samo da ju mogu kablom spojit. Sve ostalo iz reviewa u prvom postu stoji. E i ne znam jesam napiso, ali rokno sam je sakom i pukla plastika za podesavanje nagiba.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2013., 15:38   #95
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 262
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
E'o, nepune 2 godine proslo... Krenuli prvi problemi s baterijom/solar sranjem.

- puni charge traje 7-10 dana (soba je u polumraku, 20-30 luxa prosjek)
- softver je govno (Sve losije prikazuje stanje baterije, naso hack koji to rjesava restartom softvera, ali zna tipa prikazivat 30% a tasta crkne jer je na 0
- sve cesce mi se desi da ju skroz ispraznim (2x u zadnjih mjesec dana)

I dalje stoji ono da bi ovo bila najbolja tipkovnica sto se mene tice, samo da ju mogu kablom spojit. Sve ostalo iz reviewa u prvom postu stoji. E i ne znam jesam napiso, ali rokno sam je sakom i pukla plastika za podesavanje nagiba.
Vjerujem da bi žičana verzija bila Logitech K290. Dizaj je jako sličan ovoj K750, ali ne vidim da je ima kod nas (niti baš na amazonu).
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 04:20   #96
sliver
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
Koristi li tko K750 preko 2 godine?
Ja ju imam oko godinu, godinu i pola.. Prva je krepala nakon nešto više od pola godine, prestala se puniti.

Druga sada ima ogroman lagg izražen u igrama, mislim da ju smeta Wireless signal od drugih uređaja jer su problemi počeli otkad je pokraj smartTV-a.
Razmišljam dal da ju vratim i uzmem neku žičanu, radi previše problema..

EDIT: Ugasio Wireless na TV-u, i dalje lagga u igrama.

Zadnje izmijenjeno od: sliver. 11.07.2014. u 04:49.
sliver je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 13:38   #97
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,443
Radi istih problema i ja se nazalost rijesio svoje K750, sve imam wireless (mis, headset) ali tipkalo sam uzeo zicano sad jer mi se neda imat bugovite lagove od par sec.
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 31.08.2014., 10:22   #98
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
JEdno pitanjce za ponosne vlasnike (sadašnje i bivše).
Dali su vaše tipkalice onako malo iskrivljene po sredini?
Moja je odignuta u sredini nekih 2-3mm u sredini i dakako može se pritisnuti dolje!
Ne utječe na funkcionalnost, ali živcira, plus, dio oko spolarnog panela na desnoj strani se lagano odvaja (odljepljuje) od okvira.

Dali je to dovoljni razlog za reklamaciju?
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2014., 11:32   #99
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Svakako odnesi, Logitech je ok po pitanju svega, tako da ti vjerojatno budu zamjenili. U najgorem slucaju, vratit će ti tipkovnicu nazad. Nemaš što izgubit.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2014., 23:42   #100
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Toliko o reklamaciji.
Danas se nađem sa frendom koji mi sređuje reklamacije i tako pričamo malo. Pita me on kaj joj je, ja mu opišem i pokažem i veli on dobro, ali... I tu sada kreće njesra.
Veli, ajmo provjeriti dostupnost (tamo gdje sam kupio preko njega). Kupljena je u Microline-u 31.05.2013., dakle još skoro 1,5g garancije. Vidi vraga, nemaju uoće u ponudi.
Velim mu ja, ma znaš da znaju štekat po tom pitanju i ažurnosti na webu, reko daj nazovi ih.
I tako on nazove agenticu za Logitech u Microline-u i pita ju zakej ju nemaju i kad će je imati, a ona hladno odgovori, nema ih i više ih nikada neće ni imati (Microline).
Super reko, sad i ako mi prihvate reklamaciju, netko će si fino uzeti moju tipkovnicu, ja ću dobiti pare (a kupljena je za 400kn) s kojima si mogu danas kupiti u RH ravno POLA ove iste tipkovnice. Naime, svega 3 dućana nude tipkovnicu i od ta 3 samo jedna ju ima, ove ostale dvije nemaju na stanju i nije dobavljiva.
Taj tko ih ima, ima ih za 760kn za keš ili 820kn na kartice!!!!????

Fakat super, mislim imam još 1,5 garanciju, ali toplo se nadam da ju neću morati iskorištavati jer ću samo popušiti u bilo kojoj situaciji jer mi sigurno nebudu zamjenili sa novom.

