Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.02.2011., 13:41   #1
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
*Kvalitetan* printer servis

Potrazujem u Zagrebu kvalitetan[1] servis laserskih printera, i to:

a) Samsung CLP-550, koji ima menstrualnih poteskoca nakon prvih 1500 isprintanih stranica (iako je printer star gotovo 5 godina). Najnovija je "waste motor error" koji rijesavam na triper kombinacije i zaista mi se neda rasklapati printer svakih put kad trebam nesto isprintati. Volio bih ga popraviti jer imam 4 nova tonera za njega, sto mi je 5+k tisuca stranica u boji (a koliko malo boje printam, vjerojatno i vise). Jasno, ako je popravak vise od odredjene cifre za koju mi se isplati kupiti novi printer... Figures.

b) HP LJ 1200, koji vec ima ~36k isprintanih stranica i volim ga jer su mi toneri za njega kikiriki i imam 64 dodatna MB RAM-a (72 zuzamen) u njemu sto mi dobro dodje. On je poceo cviliti (kao kolotura) kad pocinje printati, pa bih volio da ga se pregleda.

Molim Adriatixa da se ne javlja na thread jer ce mu se vrata na Ozaljskoj sekirati (jos nisam uhvatio dovoljno vremena za posjet i obracun za printere koje je ukrao/strgao, no otom potom, lista onih koji mu zele sve najgore u zivotu je ionako podulja).

Eh, sad, da objasnim pod [1] - dakle, Adriatix i slicne filozofske drkadzije me *ne zanimaju* jer cu ustrijeliti prvog slijedeceg tome slicnog. Treba mi iskusni profesionalac koji ce mi tocno znati reci u cemu je problem te eventualno otkloniti kvar. Postoji li takva firma u Zagrebu (jer nisam siguran vjerujem li nekakvih ovlastenim servisima vise)? Iskustva, pohvale, preporuke...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2011., 14:01   #2
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
a gle ako nista mr servis je stvarno nelos a posto je ovaj r za recro a oni su stvarno prodavali gro hp printera mozda da tamo pitas.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.02.2011., 14:04   #3
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
upravo to sto codiac kaze, jesi probao mozda poslat mail u njihov servis sa opisom kvara pa da ti napamet probaju rec kakav je kvar u pitanju i kolko bi popravak kostao?
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2011., 14:28   #4
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
tor je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2011., 14:45   #5
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
a gle ako nista mr servis je stvarno nelos a posto je ovaj r za recro a oni su stvarno prodavali gro hp printera mozda da tamo pitas.
Citiraj:
Autor cuks Pregled postova
upravo to sto codiac kaze, jesi probao mozda poslat mail u njihov servis sa opisom kvara pa da ti napamet probaju rec kakav je kvar u pitanju i kolko bi popravak kostao?
OK, thx obojici, mailat cu pa cu vidjeti.

U nacelu, nije "kvar" (jos, predpostavljam) zato sto printer radi OK, no ne bih volio da nastane kvar, mozda jos i veci ako ode k vragu nesto vezano uz to skripanje...

Citiraj:
Autor tor Pregled postova
I njih cu mailati, thx.

Ideje za Zmazung?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2011., 14:50   #6
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
samsung sam ja slao u msan na servis, a buduci da su se sad spojili onda mislim kako bi upit za njega isto trebao tamo slati (u mr servis).
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2011., 15:17   #7
r4z0r
đabalebaroš
Moj komp
 
r4z0r's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Krk
Postovi: 122
Malo sa zakašnjenjem ali moja preporuka za Puntjar. Mi smo slali par firminih OKI lasera u boji i jedan Canon crno bijeli laser i stvarno su dečki bili korektni i brzi, pa ih mogu samo preporučiti.
r4z0r je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 21:37   #8
Static
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12
... a da probaš RETON, na Savici!

