Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.03.2022., 16:03   #3001
zig
Premium
Moj komp
 
zig's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 378
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Zašto? Nije ti dobar zvuk? Meni su te sluške best buy do 300kn zvukom. Nakon njih, što se budsa tiče, jbl neki. Između 300 i 500-600kn nisam čuo nešto da je wow u odnosu na ove. Govorimo i dalje o sluškama koje možeš odmah kupit kod nas
Čekaj, to mislimo na Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ?
One su 134kn i njih sam imao.
A ono, nije da sam bio razočaran, pogotovo za cijenu po kojoj se prodaju, ali nije ni da su mi bile za pamćenje.

A možda ih onda opet uzmem, jer kad vidim da se prodaju po 134kn, po toj cijeni su i više nego korektne.
Nego sam mislio da ima nešto do 300kn, ali da su recimo baš osjetno bolje od ovih.
zig je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2022., 17:22   #3002
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ja sam probao samo lošije za 250kn . Vjerojatno ima boljih ali je pitanje da li ih možeš kod nas dobit odmah i za taj novac (300kn) osim ako je neka luda 50% akcija . Možda netko preporuči nešto bolje.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 15.03.2022. u 13:42.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2022., 10:49   #3003
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor zig Pregled postova
Treba mi nešto što mogu uzet negdje kod nas, što prije.
Ne mislim naručivat iz vana.
Razmisli o Tronsmart Onyx Ace ako naginjes airpod look sluškama,odlična kvaliteta zvuka i poziva za taj rang...

Poslano sa mog Mi 11 Lite koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2022., 16:07   #3004
zig
Premium
Moj komp
 
zig's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 378
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Razmisli o Tronsmart Onyx Ace ako naginjes airpod look sluškama,odlična kvaliteta zvuka i poziva za taj rang...

Poslano sa mog Mi 11 Lite koristeći Tapatalk
Ništa to, trebaju mi slušalice s gumicama.
Uzet ću Basic 2, neću se više mislit za 134kn.
zig je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2022., 16:51   #3005
celavicro
Guest
 
Postovi: n/a
Ja sam.imao.xiaomi..doduse 220kn sam ih platio..upalio.ih 2 puta i zamjenio za druge
  Reply With Quote
Staro 15.03.2022., 20:24   #3006
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Koje? Baš basic 2? Ostale xiaomi su mi užas naspram ovih a koštaju dosta više. Meni su od xiaomija samo basic 2 ok ,sve ostalo mi nije baš nešto
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2022., 07:27   #3007
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Jel ima neko Huawei Freebuds 4i da kaze iskustva iz prve ruke, gledam do 500kn nešto šta bi se moglo naci da je best buy a one se mogu naći trenutno za 429kn pa ne znam jel to ok za tu cijenu? Za zensku osobu je, uvijet bijele
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2022., 15:48   #3008
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
lp.
decki moze savjet kako 100% provjerit da su xiaomi earbuds fake jer sve vise sumnjam da jesu kolko to lose radi.


radi se o ovim sluskama iz neutrina, kupljeno pred cca 6mj:


https://neutrinomobile.hr/xiaomi-mi-...ice-black.html


bat drzi jako kratko, ful los spoj sluski/punjaca, moras 100 puta provjeravat jel ima kontakta. ako ocu na drugi uredaj prebacit (lap) to je horor za namjestit.
kolko vidim origigi bi trebale imate utisnute nekakve oznake kad se skine silikonski bud, a ove nemaju to.
kako bit 100% siguran prije neg krenem na neutrino, to je ono sto me zanima?


hvala.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2022., 20:01   #3009
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Jel plava kutija sa oznakom MI ili crvena?
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2022., 14:54   #3010
zig
Premium
Moj komp
 
zig's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 378
Koristio netko Anker P2 ili P2 mini, pa da recimo da direktnu usporedbu sa mi Basic 2 ?
Trenutno je akcija na Anker official stranici i Ali ekspress Anker offical, pa se može dostavit iz EU (Poljska), ispadnu oko 200kn.
zig je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2022., 16:00   #3011
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
Ako su ove moje basic2 origigi onda bjezi od tog jernsu imo smece zesce. Alcmoram jos provjerit a ne stignem jer mi beba stiglA
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2022., 23:05   #3012
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Ja imam Anker Soundcore Spirit Dot 2, ali koliko vidim nema tog modela vise.

