Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.06.2016., 07:10   #2401
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Možeš tražiti.
Tako nekako sam i mislio.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2016., 11:42   #2402
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Piši žalbu, napiši da si student bla bla, vjerojatno će i proći...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2016., 17:15   #2403
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Bok.
Koliko treba da stigne kazna od policajca koji me slikao radarom na kucnu adresu? Bojim se samo da mi ne prođe rok od 3 dana za 50% popusta i brisanje bodova. Slikao me u subotu, a znam da me slikao jer sam se vratio do njega i rekao mi je tako divnu kaznu da nisam odmah mogao platit (preticao sam spor auto koji je ubrzao kad sam ga obilazio i eto, policajca to nije briga - ja sam vozio brze nego sto sam smio jer sam razvukao trecu brzinu da se mogu vratit u svoju traku prije nego sto pocne puna crta). Ovaj spor auto (vozio sam se iza njega pola kilometra s 30kmh do isprekidane crte) je isto na kraju vozio prebrzo, ali sam samo ja nadrapao.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 17:20   #2404
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Ja sam neki dan dobio kaznu iz travnja gdje me policija slikala na autocesti. Znaci skoro je pola godine prošlo.
I tri dana za koja vrijedi duplo manja kazna krenu teci od trenutka kad si podignuo papirić ne kad su ju oni poslali.
__________________
Ja sam bio lud, zaljubljen i mlad.
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 12:31   #2405
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Bojim se samo da mi ne prođe rok od 3 dana za 50% popusta i brisanje bodova.

Haha ... brisanje bodova haha ... Bodove ćeš dobiti svejedno. 3 dana teku tek od uručenja kazne
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 12:37   #2406
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Policija, kazne, žalbe

Ako platis na licu mjesta, ne vodi ti se uopce prekrsajni postupak. Objasnjavao mi je policajac. Bodovi sjedaju nakon pravomocnosti presude.

Evo s PU Varazdinske sto sam najbrze nasao:
"Za prekršaje s propisanom novčanom kaznom do 2.000,00 kn za koje vozač plati novčanu kaznu na mjestu počinjenja prekršaja ili u roku od 3 dana, ne evidentiraju mu se prekršajni bodovi niti se prekršaj ne unosi u prekršajnu evidenciju Ministarstva pravosuđa."

http://varazdinska.policija.hr/MainPu.aspx?id=15439

Moj prekrsaj je bio 2000kn pune cijene.
Znaci ako platis odmah kao da prekrsaja nije ni bilo. Tak svi ovi Horvatincici i dalje imaju vozacke... Mislim, dosad nemam nijedan prekrsaj u 6 godina voznje i nekih 150k km tak da mi je na kraju svejedno za bodove, ne mislim ih skupljat, al svejedno...
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 16:15   #2407
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Bok.
Koliko treba da stigne kazna od policajca koji me slikao radarom na kucnu adresu? Bojim se samo da mi ne prođe rok od 3 dana za 50% popusta i brisanje bodova. Slikao me u subotu, a znam da me slikao jer sam se vratio do njega i rekao mi je tako divnu kaznu da nisam odmah mogao platit (preticao sam spor auto koji je ubrzao kad sam ga obilazio i eto, policajca to nije briga - ja sam vozio brze nego sto sam smio jer sam razvukao trecu brzinu da se mogu vratit u svoju traku prije nego sto pocne puna crta). Ovaj spor auto (vozio sam se iza njega pola kilometra s 30kmh do isprekidane crte) je isto na kraju vozio prebrzo, ali sam samo ja nadrapao.
Jesi dobio ikakav papir?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2016., 19:38   #2408
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Za plaćanje kazne odmah u pola iznosa dobivaš ODMAH potrvdu o naplaćenoj novčanoj kazni koja se još i naziva mandatna kazna, ne idu bodovi, nema troškova-daklem 1000kn

Za plaćanje kazne u pola iznosa za 3 dana dobivaš ODMAH izvješće o počinjenom prekršaju i opću uplatnicu za plaćanje 1000kn, nema troškova, odrezak moraš dostaviti u PP koja ti je to napisala

Ako je snimano sa onim stacionarnim radarom koji slika, opet možeš dobiti sve na licu mjesta, ali i naknadno, ako se radilo samo o utvrđivanju vozača

Osim toga može dobiti i Obavezni prekršajni nalog ODMAH ili NAKNADNO doma na adresu. Ako plaćaš u roku 8 dana, plaćaš 2/3 kazne+100kn troškova+ dobivaš bodove. Dakle ukupo plaćaš 1766,67kn
Ako isto plaćaš nakon 8 dana, onda plaćaš puni iznos 2000kn+100kn+ dobivaš bodove.

