Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.10.2018., 19:09   #991
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Slažem se, ovo iza bf4 ne znam šta je, ali bf nije.

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Da, ubili su njeov identitet, nariktali ga tako da ga mogu dobro monetizirati i prilagoditi većini, od fortnite kidsa do veterana, ali problem je što su time otjerali veterane i ljude koji su im dali lovu i tisuće sati.

Ne znam, kao krpaju tu peticu, ali vidjet ćemo.

Performanse su dobre, naravno bolje. Na mapama di sam prije imao dropove imam i sad, ali je lakše.
Proc radi na 30-40% i hladan je, a grafička na 94-99 kako u kojim situacijama.

nadam se da će bf5 bit još bolje optimiziran jer znam da se na forumima žalili kako na ryzenu ima neka štucanja.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2018., 19:58   #992
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Ne znam, ali BF1 mi je bolje legao od svih ostalih BF-ova, osim BC2.

Operations je brutalan, atmosfera dok charge-amo na drugi sector mi je pre-epic.

BF5 ću pratiti sa zadrškom.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.10.2018., 21:20   #993
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Da, ubili su njeov identitet, nariktali ga tako da ga mogu dobro monetizirati i prilagoditi većini, od fortnite kidsa do veterana, ali problem je što su time otjerali veterane i ljude koji su im dali lovu i tisuće sati.

Ne znam, kao krpaju tu peticu, ali vidjet ćemo.

Performanse su dobre, naravno bolje. Na mapama di sam prije imao dropove imam i sad, ali je lakše.
Proc radi na 30-40% i hladan je, a grafička na 94-99 kako u kojim situacijama.

nadam se da će bf5 bit još bolje optimiziran jer znam da se na forumima žalili kako na ryzenu ima neka štucanja.
Ne nadaj se previše, i dalje je to redizajnirani BF1.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2018., 21:41   #994
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
meni nije jasno što su išli na world war 1 i world war 2, čekam novi moderni battlefield

ovo sam kupio za 5eur istraživao 2h i obrisao, kakvi konji kakvi avioni braće wright, otišao u jet u bf3
  Reply With Quote
Staro 03.10.2018., 22:06   #995
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Bf1 je odlična igra, gledano sa tehničkog aspekta najbolji bf do sada. A svi koji su igrali i toliko dižu u nebo bc2, pa na dalje, dobrano zanemaruju sva 'padanja iza zida' i ostale nemile scene u dosadašnjim bf-ovima. Ovdje je to svedeno na minimum.
To što je ekipa ostarila pa traži dlaku u jajetu je problem br.1. Zasićenost igranjem općenito, godine igranja sličnih igara, čangrizavost zbog starosti, itd., da ne nabrajam dalje.
Problem br.2 je taj što je bf1 smješten u vrijeme PRVOG svjetskog rata gdje su RATNA vozila, čitaj tenkovi i slično, bili kutije od papira i minimalno korišteni jer je taj dio ratne industrije tada još bio debelo u povojima. A ekipicu je razmazilo korištenje modernih vozila u bf3 i bf4.

Ove filine nebuloze i wajn uopće ne želim komentirat, ali na neke nebuloze ne mogu prešutit. Wajner bio, wajner ostao. Igra je smještena u ww1 period. To nisu customizacije oružja ni izmišljanja, nego ti je ponuđeno u većini slučajeva snajp sa scopeom/snajp bez scopea ili lmg sa bipodom/lmg bez bipoda i sl. Helou, ww1, prije STO godina ZAVRŠIO. Pa nije to divižn i teška odluka stavit rozu puškicu i trčat sa cvjetićima na njoj :/.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2018., 08:12   #996
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
da, mislim da je malo pretenciozno pričati o tome da bf1 nije battlefield.

to mi je isto ko da se kaže za bf1942 da nije pravi battlefield jer eto nema f16 i javelina


bf3 mi je fino legao i najradije bih ga opet zaigral, al otkad sam shvatil da gubim živce zbog lošeg tickratea jednostavno je prekrižen. čak mi se sviđal plavi color grading


s bf1 sam prvi put nakon dugo vremena osjetil tu neku atmosferu.

