Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.09.2007., 18:10   #1
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
ADM.hr / Acquisitum Magnum (informacije i iskustva)

kakva su vam iskustva kod njih?
imaju definitivno najnize cijene, i trebo bi sad uzet par komponenata pa ono...da cujem vasa misljenja.

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 25.10.2017. u 20:29.
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2007., 19:33   #2
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
slobodno zemi... dobri dečki.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.09.2007., 19:47   #3
gog
Premium
Moj komp
 
gog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 581
Ja sam imao i poprilično neugodnih i ugodnih iskustava.
gog je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2007., 20:11   #4
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
ok momak malo naporan kada nema robu koju ti oces uzeti al kada skuzi da imas malo vise iskustva onda je ok :d

uglavnom najjeftiniji meni vise netreba jel.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2007., 20:12   #5
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
Kod njih samo kupovao, dobri su.
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2007., 20:16   #6
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ja sam kod njih kupio cijelu ovu konfu, bio sam gotov za 5min. lol

Prije toga sam bio još da provjerim stanje, sve ok!
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2007., 20:27   #7
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Sve preporuke,mada sam samo sitnice kupovao tam, kad god mi je zafalio neki kabel ili distancer doletio sam tamo (pošto su u blizini) i dobio
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2007., 21:10   #8
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Super su pogotovo cijene, al sam ja imao i prilično neugodnih iskustava.

Kod njih sam uzeo matičnu, procesor, kučište, fortron napajanje, od doma donio grafu i u vemilu uzeo novu memoriju. I oni su rekli da će mi oni to sve posložiti for free. Sve je bilo po dogovoru i brzo, ali čim sam došao doma komp radi jedno pola sata i sruši se u windowsima, pa drugi put u wordu. Pa sam s frendom gledao pa smo skužili da bios na ploči uopće ne podržava moj E 6420 proc. Ni to nije pomoglo pa sam im odnio komp na reklamaciju i nek utvrde šta nije u redu. Rekli su da nevalja matična i memorija, i da moram čekati prvo tjedan pa onda još tjedan dok oni dobe potvrdu da mi zamjene ploču iz gigabytea ili ko zna koga. Zvali su me da si mogu doć po komp i da su se oni jako namučili sa slaganjem mog kučišta i bla bla bla i naplatili mi 300 i nešto sitno kuna. Ovi u vemilu su mi zamjenili memoriju u roku od 10 minuta nakon što sam je donio na reklamaciju. Kupio bi opet u ADM-u ali malo su mi pokvarili lijepi dojam, jer sve što sam uštedio na komponentama koje sam kupio kod njih a ne negdje drugdje sam im dao za tu reklamaciju.
dubravkol je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2007., 00:13   #9
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor dubravkol Pregled postova
Zvali su me da si mogu doć po komp i da su se oni jako namučili sa slaganjem mog kučišta i bla bla bla i naplatili mi 300 i nešto sitno kuna.
znas kad bi im ja dao 300kn jer su se namucili, boli me kita da su krv pisali ak imam garanciju nemoram NISTA platiti. Isto tako ni ti nisi trebao al su te ljepo ozenili...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2007., 11:30   #10
The Satara
Premium
 
The Satara's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 417
Imaju najbolje cijene, ali ako ti nešto crkne, načekat ćeš se dok ti ga zamijene.
Ja čekam na disk već više od dva tjedna i još uvijek ništa...
The Satara je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.09.2007., 13:59   #11
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Oni su bili u poziciji da me oderu jer sam ja morao podić komp, ako neću platiti onda nema ni kompa. Za garanciju su stvarno jako teški, imam definitivno bolja iskustva sa hg spotom i vemilom. Ja sam isto tako čekao tu ploču više od 2 tjedna.
dubravkol je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2007., 14:37   #12
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
ma u kakvoj poziciji su oni bili ?

cek tebi je otisla maticna koju si kupio kod njih dapace kupio si sve osim memorije kod njih i onda su ti oni nakon sto je VALJANA reklamacija naplatili ugradnju 300kn ?

