Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.01.2011., 02:01   #1
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Android aplikacije

Evo zanimanje za android os je sve veći, pa zašto ne pokrenuti temu samo o aplikacijama.

Iznesite svoja kratka iskustva o aplikacijama koje su vas oduševile, igrama koje ste igrali u wc-u svaki dan, preporučite nešto, podijelite svoje android iskustvo ovdje.

Evo:

Beautifull widgets
- meni najdraži widget sa velikim satom, datumom i vremenom te brdo skinova.

3G watchdog - Nadzire internet promet mobilne mreže, odlična opcija je da se ukljući notifikacija samo kad i mobilni internet pa ne smeta inače.

Music Junk
- Iako ima ljepših , možda i boljih aplikacija za skidanje muzike, meni je ovaj najdraži. Podesite u settingsima da vam se pojavljuje 150 rezultata po stranici. Ako niste isprobali , svakako probajte ovakvu aplikaciju...najbolje na wi-fi-u.

Hancent SMS - aplikacija za sms poruke sa brdo kustomiranja i skinova.
Odlično.

PowerAmp - Dobar audio player , najbolja stvar je ekvilajzer koji ima opciju phone speaker pa kad je uključite zbilja se čuje glasnije..još ako imate slabiji zvučnik to je pun pogodak ako vam zatreba.

Nova - FPS igra...dobra grafika ...dobra igrivost, malo za isfuravanje pred frendovima...
ali zahjeva malo jače mobitele.

Speedx 3d - Cool igra , izbjegavajte prepreke pomoću akcelerometra...dobra grafika, puno boja, atraktivna igra.
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 00:24   #2
gusar_mate
Banned
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 66
Speedx 3d-a nema na marketu??
gusar_mate je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.01.2011., 01:57   #3
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Citiraj:
Autor gusar_mate Pregled postova
Speedx 3d-a nema na marketu??
neke stvari nema kod nas na marketu jer se plaćaju...
snađi se...
ali ima na netu applanet aplikacija probaj nju naći, iako meni ne radi već neko vrijeme, valjda im je server pao ili sl.
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 16:31   #4
saxx
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 3
meni applanet nije nikad ni radio kako treba......uvjek nešto
saxx je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 22:05   #5
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
skines si market enabler, fejkas mu t-mobile US i onda ti ponudi SVE besplatne aplikacije i koje možeš kupiti također..
ja tako kupio ADW EX launcher!

phonalyzer i net counter su 2 super aplikacije kojima pratite promet u megabajtima (gprs i wlan) i SMSovi i pozivi
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 22:11   #6
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
eto taman se poklopilo mene je impresionirala Trambus aplikacija - pomoć pri javnom prijevozu u Zagrebu (ZET). baš prije par sati izdao verziju 2.0
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 22:22   #7
snob
Majo
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Vrhunska tema.Dajte malo nanizajte dobre aplikacije svih mogucih primjeni .
snob je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 22:49   #8
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Sendspace (free) - vjerojatno vec znate za sendspace stranicu.. uglavnom ovaj program vam omogucava skidanje s mobitelom posto nece da radi direktno preko browsera

Snap n Go (free) - samsungova aplikacija koja sluzi za direktno skidanje fajlova sa kompjutera na mobitel preko wifi-a. kamerom ga uslikate i on vam se salje na komp. uz njega ce te dobit instalaciju koju trebate instalirat na kompjuter

Spinballs (nije free)- jedna od boljih igrica na mom mobitelu.. vise informacija na klik

Asphalt 5 - utrka sa autima, meni u redu za ubit vrijeme i bateriju. neznam dali je free... dobio sam mobitelom

Color Flashlight (free)- ukoliko nemate LED na mobitelu, ovaj program ce vam omogucit da osvijetlite pomocu ekrana.. moze se izabrat boja i efekt

SwiFTP (free)- za umrezavanje mobitela. napravite ftp server.. koristio sam ga prije nego sam znao za snag n go

Unrar Pro (nije free) - jedna od rijetkih aplikacija koja moze raspakirat arhive sa sifrom

SoundHound (nije free) - prepoznaje pjesme oko vas. ima history i bookmarks

MSN Talk Pro (placa se, ali ima free verzije) - isprobao sam nekoliko najbolje ocijenjenih aplikacija za msn i ova mi se pokazala najboljom

Go!Chat Pro (placa se, ali ima free verzije) - takoder nakon nekoliko isprobanih programa za facebook chat.. pokazala se najbolja
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 22:57   #9
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
skines si market enabler, fejkas mu t-mobile US i onda ti ponudi SVE besplatne aplikacije i koje možeš kupiti također..
ja tako kupio ADW EX launcher!

