Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.08.2010., 21:38   #1
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Logitech G510

da li je ovo nasljednik legendarne G15 rev.1?
http://www.logitech.com/en-roeu/gami...0Getthedetails

izgleda jako dobro, u stvari kao G110 koji je dobio monokromatski ekran. To bi mogla biti moja sljedeca kupnja, samo da izbace tipkovnicu s nasim ugraviranim slovima, ne naljepljenim kao sto je to bio obicaj sa G19...
na webu pise cijena 99 eur, no nadam se da ce vrlo brzo sniziti...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 21:41   #2
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Baš sam gledao maloprije na Anandtechu, very nice, I like. To će biti moja sljedeća tipkovnica
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.08.2010., 09:07   #3
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Dali G110 ima naša ugravirana slova? Ako ima vrlo je vjerojatno da će i ova imat.
Ja nekak ne vidim svrhu tih lcd ekrana na tipkovnicama... Dajte me razuvjerite.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2010., 10:24   #4
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Baš sam gledao maloprije na Anandtechu, very nice, I like. To će biti moja sljedeća tipkovnica
I moja.Jel se zna kad to stiže kod nas?
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2010., 10:29   #5
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Za 20 dana po Microlineovom cjeniku.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2010., 20:27   #6
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Ja nekak ne vidim svrhu tih lcd ekrana na tipkovnicama... Dajte me razuvjerite.
Kako ne vidiš, pa svrha je podizanje cijene same tipkovnice, ne može logitech masno naplatit proizvod ako nije ugradio par debilnih dodataka koji kupcima služe za potrebe osobnog preseravanja.
Tipkovnica je jednostavno prenakaradna, bez imalo stila, just my opinion.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2010., 07:30   #7
Mrk1
Premium
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 49
jel ima i raznorazne boje koje se mogu šaltati ili samo ovu plavu
Mrk1 je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2010., 07:45   #8
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Ja nekak ne vidim svrhu tih lcd ekrana na tipkovnicama... Dajte me razuvjerite.
Meni na G15 rev.1 na displayu pokazuje temperature, brzine vrtnje ventilatora i sl.
Neku vecer instaliram Asus Smart Doctor i nakon sat-dva podjem igrati BFBC2.
Kako svako malo bacim oko na display u jednom trenu imam i sta vidjeti: graficka na 91'..92'..93', a ventilator i dalje uredno na 40% vrtnje. Odmah ugasio igru i digao vent rucno na 100% da se grafa ohladi (dok sam zgasio igru i rucno digao vent graficka je vec otisla do 98'C).
Mutavi Asus Smart Doctor umjesto da monitorira i cuva graficku ju je skoro skurio jer se nije podigla brzina venta automatski. Ne vidim sta je drugo moglo biti jer nikada se prije instalacije Asus Smart Doctora to nije desilo, a i on je brzinom munje dobio uninstall, te se isto nije ponovilo nakon deinstalacije.

Point svega: da nije bilo displaya na tipkovnici koji pokazuje parametre kompa ne bi skuzio da se sje... nesto oko automatske regulacije venta i sada bi GTX470 vjerovatno bila pokojna
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2010., 07:55   #9
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ja je ne bih uzeo iz jednostavnog razloga: ćorav sam tako da je moje vidno polje poprilično suženo (mala stakla na naočalama) i vidim samo u razini monitora kad igram, dakle, da mi neka treba svijetli na tipkovnici, ne bih primjetio , a za prikaz parametara je puno prikladniji neki dobar 15/17" lcd kao extended, pa sve vidiš dok igraš (tako čak i ja vidim ).
Jedino zbog čega ne bih kupio ovu tipkovnicu (ni da je jeftina) je to što je ravna, a navikao sam na zakrivljenu.
Inače, izgleda ok, a osvjetljenje tipaka nije samo fora, to je jako korisno.
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2010., 21:40   #10
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
stize uskor ou trgovine, vec je na cjenicima LINK
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.10.2010., 20:54   #11
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Jel netko vec uzeo da javi dojmove ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 11:03   #12
fizicica
Premium
 
