Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.06.2011., 21:34   #7471
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Možda misliš na The Adjustment Bureau ?
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2011., 23:05   #7472
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Zašto? Može please samo jedan objektivni razlog?

Zar Švedske adaptacije knjige imaju ekskluzivno pravo? Nije baš da su originalni bili nešto s obzirom da su adaptirali već napisanu trilogiju. Da, sva tri su mi filma bila super, pogotovo prvi, ali nema apsolutno nikakvog razloga da US adaptacija bude loša. Pogotovo nema smisla tako nešto tvrditi prije nego izađe!

Već smo par stranica prije spomenuli. Prema tome nema smisla više ništa raditi jer je sve prije napravljeno!
Na početku rečenice piše imo, meni je dobar švedski film/filmovi i nemislim gledat američki!
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.06.2011., 00:12   #7473
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Pogledah X-Men First Class.

Film je odličan, poprilično zabavan i s zanimljivim settingom.
Vjerojatno će napraviti nastavak, ali super objašnjen nastanak cijele ekipe koje vidimo u kasnijim (ranijim ) filmovima.

Teško mi je reći je li mi bolji prvi X-Men ili ovaj, ali definitivno preporuka.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je online   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 07:43   #7474
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor ONeill Pregled postova
Možda misliš na The Adjustment Bureau ?
E to bi moglo biti to što sam tražio. TNX.
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 09:54   #7475
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Priest (2011)

Jako dobar film, malo drugaciji pristup prema vampirima. Svidja mi s euvod i predstavljanje price, onako kao kroz strip. Dobro su napravili ovaj pristup prema Crkvi, a cijeli film zbog toga mi izgleda kao mjesavina filmova "Jugde Dredd" i "Equilibrium".

Film je dosta kratak u odnosu na danasanje filmove, pa se neke stvari možda i prebrzo razvijaju.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 14:22   #7476
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
green hornet... zabavno štivo

gledao danas malo trailere na htpc-u i stvarno dobri filmovi dolaze, naravno ne u kina.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 20:43   #7477
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Jučer gledali...

Sanctum - odličan, napet, dramatičan i jako tužan :/

Unknown - počeo dobro, završio katastrofalno
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 20:52   #7478
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor TheEmpress Pregled postova

Unknown - počeo dobro, završio katastrofalno
Potpis...
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 23:05   #7479
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Dugo nisam postao u ovom topicu.

Anathomy of a murder
- vrlo dobra sudska drama, James Stewart je odlican i zasluzio je nominaciju sa oscara. Zanimljiv izbor glazbe u filmu - jazz, katkada i pomalo napadan, pogotovo za ljude nenavikle na takvu glazbu. U filmu se u manjoj ulozi pojavljuje i veliki Duke Ellington.

Battle Royale/Batoru rowaiaru
- japanski film pomalo bizarnog zapleta (koji je imho jedan od slabijih dijelova filma, ali to i nije toliko bitno). Iako sadrzi pregrst nasilnih scena, ipak nudi vise od pukog gore festa. Preporucam pogledati, pogotovo ako nemate nista protiv japanskih skolarki u borbi na zivot i smrt.

Toy Story 3 - nije mi neko remek djelo, ali solidan crtic, u svakom slucaju zabavan.

Barry Lyndon - tesko mi je ovu trosatnu Kubrickovu sagu svesti na par recenica. Uglavnom, nije mi zao sto sam pogledao, ima svojih boljih i losijih trenutaka, ako imate strpljenja za sporije i dugacke filmove pogledajte svakako.