ne kažem da je autentična s ww1, jer nemam blage kak je ww1 izgledal, al eto meni se sviđa.
i dalje je to osobni doživljaj, tak da može biti samo do mene.
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2018., 12:09   #997
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
BF1 je MENI najbolji BF do sad.
BC2 sam igrao samo SP koji mi je još u pamćenju, MP nisam rokao zbog lošeg neta koji sam tad imao, za BF3 i 4 sam imao preloš komp, a dok sam uzeo novi više mi se nisu igrali.
BF1 je bio prvi BF za koji sam bio "spreman", i kao takav mi je najbolji, kao što će nekome biti petica, iako puno manjem broju ljudi nego li je to bio slučaj u 2, 3 i 4.
Jednostavno sam preskočio tu generaciju starijih Battlefielda koje vjerojatno nikad ne ću igrati, a mislim da neću igrati nijedan BF ni nakon jedinice dok se malo ne konsolidiraju i prestanu s glupostima kojih će BFV biti prepun.
Do onda su CQ i Operations u BF1 alfa i omega multiplayera za mene.
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2018., 20:04   #998
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Bf1 je odlična igra, gledano sa tehničkog aspekta najbolji bf do sada.

Ove filine nebuloze i wajn uopće ne želim komentirat, ali na neke nebuloze ne mogu prešutit. Wajner bio, wajner ostao. Igra je smještena u ww1 period. To nisu customizacije oružja ni izmišljanja, nego ti je ponuđeno u većini slučajeva snajp sa scopeom/snajp bez scopea ili lmg sa bipodom/lmg bez bipoda i sl. Helou, ww1, prije STO godina ZAVRŠIO. Pa nije to divižn i teška odluka stavit rozu puškicu i trčat sa cvjetićima na njoj :/.
ta rečenica je sve, dakle tehnički najjači dosad, što je čudno jel tako pošto od 2009. pa dosad neki kurac je taj engine njihov i napredovao, ali to što sustavno pogljuplju igru, uzeli su slobodu ljudima, procon servere, sile te na te mikrotransakcije pomalo.
Ubijaju svaku slobodu da ja budem što hoću na tom bojištu već me tjeraju u gabarite tih unaprijed određenih pušaka itd.
Šta su koji kurac išli u ww1 ako su znali da tamo nema sadržaja za napunit jednu aaa pucačinu kao bf.

Wajner bio i ostao da, kažem što me smeta. za vas je svatko vajner s kim se ne slažete jer eto vama je igra super, meni nije. Jesam li ja zato tebe prozvao ovcom koja kupuje sve, ili fanboyem? Nisam.
Svaka čast, uživaš u svojoj igri i super.
Ja je igram trenutno, eto tako jer mi je pofalio bf štimung, ali nemre mi nikako sjesti.
Bc2 i 3 i 4 parelelno malo i gledam kliko je igra napredovala svaka od njih, i onda dođem u bf1 i još uvijek pogađam ispred sebe granu iako pucam pola metra od nje? padnem opet iza kamena iako je netcode 43423hz?

Dođeš u bf5 betu i opet isti gličevi iz bf3...pa koji kurac, zar ta franšiza ne ide naprijed? Ili fktivno ide naprijed prodavajući fixeve starih bugova?

da ne pričamo o koliko kopy pastea će bit u bf5, a prije smo se smijali codu koji je cijele mape kopirao po nastavcima?

Jel to bf? Di je njegov identitet?
Došli novi klinci, došla lovica, loot boxovi, i ajde sad da svaki igrač angry birdsa i clash royalea dođe kupit igru, oni su im ciljana publika, a ne ja ili neki veterani ovdje koji isto misle ko ja, samo im se neda pisat.

Bili vajneri ili ne, bf je odavno prestao bit bf, već je to cod na steoridma, s vozilima i većim mapama, sviedjelo se to nama ili ne, ali to je činjenica i to svi koji su iole malo igrali stare pa došli na nove komentirali.

Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
BF1 je MENI najbolji BF do sad.
Sam si sve rekao, nisi probao zlatne dane bf3. Nije bio savršen, da, loš netcode, dcon, batttlelog, hrpa sranja, ali kako je on znao bit zabavan...bf1 je prazan, igrao sam ili s nekim, dosadne su mape, forsiraju neke cvlusterfuckove i samo se stvaram i jebeno ginem, kao neka imerzija itd, ljudi trče i chargaju kao luđaci, i dođe lik s konjem kojeg nemoš ubit nikako gliča se s broken hitboxem...koji je to kurac, to je bf?
ne to je trebao bit dlc za bf i nekih 50 sati zabave, a ne kao pravi nastavak bf koji to nije, PO MENI koji sam glavni vajner kao što jopis kaže
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2018., 20:05   #999
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
BF1 je MENI najbolji BF do sad.
BC2 sam igrao samo SP koji mi je još u pamćenju, MP nisam rokao zbog lošeg neta koji sam tad imao, za BF3 i 4 sam imao preloš komp, a dok sam uzeo novi više mi se nisu igrali.
BF1 je bio prvi BF za koji sam bio "spreman", i kao takav mi je najbolji, kao što će nekome biti petica, iako puno manjem broju ljudi nego li je to bio slučaj u 2, 3 i 4.
Jednostavno sam preskočio tu generaciju starijih Battlefielda koje vjerojatno nikad ne ću igrati, a mislim da neću igrati nijedan BF ni nakon jedinice dok se malo ne konsolidiraju i prestanu s glupostima kojih će BFV biti prepun.
Do onda su CQ i Operations u BF1 alfa i omega multiplayera za mene.
Frontlines je još bolji od operationsa. Još kad ga imaš s kim igrat pa budu napete runde tamo vamo od srednjeg pointa, hebenica

Fila, ti veteran? Počeo igrat od bf3, i zoveš se bf veteranom? Lolčina. Baar od bf2 pa ajde de, al odigrao si 20h bc2 i krenuo igrat od bf3. Veterančina
Ako ijedan bf ima codovski štimung to je bf3, pa se opet ta vražja ziba igra dan danas, a u jeku bf3ke je bila najigranija mapa poslije damavanda i par cq large mapa. Toliko o tome za kog je bf.
A ti kao veteran bf-a, imaš koliko sati igre kao VOZAČ jeta, tenka, helića, aviona, pošto pričamo o bf-u kao vehicle based igri? Znam što si igrao, kako i s kim, tak da please, ne klapi o štimungu i pucanju po granama
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti

Zadnje izmijenjeno od: jopis. 04.10.2018. u 20:12.
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2018., 20:07   #1000
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Igram BF1.

Alt tabbam, odem na ovaj thread.



Gasim browser, idem dalje halati
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.10.2018., 20:13   #1001
ssarik
Terror Absolut!
Moj komp
 
ssarik's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Earth
Postovi: 802
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Sam si sve rekao, nisi probao zlatne dane bf3. Nije bio savršen, da, loš netcode, dcon, batttlelog, hrpa sranja, ali kako je on znao bit zabavan...bf1 je prazan, igrao sam ili s nekim, dosadne su mape, forsiraju neke cvlusterfuckove i samo se stvaram i jebeno ginem, kao neka imerzija itd, ljudi trče i chargaju kao luđaci, i dođe lik s konjem kojeg nemoš ubit nikako gliča se s broken hitboxem...koji je to kurac, to je bf?
ne to je trebao bit dlc za bf i nekih 50 sati zabave, a ne kao pravi nastavak bf koji to nije, PO MENI koji sam glavni vajner kao što jopis kaže

Nezz, meni je BF1 dobar za sat-dva nakon joba i ostalih aktivnosti.
Štoviše, jeben mi je.
Igram ga više stotina sati i zabavan je i dalje, solo ili s nekim.

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Frontlines je još bolji od operationsa. Još kad ga imaš s kim igrat pa budu napete runde tamo vamo od srednjeg pointa, hebenica
A znaju i War Pigeonsi zabaviti.

Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Igram BF1.

Alt tabbam, odem na ovaj thread.



