Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.05.2010., 17:18   #661
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
A ova vasa 'iskustva' su presmjesna: 'otisao sam tamo, dao sam mu 20 kn, on je meni dao podlogu za mis, meni je protis super i zadovoljan sam kupovinom', vau, ti njemu novce on tebi proizvod, stvarno si dobro prosao.

Muka mi vise citat...
Podloga košta 10x više nego što misliš a što se tiće mog iskustva ono je (premda u manjini) pozitivno za razliku od većine. Podloga je NARUČENA samo na moju riječ da ću je i platiti te sam uredno kontaktiran 2-3 dana kasnije da mogu doć po nju, uglavnom ja zadovoljan.

Ne življenje u Zagrebu je drugi problem, postoje DHL/CityEX i sl. koji će za 50ak kuna napraviti dostavu u razumnom roku. Web shopovi su uglavnom smeće i ne treba ih doživljavati osim u informativne svrhe.

Meni Protis NIJE SUPER i molim da se ne izvlače ovakve debilane i naklapanja, samo iznosim svoja iskustva s njima kako sam i naveo u prvoj rečenici predhodnog posta.

PS
Logitech MOMO Race sam platio 515,50kn dok je istovremeno koštao u VeMilu 1150kn, to što sam morao 3 (tri) dana čekati isporuku mi je najmanji problem
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2010., 17:44   #662
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
Podloga košta 10x više nego što misliš a što se tiće mog iskustva ono je (premda u manjini) pozitivno za razliku od većine. Podloga je NARUČENA samo na moju riječ da ću je i platiti te sam uredno kontaktiran 2-3 dana kasnije da mogu doć po nju, uglavnom ja zadovoljan.
Nema veze jel kosta 5 kn ili 500 kn, to nije bitno, poanta je u tome da im nisi nista platio unaprijed pa cekao da ti dostave!

Citiraj:
Ne življenje u Zagrebu je drugi problem, postoje DHL/CityEX i sl. koji će za 50ak kuna napraviti dostavu u razumnom roku.
Lol, kao da dostavne sluzbe diktiraju rok isporuke, pa nije do njih nego do protisa.

Citiraj:
Web shopovi su uglavnom smeće i ne treba ih doživljavati osim u informativne svrhe.
Ajd pliz nemoj lupat bezveze, webshop je najjednostavniji i najprakticniji oblik kupnje, a to sto ga neki ne znaju provest kako spada to je zato sto im nije u interesu ili su nesposobni.
khm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.05.2010., 09:45   #663
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868

Mislim da je poanta u tome da je gotovo nebitno dali si platio ili nisi(vezano za brzinu dostave) pošto oni nemaju lager, znači robi treba neko vrijeme da se stvori u dućanu a to sigurno ne ovisi samo o njima (Msan npr.). Problem je što neke stvari tipa laptop oni jednostavno ne mogu naručiti na tvoju ili moju riječ jer nema garancije da ćeš ti ili ja laptop platiti za 3 dana kada stigne nego zahtjevaju uplatu prije slanja naruđbe. Ako sam te dobro razumio to je bila tvoja ključna primjedba.

Poanta je u tome da ako nešto košta 50kn oni si mogu priuštiti da ja ne dođem po robu bez velikog gubitka, ali ako ja naručim robu od 5kkn i "zaboravim" na nju ona je mrtvi kapital i potencijalni gubitak.