phonalyzer i net counter su 2 super aplikacije kojima pratite promet u megabajtima (gprs i wlan) i SMSovi i pozivi
Jel treba root i kako placas app...preko pay pala ili?
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2011., 23:17   #10
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,680
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Jel treba root i kako placas app...preko pay pala ili?
Treba root.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.01.2011., 23:27   #11
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Camera360 (plaća se/free verzija) - Odlična aplikacija za kameru, brdo efekata, izdvojio bih "Back to 1839" i "HDR"

Gmail (free) - ime sve govori, primanje, slanje mailova, sve što može i Gmail kad se ide preko browsera, samo što je ovo jednostavnije, brže, čim je aplikacija već je brži postupak, ne

Dolphin HD browser (free) - pokazao mi se praktičniji od default browsera, kvalitetniji je/jači, brdo ad-onova, izdvojio bih Screen Cut itd, neznam točna imena ostalih adonova pa da sad ne bubam, lako se pronađu i skinu, "Gesture" ovo nije dodatak već je to u njemu a služi tako što prstima po ekranu napravite "gestu" "znak" nakon čega se otvara link/bookmark kojeg ste spremili pod tom gestom/znakom, vrlo praktično i brzo

FreeTube (free) - jednostavno skidanje filmića sa popularne stranice JuBiTu

RingDroid (free) - sjeckanje mp3 filea do mile volje, jednostavno i funkcionalno ako vam treba baš određeni dio pjesme koji želite postavit za zuk poziva, itd..

Zimly (free) - odlična aplikacija za slušanje muzike, lijep UI, brzo skrolanje makar imate brdo pjesama, itd

Android System Info (free) - pokazatelj zauzeća memorije, status baterije i svega što ulazi pod takvo nešto, od hardwarea do softwarea, ali doslovno ide u suštinu softwarea, itd, meni ok alikacija, koristim ju 1000 puta na dan, da vidim koliko baterije imam još bla bla bla, ne zauzima resursa gotovo ništa ili neznatno, nije gadget koji kuri bateriju i tome slično..

Volume Master (free) - ime sve govori, makar ima pokoju manu npr. malo je nepraktično skrolanje ali nije ni bitno pošto se skrola za samo jedan redak

aCar (free/plaćanje valjda) - Brdo toga što se tiče auta, upisivanje svega što ste promjenili na autu, slijedeći servis, uglavnom, ovo je aplikacija u koju unosite podatke što ste i kada ste nešto kupili za auto, popravili, kilometraža, ma neznam ni sročit drugačije, jednostavno sve za auto..

Apps Organizer (free) - Više aplikacija krcate u jednu ikonu koju stavite na pozadinu, kad se klikne na tu ikonu otvori se lijepi maleni kvadrat u kojem su ikone aplikacija koje ste nakrcali u taj label i recimo nazvali ga "Internet" kao ja - tu mi se nalazi Dolphim, YouTube, FreeTube, Speed Test, IMDB itd..

Fast Reboot (free) - dok sam ovo pisao, gledao sam u mob, stisnuo slučajno ikonu i stvarno ga je brzo resetariao

Napomena: Neke aplikacije možda i nisu samo free već se i plaćaju ako želite da aplikacija ima dodatne mogućnosti, tako da oprostite ako sam naveo da je free a ona je plaćanje/free, ali pošto to plaćanje mene ne zanima, odnosno, koristim koliko free aplikacija dopušta, ne zamaram se sa tim..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zadnje izmijenjeno od: Omerta. 17.01.2011. u 23:34. Razlog: Update
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 00:19   #12
Flatline
Premium
Moj komp
 
Flatline's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 191
Jedna jedina kojom sam se oduševio kao kada dijete dobije novu igračku je AndWobble2
Netko ju je tu na forumu preporučio nekome i kada sam vidio o čemu se radi odmah sam uplatio donaciju jer je ideja strava.
Flatline je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 00:35   #13
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Citiraj:
Autor Flatline Pregled postova
Jedna jedina kojom sam se oduševio kao kada dijete dobije novu igračku je AndWobble2
Netko ju je tu na forumu preporučio nekome i kada sam vidio o čemu se radi odmah sam uplatio donaciju jer je ideja strava.
prejaka aplikacija, trese sve živoo
http://www.andwobble.com/

Da se nadodam , ko voli live wallpapere nek proba
Light grid live wallpaper... ne jede toliko bateriju i ne lagga bas, fora je meni
Ja ga koristim non stop, kad mi dosadi samo boje mijenjam.