Sve u svemu ogromna preporuka za taj model

Nego, ima li netko Samsung Buds Pro? Dobio sam ih gratis uz mobitel i ubijam se da si nadjem fit, bas imaju cudan oblik, pa reko ako ih netko ima da li je isto bilo problema sa fitom?
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 19:58   #3013
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Panasonic HD605NE

Slušam ih zadnjih par sati i prvi dojmovi su fenomenalni. Spojeni žicom na ASUS Xonar U7 MKII zvuče izvrsno. Meki topli zvuk, jakog basa, jako glasne na maks. Prigušenije vanjskih zvukova izvrsno. Izrada je čista kvaliteta, osjećaj pod prstima, svi materijali su odlični. Leže na glavi/ušima udobno, relativno lagane. Dizajn im je odličan, vrlo decentan, nenapadan. Nema agresivnih boja, linija...bez srama se mogu nositi na otvorenom.

Bežično očekivano tiši/lošiji zvuk, ali i dalje TOP, iznad očekivanja. Domet odličan, uparivanje sa mobitelom sve bez greške. Baterija im traje dvadesetak sati po specifikaciji, nebum štopao, vjerujem više manje.

Mana; eventualno jer nema usb c, pa moraš koristiti različiti kabel/punjač u odnosu na mobitel + preko C bi punjenje sigurno bilo brže.

Puna cijena im je 1100+ kuna a trenutno ih vidi na edigital po 724 kn akcija
https://edigital.hr/hifi-slusalice/p...m_medium=click

vrijede definitivno te novce.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 05.04.2022., 20:28   #3014
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Panasonic HD605NE

Slušam ih zadnjih par sati i prvi dojmovi su fenomenalni. Spojeni žicom na ASUS Xonar U7 MKII zvuče izvrsno. Meki topli zvuk, jakog basa, jako glasne na maks. Prigušenije vanjskih zvukova izvrsno. Izrada je čista kvaliteta, osjećaj pod prstima, svi materijali su odlični. Leže na glavi/ušima udobno, relativno lagane. Dizajn im je odličan, vrlo decentan, nenapadan. Nema agresivnih boja, linija...bez srama se mogu nositi na otvorenom.

Bežično očekivano tiši/lošiji zvuk, ali i dalje TOP, iznad očekivanja. Domet odličan, uparivanje sa mobitelom sve bez greške. Baterija im traje dvadesetak sati po specifikaciji, nebum štopao, vjerujem više manje.

Mana; eventualno jer nema usb c, pa moraš koristiti različiti kabel/punjač u odnosu na mobitel + preko C bi punjenje sigurno bilo brže.

Puna cijena im je 1100+ kuna a trenutno ih vidi na edigital po 724 kn akcija
https://edigital.hr/hifi-slusalice/p...m_medium=click

vrijede definitivno te novce
.
a kolko si ih ti platio ?

btw. također su i meni spojene na xonar U7 MKII, meni je zvuk dobar, malo su bass heavy, al meni paše... ANC je super iako na Bose QC35 je bolji.
USB C nema vjerovatno jer je model od 2018. još...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2022., 20:59   #3015
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Nedavno uzeo Sony 1000XM3 i nisam nešto oduševljen.
Da budem iskren, ne zvuče mi ništa posebno bolje od Fiil T1 Lite, ali su zato 3x veće i neudobnije dok im je kutija za punjenje isto tako 3x glomaznija iako nude istu autonomiju .

Ne kužim poantu ANC-a da budem iskren. Fiil nema te stvari ali bolje ili jednako izolira buku iz jednostavnog razloga jer mi savršeno paše. Proba sam se igrati sa priloženim nastavcima ali niti jedan ne odgovara savršeno da čini nošenje ugodnim kao kod Fiila.

Iritantno je što Sony svaki put po defaultu uključi taj ANC i onda recimo kad se vozim na bicikli, vrlo glasno se čuje zvuk vjetra. Ako isključim to onda se zvuk vjetra čuje manje.

Slušalice su dosta tihe također i donjih 80% glasnoće je beskorisno.