Web shop nikada nece zamjeniti klasičan shop u potpunosti, ja recimo nebi dao nikada 5kkn za monitor na slijepo prije probe uživo i zato mi ne pada na pamet naručiti/kupiti monitor u Protisu. Dok s druge strane (svoj primjer) na 2x2Gb RAMa ako pričekam 2 dana isporuku uštedim 120kn što je jako veliki postotak a pogotovo jer mi ta 2 dana nisu predstavljala nikakav problem (i da je bilo tjedana dana)

Uglavnom opet napominjem da Protisu treba još dosta kapitala i iskustva da stekne razinu/ime koja će biti respektabilna, premda ima masu loših iskustava korisnika s njima moja TO NISU. Samo sam to želio ovdje napisati (i lagano opravdati neke njihove postupke) pošto je thread o tome

PS
Ima stvari koje su značajno gore i od Protisa, poput tržnice na kojoj je ekipa (marginalni dio) prodavala "maglu" i doprinjela odlasku tržnice s foruma. Ja imam 20ak iskustava sa tržnicom i sva su apsolutno pozitivna jer sam pazio što i kako radim, dok neko "nahebe" kod prvog trejda i više nikad ne proba...
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 17:15   #664
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
*******************

Zadnje izmijenjeno od: tor. 28.05.2010. u 20:16.
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 17:25   #665
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
S ovime samo pokazuješ svoju kulturu i odgoj.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 17:35   #666
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,444
Upravo tako.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 18:14   #667
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
****************

Zadnje izmijenjeno od: tor. 28.05.2010. u 20:16.
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 20:17   #668
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,949
Citiraj:
Autor extremepc Pregled postova
*******************
Vrijeme ti je hlađenju. Podužem.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2010., 18:21   #669
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Evo opet neugodna iskustvo po drugi puta sa dotičnom trgovinom
Ja mislio da su se popravili ali izgleda ništa, e moja gospodo tako se neposluje.

Radi se o sljedećem:

Naručio sam hladnjak Cooler Master Hyper 212+ po cijeni 228,45kn+dostava i to u petak 28. 05. naravno zaprimio ponudu i izvršio uplatu netbankigom isti dan te dobio i odgovor da je uplata zaprimljena i čim roba bude za isporuku bit ću obavješten, reko ajd super i ponadao se subota naravno ništa, jučer/ništa danas reko ajd idem nazvati onako da vidim gdje je stiglo te zvrcnem oko 10h, kad ono iznenađenje robe nema niti će biti "kao ostao je još jedan kad su provjeravali stanje kod dobavljača i naravno kad su naručili isti više nema" međutim nitko mi ništa nije javio ili ponudio neku drugu robu, da nisam slučajno nazvao(onda mi je ponuđeno nešto drugo) nebi ništa znao i to bi se zavuklo tako par dana.Naravno sada čekam povrat sredstava kako bi mogao naručiti na drugom mjestu i upravo sam dobio obavjest o izvršenom povratu te čekam knjiženje istog, i šta reči o takvom poslovanju, a prvi puta sam tako prošao prošle godine sa naručivanjem grafe 260 GTX na famoznom sniženju i nikome ništa. Naravno isti će znati o čemu se radi pa ih molim da slobodno moj accaunt i podatke mogu izbrisati jer me više neće ni vidjeti ni čuti te se istima zahvaljujem na "ugodnom poslovanju" zauvijek.

Baš me zanima opravdanje dotične gospode koja će se sigurno javiti sa nekim opravdanjem glede ovog slučaja jer oni naravno nisu krivi bitno da se traži uplata u roku odmah.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 11:52   #670
Cyber Junkie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 45
Ma pustite svi, kad su bili mali sa dvojicom ljudi, sve su stigli
obaviti, malo zaraditi (mala marža), bili su više nego ok.
Sad su se izgleda pobahatili, teško ih je dobiti, čini se kao da
oni tebi čine uslugu kad uopće kupuješ itd.

Uglavnom, kome ne smeta čekanje i nerviranje slobodno.

Jedini je problem, koji je to zapravo informatički dućan u HR
bez mana (tj. sa manje mana od većine) ?
Cyber Junkie je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.06.2010., 15:20   #671
brab
Premium
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 36
Ja sam do sada kod njih kupio dva fiksna telefona i jednu graficku...sva sreca nisam imao potrebe za reklamacijama.

Prvi telefon i grafulja je isporucena bez problema.
Drugi telefon sam trebao cekat par dana sa isprikama "evo sad ce" par puta.