Rulaju i servisom i svojiim tonerima još od 94-te.
Static je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 22:19   #9
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Lasere sam rijesio, tko treba preporuku, PM.

Slusam prijedloge za Canon BJC-6500. Ne uvlaci djubre papir.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 22:26   #10
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
ja sam dosta printera nosio u ZEL-Cos, dok je jos bila mala i usluzna firma u podrumu amexove zgrade, kako su sada nakon kaj su se rasirili nemam iskustva, ali za prije samo pohvala...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.03.2011., 15:03   #11
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
jesi siguran da ti se isplati popravljati BJC? kod uvlačenja papira, da li okrene valjak ili jednostavno ne pokrene osovinu za uvlačenje papira?
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2011., 15:05   #12
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
jesi siguran da ti se isplati popravljati BJC?
A3 printer, imam nekoliko rezervnih glava, trosi el cheapo tinte...
Citiraj:
kod uvlačenja papira, da li okrene valjak ili jednostavno ne pokrene osovinu za uvlačenje papira?
E jesi me naso sad.

Cuje se onaj karakteristicni "klang" i kao da malko povuce papir, ali nista... Samo "isprinta" na suho, jel...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2012., 13:34   #13
Topsi
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Moj interes vezan je za Laser printer ML-2510. Naime kod izlaza papira valovito gužva isprintanu stranicu.

Svaki savjet je dobro došao!
Mogu li to sam rješiti ili treba servis?
Preporuka servisa!

Zahvala na svaki odgovor.

Topsi
Topsi je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2012., 13:56   #14
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Čisto da napomenem da MSAN servis treba izbjegavati. Mi smo jedan printer poslali na servis jer je na jednom djelu stalno mrljao tintu..a bio je pod garancijom pa ga nismo smjeli otvarati. Iz servisa nam je javljano da je otisao grijač. Naravno sam popravak bi nas pre skupo došao pa smo odustali od popravka. Kada smo dobili natrag printer ja sam na svoju ruku isao ga rastaviti i skuzio mali komad selotejpa na samom valjku koji je upao nekom od radnika. Uglavnom..skinuo sam taj komadic selotejpa i printer je radio sasvim normalno jer je on bio razlog mrljanju. Sve u svemu MSAN ima veliki minus.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2012., 14:49   #15
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ovo je za nepovjerovat
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2012., 16:43   #16
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,450
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Čisto da napomenem da MSAN servis treba izbjegavati. Mi smo jedan printer poslali na servis jer je na jednom djelu stalno mrljao tintu..a bio je pod garancijom pa ga nismo smjeli otvarati. Iz servisa nam je javljano da je otisao grijač. Naravno sam popravak bi nas pre skupo došao pa smo odustali od popravka. Kada smo dobili natrag printer ja sam na svoju ruku isao ga rastaviti i skuzio mali komad selotejpa na samom valjku koji je upao nekom od radnika. Uglavnom..skinuo sam taj komadic selotejpa i printer je radio sasvim normalno jer je on bio razlog mrljanju. Sve u svemu MSAN ima veliki minus.

Ne kužim, bio je pod garancijom i tražili su da platite grijač?
Alister je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2012., 16:47   #17
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Meni nis nije jasno, mrljao je tintu, zatim je poslan na servis, i zakljucak je da su u servisu zeznuli i da je zbog toga mrljao tintu? Nije mi dobar slijed dogadjaja
rendula je online   Reply With Quote
Staro 12.06.2012., 20:18   #18
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Meni nis nije jasno, mrljao je tintu, zatim je poslan na servis, i zakljucak je da su u servisu zeznuli i da je zbog toga mrljao tintu? Nije mi dobar slijed dogadjaja
Manje fumare

Odnijeli ga na servis zbog mrljanja. Ovi iz servisa javili da je otisao grijac, na sto je kolega rekao da im se ne isplati popravak pa su mu vratili printer. Kad se vratio,kolega ga je otvorio i vidio komad selotejpa na valjku kojeg je skinuo i tako popravio printer.
Zakljucak, od sada saljemo svi printere kolegi Acidu na popravak.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2012., 23:25   #19
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Odnijeli ga na servis zbog mrljanja. Ovi iz servisa javili da je otisao grijac, na sto je kolega rekao da im se ne isplati popravak pa su mu vratili printer.
Čekaj malo, je li u jamstvu ili ne?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2012., 00:20   #20
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Kad smo već kod bisera servisa. iP4600 mi je preko noći počeo davati error poruku da se javim servisu.