Zadnje izmijenjeno od: dekky. 18.01.2011. u 01:13.
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 02:26   #14
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
CamScanner (free/paid) - Skeniranje dokumenata kamerom. Svoj posao radi vrlo solidno, čak i bolje od Scan2PDF-a kojeg sam se bio držao k'o pijan plota.

ConnectBot (free/paid) - Pristup konzoli, što lokalno, što preko SSH protokola. Mislim da je to must have na mobitelu.

Droidbox (free/paid) - Dropbox klijent za android. Pristup pr0nu je sad moguć i sa mobitela.

GTech Net Tools (free) - Razne mrežne informacije o mobu ugodnog sučelja. U ovoj kategoriji bih još izdvojio i Network Info 2 (free, postoji i verzija za ekipu ispod 2.1, samo izbacite dvojku iz imena).

ServerAssistant (free)
- Kontroliranje i nadzor servisa na serverima. Isto tako jedna od jačih aplikacija, čudi me da je besplatna jer nudi puno toga.

Trambus (free)
- Majstore. Sviđa mi se stranica.

WebSharing Lite (free, postoji i nonlite paid verzija) - Pristup podacima na mobu preko web stranice i razne điđe. Klasična verzija nudi i gledanje galerija, filmića, slušanje zike i tako to... Isto tako bih izdvojio i jednu aplikaciju koja je još konstantno u razvoju , a to je PAW Server (free). Nudi iznimno mnogo, od svega gore navedenog plus pisanja svojih web aplikacija za mob. Za nadobudne dušu dalo.

SMS Backup (free) - Backup SMS-ova na gmail server. Radi svoj posao u tišini i bez problema. Stavi i zaboravi.

Metal Detector (free) - Detektirajte šrapnele u koljenu, ljude sa povišenom razinom željeza u krvi te plain-old armaturu u zidu na sveopće veselje cijele obitelji.

Tricorder (free)
- The must have aplikacija za svaki mobitel. Onaj tko ne zna što to je, nek baci mobitel kroz prozor.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 04:53   #15
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
imo.im po meni(a isprobao sma ih gro) najbolji all-in messenger koji ja mislim jedini podržava još SKYPE protokol....

Soccer Livescores - najbolja livescore aplikacija za fudbal

AndFTP & Astro FTP klijent & File manager....klasiq

Skyfire odlična alternativa Dolphonu,pogotovo kao imate pogledati neki video na sajtu. Neki vele buggovit,ja tvrdim suprotno.

Wifinder po meni najaci wifi manager

Zedge tone wallova,tema,muzike...


Tolko od mene
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 17:31   #16
iko222
Premium
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 207
Citiraj:
Autor svebee Pregled postova
eto taman se poklopilo mene je impresionirala Trambus aplikacija - pomoć pri javnom prijevozu u Zagrebu (ZET). baš prije par sati izdao verziju 2.0
instalirao na svoj wildfire i nemogu scroll-at linije buseva.
Travmaj radi al bus ne
U cemu je fora ?

Izbrisao i ponovo instalirao ali opet isto...
iko222 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 20:09   #17
snob
Majo
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Preporuka malo zabavnijih igara ?
Koja je najbolja navigacija,itd,neke sto bi rekli,korisne aplikacije?
Nemojte se sramiti .
snob je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 20:16   #18
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Citiraj:
Autor iko222 Pregled postova
instalirao na svoj wildfire i nemogu scroll-at linije buseva.
Travmaj radi al bus ne
U cemu je fora ?
misliš vozni red buseva? pa ne možeš jer su sada samo ~5 linija dodano. ako na to ciljaš. ovaj tjedan će se popunjavati lista samo na kraju tjedna odi na menu - update i lista će se popuniti malo
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 20:31   #19
iko222
Premium
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 207
Citiraj:
Autor svebee Pregled postova
misliš vozni red buseva? pa ne možeš jer su sada samo ~5 linija dodano. ako na to ciljaš. ovaj tjedan će se popunjavati lista samo na kraju tjedna odi na menu - update i lista će se popuniti malo
Predpostavio sam da je u tome problem. ajde rijesi to i onda ces imat full dobru aplikaciju. Svaka cast na ideji i realizaciji
Samo tako nastavi. bit ce od tebe nešto :P
iko222 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 20:48   #20
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor snob Pregled postova
Preporuka malo zabavnijih igara ?
Koja je najbolja navigacija,itd,neke sto bi rekli,korisne aplikacije?
Nemojte se sramiti .
do sad sam isprobao samo navigon i iGo My Way.. navigon mi je krivo prikazao dok je igo pokupio samo pohvale

isprobao sam na SGS u slovenijii
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 22:06   #21
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,680
Citiraj:
Autor snob Pregled postova
Preporuka malo zabavnijih igara ?
Spaghetti Marshmallows - užasno zarazno, preporuka za kupovinu full verzije zbog više levela.