Sve u svemu nije savrseno, al je bilo jeftino.
brab je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2010., 16:38   #672
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Cyber Junkie Pregled postova
Jedini je problem, koji je to zapravo informatički dućan u HR
bez mana (tj. sa manje mana od većine) ?
ADM i Links, ljudi ih vecinom hvale, tako da... ima i takvih, ne brini.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2010., 11:28   #673
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Prvi puta sam kupovao u Protisu i ne mogu se požaliti. Robu naručio, za 2 dana došlo sve bez ikakvih problema. S obzirom na cijene ni ne očekujem da to bude ekstra brzo i nije mi problem pričekati i tjedan dana s obzirom da se puno uštedi ovakvim načinom kupovine.

Zadnje izmijenjeno od: simba. 24.08.2010. u 14:03.
simba je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 00:59   #674
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,413
Na brzinu sam prekopao temu i vidim da nitko nije spomenuo reklamiranje nekog proizvoda bez računa jer sam ga negdje zagubio, ali nekim čudom imam onaj žuti papirić s uvjetima jamstva. Je li to moguće u Protisu? Poslao sam im mail prije 10-15 dana, ali do sad nisam dobio nikakav odgovor. Radi se o tome da mi je krepao USB memory stick od 16 GB i ne znam mogu li ga uopće zamijeniti u Protisu ili da šaljem Asbisu, ali onda je pitanje hoće li ga oni prihvatiti...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 09:21   #675
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
Već sam par puta spomenuo kako sam imao samo pozitivna iskustva sa Protisom no jedino što mi je išlo na živce je što ih 50 put anazoveš i nitko se ne javlja da bi zatim nazvao ponovno i bilo zauzeto i onda nakon toga se opet nitko ne javlja.
Aj dobro, nisam baš 50 puta zvao, nisam toliko naporan ali 5 puta jesam sigurno između 10i12h ili sl.
Nadam se da neću imati nikakvu reklamaciju jer je onda svaka trgovina teška, osim lokalnih. Kupim u Domu u Požegi, znam da sam platio nešto više ali nemam kasnije komplikacija.

P.S. domy, stvari poput flash diskova ti je najpametnije kupovati u trgovinama poput Kauflanda, Lidla i sl jer ti zamjene na licu mjesta no moraš imati račun.

BTW uspio sam pokidati 2 sticka u razmaku od sat vremena na način da sam imao uštekan stick dok sam formatirao os a ištekao ga dok biraš na koju particiju podići os. Ne znam što ga toliko zblesa to eto, nemojte to raditi (osim ako želite iskoristiti garu no ne želim vam dati takvu ideju)

Zadnje izmijenjeno od: housel. 14.06.2010. u 09:26.
housel je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 10:42   #676
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor housel Pregled postova
...na način da sam imao uštekan stick dok sam formatirao os a ištekao ga dok biraš na koju particiju podići os. Ne znam što ga toliko zblesa to eto, nemojte to raditi (osim ako želite iskoristiti garu no ne želim vam dati takvu ideju)
Lagani
Točno tako je meni frend "formatirao" Corsaira Survivora 8Gb (nije ga vadio iz kompa) i prestao je raditi na Windozama i Linuxima, na OSXu je radio, dobio sam novi (Links).
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 15:52   #677
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,413
Da Lidl i Kaufland imaju stick koji meni treba, tj. stick s read-only switchem, naravno da bih kupio tamo. Ovako jedino Protis dolazi u obzir...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2010., 01:32   #678
Ahab
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Slavonija
Postovi: 37
Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova

Mislim da je poanta u tome da je gotovo nebitno dali si platio ili nisi(vezano za brzinu dostave) pošto oni nemaju lager, znači robi treba neko vrijeme da se stvori u dućanu a to sigurno ne ovisi samo o njima (Msan npr.). Problem je što neke stvari tipa laptop oni jednostavno ne mogu naručiti na tvoju ili moju riječ jer nema garancije da ćeš ti ili ja laptop platiti za 3 dana kada stigne nego zahtjevaju uplatu prije slanja naruđbe. Ako sam te dobro razumio to je bila tvoja ključna primjedba.