Istražio ja fino prije toga u čemu može biti problem, našao nešto napola, ušao u service mode i softverom mu resetirao waste ink disposal nešto.
Uglavnom, Canoni rade na foru da na 20% napunjenosti tog nečeg, pretpostavljam da je obična spužvica s nekom vrstom mjere, jednostavno odbija poslušnost i javlja da mora na servis.

Zovem ja sljedeći dan KSU i dobivam informaciju da je otišla glava i elektronika i da me zamjena toga košta oko 800 kn (novi printer je 500-600). Na moje inzistiranje da ne mora biti glava i elektronika, te da me zanima taj waste ink disposal nešto, saznajem da je cijena oko 350 kn.

Tko je tu lud na kraju. Nitko više ništa ne popravlja, sve ima time limit na mjesec dana nakon garancije, pa kupuj fino novo.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2012., 11:30   #21
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Čekaj malo, je li u jamstvu ili ne?
U postu pise da je bio pod jamtvom. Mozda nam kolega objasni zasto je trebalo platiti popravak.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2012., 12:17   #22
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kad smo već kod bisera servisa. iP4600 mi je preko noći počeo davati error poruku da se javim servisu.

Istražio ja fino prije toga u čemu može biti problem, našao nešto napola, ušao u service mode i softverom mu resetirao waste ink disposal nešto.
Uglavnom, Canoni rade na foru da na 20% napunjenosti tog nečeg, pretpostavljam da je obična spužvica s nekom vrstom mjere, jednostavno odbija poslušnost i javlja da mora na servis.

Zovem ja sljedeći dan KSU i dobivam informaciju da je otišla glava i elektronika i da me zamjena toga košta oko 800 kn (novi printer je 500-600). Na moje inzistiranje da ne mora biti glava i elektronika, te da me zanima taj waste ink disposal nešto, saznajem da je cijena oko 350 kn.

Tko je tu lud na kraju. Nitko više ništa ne popravlja, sve ima time limit na mjesec dana nakon garancije, pa kupuj fino novo.
To se i meni desilo na epsonu c42. Da ubiti to je spužvica u koju ide višak tinte, nakon određenog broja printanja/čišćenja glave brojač dođe do max vrijednosti i mora se resetirat. Spužvicu izvadiš iz printera i opereš u vodi te nakon toga printer radi normalno
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2012., 13:02   #23
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Planned obsolescence
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2012., 16:30   #24
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
U postu pise da je bio pod jamtvom. Mozda nam kolega objasni zasto je trebalo platiti popravak.
Možda i napiše o kojem se printeru radi
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2012., 16:48   #25
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Manje fumare

Odnijeli ga na servis zbog mrljanja. Ovi iz servisa javili da je otisao grijac, na sto je kolega rekao da im se ne isplati popravak pa su mu vratili printer. Kad se vratio,kolega ga je otvorio i vidio komad selotejpa na valjku kojeg je skinuo i tako popravio printer.
Zakljucak, od sada saljemo svi printere kolegi Acidu na popravak.
Malo sam se zaj..naporan dan..uglavnom nije bio u jamstvu..ostalo s selotejpom stoji..
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2012., 17:32   #26
~Trt~
red drum
Moj komp
 
~Trt~'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 144
printere ispod 600kn se jednostavno ne isplati popravljati ako nisu u garanciji. Pravilo kojeg bi se svi trebali držat kada kupuju printer.