Angry Birds i Angry Birds Seasons - klasik, free, must have.

Blow Up - free/paid, ubijanje pande

Ako se još nečega sjetim, dopišem, al ovo su recimo igre koje su mi obavezno instalirane.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 22:18   #22
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Od igri, makar ih rijetko igram, Blow Up, Angry Birds, Rednecks vs. Aliens, Slice It i Armored Defense su mi obavezno instalirane.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2011., 23:05   #23
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Jel treba root i kako placas app...preko pay pala ili?
valjda treba, nemam pojma. moj ROM je rootan pri flashanju

prvi put kad ideš plačat pita te da prijaviš neku karticu koju ćeš vezat za google account i onda sa njom platiš..

ako napraviš hardreset applikacija te čeka pod my apps kao Plačena i onda ju uvijek možeš skinut.... samo opet ti treba market enabler
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 01:18   #24
dedaWraith
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
Citiraj:
Autor A.J. Pregled postova
do sad sam isprobao samo navigon i iGo My Way.. navigon mi je krivo prikazao dok je igo pokupio samo pohvale

isprobao sam na SGS u slovenijii
iGO me vukao 3 puta preko pune crte na petlji kad se iz zg izadje prema west gateu , al inace dosta detaljan i brz. Sve me strah kak su drugi
dedaWraith je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 01:54   #25
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Evo par preporuki sa kratkim objašnjenjem...

Programi:
TV raspored - raspored programa za 4 domaće televizije (HRT 1 i 2, RTL i NOVA)
Torrent-fu - remote control za uTorrent
Dropbox - syncanje fajlova
Mercury - MSN chat klijent
Steam friends - unofficial steam klijent, jednostavan pregled tko je online (zasad nema mogućnost chata, achievementa, trenutnih akcija te novosti
Grooveshark - free online baza muzike
IMDB - obavezno za filmofile
Astro file manager - file manager

Igre:
GameBoid - GBA emulator
Graviturn - mozgalica s kuglicama gdje se koristi akcelerometar za kontrolu
Radiant - space invaders klon s dobrom retro grafikom
Everlands - strategija na poteze sa hexovima
Defensoid - Najbolji tower defense za mobitele, točka
Retro defense - jako dobar TD, uz bok sa defensoidom
Robo defense - TD, nije tolko dobar ko gornja 2
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 07:20   #26
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,266
Citiraj:
Autor dedaWraith Pregled postova
iGO me vukao 3 puta preko pune crte na petlji kad se iz zg izadje prema west gateu, al inace dosta detaljan i brz. Sve me strah kak su drugi
iGO jako ovisi o kartama jer ima više proizvođača istih. Svaka ima neku manu. Najsolidnije su mi se pokazale one od Naviga.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 09:30   #27
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
NEznam dal je iko preporučio adfree .... istina da zahtjeva root al bar više negledam reklame u aplikacijama.... brzo i bezbolno
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 12:41   #28
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Probajte gallery naci na marketu. Kao na nexus 1.
Treba joj neko vrijeme da ucita sve slike ali ljepsa je nego predefinirana.

Desire z
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 21:43   #29
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
NEznam dal je iko preporučio adfree .... istina da zahtjeva root al bar više negledam reklame u aplikacijama.... brzo i bezbolno

Nekako ga stalno preskačem instalirati ali sad mi je upao u oko!
Šta addfree blokira reklame i u app-ovima!?



Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Probajte gallery naci na marketu. Kao na nexus 1.
Treba joj neko vrijeme da ucita sve slike ali ljepsa je nego predefinirana.

E ovo sam tražio ali nisam znao pod čim da tražim.
Puno hvala!
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 19.01.2011. u 21:53.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2011., 22:31   #30
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Nekako ga stalno preskačem instalirati ali sad mi je upao u oko!
Šta addfree blokira reklame i u app-ovima!?
Meni blokira

Pogotovo se to osjeti u livescore aplikacijama di su me doslovno izluđivale svojom prisutnošću
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na