Gasim browser, idem dalje halati

Zadnje izmijenjeno od: ssarik. 04.10.2018. u 20:14. Razlog: sintaksa
ssarik je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2018., 20:23   #1002
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Fila, ti veteran? Počeo igrat od bf3, i zoveš se bf veteranom? Lolčina. Baar od bf2 pa ajde de, al odigrao si 20h bc2 i krenuo igrat od bf3. Veterančina
Ako ijedan bf ima codovski štimung to je bf3, pa se opet ta vražja ziba igra dan danas, a u jeku bf3ke je bila najigranija mapa poslije damavanda i par cq large mapa. Toliko o tome za kog je bf.
A ti kao veteran bf-a, imaš koliko sati igre kao VOZAČ jeta, tenka, helića, aviona, pošto pričamo o bf-u kao vehicle based igri? Znam što si igrao, kako i s kim, tak da please, ne klapi o štimungu i pucanju po granama
Igrao sam sve bf od početka, samo sam prije bio mali dječak pa sam igrao protiv botova, ali to se ne računa, jer nisam mogao bit online preko 45.2kbps modema, no dobro.
Bc2 sam prvi odigrao online, i to sam imao posuđeni acc od jednog lika, tu sam napucao možda 200 sati, ali nemrem se više sjetit nicka jer nije bio moj nick tamo, i onda kad je bio za 1e kupio i odigrao 20tak sati ako.
Bitni su sati jel tako, to je još od onog cod2 i xfire sati?

Aha, dakle moram imat miljun sati u svemu da bi mogao reći da sam veteran?
no dobro, sjećam se i ja kako si sjedio u tanguski u bf3 dok smo vas gazili pa ste kasnije srali po forumu, a mi sve veliki inf only bazaar/siena/ziba igrači.

Najjači su mi ti tvoji argumenti, a na 30fps sam vas vozao di sam stigao, s time da me jet i heli nisu nikad zanimali, ali da, zato nisam bf igrač jer nisam letio sati na praznim serverima.

No dobro neda mi se, uvijek si mi bio drag dečko, ali vidim da ja tebi nikako ne sjedam pa bacaš te shemice kao znam te od malena i to fore.
Ma nek ti bude, ti si tvoji ste rejpali noob friendly servere, pa došli na onaj friendly pa se iznenadili kako to neki klinci brišu pod sa vama? valjda još uvijek boli, ali ko gubi ima pravo da se ljuti.

ja to ništa nisam nikad shvćao ozbiljno, pa ni ovo, ali vidim da ti uvijek bacaš neke duhove prošlosti da bi se digao na forumu.
Ako ti to tako puno znači, samo daj.

Ja sam za tebe kid, ti si veteran i kad izađe bf5 platim ti da me učiš to sve pa ću i ja reći, vidi me ja veteran kao jopis.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2018., 21:19   #1003
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Igrao sam sve bf od početka, samo sam prije bio mali dječak pa sam igrao protiv botova, ali to se ne računa, jer nisam mogao bit online preko 45.2kbps modema, no dobro.
Bc2 sam prvi odigrao online, i to sam imao posuđeni acc od jednog lika, tu sam napucao možda 200 sati, ali nemrem se više sjetit nicka jer nije bio moj nick tamo, i onda kad je bio za 1e kupio i odigrao 20tak sati ako.
Bitni su sati jel tako, to je još od onog cod2 i xfire sati?

Aha, dakle moram imat miljun sati u svemu da bi mogao reći da sam veteran?
no dobro, sjećam se i ja kako si sjedio u tanguski u bf3 dok smo vas gazili pa ste kasnije srali po forumu, a mi sve veliki inf only bazaar/siena/ziba igrači.

Najjači su mi ti tvoji argumenti, a na 30fps sam vas vozao di sam stigao, s time da me jet i heli nisu nikad zanimali, ali da, zato nisam bf igrač jer nisam letio sati na praznim serverima.

No dobro neda mi se, uvijek si mi bio drag dečko, ali vidim da ja tebi nikako ne sjedam pa bacaš te shemice kao znam te od malena i to fore.
Ma nek ti bude, ti si tvoji ste rejpali noob friendly servere, pa došli na onaj friendly pa se iznenadili kako to neki klinci brišu pod sa vama? valjda još uvijek boli, ali ko gubi ima pravo da se ljuti.

ja to ništa nisam nikad shvćao ozbiljno, pa ni ovo, ali vidim da ti uvijek bacaš neke duhove prošlosti da bi se digao na forumu.
Ako ti to tako puno znači, samo daj.