ako je tako ja im nebi dao i dosao bi lagano sa inspektoratom tamo....
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2007., 15:09   #13
smartmaster
Premium
Moj komp
 
smartmaster's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 260
Ja imam dobra iskustva narucio prek neta konfu, javio mi se neki gospodin koji me lijepo usluzio i vidio sam da se kuzi u to i pripomogo mi oko neceg. Supić su
smartmaster je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2007., 15:10   #14
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Od doma sam donio grafičku i dvd romove, memorija je bila iz vemila a ploča proc kučište, hdd, napajanje je bilo kupljeno kod njih. Nažalost kaj sam mogao, nije mi se uopće dalo natezati s njima i gubit vrijeme, ionak sam pizdio što 2 tjedna nisam imao novi komp. Prvo su mi rekli da će otkrivanje kvara biti 150kn a kad sam došao po komp da su se oni puno na***ali sa time i puno vremena izgubili i da je to 300kn. Izgorila je kao ploča i jedna pločica memorije a oni ne znaju šta je uzrok, jel je ploča skurila memoriju ili obrnuto. Kako god da bilo ja ostao bez 300kn. Život ide dalje. Al za ubuduće budem bolje vagnuo dal da idem k njima ili ne.
dubravkol je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2007., 16:43   #15
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
ma super firma ako sve radi, najjeftiniji jesu,sto je je
al nedaj boze da nesto ode...cekanje i natezanje, a takvi su mi svi, kupovao sam u svim firmama od Linksa,Vemila,Hgspota,ADMa,Autronica,Formela i neznam jesam jos koga zaboravio... i sa svima imam neugodnih iskustava i to poprilicno, uvjek natezanja i cekanje na zamjenski dio, a jos posto nisam u ZG nego na periferiji HR pa salji express sluzbom i to je dodatni trosak, mogo sam komotno jedan dobar pc slozit koliko sam postarine platio unazad godinu dana...
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2007., 18:27   #16
dugixy1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 577
to sa reklamacijama je svugdje čekanje,možda neka sitnica pa se brzo zamjeni,makar mi se čini da kod ve-mila ide daleko najbrže ako imaju zamjenski artikl.adm šalje sve svojim dobavljačima i preporučuju tamo nositi a ne njima. najpovoljni jesu ,ljubazni jesu, jedino ako negdje kupujem i zbilja puno i često trošim kao pojedinac i več se dobro znamo onda očekujem malo veču angažiranost kad nešto tražim a nemaju na lageru a imaju u cjeniku.znao sam tako pitati (uglavnom skupe stvari) i zaborave mi odgovoriti ili kažu da budu pa se nejave ili se jave pa kažu da nema npr m-san a ja nazovem m-san i oni kažu da imaju i sl. kod mene su najboljim gostima gleda na sve načine da se udovolji. mislim da je razlog tomu premali broj zaposlenih u adm-u ,uglavnom uvjek je samo jedna osoba tamo i jedna u skladištu što mi se čini puno premalo za njihov intenzitet rada jer imaju gužvu i čovjek se uvjek razleti na 100 strana pa im ne zamjeram.

uglavnom moja preporuka za dučan, ako imaju tamo kupim

__________________



dugixy1 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2007., 18:35   #17
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Za sad samo dobra iskustva sa ADM-om, nadam se da če tako i ostati..........
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2007., 19:45   #18
prasak
You'll never walk alone
Moj komp
 
prasak's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Cijene su super, samo su mi poslali krivu matičnu, 965-ds4 umjesto plaćene p35-ds4, idući dan sam otišao tamo i dobio traženu, tak da se ne tužim...

Moja najveća primjedba na ADM-u je neorganizirani (pogledajte samu rubriku grafičkih kartica) i spori webshop na kojem uz to ne piše i je li artikl nabavljiv ili nije.
__________________
i5 2500k i Ryzen 5 1600
prasak je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2007., 23:31   #19
stopalo9
Premium
 
stopalo9's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 763
sve super
nemam prituzbi nikakvih dosad
samo kako forumas iznad mene kaze imaju uzasno los webshop sa dosta errora i neorganizacije
stopalo9 je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2007., 20:52   #20
zozo
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: korcula
Postovi: 251
meni su do sad bili super

covjece narucim zvucnike 1 dan
drugi dan tip odgovori i ja kazem da posalje
3 on posalje a 4 dođe

covjece a ja sam na otoku

svaka im cast
__________________





zozo je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2007., 17:07   #21
herci
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
uf sad su me neki malo uplasili, imao sam u planu tamo ici kupiti monitor, no nekak se dosta ljudi javilo sa problemima
herci je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2007., 18:10   #22
sNNooPY
Premium
Moj komp
 
sNNooPY's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: ZG
Postovi: 1,860
ja cu uzet kod njih maticnu i PSU.
thnx svima na porukama!
sNNooPY je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2007., 19:03   #23
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor herci Pregled postova
uf sad su me neki malo uplasili, imao sam u planu tamo ici kupiti monitor, no nekak se dosta ljudi javilo sa problemima
pa ak se plašiš takvih komentara onda odaberi jednu hg poslovnicu... sigurno ćeš pogriješiti.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2007., 20:23   #24
herci
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
ma hgspot mi je tu uvijek bio samo za neke sitnice, posto mi je dosta blizu, nisam bas ostavljo nece vece pare tamo