Blood in blood out
- e ovo je bilo zanimljivo, film ima ocjenu 7.7, krenem gledati i nakon pola sata nije mi bilo jasno u cemu je fora. Sve je mirisalo na katastrofu - neka blesava prica o meksikancima u istocnom LA-u zacinjena uzasnom, ali uzasnom glumom glavnog glumca, Damiana Chape. Ne znam jesam li ikada vidio toliko preglumljavanja, katastrofalnih grimasa i neuvjerljivih recenica. Tipu je nabolji film koji je snimio (osim ovog) Under siege - to sve govori. Uglavnom, vidi se da je muljano sa ocjenama (cudan broj desetki) i kada sam vidio da film traje preko 3 sata opasno sam se pokolebao ali reko makar cu ga probati pogledati. Na kraju mogu reci da niti nisam pozalio. Zatvor, bande u stilu OZ-a, borba za prevlast na ulici i u zatvoru, problemi u obitelji, droga i tako - na kraju to ispadne cijela saga. Film na kraju i nije tako plosan i banalan kao sto je na pocetku nagovjestavao. Losa gluma glavnog lika nastavlja se kroz cijeli film, ali s vremenom sam se naviknuo i vise mi je to bilo komicno nego sto me zivciralo. Ima tu jos likova sumnjivih glumackih sposobnosti, ali taj glavni dolazi najvise do izrazaja. Ima tu i nesto poznatijih faca Benjamin Bratt, Billy Bob Thornton, Ving Rhames, neizostavni Danny Trejo (koji je i sam sluzio u San Quentinu). Navodno postoji i verzija filma od 330 min.

Ballada o soldate - odlican ruski film o vojniku na dopustu u WWII, remek djelo Grigorija Chukhraija.

Breakfast at Tiffanys - klasik nedavno preminulog Blakea Edwardsa, nenadmasna Audrey Hepburn, izvrsna glazba Henrija Mancinija sa nezaboravnom Moon River.

Carlito's way - vrlo dobar mafijaski krimic u reziji Briana de Palme, odlicna glumacka postava sa Al Pacinom na celu.

Chinatown - izvrstan triler Romana Polanskog, odlican Jack Nicholson kao i John Huston.

Constantine - prosjecan film napravljen po stripu, nije me nicim impresionirao

Cool Hand Luke
- solidan film sa Paul Newmanom, nije mi bas remek djelo kakvim ga ljudi dozivljavaju.

Crash - odlican film u kojem se ispreplice vise medjusobno povezanih prica

Danny the Dog - bezveze, totalno blesava premisa, dosadna no brain akcija, stil podsjeca na Guy Ritchiea, ali daleko je to od njegovih filmova.

Dog Day Afternoon
- krimi klasik, Al Pacino i John Cazale izvrsni.

Un prophet
- francuski zatvorski krimic, vrlo dobro, pogledati

Arsenic and old Lace - vrlo dobra klasicna komedija u reziji velikog Franka Capre. Odlicna Priscilla Lane, kreveljenje Carya Granta na momente iritira, ali prezivio sam.

Blow up - ocekivao sam nesto sasvim drugacije od art filma. Za moj ukus malo previse art. Ima tu i nesto pozitivnih i zanimljivih stvari, ali gledati film zbog upotrebe boja nije bas moja salica caja. Mozda ga pogledam jos jedanput, nisam bas bio u najboljem raspolzenju za takvu vrstu filma.

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb - Kubrickova komedija, radnja se odvija u vrijeme hladnog rata. Mozda mrvicu precijenjen za moj ukus, ali opet vrlo dobar film. Ima neku specificnu atmosferu koja na momente podsjeca na Alana Forda.

Five Easy Pieces
- vrlo dobra drama sa Jack Nicholsonom u glavnoj ulozi, gledati

Eternal Sunshine of the Spotless Mind
- odlican film, scenarij potpisuje Charlie Kaufman ciji su mi filmovi Being John Malkovich i Adaptacija odlicni. Doduse Adaptacija mi je mrvicu bolja, ali i ovaj film bi trebalo obavezno pogledati.

Eyes Wide Shut
- jako dobar, bas mi se svidio. Inace nisam fan Toma Cruisea, ali u ovom filmu funkcionira vise nego dobro. Zadnji film koji je Kubrick snimio.

Four Rooms
- tako tako. Cetiri price, cetiri razlicita redatelja...djeluje mi kao nekakav neobavezan side project koji nije bas najbolje uspio.