Ja sam za tebe kid, ti si veteran i kad izađe bf5 platim ti da me učiš to sve pa ću i ja reći, vidi me ja veteran kao jopis.
Šta si podvinuo rep sada?
Pitah te lijepo, pričaš o bf_u kao o vehicle based igri?
Da li ti igraš bf kao vehicle based igrač? NE!
Dakle....
Da li se bf može igrati i na drugi način? DA!
Dakle, nepotrebne su ove gluposti o tome. Lijepo napiši, ne volim ww1 setup, glupe su puške iz tog vremena i to je to. A ne rantat tu 3 stranice kontra igre, a igra je prilagođena dobu i vremenu radnje, dobro, malo je nategnuto ubacivanje ovih par novijih lmg-ova i još nekih stvarčica, ali opet je to tu negdje u tajmlajnu. Kako već rekoh, s tehničkog aspekta, igra je najbolji bf do sada. Dakle, što ne valja? Ne valja vrijeme radnje ekipi koja želi igrat modern time shootere, a ne igra kao igra. Eto, to sam htio reći

Nismo se mi iznenadili ničim, vi ste igrali war-ove i imali organizirani timplej, dok smo mi igrali ko krkani po public serverima po cijele noći i htjeli se i mi jednom okušat u nekom kakti war-u. Dobili po lampi od organizirane ekipe aka xtc-ovaca i dobro, nit je to smak svijeta nit je ko dizao frku oko toga

Btw - imaš par 'locker style' servera na bf1, mapa se zove fort de vaux, i samo se ta mapa vrti na serveru, pa odigraj, dobri su igrači gore i runde su napete većinom. Taman za inf playera kao ti Ja bar rundu dvije tri odigram svaki ili svaki drugi dan tamo. Drugi extra dobar mod, dostupan samo u bf1 je frontlines. Mod kao mod je super zabavan i zanimljiv, još ako se potrefe obje dobre ekipe, ludnica je, sve se vrti samo oko središnjeg pointa.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2018., 22:04   #1004
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Šta si podvinuo rep sada?
Pitah te lijepo, pričaš o bf_u kao o vehicle based igri?
Lijepo napiši, ne volim ww1 setup, glupe su puške iz tog vremena i to je to. Dakle, što ne valja? Ne valja vrijeme radnje ekipi koja želi igrat modern time shootere, a ne igra kao igra. Eto, to sam htio reći
Btw - imaš par 'locker style' servera na bf1, mapa se zove fort de vaux, i samo se ta mapa vrti na serveru, pa odigraj, dobri su igrači gore i runde su napete većinom. Taman za inf playera kao ti Ja bar rundu dvije tri odigram svaki ili svaki drugi dan tamo. Drugi extra dobar mod, dostupan samo u bf1 je frontlines. Mod kao mod je super zabavan i zanimljiv, još ako se potrefe obje dobre ekipe, ludnica je, sve se vrti samo oko središnjeg pointa.
Nitko nije podvinuo rep, ali kažu stariji ljudi da pametniji popušta pa da ne smetamo tu ljudima to ću večeras biti ja.
Prije svega sry, kako sam se drznuo jednom 45-šnjaku pametovati o nečemu, kad ima svaki bf po 1500sati. Impresivno, ali ja toliko slobodnog vremena nemam, jer sam mlađi pa me ima svuda, no nebitno.
Nigdje sebe nisam naveo veteranom, ali više volim bit pješak u cijelom tom ćumezu nego uzimat vozilo nekom tko bolje zna. Inf only sam od coda da i to i više mi to paše, ali volim varijacije u bf, i prije igram engija i gađam u guzicu bazukom nego sjedim u tenku. Smatram da tenk nije skill, avion heli je, ali tenk nije, no nebitno.

Što se tiče bf1, tehnički predivan, složen i fluidan, ALI, nije mi sjelo:
gunplay, recoil, ponašanje oružja,
random bullet deviaton,
oružja neka eksperimentalna, koja nisu niakd ni metka ispucala, futurstička praktički,
behemothi, čemu mislim?
HERO PICKUPI; HALOOO, jel to bf?
brzina igre, skaknje i divljanje, nekako mi je kao da lebdi lik stalno
bajonet charge, cijeli sustav melee-a
ulazak u vozila direkt sa spanwa di biraš vozilo, umjesto da te čeka da uđes
loot boxovi, i dropovi
nema server rentala osim kod njih
menu i sučelje za konzole

sviđa mi se tehnički aspekt, zvuk, puno gamemodova od kojih će neki bit još bolji s vremenom

eto, može tako, nije setting već više toga, i to nije to.

