Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.12.2016., 10:58   #4561
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
hmmm...

Zadnji put sam tako plaćao na Amazonu davno. Malo me to odbilo od kupnje, još ću vidjeti. Hebo ih, što ne koriste PayPal...
Ne treba te odbijati od Alije...Kod Alije si zasticen i nikada nije bilo problema.

Poslano sa ITT SINCGARS koristeci ACP125F Tapatalk
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2016., 11:25   #4562
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Alija je malo više naklonjeniji prodavaču za razliku od ebaje koji više vodi računa o kupcu.
Iako ni alija ni amazon ne podržavaju paypal, do sada nisam imao nikakvih problema s njima.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2016., 12:25   #4563
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
A što ću.... evo popunjavam podatke u Alipay...

Sad je problem što uzeti između modela koji mi se vrte u glavi, ali to je problem za drugu temu
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2016., 10:04   #4564
MASVA
MIUI HR Translator
Moj komp
 
MASVA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 630
redmi pro kupljen kod top one
problem s kamerom
vraćen u kinu
danas dobio obavijest da šalju novi uređaj
s moje strane, same pohvale i preporuka
__________________
MIUI HR Translator
MASVA je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 11:52   #4565
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Reklamirao sam LETV X800 koji je placen 200 eura preko efox.de stranice ( njemacko skladiste,bez pdv-a i nameta ),pojavile su se bijele fleke na ekranu mobitela,nisu svijetlile kapacititivne tipke i zezalo je punjenje,dobijem email of efox nazad da nemaju mogucnost popraviti mobitel tu i da mi nude zamjenu u vidu rabljenog,ali u dobrom stanju istog mobitela ili neka kineska njesra od 100$,ja rekoh ponudite novi mobitel koji je isti cijenom i evo natezem se vec 2 tjedna sa njima,stalno mi nude neka kineska noname *ranja vrijedna 100 $,sta raditi ?

Imam PayPal protekciju jos,vrijede li za njih EU zakoni,koji potez povuci jer ovo vec vodi u nedogled,koji god mobitel da ih pitam u vrijednosti 200 $ na EU skladistu oni nemaju iako pise status na skladistu dobavljivo,lagano izludujem vise.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 12:11   #4566
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Reklamirao sam LETV X800 koji je placen 200 eura preko efox.de stranice ( njemacko skladiste,bez pdv-a i nameta ),pojavile su se bijele fleke na ekranu mobitela,nisu svijetlile kapacititivne tipke i zezalo je punjenje,dobijem email of efox nazad da nemaju mogucnost popraviti mobitel tu i da mi nude zamjenu u vidu rabljenog,ali u dobrom stanju istog mobitela ili neka kineska njesra od 100$,ja rekoh ponudite novi mobitel koji je isti cijenom i evo natezem se vec 2 tjedna sa njima,stalno mi nude neka kineska noname *ranja vrijedna 100 $,sta raditi ?

Imam PayPal protekciju jos,vrijede li za njih EU zakoni,koji potez povuci jer ovo vec vodi u nedogled,koji god mobitel da ih pitam u vrijednosti 200 $ na EU skladistu oni nemaju iako pise status na skladistu dobavljivo,lagano izludujem vise.
napiši da ćes otvoriti paypal case i ako nastave otvori

Poslano sa mog SM-G930F
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 12:11   #4567
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
ako nemaju mobitel koji ti odgovara, onda ti jedino preostaje tražiti povrat love. i to je to.
chief_wolfinjo je online   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 12:14   #4568
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Za sve sporove ti je nadlezan njemacki sud pa uzmi odvjetnika i tuzi.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 22.12.2016., 13:05   #4569
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Full isplativo za cifru od 200€...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 23.12.2016., 00:02   #4570
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Full isplativo za cifru od 200€...
Upravo to,niti znam kako ide procedura niti ista.
Nude oni meni mobitele za 200 eura,ali neke kojima ne znam ime procitati i prvi put cujem za te mobitele,a imaju za ponuditi letv 2 ili lenovo zuk z2,ali ne ti nisu dostupni iako su dostupni.

Zadnja crta bi mi bila PayPal,htio sam ih "pritisnuti" sa nekim DE zakonima sto se tice reklamacije i jamstvenog roka,jesu li slicni kao u HR ( 45 dana kao razumni rok,novi uredaj identicnih perfomansi ili povrat love ) ?
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.01.2017., 20:10   #4571
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ima li tko ideju sta raditi,od PayPala dobio ovo ?

Znaci poslao sam im ispravan mobitel sa neispravnim ekranom,platio shipping,oni uopce ne zele vise odgovoriti na emailove,a PayPal boli tuki ???
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	23232.jpg‎
Views:	276
Size:	34.9 kB
ID:	17463  
blava je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 08:19   #4572
zig
Premium
Moj komp
 
zig's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 378
Kad udjem na alliexpress uzet mobitel, jedina dostava koju mi nudi je alliexpress free, znaci nema dhl-a.
Pretpostavljam da to moze bit problem na carini ??
zig je offline   Reply With Quote