Poanta je u tome da ako nešto košta 50kn oni si mogu priuštiti da ja ne dođem po robu bez velikog gubitka, ali ako ja naručim robu od 5kkn i "zaboravim" na nju ona je mrtvi kapital i potencijalni gubitak.
Nedavno sam u Protisu naručio robu upravo u vrijednosti cca 5kkn (prvi put sam kupovao kod njih).

Dogovorio telefonom oko 10.00, prodavač rekao da nazovem oko 16.00 za svaki slučaj, tako da ne dolazim bez veze (nisam iz Zagreba).
Nazvao sam nešto ranije, oko 15.00 (čovjek rekao da je roba stigla), došao u 17.00, platio i pokupio za 5 minuta.

Dakle, roba ne baš male vrijednosti naručena je na riječ i stigla isti dan.

Od mene pohvala.
Ahab je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2010., 18:19   #679
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
evo danas prije podne dosao wd 1,5tb
uplatio po narudbi u srijedu u 19h
poslano u cetvrtak

dobro upakirano

nemam prigovora, sve pet
baban je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2010., 01:59   #680
migmo
trainspotter
 
migmo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 58
Citiraj:
Autor housel Pregled postova
jedino što mi je išlo na živce je što ih 50 put anazoveš i nitko se ne javlja da bi zatim nazvao ponovno i bilo zauzeto i onda nakon toga se opet nitko ne javlja.
Aj dobro, nisam baš 50 puta zvao, nisam toliko naporan ali 5 puta jesam sigurno između 10i12h ili sl.
Identično iskustvo! Htio sam provjeriti dostupnost paste za proc i nazivao ih na sve telefone jedno pola sata. I da se nitko ne javi.. Nevjerovatno... Na kraju sam morao odustati.
migmo je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2010., 13:58   #681
foggykt
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 32
Znaju se nekad ne javit al ja sam ih uredno dobio kad sam malo pričekao. Naručio sam prošli tjedan u srijedu laptop, Dell Studio 1749, 7200kn, taj dan sam im uplatio pare ujutro, laptop je iduci dan kak su i rekli bio kod njih vec pa su ga slali za sisak gdje je u petak popodne već bio, i sve je uredno prošlo, laptop radi, garancija 3 godina. Tako da je moje iskustvo ugodno
foggykt je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2010., 08:37   #682
spoofy
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 30
S njima samo pozitivna iskustva. Kupovao sam više puta tokom godine i znaju imati stvari koje meni trebaju a drugdje ih nisam mogao pronači. Je malo tlqaka čekati drugi dan da roba dođe ali preživi se.
spoofy je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 07:58   #683
Mandusin
Premium
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 83
Samo sam jednom uzimao kod njih. Ujutro narucen laptop, nakon par sati mi poslali ponudu, isti dan sam uplatio novce i sljedeci dan je bio na putu prema meni

Takodjer nikakvih problema nije bilo.
Mandusin je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 03:44   #684
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
zvao ih par puta . napokon se netko javi pa bezobrazluk ...
bem ih bezobrazne
__________________


test konfa
AbAdd0n je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2010., 13:35   #685
Dr.Cooler
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vrbani
Postovi: 87
Da to je i najveći problem kod njih, zvao sam nekoliko puta samo zato jer su jedini imali neke stvari koje sam trebao kod nas, a informacija nije bilo na njihovom webu i imao sam što doživjeti.


Nakon 5 sati uzastopnih poziva napokon se netko javio sa skroz ljutim tonom. Pitam pitanje i u sekundi čujem odg: "Pošaljite lovu pa se onda možemo razgovarati." I poklopio.