Jedino što mi sada pada na pamet jest da kontaktiram Logitech direktno i obrazložim problem i situaciju. Mislim, kupio sam ju na akciji, ali sada je skoro duplo skuplja (a i sam logitech je poskupio sve u zadnjih godinu dana) da nema šanse da idem na povrat love.
Koji bulšit.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.09.2014., 00:16   #101
borisko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: .com
Postovi: 519
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Toliko o reklamaciji.
Jedino što mi sada pada na pamet jest da kontaktiram Logitech direktno i obrazložim problem i situaciju. Mislim, kupio sam ju na akciji, ali sada je skoro duplo skuplja (a i sam logitech je poskupio sve u zadnjih godinu dana) da nema šanse da idem na povrat love.
Koji bulšit.
Napravi to...tako sam i ja sa Wave Desktop Pro i dobio sam zamjenu (Wave više nisu imali u ponudi), nemaš kaj za izgubit.
borisko je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2014., 10:25   #102
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Da, najbolje provjeri direktno s njima. Meni su isto prigovarali nešto oko potencijalne reklamacije, pa sam se javio direktno Logitechu. Oni su mi se ispričali u njihovo ime i rekli su da ako trgovina neće htjeti riješiti reklamaciju, neka pošaljem njima podatke o tipkovnici da oni to riješe.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2014., 19:15   #103
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Budem, morat ću to fino za vikend fotkati i posnimiti da vide kako se fleksa u sredini radi popiganisti pa ću im onda poslati. Imam već i račun spreman tako da nema frke kaj se toga tiće.
Javim rezultat moje potjere!
Tenks
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2014., 15:27   #104
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,757
Evo i moju K750 dokrajčila cedevita. Utvorim nabavu.net i imam šta vidjeti, danas vrijede suhog zlata naspram onih 400kn iz linksa. S druge strane, gotovo nitko je više ne drži na lageru (još se raspitujem i čekam odgovore).

Moje pitanje: znate možda neki underground shop gdje ste je vidjeli ili znate da ih imaju sa hrvatskim layoutom, a da nisu izlistani na nabavi? Vi gore imate dosta tih malih shopova za koje nitko nikad čuo nije. Po mogućnosti da nije više od 650-700kn
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 23:05   #105
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Zadnji update - trazim novu tipkaru nakon 4 godine i 3 mjeseca s K750 .

Govnu* je baterija "pri kraju" - nije crkla jer se i dalje uredno puni, ali vise ne drzi 2-3 mjeseca, nego ju moram punit 1x u 2 tjedna, uz dodatak da ju sad koristim 3x manje nego prije (mozda 20h tjedno).

Primam prijedloge za zamjensku sa žicom, a da ima isti layout i flat tipke.

*Govnu zato jer su nove sad nenabavljive (kod nas ju drzi smao neki sumnjivi iPon) ili preskupe (100 bucksa). I dalje mi je super layout/feel/dizajn, ali zelim f..kin tipkaru na kabl, wireless je livada.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2016., 09:31   #106
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 262
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Zadnji update - trazim novu tipkaru nakon 4 godine i 3 mjeseca s K750 .

Govnu* je baterija "pri kraju" - nije crkla jer se i dalje uredno puni, ali vise ne drzi 2-3 mjeseca, nego ju moram punit 1x u 2 tjedna, uz dodatak da ju sad koristim 3x manje nego prije (mozda 20h tjedno).

Primam prijedloge za zamjensku sa žicom, a da ima isti layout i flat tipke.

*Govnu zato jer su nove sad nenabavljive (kod nas ju drzi smao neki sumnjivi iPon) ili preskupe (100 bucksa). I dalje mi je super layout/feel/dizajn, ali zelim f..kin tipkaru na kabl, wireless je livada.
Pogledaj si k290 djeluje mi vrlo sličan model kao i k750 samo ima žicu
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2016., 10:40   #107
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
thanks, upravo pogledao - cini se super! Ali... nabava.net ne izbacuje ni jedan rezultat Odo pitat tipa iz shopa
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 00:07   #108
Night bird
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 136
Zašto ne uzmeš ML 2032 ?
Night bird je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 08:31   #109
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor Night bird Pregled postova
Zašto ne uzmeš ML 2032 ?
Gledao sam i to i zakljucio da mi se ne da zaj..avat s solarnim punjenjen. Kabl majka.

Ali s obzirom na cijenu, mislim da cu uzet jednu ML-ovku i probat zamjenit bateriju, pa ak bude ok, ponesem si na posao da zamijeni Genius Luxemate i2xx. :-)
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 10:24   #110
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,443
ja sam se riješio K750 baš iz razloga što je moja soba di ju punim većinom u mraku, i onda je malo problem to bio, općenito nikad više ništa solarno za kompjuter, jedino tipkovnica mi je na žicu ostalo sve wireless
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 14:48   #111
Night bird
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 136
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Gledao sam i to i zakljucio da mi se ne da zaj..avat s solarnim punjenjen. Kabl majka.

Ali s obzirom na cijenu, mislim da cu uzet jednu ML-ovku i probat zamjenit bateriju, pa ak bude ok, ponesem si na posao da zamijeni Genius Luxemate i2xx. :-)
Ja više ne mislim na kabl . Kad mi baterija rikne a sumnjam da će uskoro, planiram uzeti par komada ML-ovki. I da jedna radi par mj. nema problema upravo zbog cijene .
Night bird je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2016., 09:36   #112
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,757
Da se nadovežem na svoj stari post, uspio sam nedugo nakon nemilog događaja nabaviti K750 iz HgSpota, izložbeni primjerak kojem su falile 2-3 tipke... Rekoh šalji vamo, ali daj mi dobru cijenu. Cijena bila prihvatljiva, skinuo tipke sa stare tipkovnice i još uvijek veselo kucka. Više ne pijem cedevitu jer kažu da škodi I dalje mislim kako je ovo najisplativiji komad periferije koji sam imao.