MR Servis (MSAN) je sasvim uredu i ok samo što kod njih filtrira puno previše ljudi koji "popravljaju" printere pa se zna desit da naprave totalno sranje,ali u većini slučajeva su sasvim ok
__________________



~Trt~ je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2012., 00:23   #27
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Citiraj:
Autor Topsi Pregled postova
Moj interes vezan je za Laser printer ML-2510. Naime kod izlaza papira valovito gužva isprintanu stranicu.

Svaki savjet je dobro došao!
Mogu li to sam rješiti ili treba servis?
Preporuka servisa!

Zahvala na svaki odgovor.

Topsi
Vjerojatno je grijač dotrajao ili je oštećen ili je nešto upalo u njega. Možeš pokušati sam riješiti, nije ga teško rastaviti. U protivnom, slobodno odnesi u MR servis.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 10:04   #28
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Vjerojatno je grijač dotrajao ili je oštećen ili je nešto upalo u njega. Možeš pokušati sam riješiti, nije ga teško rastaviti. U protivnom, slobodno odnesi u MR servis.
kako kolega kaže, rastaviti i pogledati. tj. onda testirati i vidjeti da li negdje zapinje usput.

a za ove printere od 300-400kn, ako krepa pozdravi se s njim. sata servisera u Zagrebu je mislim nekih 150-200kn ako ne griješim. sama detekcija je minimalno pol sata, ali vjerovatno naplaćuju puni sat. osim ako nemaju tarifirane satove za jeftine printere gdje je onda sat vremena nekih 80ak kn. ako ako se dobro sjećam u Ventexu u Rijeci uopće više ne uzimaju printere na servis koji vrijede manje od 1000kn.

to što je vama nezamislivo da nemaju dijelove ili da je tako skupo, deal with it. prije su printeri koštali puno više i vjerovatno dan danas rade. meni osobno HP DeskJet 690C još dan danas radi, samo što ga ne koristim više. LJ1200 se još dan-danas i popravlja na inzistiranje klijenata jer ne žele nešto novo koje će trajati godinu dana iako je daleko neisplativ popravak.

I kao bivši suradnik MR Servisa mogu samo reći da se mogu sakriti pokraj prijašnjeg Recra(prije nego su se spojili). Servisne informacije se svode na "pošaljite nam ga pa ćemo pogledati", "dijelova nema", "HP nema na lageru i ne znaju kada će dobiti".
Dok je s Recrom sve bilo dogovarano direktnim tel. razgovorima među serviserima, uslugama slanja dijelova sa furde i sl.

sve u svemu, sada se jedino isplate popravljati iglični, veliki laseraši, specijalizirani printeri.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 12:15   #29
Garfield
Dezurno Smetalo
Moj komp
 
Garfield's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Definitivno pogledaj www.reton.hr za takve stvari. Po meni najbolji za takve probleme, za tonere, potrosne dijelove, uredaje i slicno.
__________________
Who is this general failure and why is he reading my disk?
Garfield je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 15:23   #30
~Trt~
red drum
Moj komp
 
~Trt~'s Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 144
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Vjerojatno je grijač dotrajao ili je oštećen ili je nešto upalo u njega. Možeš pokušati sam riješiti, nije ga teško rastaviti. U protivnom, slobodno odnesi u MR servis.
Nema veze fuser sa gužvanjem papira. Vrlo vjerojatno se radi o dotrajalim gumicama na kotačima za uvlačenje papira. Jednostavno riješenje za takav problem je skinut i oprat tu gumicu i nakon toga "napajsat" sa izolirkom taj kotačić pa vratit gumu na njega.

Koliko ja znam u MR servisu je sat oko 200kn i naplaćuju puni sat bez obzira jel se potrošilo 5minuta ili pola sata.
__________________



~Trt~ je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na