Ne znam stvarno, ili je Fiil jako dobar ili Sony nije tako super kao što govore.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson

Zadnje izmijenjeno od: Mar. 07.04.2022. u 21:22.
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2022., 21:47   #3016
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,162
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Iritantno je što Sony svaki put po defaultu uključi taj ANC i onda recimo kad se vozim na bicikli, vrlo glasno se čuje zvuk vjetra. Ako isključim to onda se zvuk vjetra čuje manje.
Vjerojatno pali pass-through kad skuži da se krećeš, a ne noise canceling. Odi u Sonyjev app (Headphones) i vidi postavke za Adaptive Sound Control. Tu se poigraj i namjesti automatiku kako ti paše, ili ga isključi i ručno namještaj.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2022., 21:52   #3017
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,792
Vjetar i ANC se generalno ne vole, do te mjere da neki proizvodjaci imaju anti-wind ANC modove.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2022., 21:53   #3018
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ima i to Sony ali svaki puta treba to aktivirati jer je default mod uvijek NC u Adaptive sound.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 07:20   #3019
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Nije to problem samo Sonyja. I moje Bose QC II imaju isti problem. Kada vjetar zapuše u ANC mikrofon na sluškama, jedino što pomaže je okretanje glave.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2022., 12:05   #3020
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Trebao bih preporuku bezicnih in-ear slusalica za posao.
Industrijski pogon, dosta bucno okruzenje, koristio bih uvijek samo jednu.
Cijena do 300kn, moze i malo vise ako je velika razlika u kvaliteti.
Nije hitno, moze iz nasih shopova a moze i izvana, vjerojatno povoljnija opcija.
Da li bi ove preporucene bile ok " Tronsmart Onyx Ace" ili ima nesto bolje za malo vise novaca?
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2022., 00:26   #3021
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Unazad tjedan dana vlasnik Soundcore Liberty 3 Pro.

Kratak osvrt, zvuk je jako, jako dobar, niski idu stvarno nisko dok su visoki tonovi cisti, eventualno malo, ali stvarno malo fali srednjih, no preko EQa u appu se sve sredi po guštu.

ANC je odlican, next level, PC sa 6 fanova pored glave ne cujem, a RomerG switcheve na kojima tipkam jedva. Transparency mod bi mozda mogao biti nesto bolji iako je isto jako dobar, nekako mi se na Galaxy Buds Pro vise svidio koje eno leže u ladici jer su ih dizajnirali trollovi pa mi ne pasu u uho.

Kad sam vec kod udobnosti, udobne su, fakat, nisam ih stigao do sada duze od 2 sata u komadu nositi i nikakav problem. I bas sam evo danas bio voziti bicikl s njima, pa sto se tice Wind Reduction funkcije, radi, stvarno radi. Nisam doduse isprobao ANC i WR zajedno.

Bio sam u Transparency modu i vjetar sumi kao lud, sa Wind Reduction nakon cca 5 sekundi, valjda kad skuzi sta je od svih zvukova vjetar, ga poprilicno utisa. Znaci ne laganica bicikliranje nego sat vremena sa 28kmh prosjekom, znaci bilo je vjetra

Muti point spajanje funkcionira super, trenutno sam spojen na PC i mob, wireless punjenje casea, ma sve u svemu ja sam jako zadovoljan.

Normalno su oko 160Eur, ja ih ubo na nekom popustu za 120, tko njih zeli probati ima moju toplu preporuku, stvarno Soundocre zna sta radi.
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2022., 00:51   #3022
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Od svega što sam probao s ANC, nikad nije bilo problema sa zvukovima niskih frekvencija. Problem su ljudski glasovi, i tu se vide junaci. Jedino Sony ih efikasno ubija (WH1000XM3 i XM4).
In-ear slušalice ne mogu podnijeti, pa nisam ni isprobavao, ali ako staviš čepić u uho, ionako ništa izvana ne čuješ

Bose ne može prismrditi toj razini blokiranja ljudskog glasa koju Sony ima, a ni B&O koje trenutno koristim jer mi je cura otela XM3.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2022., 09:52   #3023
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Meni in ear ne smetaju, ali moraju biti udobne. Čak sam bio u razmišljanju da se protegnem do XM4 iako nisam toliko htjeo dati, oko 200€ tu.

Odustao sam jer nemaju nikakve earwingove pa ne znam da li bi mi držale u uhu kod trčanja ili sporta općenito.
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2022., 10:28   #3024
BoTiA
Registered User
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 215
Citiraj:
Autor rams Pregled postova
Unazad tjedan dana vlasnik Soundcore Liberty 3 Pro.

Kratak osvrt, zvuk je jako, jako dobar, niski idu stvarno nisko dok su visoki tonovi cisti, eventualno malo, ali stvarno malo fali srednjih, no preko EQa u appu se sve sredi po guštu.