Freedom Writers - podsjeca na Dangerous minds. Ima jako simpaticnih dijelova pa i zanimljivih dilema (odnos glavnog lika sa muzem). Sa druge strane na momente djeluje malo isforsirano, ima i nesto patetike, odabir glumaca smeta tijekom citavog filma (20+godisnjaci glume klince od 14-15 godina). Ne mogu reci da mi je nesto posebno.

Fear and Loathing in Las Vegas
- We had two bags of grass, 75 pellets of mescaline, five sheets of high-powered blotter acid, a salt shaker half-full of cocaine, a whole galaxy of multicolored uppers, downers, screamers, laughers. Also, a quart of tequila, a quart of rum, a case of beer, a pint of raw ether, two dozen Amyls. Not that we needed all that for the trip, but once you get locked into a serious drug collection, the tendency is to push it as far as you can.

Friday night lights - ok film o americkom nogometu, nije ne znam kakvo ostvarenje ali da se pogledati. Meni ipak losije od Any given sunday.

La haine - kultni francuski film, pogledao sam ga ponovno nakon sto godina i jos uvijek je odlican.

Host - zanimljiv film, nakon pocetnih pola sata nije bas obecavao i cinilo mi se da se radi o bezveznom monster filmu. Ipak je pokazao vise od toga, mislim da mu opis "Little miss sunshine meets Godzilla" dobro pristaje. Neki cudni humor se provlaci kroz cijeli film, valjda je karakteristican za korejce. Pogledati.

Dangerous Beauty
- i nije bas nesto. Na momente bespotrebno spor, na momente isforsiran, nekakve međuscene (da ih tako nazovem), pomalo iritantan glavni glumac i tako...mogao bi se svidjeti nezahtjevnoj zenskoj publici.

Lord of the Flies (iz '63) - zanimljiv film, na neki nacin analiza ljudske prirode, svidio mi se.

Mad Max - ovo sam zadnji put gledao kao klinac. Nije los za pogledati, ali izgubio je s vremenom na zanimljivosti. Sad mi to vec djeluje predvidljivo, pomalo naivno. S obzirom na budzet od 300k dobro je i ispao.

Full Metal Jacket - odlican film, Kubricka o Vijetnamu. Podijeljen na dva dijela dio u kampu i dio na terenu u Vijetnamu. R. Lee Ermey predobar kao drill instructor. Svakako pogledati.

They fought for their motherland
- ruski WWII film poznatog redatelja Sergeja Bondarchuka. Dobro prikazan rat iz perspektive vojnika, ono sto oni prolaze, odnos sa civilima koje brane. S druge strane prikaz same bitke ima odlicnih scena (s obzirom da je rijec o ruskom filmu iz '75), ali i previse nerealnih koje pomalo ubijaju film. Stotinjak pjesaka rastura tenkovsku diviziju i to partizanski rucnim granatama.

Good night and good luck - solidan film o hajci na komuniste u USA i borbi protiv iste.

Il mio nome è Nessuno/My name is nobody - kung fu flick meets western. U naslovnoj ulozi Terence Hill i Henry Fonda, ako volite humor na prvu loptu onda pogledati inace nije bas nesto. Zanimljiva "posveta" scenarista Sergia Leonea Samu Pekinpachu, malo ga je nazivciralo sto ovaj nije htio surađivati sa njim pa ga je u filmu smjestio pod zemlju.

Der Krieger und die Kaiserin - film Toma Tykwera koji je rezirao odlicne Run Lola Run i Perfume story of a murderer. Meni je ovo ipak nesto losije (ali nije los film), fali ipak necega, scenarij je mogao biti bolji kao da je na momente povrsan.

Gunfight at the O.K. Corral - tako tako, prosjecan vestern, donekle ga spasavaju Douglas i Lancaster

Ladder 49 - ok vatrogasni film, korektno napravljen, ali ako ga ne pogledate necete nista propustiti. Nakon Vatrenih deckiju tesko je gledati ovakve filmove...