8 dana ide od dana uručenja na mjestu prekršaja ili dostave doma na adresu
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2016., 12:56   #2409
Ziga
Premium
 
Ziga's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Bok.
Koliko treba da stigne kazna od policajca koji me slikao radarom na kucnu adresu? Bojim se samo da mi ne prođe rok od 3 dana za 50% popusta i brisanje bodova. Slikao me u subotu
Osam mjeseci...toliko je meni trebalo da mi uruče kaznu koju sam počinio u siječnju, a kazna je stigla u rujnu. Uslikan sam kako brzom cestom vozim 156kmh na mjestu gdje je ograničenje 80km/h

Platio zakonski minimum u roku 3 dana i to je to
__________________
Ziga je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2016., 13:18   #2410
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Jesi dobio ikakav papir?
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Za plaćanje kazne odmah u pola iznosa dobivaš ODMAH potrvdu o naplaćenoj novčanoj kazni koja se još i naziva mandatna kazna, ne idu bodovi, nema troškova-daklem 1000kn

Za plaćanje kazne u pola iznosa za 3 dana dobivaš ODMAH izvješće o počinjenom prekršaju i opću uplatnicu za plaćanje 1000kn, nema troškova, odrezak moraš dostaviti u PP koja ti je to napisala

Ako je snimano sa onim stacionarnim radarom koji slika, opet možeš dobiti sve na licu mjesta, ali i naknadno, ako se radilo samo o utvrđivanju vozača

Osim toga može dobiti i Obavezni prekršajni nalog ODMAH ili NAKNADNO doma na adresu. Ako plaćaš u roku 8 dana, plaćaš 2/3 kazne+100kn troškova+ dobivaš bodove. Dakle ukupo plaćaš 1766,67kn
Ako isto plaćaš nakon 8 dana, onda plaćaš puni iznos 2000kn+100kn+ dobivaš bodove.

8 dana ide od dana uručenja na mjestu prekršaja ili dostave doma na adresu
Hvala na odgovoru!
Trebao sam odmah napisati sve kako se dogodilo.
Nakon što sam se vozio iza čovjeka pola kilometra s 30km/h u zoni 50km/h (čekao isprekidanu crtu) došli smo na ravnicu - kad sam dočekao priliku za preticanje, on je taman ubrzao do barem nekih 60km/h, a ja sam ga istovremeno išao preticati i kad sam se vratio u svoju traku onda sam uslikan. Dok sam preticao baš sam prošao kraj radara i u retrovizoru skužio da je uštekan u sivu neoznačenu Škodu. Kad sam išao nazad u suprotnom smjeru 15 min kasnije, stao sam da vidim kakva će biti kazna. Taman sam zatekao policajca kako se sprema i seli na drugu lokaciju i bio je jako ljubazan opet upaliti laptop i pogledati dal sam uslikan. I kaže 97km/h u zoni 50km/h i pokaže mi fotku. Rekao je da mogu platiti odmah ili da će mi kazna doći na adresu. Kako se selio na drugu lokaciju, nisam stigao do bankomata, a do Donje Stubice mi se za njim nije dalo voziti. Također je rekao da se mogu žaliti na policijski postupak (ili slično), ali da oni koji se žale na njega obično plate punu cijenu kazne i sudske troškove na što sam mu odgovorio da on samo radi svoj posao, a da sam ja stisnuo gas.

E vidiš, nije mi rekao da mi odmah može napraviti ovo drugo što si spomenuo - ODMAH napisati izvješće i dati mi uplatnicu za 1000kn. Rekao je samo da će mi to naknadno poslat na adresu i da će i dalje vrijediti 3 dana za popust. Valjda zato kaj je bio stacionaran radar i što on nije zaustavljao aute.

Mogu li otići do nadležne PU i tamo tražiti da platim kaznu? Naivno sam očekivao da će to sve biti poslano u par dana i da mi susjedi neće krasti poštu iz sandučića. Ispitujem zato što me krajem godine i dalje vjerojatno neće biti u Hrvatskoj, a ne želim da mi ta kazna negdje stoji ili da se računa da ju ne želim pokupiti/platiti i slično.

Citiraj:
Autor Ziga Pregled postova
Osam mjeseci...toliko je meni trebalo da mi uruče kaznu koju sam počinio u siječnju, a kazna je stigla u rujnu. Uslikan sam kako brzom cestom vozim 156kmh na mjestu gdje je ograničenje 80km/h

Platio zakonski minimum u roku 3 dana i to je to
Auf. I ostala ti je vozačka?

