Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.08.2006., 00:55   #1
Myself_kc
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 9
Zvucna

dajte ljudi helpajte...vec sam skoro 5 put hitil komp kroz prozor...nekaj sam se za***************aval s ramima i nisu mi se windowsi hteli dici i dok sam ih napokon osposobil stalno mi javlja da dok pokrenem winamp da imam BadDirectSoundDriver..vec sam i u control panelu slagal da mi sam nade drivera s cd-a al nece i ovak sam s cd-a instaliral drivera, al stalno veli da je uspjesno i restartam komp i nece...pukel bum ..
: hitthewa : hitthewa : hitthewa : hitthewa : hitthewa
Myself_kc je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2006., 16:04   #2
Crais
Guest
 
Crais's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zgb - shpaolin
Postovi: 641
U winampu u Preferences.. trebas otici u sound output ili nesto tako slicno, i tamo namjestiti da ti preko tvoje zvucne ide zvuk. Ne mogu ti sad tocnije reci jer nemam ovdje winamp instaliran.
Crais je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.08.2006., 00:45   #3
Myself_kc
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 9
sdd

kuzis nece....nekad mi rega new hardware i ide mi instalirat drivera, al uvijek kaze da je instalacija neuspjela
Myself_kc je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2006., 02:08   #4
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Probaj premjestit zvucnu na drugi pci port. Obrisi zvucnu u device manageru, ugasi komp i preseli ju na drugi port. Pali komp i kad win kaze "find new hardware" ubacis cd unutra da sam potrazi drivere. Ako instalira sretan ti, ako ne onda se javio neki corupt file i stvarno ne znam kako dalje. Bar ne dok se ne sazna cija je zvucna. Inace winamp dobro sam prepozna zvucnu ako je dobro instalirana. Ako sam hoces birat idi u preferences/output/directsound output.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2006., 20:56   #5
Myself_kc
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 9
Thx

Fala ljudovi...reinstaliral sam windowse i premjestil ju u drugi port i prek device menagera mi je drivera nasel....thx: roller :
Myself_kc je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na