fizicica's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Treba cekati popuste poslije nove godine :-D
fizicica je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2010., 12:51   #13
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
ovo je najblize legendarnij g15 rev1 ali i dalje je jedan veliki nedostatak za mene ekran nije pomican nego fiksan i jako mal naspram g15.ice.
nadam se da ce u skoroj buducnosti izbacit nesto sto je jos blize staroj g15.ici
jer sve ovo do sada je smece bar za mene.
Po pitanju aplikacija za lcd zaslon imate ih hrpu i mozete ih sami izradivat i modificirat pomocu lcd studia koji ja koristim za to. I kao sto je kolega rekao gore mozete ocitavat od voltaza temp kompa do vrtnje venta pa brzina neta i potrosnje mb stvarno sve sto pozelite.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2010., 10:34   #14
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Zanima me par sitnica u vezi HR layouta tj.

- Ima li HR layout Veliki Return ?
- Da li lijeva strana ima "mali" shift i pored njega "><" tipku ili ima onaj veliki shift pa je "><" zbomban negdje desno ?
- Mogli li se ove lijeve Macro tipke iskljuciti hardwerski/softwerski ?

Thx
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2010., 21:32   #15
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Zanima me par sitnica u vezi HR layouta tj.

- Ima li HR layout Veliki Return ?
- Da li lijeva strana ima "mali" shift i pored njega "><" tipku ili ima onaj veliki shift pa je "><" zbomban negdje desno ?
- Mogli li se ove lijeve Macro tipke iskljuciti hardwerski/softwerski ?

Thx

evo ovako:

- ima veliki enter, bar ova koju ja imam
- ova prva verzija s malim shiftom i do njega tipkom sa "><", samo ta tipka nije oznacena, al nije da smeta
- sta se tice tipki mozes u g key profiler na sve stavit disable, dakle da ne sluze bas nicemu

ako imas jos pitanja, pucaj
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2010., 21:46   #16
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
E thanks na odgovorima, to je vise manje sve sto mi je bitno. Neki dan sam je pogledao onak iz ruke u jednoj tregovini ali nisam je mogao paliti pa nisam bio siguran ovo za "G" tipke. Jedinno sto mi se onako ergonomski ne svidja je sto su "G" tipke jako blizu tj, volio bi da je malo veci razmak od CTRL/shift tipki ali valjda nece smetati (stalno drzim Ctrl/Shift/Slt za navigiranje kroz 3D pa mi pase dosta prostora na lijevo)
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2010., 12:12   #17
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Bok

Evo i moja je stigla danas pa da napravim mali quick review:

Pros
- Tipke mi se svidjaju, ugodno je tipkati na njima premda sam ja pobornik Ultrax/tankih tipki kao na laptopu ali vec sam se privikao - hod niej pre velik ali ni pre mali, neka "zlatna sredina"
- Settingsi za tipke su stvarno impresivni
- LCD ima dobro vidljivost i po danu
- Tipka se dosta tiho
- LCD programi poput citanja maila (pop3 protokol), counter, processim mwdia player/winamp i druge zgodne stvari su stvanro dobro osmisljenje (nadam se da ce se moci dodati jos programa/alata
- G tipke se lako programiraju i Macro programiranje je svarno dobro i jednostavno.
- Tipke Ins/Home/PGup/down/Del... su NORMALNOG layouta (mrzim one vertikalne sa velikim DELom i samo dva reda)
- Hrpa game profila po defaultu i updejti na nove
- Online ugradeovi sa automatskom provjerom

Ni tamo ni vamo
- HR Layout je dobar (veliki enter i mali lijevi shift) , tipka pored shifta mi je bitna ali koja doduse ne odgovara onome sto pise jer kuca "<>" a pokazuje "|\".