Little Big Man - indijanski vestern koji balansira izmedju komedije (pa i parodije) i drame. Meni se nije bas toliko svidio, nije mi sjeo taj neobavezni stil isprepleten sa dramaticnim trenucima. Scenarij isto ima nelogicnih momenata koji su me poprilicno iziritirali. Film nije los ako mozete istrpiti takvu vrstu filma, ali po mom misljenju za cijelu ocjenu losiji od ocjene na IMDB-u. Nacin pricanja price je gotovo isti kao u Forrest Gumpu (neki kazu ripoff), pa moze se reci i da postoji ta kombinacija drame i komedije, ali ipak mi je Forrest Gump kvalitetniji film. Steta sto LBM nije napravljen tako kvalitetno.


Hotel Rwanda - vrlo obecavajuca tema (pokolj u Ruandi), ipak mislim da je ocjena na IMDB-u (8.3) previsoka. Ne mogu bas uprijeti prstom i rec da je nesto jako lose u filmu, mozda je nekako preholivudski napravljen za moj ukus. Ima odlicnih scena, ali film me nije dirnuo onako kako je trebao.

Bijita q/Visitor q - japanski film Takeshi Miikea. E ovo je nesto drugacije, misljenja o filmu su jako podijeljena jedni ga opisuju kao odlicnu crnu komediju drugi kao odvratan i uznemirujuc film. Daklem u filmu ima nekrofilije, incesta, silovanja, obiteljskog nasilja, laktacije...ali nemam osjecaj da je to napravljeno samo i iskljucivo da bi se sokiralo niti je ne znam kako uznemirujuce (vise smijesno nego uznemirijuce) a ima i par epskih scena. Gledati.

Yabu no naka no kuroneko - heh sto reci, ako mislite da bi vam se mogao svidjeti atmosfericni japanski horor iz kraja 60-ih godina - go for it. inace, mozete i preskociti.

Mou gaan dou/Internal affairs - film po kojem je napravljen Departed, identicna radnja. I u ovom hongkongoskom su glumci odlicni, prvenstveno Andy Lau, Tony Leung Chiu Wai i Eric Tsang. Nisu nista losiji od onih u americkom remakeu. Rezija isto na visini, jedina stvar sto moze biti malo tesko pratiti radnju, dosta brzo se sve odvija i nije lako pohvatati tko tu koga pogotovo ako niste gledali Departed. Preporuka, svakako gledati.

Road to Perdition - vrlo dobar, ali ne mogu reci da je remek djelo - fali mi tu nesto.

Lolita - Kubrickov klasik, jako dobro.

London to Brighton
- solidan UK "mali" film, za one osjetljivije moze biti pomalo mucan

Lust for Life
- ok biografski film o Van Goghu. Nije nesto sto se mora pogledati pod svaku cijenu, ali ako vas zanima tematika pogledajte.

Mad Max 2 - bolji od prvog dijela, solidan akcic 80-ih u postapokalipticnom settingu. Vjerojatno se nece svdjeti novijim generacijama naviklima na CGI.

Dirty Harry - "I know what you're thinking, punk. You're thinking "did he fire six shots or only five?" Now to tell you the truth I forgot myself in all this excitement. But being this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow you head clean off, you've gotta ask yourself a question: "Do I feel lucky?" Well, do ya, punk?
Clint u klasiku kriminalistickog fila iz 70-ih.


Mad Max: Beyond Thunderdome - najlosiji nastavak, sve pomalo zbrckano i natrpano...moze se pogledati, ali nije obavezno

Magnum Force - drugi nastavak sage o Prljavom Harryu, tako solidno ako mozete progutati naivan zaplet

Master and Commander: The Far Side of the World
- vrlo dobar, bas mi je dobro sjeo. Ne mogu se sjetiti niti jedne zamjerke, sve je kako treba u filmu - gluma, radnja, odlicno docaran zivot na brodu u 17.st.