ANC je odlican, next level, PC sa 6 fanova pored glave ne cujem, a RomerG switcheve na kojima tipkam jedva. Transparency mod bi mozda mogao biti nesto bolji iako je isto jako dobar, nekako mi se na Galaxy Buds Pro vise svidio koje eno leže u ladici jer su ih dizajnirali trollovi pa mi ne pasu u uho.

Kad sam vec kod udobnosti, udobne su, fakat, nisam ih stigao do sada duze od 2 sata u komadu nositi i nikakav problem. I bas sam evo danas bio voziti bicikl s njima, pa sto se tice Wind Reduction funkcije, radi, stvarno radi. Nisam doduse isprobao ANC i WR zajedno.

Bio sam u Transparency modu i vjetar sumi kao lud, sa Wind Reduction nakon cca 5 sekundi, valjda kad skuzi sta je od svih zvukova vjetar, ga poprilicno utisa. Znaci ne laganica bicikliranje nego sat vremena sa 28kmh prosjekom, znaci bilo je vjetra

Muti point spajanje funkcionira super, trenutno sam spojen na PC i mob, wireless punjenje casea, ma sve u svemu ja sam jako zadovoljan.

Normalno su oko 160Eur, ja ih ubo na nekom popustu za 120, tko njih zeli probati ima moju toplu preporuku, stvarno Soundocre zna sta radi.
Kakav je mikrofon, koristiš li ih na nekim konferencijama tipa Teams i sl?

Poslano sa mog Redmi Note 9 Pro koristeći Tapatalk
BoTiA je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2022., 11:27   #3025
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
U pozivima preko mobitela ili Skype, Duo, Telegram video pozivi rade oke, sugovornici se nisu žalili i kažu da me sasvim uredno cuju.
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 10:56   #3026
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Ja bi trebao preporuku za slusalice. Koje idu u uho ali ne sa onim famoznim produzetkom -implantatom,nego plitke. Zicane jer kod bezicnih mi ide na zivce to punjenje. Do sada imao slusalice od nekog starijeg sony xperia mobitela i bile su sasvim ok kvalitete zvuka. Nakon sto su se potrgale kupio u ducanu sony mdr-e9lp za 60 kn i to je bila vrlo losa investicija tj slusalice imaju ocajnu kvalitetu zvuka-bacen novac
Do nekakvih 250-300kn bi sada kupio
darkijas je online   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 11:12   #3027
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Meni su dobre JBL T205. Ima boljih naravno , teško je naći neke bez onih gumica. I huawei am116 original su dobre ali su meni bolje ove JBL. Nisu loše ni Samsung EG920 sport. Zvuk je subjektivan nažalost

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 27.04.2022. u 11:19.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2022., 11:34   #3028
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Vjerujem da nisam pretjerano zahtjevan i neka srednja klasa bi trebala biti zadovoljavajuca. Mislio sam da su te sony od 60kn dno dna ali onda sam na poklon dobio neke bijele inače bundelirane sa samsung ili huawei mobitelom nisam siguran (ako zna netko nek kaže koji proizvođač sa mobitelom pakira ove fensi bijele slušalice sa slike) i te su još još gore. Sony nema basa ali barem malo manje izobličen zvuk od tih fensi bijelih. Ukratko oboje te slušalice su za ništa i zvučnici ugrađeni na jeftikaner acer laptopu su 5 puta bolji.
Dakle trebam čisto da zvuk ima nesto basa tj dubinu te cist visokotonac bez izoblicenja. Ako je takvih slusalica slab izbor onda mogu i neke vanjske vece, s tim da ne izoliraju uho tj da nemaju gumene izolatore jer ne planiram sa sluškama hodat kroz grad ili negdje drugdje kroz buku. Mogu i neke "gamerske" (Imam jedne takve -creative fatality i cist ok su iako nista posebno. Imaju tona i dubine ali fali malo finoće) Pozeljno da jedinice koje se prislanjaju na uho nisu preglomazne

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 14.08.2022. u 18:22.
darkijas je online   Reply With Quote
Staro 28.04.2022., 20:50   #3029
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Slusalice

Tražim bežične in ear. Ima kakva preporuka ili su Galaxy Budsi 2 za 600 kn u dućanu no brainer?
Budžet je tak do sto eura.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2022., 09:24   #3030
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
za mene the best je
kz zsn pro x + bluetooth cable 50 baksa combo
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na