Cons
- Osvjetljenje tipki po danu je jedva primjetno
- Tipke J i F bi moglw imati malo vise izbocene crtice (da se osjete bolje u mraku/tipkanju na slijepo)
- Caps/num/scroll lock lampice su pre, pre male i po danu se jedva vide iz polozaja sjedenja/kucanja, treba se nagnuti iznad njih da se vidi jesu ON ili OFF
- G tipke su pre blizu lijevoj strani tipki (malo malo ih zakacim malim prstom )
- HR znakovi su naljepljeni/nacrtani (izgledaju kao d aih je neko dijete kistom i temperama crtalo) i stoga NE svijetle sto ce reci da HR layout nije u biti pravi layout nego nadam se neka medju verzija koja nekad sa Logitech UltraX verzijama koje su kasnije dosle u pravom HR layoutu a u pocetku EN sa naljepnicama.

Eto toliko za sad, nadam se da cu se priviknuti na pre bilzr Gtipke i moci je zadrzati, u protivnom ide na bubanj .

Sve u svemu za gamere je vjerujem odlicna (ima tone profila za igre) ali iskreno nemogu reci jel vrijedi 6xx kn. O tome moram jos par dana razmisljati .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2010., 13:54   #18
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
ovako pitanje probaj namontirat LCD studio program i preko njega ces dobit tonu dobirh stvari bar ja tako imam na g15.ici
i mozes fino modificirat kako ti sto treba. ove profile od logitecha ni ne koristim jer su naspram ovih jakooo jako jadni
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2010., 14:02   #19
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
ovako pitanje probaj namontirat LCD studio program i preko njega ces dobit tonu dobirh stvari bar ja tako imam na g15.ici
i mozes fino modificirat kako ti sto treba. ove profile od logitecha ni ne koristim jer su naspram ovih jakooo jako jadni
Ne kontam ? sto cu dobiti dodatno ? Pa nemogu softwerski rjesiti razmak tipki ili hr slova koja su naljepljena ?

BTW ima li negdje support lista od LCDStudia? Nevidim nista za G510 na forumu
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 06.11.2010. u 14:17.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2010., 14:42   #20
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
odi na stranicu www.lcdstudio.com preko njega mozes si programirat svoj taj lcd display i napravit neke druge fore nazalost g15forums.com mi ne radi tako da ti ne mogu pokazat kakve sve fora dodatke imas.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2010., 14:45   #21
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Da vec sam skinuo LCD studio i sad trazim po programu bez da citam manuale a poslije ce biti RTFM . BTW jel taj LCDstudio free ili ne ? Dobio sam license.key na mail ali pise da je evaluation sto bi reklo XX dana a opet nevidim cijenu na njihovom WEBu jer shop ne radi?

P.S. Radi kad se izabere G15 tj. bar je prikazao Welcome poruku
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2010., 12:14   #22
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
sta se tice g tipki na to ces se naviknit, triba par dana al se naviknes, tako je meni bilo kad sam nabavija g15 rev.1, al sam se naviknija, pa mi na ovoj nije ni smetalo

sta se tice ostalih stvari moram rec da nisam ima takvih problema
recimo ovo osvjetljenje tipki po danu mi i tako nije problem, glavno je da se vide tipke, tako da mi je osobno sasvim svejedno jel se vidi koje boje svijetli

a num/scroll/caps lampice moram primjetit da uvik vidim razliku upaljenu ugasenu, jedino ne znam kako bi bilo da u njih direktno udara sunce, al ja sam na sjevernoj strani pa nemam takvih problema

po meni je najveci minus nepomicnost ekrana, pa ga ne vidim iz svakog kuta citavog, da su ga napravili pomicni kao kod g15 rev.1, bila bi mi savrsena...
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2010., 12:40   #23
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Jos se nisam naviko na "G" tipke . Mislim da ni necu jer vec sam XXX puta lupio G16+C za Copy i onda se cudio zato paste ne radi . U biti me smeta to sto mi za navigaciju u 3d programu dok modeliram trebaju CTRL/Alt/Shift tipke stalno pa me ove G16-G17-G18 bas nasekiraju ponekad. Na kraju sam taj donji red mapirao kao Ctrl/Alt/None pa da i kad "promasim" opet bude dobro. A G1 sam definitvno morao mapirait kao "Esc" jer uvijek njega pogodim umjesto pravog Escapea .