Evo sto kaze Roger Ebert:

Citiraj:
"Master and Commander" is grand and glorious, and touching in its attention to its characters. Like the work of David Lean, it achieves the epic without losing sight of the human, and to see it is to be reminded of the way great action movies can rouse and exhilarate us, can affirm life instead of simply dramatizing its destruction.
Menace II Society - nakon dugo vremena pogledao, jedan od boljih geto filmova


Mou gaan dou II/Internal Affairs II
- prequel prvog dijela, moze stati uz bok doticnom. Radnje se odvija prije prvog dijela i pruza odlican temelj za pricu i odnose među likovima u prvom dijelu. Pri tome je sve lakse pratiti jer su okvirna radnja i likovi vec poznati.

Mou gaan dou III/Internal Affairs III - u trecem dijelu se naizmjenicno izmjenjuje radnja u vremenu nakon prvog dijela i u razdoblju izmedju drugog i prvog dijela. Prilikom gledanja treba biti koncentriran jer nije lako pohvatati sve likove i odnose medju njima (a nama azijati dosta slice jedni drugima) U cijelom serijalu (pogotovo u trecem dijelu) dosta toga je ostavljeno gledatelju da zakljuci - nije bas sve nacrtano.
Uspio sam pohvatati u tom 3. dijelu glavnu radnju, ono sto mi nije bilo jasno rasvijetlila je ova stranica:
http://www.imdb.com/title/tt0374339/...ad/7179180?p=1
i mogu reci da je trilogija genijalno zamisljena, a dobrim dijelom tako i izvedena (eto ne bi skodilo da je 3. dio malo bolje pojasnjen). Obavezno pogledati.

Departures - krasan japanski film, inace dobio oscara za najbolji strani film 2009. Ima izvrsnih scena, gluma na visini uz dozu suptilnog humora.

Mr. Smith goes to Washington - klasik Franka Capre, iz danasnje perspektive ima poprilicnu dozu patetike kod velicanja USA, ali ipak govori o politickoj korupciji - temi koja je aktualna i danas. Odlicna uloga Jamesa Stewarta (podsjetio me pomalo na Carya Granta) i odlicna Jean Arthur.

Le Notti di Cabiria - Fellinijev klasik, izvrstan film.

On the Waterfront - Kazanov klasik sa Marlonom Brandom u glavnoj ulozi. Iako je rijec o filmu kojeg svakako treba pogledati mene nije bas oborio sa nogu - mozda sam previse ocekivao.

New Jersey Drive - jos jedan geto film. Tako, da se pogledati, ali nije bas nesto.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2011., 02:52   #7480
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Morph
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2011., 10:30   #7481
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Morph............ svaka cast .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2011., 12:21   #7482
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Morph... bolje da si lego ranije i naspavao se.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2011., 13:20   #7483
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Šta ovo nema nigdje Povratak Supermena u HD izdanju?
Pa nemoguće,bas sam uzivljen u te filmove o superherojima od Hulka,Fantastic Four,Daredevil,Elektra...
Ako itko ima link u HD-u,neka me PM bio bi zahvalan,nema veze i ako je od 50gb...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2011., 15:49   #7484
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:31.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2011., 19:44   #7485
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Ovo kaj ti tražiš se kosi s pravilima foruma, a Superman Returns je već jedno dulje vrijeme dobavljiv u HD-u.