Nemam volje uć u tenk više, rađe trčim okolo uzimam flag...nezz to mi je draže, a inf only da, nekad mi to sjeda, i bf3 sam to igrao jer mi je bolje radilo na 32 payaera, a sad ovdje igram 64 jer mogu i bolje je.


suma sumarum, kvalietetna igra puna sadražaja, ali nije ono što sam očekivao i želio.
Neću više o tome i ispričavam se evo na dizanju teme i nepotrebne rasprave.

Jopis, pusić kisić do možebitnog sukoba u bf5
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 14:46   #1005
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
I ja otkad sam ubo one sve ekspanzije za djabe igram ovo, zadnjih tjedan dana konacno se popravio i vratio malo izgubljenog skilla
Vise manje igram samo Assault/Medic na operations/shock op.
Vrlo dobra je igra, na operations kad se pogode dva dobra tima, bez retarda u timovima, stvarno epic game i osjecaj kad konacno osvojis podrucje i rushas na sljedeci, nadam se da ce takav osjecaj biti i u BF5.

I ja sam s COD1/COD4, definitivno volim vise infantry ali sad kad se naviknes je dobro, nije problem sjest u tenk/avion i raspalit s suvozacevog mjesta, ili jurisat na tenka s granatama da ga unistis, pilotiranje ostavljam za one s joystickom xD
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 21:16   #1006
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Konacno na vrhu
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	bf1.png‎
Views:	191
Size:	1.22 MB
ID:	20347  
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 22:03   #1007
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
meh bez k:d ratia barem 5:1 se ne uzima screenshot
  Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 22:05   #1008
Rogue92
Premium
Moj komp
 
Rogue92's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Našice
Postovi: 275
Bravo , i ja bih malo igrao ali mi je istekla xbox live gold pretplata. :/ , najveći KD ratio mi je 23:1, a najviše killsa u rundi cca 90.
Rogue92 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 14:20   #1009
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor MadManBD Pregled postova
Konacno na vrhu
bravo gz
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2018., 23:03   #1010
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
meh bez k:d ratia barem 5:1 se ne uzima screenshot
Stari moj, ovo je vrh, van forme, godine stigle, zena 2 metra pored mene svako malo "ej vidi ovo", "ej gledaj ovaj supertalent" "koliko ces jos igrat" "kako ti se da to igrat"...

ma vrh vrhova score, uostalom nije sve u KD ratiu
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2018., 21:47   #1011
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
pusti hejtere, bitno da ti uživaš u igri
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 10:39   #1012
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Gledam nekog lika na youtubu ima neku pusku Fedorov-Degtyare,a ja tu pusku uopce nemam na listi nigdje u igri, kako je to moguce?

https://www.youtube.com/watch?v=Vn3ucAHA6QQ&t=286s
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 10:54   #1013
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Moraš napravit preorder za BF V i onda dobiješ tu pušku u jedinici.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 10:55   #1014
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Moraš napravit preorder za BF V i onda dobiješ tu pušku u jedinici.
bezveze...
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 11:32   #1015
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Tako je kako je, nitko te ne tjera da preorderaš, ima dovoljno drugih pušaka u igri.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 15:13   #1016
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
aha, baš sam se i ja to pitao, vidim da me kidaju s time, a nemrem to dobit.

no nebitno, ionako svaka klasa ima 1-2 usable puške koje se nose, ostale su eye candy.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 18:01   #1017
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Dajte neku preporuku puske za assault, support i scout klase za pocetnika. Jos uvijek se mucim kod odabira.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 18:43   #1018
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Dajte neku preporuku puske za assault, support i scout klase za pocetnika. Jos uvijek se mucim kod odabira.
Medica si namjerno zapostavio?

Assault - automatico od prvog dana je most abused gun na blizu, allrounder meni je daleko najbolji hellriegel, za veće mape je ribeyrolles bez konkurencije.
Support - bar je br1 za početak, kasnije lmg08/18 ili burton lmr al on doslovno jede metke, ali je brutalan.
Snajp - tu je stvar navike nekako, tj koji ti snajp više paše, ja sam se našao u russian 1895 i ross marksmanu.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 19:19   #1019
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Dali imate problema sa igrom? meni uopce nece da radi online, stalno greska izbacuje faild to connnect to ea online
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 19:24   #1020
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor tbogovi1 Pregled postova
Dali imate problema sa igrom? meni uopce nece da radi online, stalno greska izbacuje faild to connnect to ea online
https://downdetector.com/status/ea
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na