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 10.11.2016. u 13:39.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.11.2016., 13:57   #2411
Ziga
Premium
 
Ziga's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Auf. I ostala ti je vozačka?
Da, jer članak 54 st. 2 ne spominje oduzimanje vozače dozvole.
Kazna je od 3000 do 7000 Kn

Da sam vozio u naseljenom mjestu ne samo da bi mi oduzeli vozačku, dali bodove već bih i u zatvor išao
__________________
Ziga je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2016., 14:18   #2412
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Kako sad to? Ja sam dobio ono da se odredi tko je vozio na jednom listu i kao "prijedlog" kazne, ne znam kako se to zove. Vozio sam 117, malo više jer su mi skinuli nešta kao zbog tolerancije na grešku radar u nasaljenom mjestu gdje je ogranicenje 50. Ali piše samo da je kazna 5000 do 15000 kuna ali nikakav zatvor se ne spominje u pm... Vec sam iskoristio godišnji za ovu godinu pa se nadam da griješiš!
__________________
Ja sam bio lud, zaljubljen i mlad.
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2016., 14:43   #2413
Cannondale
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: HR
Postovi: 25
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Ako platis na licu mjesta, ne vodi ti se uopce prekrsajni postupak. Objasnjavao mi je policajac. Bodovi sjedaju nakon pravomocnosti presude.

Evo s PU Varazdinske sto sam najbrze nasao:
"Za prekršaje s propisanom novčanom kaznom do 2.000,00 kn za koje vozač plati novčanu kaznu na mjestu počinjenja prekršaja ili u roku od 3 dana, ne evidentiraju mu se prekršajni bodovi niti se prekršaj ne unosi u prekršajnu evidenciju Ministarstva pravosuđa."

http://varazdinska.policija.hr/MainPu.aspx?id=15439

Moj prekrsaj je bio 2000kn pune cijene.
Znaci ako platis odmah kao da prekrsaja nije ni bilo. Tak svi ovi Horvatincici i dalje imaju vozacke... Mislim, dosad nemam nijedan prekrsaj u 6 godina voznje i nekih 150k km tak da mi je na kraju svejedno za bodove, ne mislim ih skupljat, al svejedno...

Mogu potvrditi ovo, mene su "ćopili" nedavno isto kazna 2000kn plus 1 bod, ako platim odma ili u roku 3 dana, 1000kn bez bodova.
Cannondale je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2016., 14:46   #2414
Cannondale
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: HR
Postovi: 25
[QUOTE=IcyTexx;2987589]Hvala na odgovoru!
Trebao sam odmah napisati sve kako se dogodilo.
Nakon što sam se vozio iza čovjeka pola kilometra s 30km/h u zoni 50km/h (čekao isprekidanu crtu) došli smo na ravnicu - kad sam dočekao priliku za preticanje, on je taman ubrzao do barem nekih 60km/h, QUOTE]

Jaoooo, za ovakve je deseti krug pakla, ako me išta raspali tokom vožnje onda je to - to.
Cannondale je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2016., 16:11   #2415
Ziga
Premium
 
Ziga's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
Kako sad to? Ja sam dobio ono da se odredi tko je vozio na jednom listu i kao "prijedlog" kazne, ne znam kako se to zove. Vozio sam 117, malo više jer su mi skinuli nešta kao zbog tolerancije na grešku radar u nasaljenom mjestu gdje je ogranicenje 50. Ali piše samo da je kazna 5000 do 15000 kuna ali nikakav zatvor se ne spominje u pm... Vec sam iskoristio godišnji za ovu godinu pa se nadam da griješiš!
Ako ne piše točan iznos već iznos od do onda plaćaš polovicu propisanog minimuma u roku 3 dana nakon primitka prekršaja

dakle 2500 Kn.. mislim da ti to piše na papiru prekršajnog naloga
__________________
Ziga je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2016., 17:44   #2416
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Nije ista kazna za prekoračenje brzine za više od 50km/h u naselju ili van naselja
I za van naselja je mjesec dana zabrane, unutar naselja više, ovisno o prethodnoj kažnjavanosti
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 00:16   #2417
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Mogu li otići do nadležne PU i tamo tražiti da platim kaznu?
Zna li tko?
Znaci nemam papira, nemam nista. Samo znam sa sam slikan.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 08:12   #2418
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Zna li tko?
Znaci nemam papira, nemam nista. Samo znam sa sam slikan.
Mora prvo proći kroz sustav. Tako da mislim da ti neće pomoći odlazak u PU. Skupljaj pare i čekaj da ti stigne doma.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 08:24   #2419
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Tako je, mora biti evidentirano kroz sustav jer dobiva neki ID oznaku kazna.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 15:13   #2420
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
evo pitanje
znaći ja kao i neki ovdje slikan kamerom kutijom.(GATSO DRCS )
24.6.2016. i tek sada stiglo poštom-zašto?
dobio papir "predmet". uplatnicu i papir za ispunit podatke.
prekoračio sam brzinu kaže 104km h,koja umanjena za sigurnosu razliku iznosi 93,6. prekoračio za 33.6 jer je ograničenje 60km h. piše da foto mogu vidjeti za tražiti u ppp zagreb.
imam 15 dana da predam podatke ali samo 3 dana za popust od 50% znaći 2000kn je onda 1000kn
piše da podatke mogu mailom posalti. zanima me koliko je to pouzdano i brzo. ili da jednostavno odem u heinzlovu i predam ispunjeno, te dali mogu tamo platit 1000kn ili moram na pošti s uplatnicom.