Pogledaj još koji film o superherojima, jer ovi koje spominješ stvarno nisu ništ posebno. Hulk redovito bolje ispada kao animirani film, Fantastic Four je tragikomedija, a da nema Dr. Dooma cijela stvar bi još više ličila na niskobudžetni film nekakvog studenta. Daredevil (čiji remake je u pripremi) je zahvaljujući Afflecku ispal kao jedna od najlošijih ekranizacija nekog stripa, a isto vrijedi za spin-off Elektru. Loša gluma, loša radnja i cijela stvar je jednostavno teška za probaviti kao film o superherojima. Pogotovo kad se zna da postoje i stižu ovakvi materijali o superherojima/superzlikovcima.
Animirani filmovi
  • Superman: The Animated Series
  • Superman/Batman: Apocalypse
  • Superman/Batman: Public Enemies
  • Superman: Doomsday
  • All Star Superman
  • The New Batman/Superman Adventures
  • Justice League: Crisis On Two Earths
  • Batman: The Animated Series
  • Batman: The Brave and the Bold - fokus je stavljen na manje poznate zlikovce, dok Batman surađuje s drugim superherojima
  • Batman Beyond/Batman of The Future
  • Batman Beyond: Return of The Joker
  • Batman: Gotham Knight
  • Batman: Mask of the Phantasm
  • Batman and Mr. Freeze: SubZero
  • Batman: Mystery of a Batwoman
  • Batman: Under The Red Hood
  • Batman: Year One - stiže ove godine
  • Justice League: Doom - stiže kao nastavak za prije spomenuti BYO
  • The Dark Knight Returns - animirana adaptacija istoimenog strip serijala
  • Hulk vs. Wolverine
  • Hellboy: Sword of Storms
  • Hellboy: Blood and Iron
  • Wolverine Anime - već emitiran u Japanu, a engleska verzija stiže tokom 2011.
  • Iron Man Anime - već emitiran u Japanu, a engleska verzija stiže tokom 2011.
  • X-Men Anime - već emitiran u Japanu, a engleska verzija stiže tokom 2011.
  • Hulk vs. Thor
  • Planet Hulk
  • Green Lantern: First Flight
  • Green Lantern: Emerald Knights - stiže sljedeći tjedan
  • Ultimate Avengers - navodno je priča ovog crtića jednim dijelom iskorištena i za Captain America film
  • Ultimate Avengers 2: Rise of the Panther
  • The Invincible Iron Man
  • Thor: Tales of Asgard

Dugometražni filmovi
  • Superman: The Movie - orginal (i nastavci) s Christopherom Reeveom u glavnoj ulozi
  • Man of Steel - reboot franšize koji stiže 2012.
  • Batman i Batman Returns u orkestraciji Tima Burtona
  • Batman Begins, The Dark Knight i nadolazeći The Dark Knight Rises - Nolanova reboot trilogija
  • Iron Man, Iron Man 2 i nadolazeći Iron Man 3
  • X-Men, X2: X-Men United, X-Men: The Last Stand, X-Men Origins: Wolverine i novi X-Men: First Class koji je prvi dio u novoj reboot trilogiji
  • Thor - prvi film u trilogiji
  • Green Lantern - prvi film u trilogiji
  • Captain America: The First Avenger
  • The Avengers
  • Hellboy i Hellboy II: The Golden Army
  • The League of Extraordinary Gentlemen
  • Spiderman - čisto radi Green Goblina, jer ostalo nije vrijedno spomena, a nova trilogija stiže 2012. s The Amazing Spider-Man
  • Watchmen
A ono što se tiče filmova,cisti sam amater i neznalica,vec sam pokazao,ali zato ima netko da me ispravi.
Par filmova nije izaslo jel tako,Captain America,Thor nema jos u HD-u bum pogledao kada bude u HD-u,ovo sve ostalo,izvini ali ne svidjaju mi se ti stariji filmovi...
Watchers kakav je film,jel mozes napisati ukratko o njemu?
I,izvini u vezi krsenja pravila,dobio sam i zahvaljujem se clanu
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2011., 23:21   #7486
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:45.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2011., 23:24   #7487
Wozniak jR.
humanware
Moj komp
 
Wozniak jR.'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zGb
Postovi: 455
... krivi post
Wozniak jR. je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2011., 23:29   #7488
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
OK, ako ti se ne sviđaju stariji filmovi, ali na taj način automatski izbacuješ hrpu dobrih filmova, a morphov pregled je odličan primjer kak to izgleda kad se u obzir uzima sve kaj sedma umjetnost nudi. Opet ovisi kaj neko smatra starijim filmom, jer nažalost danas ljudi i filmove otprije četiri-pet godina smatraju starim, pa ih uopće ne doživljavaju. IMHO nema smisla ograničiti se samo na novije filmove, pogotovo (u slučaju stripovskih ekranizacija i superhero franšiza) kad ovi stariji posluže kao dobar temelj za novije koji se ili nadovezuju na stari materijal ili ga prerađuju i prepakiraju.