ali kad pogledas na drugu stranu, jedino na sto se ljudi zale je na sporost i na neorganiziranost, no na kraju su dobili ono sto su htjeli


ali vidim sto hoces reci adm > hg, a to je praticki cisto dosta
herci je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2007., 22:28   #25
zlikovski
Mutant Year Zero
Moj komp
 
zlikovski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 506
Kupio sam tamo par puta i dečki su skroz ok. Pogledam web-shop, nazovem ih i ak imaju artikl odem do njih. Ak nemaju artikl, nazovu me kad im stigne ili mi jave na mail.
Dosta su jeftini, usluga je korektna, dečki se kuže.
Web-shop im je zbrčkan i nepregledan, a trgovina im nije šarena i fensi-šmensi kao Feniks ali barem ne rade kokoši unutra
zlikovski je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2007., 22:32   #26
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
ma u kakvoj poziciji su oni bili ?

cek tebi je otisla maticna koju si kupio kod njih dapace kupio si sve osim memorije kod njih i onda su ti oni nakon sto je VALJANA reklamacija naplatili ugradnju 300kn ?

ako je tako ja im nebi dao i dosao bi lagano sa inspektoratom tamo....
u krivu si

da je donio samo matičnu tamo i reko da je skurena, dobio bi novu besplatno, ali ovako bi mu i ja naplatio... ako se donese računalo dijagnostika se uvijek naplaćuje, osim ako je CIJELI komp kod njih kupljen
da je 300kn previse, je, ali po mom misljenju svakako imaju pravo naplatiti dijagnostiku

ja sa ADM-om nisam imao problema, kupio sam cijeli komp kod njih u dijelovima i sastavio ga doma... je da je krepo nakon 2 tjedna hard, al odnio sam ga kod njih i nakon 3 tjedna sam dobio novi... kao sto su i drugi pripomenuli, dosta su spori sto se tice reklamacija...
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2007., 23:14   #27
LiquiD SileNcE
Premium
Moj komp
 
LiquiD SileNcE's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: KC
Postovi: 108
Kod njih sam kupio procesor. Imao sam par konkretnih pitanja al samo mi je jedan od njih znao odgovoriti. Manje više to je tako u svakom dućanu. Ne umišljam da sam znalac nego ljudi koji rade po tim dućanima nerjetko nemaju pojma što prodaju. Do sada nisam reklamirao pa o tome nebi govorio.
__________________




LiquiD SileNcE je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2007., 23:17   #28
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 954
Al opet nemaju oni šta bit u boljoj poziciji - pa ne smiju oni nedat računalo. Oni mogu naknadno vršiti potraživanja novca, ali nema ti on šta nedat. Samo uzmeš nešto iz izloga i kreneš vani, vidjet ćeš što ne da...

Ja sam kupovao napajanje kod njih, radilo se o Fortronu SuperSilent 400W. Dva puta se pokvarilo. Oba puta sam morao istjeravati da mi daju novi. A i onaj tip je neki šonjo...
frANZi je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2007., 00:47   #29
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
kod njih sam kupovao 8800GTX, C2D E6600, 4GB SuperTalent RAM-a itd. - naravno prvo je da su cijene i više nego dobre (zato sam tam i išel po ^^ komponente ), nedostatak je kaj na sajtu nemaju dostupno/nije dostupno - tak kad sam došel nije bilo 8800GTX ali za pol sata su rekli da će bit i otišao par km do druge poslovnice (ZG) i tam ju podignuo...

inače sve super, preporuka
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2007., 09:09   #30
Nammoth
Premium
Moj komp
 
Nammoth's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 215
Citiraj:
Autor frANZi Pregled postova
Al opet nemaju oni šta bit u boljoj poziciji - pa ne smiju oni nedat računalo. Oni mogu naknadno vršiti potraživanja novca, ali nema ti on šta nedat. Samo uzmeš nešto iz izloga i kreneš vani, vidjet ćeš što ne da...

Ja sam kupovao napajanje kod njih, radilo se o Fortronu SuperSilent 400W. Dva puta se pokvarilo. Oba puta sam morao istjeravati da mi daju novi. A i onaj tip je neki šonjo...
OT: Znaci po tvojoj logici mozes slobodno otic u konzum, uzet jedan 12pack sa police i otic van iz ducana. Kad te zastitar zaustavi na vratima samo mu odbrusis: "Nemas ti meni sta nedat 12pack. Ja cu to platit naknadno."
Nammoth je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na