Ekran mi se svidja i najcesce koristim counter i pop3 za mail. Fora je sto moze i procitat mail ako bas zelis . Nema problema sa vidljivosti ekrana ni kad se zavalim u stolicu. mozda nisi podigao prednje nogice na donjoj strani keyboarda pa ti je zato "nevidljiv" iz nekih kuteva ?

Sto se tice razlike za CAPS/Scroll locak, naranvo da se vidi razlika upaljeno/ugaseno kad pazljivo gledas ali su lampice jako uske/sitne tako da kad se nagne su stolicu i imas upaljeno svjetlo u sobi tesko je skuziti razliku na prvi pogled. Samo da su malo vece lampice nebi bilo problema.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 22:53   #24
Anonymous_01
Premium
Moj komp
 
Anonymous_01's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 29
Za te novce odlična tipkovnica, imao je u rukama, po meni ništa bolja od G19, ruku na srce, tko će još gledati film na mini lcd ekranu g19 tipkovnice?
Anonymous_01 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 17:00   #25
Lurker
Registered User
Moj komp
 
Lurker's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 59
Hehe, to sa filmom si upravu. Meni se tipkovnica takodjer cini kao dobar primjerak omjera cijene i kvalitete (barem u toj cijeloj g seriji)

Mislim da ako ne Lycosa onda definitivno to!
Lurker je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2010., 19:06   #26
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Lycosa ima plitke tipke(kome to odgovara),a G510 ima tipke sa većim hodom pa i na to treba obratiti pozornost....
locks je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 20:26   #27
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
meni lycosa(iako očito kvalitetno tipkalo) ima pre plitke tipke ,ili je to više navika nakon 3 god korištenja g15.
još bi se naviknuo na tipke ali na manjak lcda nikako!
lycosu sam prodao kumu i izvadio iz kutije g15 nazad,nenadhebivo

@lewis
što se tiče osvjetljenja ,nije niti g15 bila mila majka za vidljivost CAPS/Scroll ,ovisno o kutu,recimo K300 ima mrvičak jače osvijetljenje /usporedba sa g15

eto baš burazu za božić kupujem u dogovoru sa šogoricom g150,nadam se da je isplativo!
ko zna,cijenom je pristupačna,možda mi i zamijeni ovu "starudiju"
,sviđa mi se opcija za sluške i mic ,i pogotovo usb 2.0...
a i potajno se palim na zelenu boju a bilo mi je žao rastavljat moju i radit led mod
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 20:41   #28
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor BSA Pregled postova
,sviđa mi se opcija za sluške i mic ,i pogotovo usb 2.0...
Probao sam sluske/mic ustekati u te ulaze u keyboardu i radi to ali nije me se dojmio zvuk, malo previse suma za moj ukus (kod snimanja). Pa sam se ipak vratio na zvucnu u kucistu (Asus Xonar) . Ali za neku "casual" upotrebu je vjerujem sasvim ok.

__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 21:50   #29
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Probao sam sluske/mic ustekati u te ulaze u keyboardu i radi to ali nije me se dojmio zvuk, malo previse suma za moj ukus (kod snimanja). Pa sam se ipak vratio na zvucnu u kucistu (Asus Xonar) . Ali za neku "casual" upotrebu je vjerujem sasvim ok.
koliko burazu treba,za quake live i "lan partije" koje održavamo,dobra je ,i pre dobra ,s obzirom da je do sad imao tipkovnice do 200kn.
a od dodatnih priključaka glava ne boli.

jedino kveščn - dali su tipke glasnije?
recimo na g15 v1 ,meni jesu, mekše(u usporedbi sa starim kliketušama,cichony ,keytronic) ali se malo čuju!
kakva je situacija na 510?
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 22:08   #30
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Tipke su dosta mkane na dodir (kao da su gumirane s anekim slojem) ali cuju se ako brze kucas, nisu bas "besumne". Meni je moja stara Logitech UltraX bila dosta tisha.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na