Thor je već igral u kinima, tj. još uvijek igra, X-Men: First Class je taman stigel u kina, a Captain America stiže 22.07., tak da nema potrebe "čekati HD verziju", posebice kad je standarna CineStar projekcija kakvih 30 kn, dok IMAX verzije idu od 50 do 100 kn - ovisno o filmu. Kaj se tiče Watchmena, riječ je o ekranizaciji istoimenog stripa, a radnja je smještena u alternativnu 1985., tj. u sam vrhunac Hladnog rata dok jedan od umirovljenih osvetnika (Rorschach) istražuje ubojstvo i potencijalnu zavjeru. U slučaju da se odlučiš pogledati taj film, Director's cut verzija u trajanju od 186 minuta sadrži i Tales of the Black Freighter priču koja se proteže kroz samu radnju, pa je cijela stvar kompletna.
Da,ne bi bio problem, biti samo da imam gdje pogledati,u Slavonskom Brodu ima kino koje ne radi,žali Bože...

Hvala na preporuci,budem pogledao Watchmen-a,a i mozda se odlucim na koji stariji film,cijenim tvoje sud i ako kazes da valjda,onda mora se pogledati.

Thor sačekam HD,a Captain America vidim isti glumac koji glumi u Fantastic Four ono Baklju,kako ce izvesti tu dvojicu likova u The Avengers(2012).
Znam da nema,samo sam htio time pitati tko ce glumiti u Avengers-ima Captain America,a tko Torch?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: blava. 05.06.2011. u 23:53.
blava je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2011., 23:32   #7489
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:45.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2011., 19:08   #7490
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Molio bih preporuku filmova sličnim: Apollo 13, Space cowboys, Armagedon.
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2011., 19:53   #7491
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Deep Impact
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2011., 20:16   #7492
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Citiraj:
Autor ONeill Pregled postova
Deep Impact
Znam i zašto smajlić
Film je "skroman"....
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2011., 20:58   #7493
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
A gledao sam taj filmek
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2011., 22:46   #7494
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ovo bi mogao biti zanimljiv film
Hanna
Pogledo ga jučer i mogu ti reči da je čist ok.
Soundtrack je od chemical brothersa a i cijeli koncept filma mi se sviđe.
mrva_zg je online   Reply With Quote
Staro 07.06.2011., 23:03   #7495
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Japanese Animation Movies: - evo par kojih su mi odlično sjeli.
Akira
Ghost in the Shell
My Neighbor Totoro
Howl’s Moving Castle
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2011., 00:02   #7496
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
[*]Green Lantern: Emerald Knights - stiže sljedeći tjedan
Dobar je! Mnogo dobar!
  Reply With Quote
Staro 08.06.2011., 00:44   #7497
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
Pogledao X-Men First Class

Neloš film, upišao sam se od smjeha na Wolverineovu reakciju kad mu se predstave Eric i Charles. U glavnom solidnih 8/10.
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2011., 02:56   #7498
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159



pintel & raggeti, ona dva vojnika, uglavnom, ti dijalozi, "veseli" barbosa



uglavnom, prolazna ocjena, ali razocaral me u odnosu na prve filmove
-->
Pirati s kariba 4
gledal u IMAX-u u 3d (na nagovor drage )

uglavnom, film je solidan ali nažalost nekako mi se čini prepovršan, radnja predvidljiva i nedostaju mi neke stvari koje prva tri filma imaju



pintel & raggeti, ona dva vojnika, uglavnom, ti dijalozi, "veseli" barbosa



uglavnom, prolazna ocjena, ali razocaral me u odnosu na prve filmove
domis je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2011., 10:02   #7499
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Ista stvar je i meni pala na pamet! Čim smo izašli iz kina, to sam prokomentira. Baš nedostaju!
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2011., 19:42   #7500
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:45.
McG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na