Nikada u životu nisam doživio takav bezobrazlog i bahačenje kao kod njih. Što mi je bilo dovoljno da ih prekrižim, jer iako imaju super ponudu i vjerujem da sve dolazi na vrijeme, pitam se kakve bi samo komplikacije mogao imati kod reklamacija.
Dr.Cooler je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2010., 21:39   #686
kmica
inženjering
Moj komp
 
kmica's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 32
Ja sam dosada imao dobra iskustva s njima, istina da nisam koristio dostavu nego bi samo naručio preko webshopa i sam otišao po robu
kmica je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2010., 20:44   #687
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
osim kaj unutra rade obično prepotentni i neinformirani prodavači koji sve svoje znanje crpe iz 19 inčnog monitora pred kojim meditiraju cijeli dan nemam se kaj previše požaliti...
e,da neki dan poslije sat vremena neprestanog nazivanja pukne mi film i otiđem do njih na Trešnjevku,sparkam pred dučan,vreta otvorena a za pultom sjedi doktor,nazovem mobitelom čuješ van kako zvoni a doktor ni da bi prstom maknuo.
zvoni,zvoni,zvoni a moj doktor ne skida pogled sa onog svojeg monitora,da COD igra online nebi bio tako koncentriran.
Pa mislim si koji če ti k...c taj telefon kad ga ne koristiš ili ga koristiš u rijetkim prilikama.
poklopim,uđem i velim da sam ih zvao ali nemoguče ih je dobiti a on meni veli da je baš stigla roba i da se ne tigne javiti jer uz to ima i red kupaca bla,bla.
Gleda i laže u oči,okrenem se i izđem van da se ne dovedem u situaciju da ga izvređam i n.... mu se matere.
Da postoji kvalitetna konkurencija mislim da bi oni prvi zatvorili onu rupu od dučana.
dabomba je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2010., 20:56   #688
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor dabomba Pregled postova
osim kaj unutra rade obično prepotentni i neinformirani prodavači koji sve svoje znanje crpe iz 19 inčnog monitora pred kojim meditiraju cijeli dan nemam se kaj previše požaliti...
e,da neki dan poslije sat vremena neprestanog nazivanja pukne mi film i otiđem do njih na Trešnjevku,sparkam pred dučan,vreta otvorena a za pultom sjedi doktor,nazovem mobitelom čuješ van kako zvoni a doktor ni da bi prstom maknuo.
zvoni,zvoni,zvoni a moj doktor ne skida pogled sa onog svojeg monitora,da COD igra online nebi bio tako koncentriran.
Pa mislim si koji če ti k...c taj telefon kad ga ne koristiš ili ga koristiš u rijetkim prilikama.
poklopim,uđem i velim da sam ih zvao ali nemoguče ih je dobiti a on meni veli da je baš stigla roba i da se ne tigne javiti jer uz to ima i red kupaca bla,bla.
Gleda i laže u oči,okrenem se i izđem van da se ne dovedem u situaciju da ga izvređam i n.... mu se matere.
Da postoji kvalitetna konkurencija mislim da bi oni prvi zatvorili onu rupu od dučana.
Nemoj me yebat da si stajo vani i zvao ih mobitelom!?
Predobro

Ali da, oni se neće javiti na telefon ni da se na trepavice postaviš, nažalost.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2010., 23:31   #689
Dr.Cooler
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vrbani
Postovi: 87
Zato ih ja bojkotiram u širokom luku. Ako njima nije u interesu biti komunikativan i prodati onda niti meni nije u interesu kupiti kod njih.

Nemožeš danas u doba takve krize raditi stvari koje rade oni.
Dr.Cooler je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2010., 23:37   #690
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,540
Citiraj:
Autor Dr.Cooler Pregled postova

Nemožeš danas u doba takve krize raditi stvari koje rade oni.
Imaš skoro 23 stranice stvari koje ne možeš raditi sa krizom ili bez nje, ali oni ih ipak rade.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na