ili da ima pošaljem podatke o vozaču kako traže pa nek pošalju kaznu od 2000kn onda napravim prigovor saljem žalim se policiji sucu za prekeršaje i tražim preimenovanje kazne u pisanu opomenu pošto nemam kažnjavanja u evidienciji.

piše na papiru obavijest o počinjenom prekeršaju. to nije riješenje. ili je jer nigdje ne piše žalbeni rok...

savjeti molim.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2016., 01:23   #2421
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Eto ga. Stiglo mi je. Valjda sad šalju krajem godine da mogu zatvoriti proračun i blagajnu. 95km/h u zoni 50km/h, prekoračenje od 35km/h.
Budem im sutra odnio uplatnicu, al nek mi barem daju fotku u digitalnom obliku.

Koliko znam, nema opomena za kazne iznad 1000kn.

Sve ti piše na papiru. Ako platiš u 3 dana, ne moraš dostavljati tko je vozio nego im samo daš uplatnicu - dokaz o plaćanju.
Na papiru dolje izričito piše: "Napominjemo da prekršajni postupak protiv Vas, u ovom trenutku, još nije pokrenut te protiv ove obavijesti ne možete podnositi pravne lijekove."

Savjet je da platiš 1000kn odmah, dostaviš im dokaz o uplati novčane kazne i to je to. Ako ćeš ići na sud riskiraš 2000kn + sudske troškove + bodove + upis prekršaja.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 09:21   #2422
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
to sam i mislio.njima treba lova neće si dopustiti da sad opraštaju na sudu nekom...
ovo 2000kn+ troškovi mi je još gora opcija,a reko sebi možda app. ipak nemam dosije o prekeršajima...
ali nemam 1000kn
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 17:39   #2423
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
U Zg ima puno slikanja kamerama, pa je normalno da dođe kazna za 3,4,5 mjeseci.
Nemaš 1000kn, predaj podatke o vozaču, stići će ti prekršajni nalog na 2000kn na koji imaš pravo žalbe, i onda ideš na sud, tj. sud donosi konačno rješenje.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 18:07   #2424
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Danas platio 1000 kn slikalo me u slunju , ne idem vise nikad starom cestom. Ako mislis vozit po propisima st-zg triba 6-7 sati.
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 18:22   #2425
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Iz tog razloga nikad više starom cestom. Je da autoput košta i auto srkne više, ali lijepo 150 kmh i bok zdravo doviđenja.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 18:28   #2426
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Nes ti pameti usporiti na tih par mjesta, u valjda 100 puta koliko sam isao gore dolje samo sam jednom platio kaznu od 250kn.
A preko 5 sati voznje imam samo u snjeznim uvjetima.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”

Zadnje izmijenjeno od: Bono. 24.11.2016. u 18:33.
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 19:03   #2427
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Nes ti pameti usporiti na tih par mjesta, u valjda 100 puta koliko sam isao gore dolje samo sam jednom platio kaznu od 250kn.
A preko 5 sati voznje imam samo u snjeznim uvjetima.
Do sada su kamere bile na staroj karlovačkoj u Pavučnjaku i mjestu Čaglje, a sada su dodane ove nove na D1:

DRAGANIĆI
CEROVAC VUKMANIČKI
TUŠILOVIĆ
SLUNJ
RAKOVICA

plus jedan radar prije zagreba i radar u kninu i to u jednom smjeru.

Ovo mi je lekcija jer ionako ne idem cesto , al odsad uvik autoput.
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 19:10   #2428
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Tu su kamere bile i prije. Jedino za knin ne znam ali to cu provjeriti.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 19:19   #2429
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Tu su kamere bile i prije. Jedino za knin ne znam ali to cu provjeriti.
Bile su al ja sam zab na jednu , a ovi radar , to je policija snimala.
Vrebaju di god stignu. Ne isplati se vozi iznad ogranicenja.
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2016., 20:54   #2430
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Uvijek stoje na istim mjestima tih par km se vozi normalno, a van naselja do 100kmh te ionako nitko nece dirati.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na