PS: probao sam na staroj tipkovnici izvaditi bateriju ma nikako nisam uspio bez da raskupusam tray... Možda postoji neki normalni(ji) način, dunno.

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Evo i moju K750 dokrajčila cedevita. Utvorim nabavu.net i imam šta vidjeti, danas vrijede suhog zlata naspram onih 400kn iz linksa. S druge strane, gotovo nitko je više ne drži na lageru (još se raspitujem i čekam odgovore).

Moje pitanje: znate možda neki underground shop gdje ste je vidjeli ili znate da ih imaju sa hrvatskim layoutom, a da nisu izlistani na nabavi? Vi gore imate dosta tih malih shopova za koje nitko nikad čuo nije. Po mogućnosti da nije više od 650-700kn
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 18:34   #113
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
sorry sto dizem thread iz "podruma" :-)

Jos se nesto trazio s tipkovnicama, trenutno imam, sve Logitech:
Work: K280
Doma: G810 Orion
Stoji sastrane: K750

Sve sam nesto poluzadovoljan sa K280 na poslu (ponajvise sto me K750 razmazila ko psa) - probao mehanicku furat na posao, ali nista od toga. Prezamarajuce mi je tipkat 5+ sati dnevno na tome. Za gejmat je apsolutna bomba, ali za programiranje not so much.

I tako odem na ja nabavu... http://www.nabava.net/search.php?q=ML+2032 i nadjem 2 duckasa koji imaju ovu ML 2032 rechargeable. Stigla jucer, po onom iFixit tutorialu (https://www.ifixit.com/Guide/Logitec...lacement/23376) raskupusao minitray sa baterijom, zamjenio bateriju i evo sve se cini dobro. I opet tipkam po njoj Sutra ide na posao samnom.

Uglavnom - baterija 60ak kuna, zamjena 3 min posla, so far so good. Definitivno najjeftiniji nacin da ju 'vratim iz zivih'. Bas sam zavolio tu tipkovnicu, odo trazit mod da je spojim na USB :P
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 18:45   #114
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,757
Neki dan uzeo bateriji ovdje za 9 eura. Isplativ izbor ako ne mozete osobno kupiti bateriju u Conradu, a zelite da stigne kroz 7 dana:

http://m.ebay.co.uk/itm/MAXELL-ML203...=1605243207001

Ovo je i dalje najdrazi komad periferije koji sam posjedovao (mx master se jos dokazuje).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 23:01   #115
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ta K750 bi bila fantastična tipkovnica da maknu ono solar smeće i stave normalnu li-ion bateriju sa USB konektorom.

Meni je najbolja tipkovnica ikada. Sad imam ovu mehaničku Das Keyboard ali to mehaničko govno je debelo precjenjeno. Za tipkanje mi je K750 100x bolja, još da radi baterija kako spada pa da ne moraš svakih par mjeseci DIY fixati
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 23:08   #116
erda
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sla
Postovi: 179
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Neki dan uzeo bateriji ovdje za 9 eura. Isplativ izbor ako ne mozete osobno kupiti bateriju u Conradu, a zelite da stigne kroz 7 dana:
http://m.ebay.co.uk/itm/MAXELL-ML203...=1605243207001
Ovo je i dalje najdrazi komad periferije koji sam posjedovao (mx master se jos dokazuje).
Moja K750 odlično radi već 3 godine
Baterije što ste mijenjali, s vremenom izgube kapacitet ili?
erda je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 23:17   #117
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
U biti bi trebalo pokriti onaj solarni panel i puniti je samo kad joj kapacitet opadne jer ugrađena baterija ima par stotina ciklusa punjenja prije nego što rikne, a ako ti ima svjetla u sobi onda se puni stalno što je brzo dokrajči.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 23:58   #118
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
toliko ste nahvalili tu K750 da je razmisljam probati... a imam vec mehanicku CoolerMaster Mech MX Blue...
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2017., 06:31   #119
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,757
Citiraj:
Autor erda Pregled postova
Moja K750 odlično radi već 3 godine
Baterije što ste mijenjali, s vremenom izgube kapacitet ili?
Prvu sam zalio cedevitom nakon 2,5 god i riknula je. Bat je bila ok i uvijek je vila na 100%.
Druga je bila izlozbeni primjerak i riknula bat nakon 2 god. Od toga je godinu dana koristena u mracnijem stanu i prvi put sam dozivio da se ispraznila Nije gubila kapacitet, samo je jedan dan prestala raditi i nije se dala ponovo spariti s receiverom. Davala je znakove zivota na onom smajlicu/lampici, ali prema kompu nula bodova. S novom bat sve stima!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2017., 09:29   #120
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Samo da velim, frend je na poslu uzeo K780, nešto najbolje što sam probao, apple keyboard na steroidima. Meni je apple bio vrh, ali nije baš radio dobro s Windowsima, ali ovo je nešto vrhunsko.

Ali 700kn
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na